Jump to content
FORUM

Recommended Posts

12 hours ago, Barba said:

Forum je opet pao na niske grane desetak postava u mjesec dana .

Meni dojadilo stalno traziti teme ili gdje sam stao,ona opcija na starom forumu gdje te link vodio uvijek na zadnji post koji si procitao mi bila super...

• Like 1

2 hours ago, Grunf said:

Meni dojadilo stalno traziti teme ili gdje sam stao,ona opcija na starom forumu gdje te link vodio uvijek na zadnji post koji si procitao mi bila super...

Da naravno ja sam već o tome pisao , međutim niko od moderatora administratora ne čini nista da to promjeni.

A vjerujem da se radi o jednostavnoj korekciji  koja bi značila mnogo korisnicima . 

Ali nista ne poduzimaju .

28 minutes ago, Barba said:

Da naravno ja sam već o tome pisao , međutim niko od moderatora administratora ne čini nista da to promjeni.

A vjerujem da se radi o jednostavnoj korekciji  koja bi značila mnogo korisnicima . 

Ali nista ne poduzimaju .

zato sam,lično ja uglavnom i izgubio interes za ovim našim forumom,ništa sa ničim

Edited by Grunf
  • Like 1

Slazem se sa Vama. ali to mora admin rijesiti, vjerujem da i sam osjeti da je potrebno

FLEKA divljacima u Dortmundu, kud vodi ovaj svijet, odgodjena utakmica Dortmund - Monaco, tri bombe pored busa Borusije.

FUJ

• Like 2

Fleka stvarno onima koji su osmislili ovu strategiju rješvanja kanalizacije. Da ovakva dinamika ide u sred grada i okolo po Bihaću nigdje nema. U Sarajevu kada čačnu komad ceste u centru grada, moraju završiti u roku 12 sati sve... pitanje je ima li igdje da ovako stoji otkopan grad i pretpostavljam da će biti ovako najmanje 2-3 godine jer nemaju para da asfaltiraju. 

Neko će reći nije sproveden tender, dobro. U pravu ste, ali vraćamo se na one koji su tu strategiju osmislili, kao da nam neko sa strane ovo namjerno radi. A sa druge strane, iako nije tender raspisan ništa se ne mijenja i da je raspisan i izabran izvođač, kada ni jedan izvođač neće raditi bez para, a para nema!

Nevezano za ovaj slučaj ali u bihacu se ljudi lako etiketiraju sa nazivima diler narkoman alkoholičar Itd. 

Moj komšija pije svaki doslovno popio boga oca , u ratu pili etanol jer nista nije bilo . A muskarce sa dužom kosom ili menđušom naziva narkomanima ???

curica od 14 godina obuče minic ili helanke on odma viče kurva izaziva.

To su te bihacke predrasude .

iskreno najbolje legalizirati lake droge i mirna Bosna .

15 minutes ago, Barba said:

Nevezano za ovaj slučaj ali u bihacu se ljudi lako etiketiraju sa nazivima diler narkoman alkoholičar Itd. 

Moj komšija pije svaki doslovno popio boga oca , u ratu pili etanol jer nista nije bilo . A muskarce sa dužom kosom ili menđušom naziva narkomanima ???

curica od 14 godina obuče minic ili helanke on odma viče kurva izaziva.

To su te bihacke predrasude .

iskreno najbolje legalizirati lake droge i mirna Bosna .

ali ovo je @Barba sasvim drugo, kod ove su nasli u skoli, mislim da je to stvarno previse, takve uce nasu djecu na zalost

2 minutes ago, saco said:

ali ovo je @Barba sasvim drugo, kod ove su nasli u skoli, mislim da je to stvarno previse, takve uce nasu djecu na zalost

Ne vjerujem da je ona davala djeci travu odnosno prodavala . 

A sada sto je imalo kod sebe mozda za vlastite potrebe a sada dizati toliki bauk oko toga mi je glupo. 

1 hour ago, Barba said:

Ne vjerujem da je ona davala djeci travu odnosno prodavala . 

A sada sto je imalo kod sebe mozda za vlastite potrebe a sada dizati toliki bauk oko toga mi je glupo. 

Pa koji će joj to klinac u školi na poslu..? Da zapali džoint na velikom odmoru?

46 minutes ago, java10 said:

Pa koji će joj to klinac u školi na poslu..? Da zapali džoint na velikom odmoru?

Pa sigurno valjda boji se ostaviti kući travu da joj dečko ne ispuši.

šta stvarno misliš da je djeci pridavala ?

On 13.04.2017. at 9:12 PM, Slim Šejdi said:

Barba, legendo, počni koristiti znakove interpunckije svega ti...

