Jump to content
FORUM

Recommended Posts

I tako politicki mejit Dzaferovic unaprijed zna da je njegov jalijas Fadil nevin  koja sramotna izjava clana predsjednistva  toliko sramotna da bi u normalnoj drzavi imao ozbiljne sankcije zbog ovakve izjave. Kako je moguce da se na pocetku istrage clan predsjednistva mjesa u posao drugih organa vlasti tuzilastva i sudstva . Polako mejite i na tvoja vrata ce kad tad SIPA da zakuca .SDA mafija nastavlja sa unistavanjem nase drzave i Bosnjaka kao naroda  sramota. 

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dzaferovic-o-hapsenju-novalica-radio-je-strpljivo-i-predano-uvjeren-sam-da-ga-nema-u-kriminalu/200529057

image.png.223905b2bf08546b87b889eb5635588c.png

• Like 2

Sve ti dzaba ali kada ce ta SIPA ovako uletiti kod Dodika i Covica. Ne branim nikog al eto to mi je za oko zapelo. Da ta SIPA svoj posao kako treba radi u ovoj orzavi narod bi lakse disao.

SIPA je ocito udarila u sam vrh kriminalne hobotnice SDA lopovske stranke i jos kriminalnije porodice Izmetbegovic ,Znaci Bakire kad SIPA i Tuzilastvo rade svoj posao to je atakt na Bosnjake a kad se krade to je uredu e pa nece moci i oko tebe i tvoje familije se klupko steze tako da ces uskoro i ti i tvoja Seka mlada cobanica iz Crne Gore doci na red. 

https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbegovic-o-hapsenju-novalica-ovo-je-nezamislivo-ponizenje-i-nastavak-udara-tuzilastva-bih-na-bosnjake/200529075

image.png.712c3eac20efb01727f92b72cc15a7d0.png

• Like 2

@Barba standardna spika mafijaša iz sva tri naroda. Sve udari na velike Bošnjake, velike Hrvate i velike Srbe. Još gore što mali Bošnjaci,Hrvati i Srbi puše te fore i fazone...tako je kod nas 30 godina, kriminal iza paravana rodoljublja i patriotizma...

• Like 4

Po Bakiru fzički napad na novinara nije napad na novinara nego na kameru, hapšenje kriminalne bande nije hapšenje kriminalaca nego napad na Bošnjake... čovjek bez imalo srama i obraza.

Evo i reis Kavazović se oglasio. Nevjerovatno.

• Like 2

35 minutes ago, Hysteria said:

Po Bakiru fzički napad na novinara nije napad na novinara nego na kameru, hapšenje kriminalne bande nije hapšenje kriminalaca nego napad na Bošnjake... čovjek bez imalo srama i obraza.

Evo i reis Kavazović se oglasio. Nevjerovatno.

Hapse vrijedne Bošnjake zbog bezvrijednih respiratora. Zbilja sramota i reći ovo što sam rekao :)

a što se tiče samog reisa to je normalno inače religijski službenici bilo koje vjere štuju kult ličnosti od pamtivijeka jer su duhovni i fizicki vladari uvijek živjeli u simbiozi i ovisili jedni o drugima

prije sat vremena, Grunf said:

Hapse vrijedne Bošnjake zbog bezvrijednih respiratora. Zbilja sramota i reći ovo što sam rekao :)

a što se tiče samog reisa to je normalno inače religijski službenici bilo koje vjere štuju kult ličnosti od pamtivijeka jer su duhovni i fizicki vladari uvijek živjeli u simbiozi i ovisili jedni o drugima

Islam zagovara ideju da je bolja ikakva nego nikakva vlast, jer bez vlasti nastupa anarhija, a svi znamo sta to znaci: potpunu degradaciju i deevoluciju ljudskosti. Malo je opširna tema pa neću o njoj ovom prilikom.

Ono sto sam htio danas, i prije ove rejsove izvave reci, jeste da se treba držati teze da je svako nevin dok se ne dokaže suprotno. Mislim da je rejs iz tog ugla komentarisao ovo.

Mene licno sto se tice, ja bih Fadila jos prije par godina na goli otok poslao. Ne samo njega nego i mnoge ostale. Ali ko smo mi... talašika bez moći da ista uradimo. Svi prezaduženi, robovi svojih dugova, a samim tim i poslova koje radimo, natjerani da glasamo za "kruhodavce". Opet, presiroka tema. 

