Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 854
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ima li ova "produhovljena pojava" ili ti ga "otaj coJik" ikako obraza ili pameti ili je ovo pravi primjer da ljudksa pokvarenost i bezobrazluk ne poznaju granice? https://www.biscani.net/emdzad-galija

To je naša raja, to je naš grad. Zvjezda!!!  

Fleka Biscani.net jer smaraju sa vijestima iz Hrvatske i kuravama iz Srbije, uđeš na stranicu a ono Nina Badrić, Inter Zaprešić, Dominik Livaković, Danica i Luma na naslovnici

Posted Images

• 3 weeks later...

Flekaca kantonalnom sudstvu.Pola tih napuhani sudskih pravni lica treba iz suda istjerati.  Obicni sudski procesi im u ladicama po 5 godina stoje (ili su teske ljencuge ili cekaju da im se sta gurne) - ( cast pojedincima). 

Ziva sramota sta od svijeta rade. Pljuc

https://www.biscani.net/usk-jedan-zlocin-cetiri-tuzioca-sest-zrtava-i-15-godina-istrage-bez-optuznice/

• Like 1
  • Dislike 1

Pa da suspenzija a i dalje ce primati platu koju je imao i do sad .U normalnim drzavama to se razrjesuje trajno sa polozaja nikakve suspenzije. 

Ako ne vezes pojas policija ce te kazniti ako ne platis struju eletrodistribucija ce te iskljuciti sa mreze ako ukrades deset miliona nece ti niko nista. 

Mene kod ovog Solaka najvise nervira seljacki stav i bahato ponasanje kao on je taj kao i kod onog prepotentnog pedercica Fikreta ali oni imaj drzavu za sebe i mogu da rade sta zele . 

• Like 1

Fleka vecini ljudi koji ne vide covjeka dok je ziv i ne cijene njegove kvalitete kao covjeka ,tek kad umre onda ubise se zaleci za istim bio dobar bio pravi drug .

• Like 3
prije sat vremena, Grunf said:

Fleka fašističkim esdeaovskim talibanima koji se međusobno ližu sa fašističkim hadezeovskim katotalibanima ali i esenesdeovskim ortotalibanima. Ruka ruku mije:

https://usn.co.ba/bih/samra-cosovic-hajdarevic-sda-kazniti-sve-koji-su-bili-na-antifasistickom-skupu-u-subotu/176553/

Pazi, nisam njen advokat ali šta ako je namjerno isprovocirala one neodgovorne koji se ne pridržavaju socijalnih mjera. Mislim, protestvuj koliko hoćeš ali budi korektan. Ne znam... bubam.

E, a protesta što se tiče,  na njih sam ponosan i zvijezdica svim antifašistima svijeta. Još jedna tako lijepa slika Sarajeva i Bosne i Hercegovine  gdje se slavi pobjeda nad zlom i gdje se veličaju pravi heroji. Zvijezdica svim učesnicima cijenjenog skupa. Te su slike odraz duše bosanske, iste one koja je pobijedila zlurade jezike kada se organizirao prvi Pride. (Bilo je, i protiv Pridea su protestvovali isto neki ali mirno i dostojanstveno.  Svako ima pravo da iznese svoje mišljenje) Niti jedan incident. 

E, jedino flekača susjedima što opet pokušaše bošnjacima i bosancima podvaliti ovu patku preko odveć umornog kardinala. Ali smo ih iskulirali. Žao mi je samo što su dobili ovoliko prostora u medijima, a ne zavrjeđuju da im se ime izgovori igdje i ikada,  ali dobro, to je za druge teme. 

10 hours ago, Grunf said:

Fleka fašističkim esdeaovskim talibanima koji se međusobno ližu sa fašističkim hadezeovskim katotalibanima ali i esenesdeovskim ortotalibanima. Ruka ruku mije:

https://usn.co.ba/bih/samra-cosovic-hajdarevic-sda-kazniti-sve-koji-su-bili-na-antifasistickom-skupu-u-subotu/176553/

Ljudi koji zele da ostvare samo vlastite interese i ciljeve i to upakuju u svoje pravo a da pri tome ogranicavaju prava drugih. Zasto misu nisi odrzali u Medjugorju ?