Što se tiče aktualne teme nastavnice koja je gone breaking bad, sigurno nije prodavala djeci u osnovnoj školi, koji vam je :D

Oprosti ako ti to smeta i ako sam te povrijedio zbog moje nepismenosti  ili nečeg drugog .

Mobitel i laptop su mi na holandskom flamanskom jeziku i uključeno spelovanje , tako da često sami ispravljaju i brišu točke zareze i ako ih upotrebim .  A forum isto ima felu da ne mogu edit postav 

lijep pozdrav

Jebeš državu u kojoj mjesec dana ideš u pritvor zbog 100g trave , pa to nema nigdje a oni što su pokrali milione ugledni građani .

Iskreno kunem se Bogom dotične ne poznajem ali ovo je najveća glupost i žao mi ljudi iskreno. 

Jer država glumi pravdu negdje a ne vidi suštinu.

90 posto omladine djece mlađe od 15 može piti po cijelom gradu ,država ne reagije isto tako kupiti  cigarete  a sada kao oni su tu glavni štite omladinu.

tolelirajte marihuanu kao u Nizozemskoj pa ce te dobiti društvo omladinu i bez cigareta i droge i alkohola.

Zašto jer ljudi vole zabranjene stvari i njihova konzumpcija ih čini sretnim , to je taj tabu. 

Ja se nadam da će se naći adekvatan političar da ovo riješi?

Ja iskreno čitav svoj život sam se bavio sportom nogomet , danas treniram djecu volim biciklizam i sa tim se najviše bavim .

Sigurno nisam pokvaren čovjek imam svoj posao cijenim ljude ljudi me cijene ali iskreno uvijek sedmično jednom dvaput zapalim travu , i smatram da je najveća glupost to kod nas jer je zabranjeno .

Edited by Barba
  • Like 1

On 4/10/2017 at 9:48 PM, Barba said:

Forum je opet pao na niske grane desetak postava u mjesec dana .

Kako neće pasti kad svakih 15 dana ne možeš ući na stranicu po desetak dana. Zaboraviš dda postoji

• Like 1

Fleka nadležnim za neisplaćivanje plata

Plate kasne pet mjeseci – Počinje sedmodnevni štrajk upozorenja JP RTV Bihać

Na sastanku Sindikalne podružnice i uposlenika JP RTV BIHAĆ, održanom 13.04.2017. godine razmatrana je teška situacija u kojoj su se našli uposlenici ovog preduzeća zbog neredovne isplate plata.

IMG_9439-696x464-696x464.jpg

Aktuelni financijski problemi počeli su sredinom prošle godine kada su i krenula kašnjenja sa isplatama ličnih dohodaka, te kulminirala u tekućoj, tako da u ovom trenutku zarađujemo šestu platu.

Podsjećamo, zadnja isplata plate , i to za oktobar mjesec prošle godine bila je 03.03.2017. godine, a radnici potražuju neisplaćene plate za novembar i decembar 2016. godine, te januar, februar i mart 2017. godine.

Banke već prijete pojedinim uposlenicima pljenidbom imovine i pokretanjem hipoteka, a tužbe i slične mjere najavljuju i preduzeća kojima radnici moraju redovno plaćati račune za režije.

Sindikat je pokušao sa menadžmentom pronaći izlaz iz ove situacije ali u tome nažalost nismo uspjeli.

Iz pomenutih razloga Sindikalna podružnica je uz saglasnost ostalih uposlenika koji nisu članovi sindikata, 13.04.2017. godine donijela odluku o stupanju u sedmodnevni štrajk upozorenja, i to svakim danom počev od ponedjeljka 17.04.2017. godine u terminu od 11-13h sati

Uz Sindikalnu podružnicu JP RTV Bihać, svim raspoloživim kapacitetima stoji i Sindikat grafičkih, izdavačkih i medijskih radnika BiH, kao krovna organizacija za zaštitu radničkih prava.

Ukoliko se u što skorije vrijeme ne iznađe rješenje za ovu situaciju Sindikalna podružnica će poduzeti preostale mjere zaštite prava uposlenika predviđenih Zakonom o radu i Zakonom o štrajku.

https://www.uskdanas.ba/2017/04/17/plate-kasne-pet-mjeseci-pocinje-sedmodnevni-strajk-upozorenja-jp-rtv-bihac/

Ovaj decko me je zaista odusevio,pjeva kao slavuj.Gospodja Karleusa zaista nema pojma o muzici i tu je samo iz razloga sto se zna dobro exponirati!

Fleka gradonačelniku, najveći lažov u povijesti Bihaća, on i njegovo asvaltiranje.

3 hours ago, SANS said:

Fleka gradonačelniku, najveći lažov u povijesti Bihaća, on i njegovo asvaltiranje.

Ma salio se "COJK" haha

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...