Nisu jer treba Bosnjake prikazati kao ljude kojima smeta misa ,Blajburg je ovdje samo pridjev za nesto sasvim drugo . U nasoj zemlji je vjecita tema proslost i bivsi akteri iz proslosti Tito je bio pencilin za iste medjutim nema Tita vise . Jugoslaviju su unistili ti razni ostatci izbjeglih Cetnika i Ustasa iz inozemstva bio je rat i sve ostalo a sad njihovi potomci nastoje ici korak dalje i prikazati ciste Fasiste naciste kao i njihovu ulogu kao ispravnu u svjetskoj historiji. U Hrvatskoj i Srbiji vec 20 godina traje rehabilitacija fasizma i kroz film i kroz muziku a boga mi i kroz svakodnevnu dnevnu politiku a narod sve gladnji i gladniji . Gledam neki dan emisiju gdje jedan kvazi Srpski historicar umanjuje vrijednost bitke na Neretvi kako je to sve bila laz i da su ustvari Cetnici pobjedili Partizane oni se kao pozivaju na neke otvorene Njemacke arhive koje niko nikad nije vidio i oni sami izmisljaju desavanja a jedna laz kad se izgovori nekoliko puta postaje istina. Zasto se ne pozovu na Britanske vojne arhive gdje su Britanci imali direktne izvore informacija iz svojih vojnih misija koje su bile sa partizanima direktno na frontu .Oni ako misle da ce jedna monarhija kao Britanija radije prihvatiti komuniste i njima dati podrsku a ne monarhiste i citnike uslijed kad je cijeli svijet pod Hitlerovom cizmom to je glupost. 

Ja samo znam da mi Bosnjaci ako nastavimo sa ovakvom losom politikom koju vodimo od 1990 do danas necemo dobro proci u svjetskoj istoriji ce mo ostati zapisani kao narod kojeg su losa vlastita politika samo odrzanja dovela u propast. Nama je nametnuta konstitutivnost u politickom odlucivanju pa tako 250 000 ljudi moze parirati i ogranicavati 4 miliona sto je totalna glupost i najveca demokratska podvala . 

• 2 weeks later...
prije 29 minuta, Barba said:

Svako ima pravo izbora. Nije ju natjerao, nije ju zarobio niti na silu doveo... sta ćeš. Iskombinirali su se nekako i svima dobro (doduše,  rejsu ce biti malo bolje 😂😂

Na kraju krajeva, umrijet ce od srčke na mladoj koki,  djesh bolje haha

• Like 2
1 hour ago, Bosanac said:

Svako ima pravo izbora. Nije ju natjerao, nije ju zarobio niti na silu doveo... sta ćeš. Iskombinirali su se nekako i svima dobro (doduše,  rejsu ce biti malo bolje 😂😂

Na kraju krajeva, umrijet ce od srčke na mladoj koki,  djesh bolje haha

Ne radi se ovdje o tome sto je starac ozenio mladu koku ili da ima mladu ljubavnicu toga ima koliko god hoces i kod nas i svugdje u svijetu . Ja samo smatram da nije uredu da jedan reis ovakve stvari radi i da bude primjer drugima . Ja znam da je tesko odoliti ovozemaljskim izazovima pogotovo sto se tice zena  za mene ovo nije uredu. 

• Like 1
7 minutes ago, Barba said:

Ne radi se ovdje o tome sto je starac ozenio mladu koku ili da ima mladu ljubavnicu toga ima koliko god hoces i kod nas i svugdje u svijetu . Ja samo smatram da nije uredu da jedan reis ovakve stvari radi i da bude primjer drugima . Ja znam da je tesko odoliti ovozemaljskim izazovima pogotovo sto se tice zena  za mene ovo nije uredu. 

Nece reis zamotane djevojke? S tim sam ja sokiran 🤪  ! Nego hoce li taj brak sad opstati buduci da doticni nije vise na poziciji reisa

Edited by Grunf
12 minutes ago, Grunf said:

Nece reis zamotane djevojke? S tim sam ja sokiran 🤪  ! Nego hoce li taj brak sad opstati buduci da doticni nije vise na poziciji reisa

Na sta su danasnje djevojke spale to je strasno mada cast pojedinim . Ali velika vecina djevojaka danas doslovno sposobne i postene mladice jednostavno zajebavaju  i slabo se cijeni necija iskrenost i ljubav . Pojedine djevojke vole krkane koje ih redovno maltretiraju i ponizavaju ovakvih primjera znam mnogo . 

U moje vrijeme kad sam bio momak nije tako bilo djevojke nisu gledale na materijalno vec su djevojke cjenile kad se trudis oko njih malim znakom paznje cvjeticem cokoladicom i slicno . A pojavom onih kurvi Kardasijanki na tv sve se okrenulo i otislo u pm. 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...