Ja se nadam pravdi. Istinskoj pravdi. Sto kaze Djole,  da pred zakonom bude isto i djavolu i djakonu.

4 hours ago, Bosanac said:

Islam zagovara ideju da je bolja ikakva nego nikakva vlast, jer bez vlasti nastupa anarhija, a svi znamo sta to znaci: potpunu degradaciju i deevoluciju ljudskosti. Malo je opširna tema pa neću o njoj ovom prilikom.

Ono sto sam htio danas, i prije ove rejsove izvave reci, jeste da se treba držati teze da je svako nevin dok se ne dokaže suprotno. Mislim da je rejs iz tog ugla komentarisao ovo.

Mene licno sto se tice, ja bih Fadila jos prije par godina na goli otok poslao. Ne samo njega nego i mnoge ostale. Ali ko smo mi... talašika bez moći da ista uradimo. Svi prezaduženi, robovi svojih dugova, a samim tim i poslova koje radimo, natjerani da glasamo za "kruhodavce". Opet, presiroka tema. 

Ja se nadam pravdi. Istinskoj pravdi. Sto kaze Djole,  da pred zakonom bude isto i djavolu i djakonu.

Mi imamo anarhiju odavno gdje će ti gora anarhija gdje jedan TV voditelj sa govornom manom koji nije vičan vlastiti jezik govoriti kako treba može biti u najvećoj krizi osoba koja kupuje medicinsku opremu za vladu a pri tome kupi totalno drugu opremu i onda prodaje priču kao on je taj heroj koji je samo zaradio 350k  ali on je to uradio radi naroda od kud njemu zaštitne maske i rukavice da prodaje ? Prodaju pomoć koju je dobila država od drugih zemalja a sve je to Solak Novalic klan dobro osmislio . Kao i za one motokultivatore prijateljski Japan nam pošalje vrijednu opremu za zemljoradnike oni podjele preprodaju sramota . 
Reis je politički poltron SDA kojeg su oni postavili da za njih namješta glasove po džematima .

Bosanac ti puno napisa a malo reče i taman kad je trebalo reću pravu stvar ti bi napaćenog novalića na goli otok(tamo nema više zatvora,možda na ljetovanje).pa da diraktno kažem oko SDA sve je jasno kradu od rata trebala ekipa i sa terena i sa klupe odavno na robiju.reis ko i sve vjerske vođe kod nas su ko vegeta u sve se mješaju.pa IZ je lani dala neke novce za pomoć migrantima,ko da našeg naroda nema potrebitog.sigurno taj isti reis govori Bosancima kojom rukom dati migrantu novac,tako da se svi osjećaju ko na svom terenu.

Sda nije sama kriva za stanje kod nas imali su bratsku podršku od ostalih plemena,al narod drži glavu duboko u pjesku.

• Like 1

U BiH je sve nakaradno pa i ta IZ nažalost. Od lokalnog nivoa pa do samog vrha. Ovi u bihaćkom Medžlisu kad sam se ženio su gledali samo da što više para izmuzu, ponašali se strašno bahato. Kad ih je kontaktirao jedan moj poznanik odjednom ništa nije problem. Odjednom sve može. Ugostili me u sali za sastanke, nude sok, kafu, kez od uha do uha. Papci jedni, ne može ništa normalno ići bez veza i poznanstava. Da ne spominjem ove švalere sa bihaćkog IPF-a, lično sam se uvjerio kakve stvari rade, a nerijetko su o tim stvarima pripovjedali petkom sa minbera. Zamisli kakav licemjer moraš biti da u praksi jedno radiš i onda ljudima vaziš o porodici, patriotizmu, poštenju. I takvi onda biraju reisa. Da ne bude sad sve crno, upoznao sam i super dobrih insana, ali nikad oni neće doći do neke bitnije pozicije ni na IPF ni u IZ jer nisu podobni. 

Nego odgledao sam sinoć napokon do kraja ono gostovanje Fikreta kod Senada u CD, izgleda da sam propustio najzanimljiviji dio, tj. zadnjih 20ak minuta. Nisam nikad nešto Senada posebno gotivio, ali mu u ovom slučaju moram zvjezdicu dati. Natjerao je ovo prepotentno govno da mu glas zadrhti, očitao mu bukvicu kao otac sinu. 

• Like 1

22 minutes ago, Hysteria said:

Sad se vidi da je SDA pošteno uzdrmata i da se klupko odmotava . Inače se ne bi odmah ovoliko aktivirali stranački puleni boračke organizacije i ostali koji su samo jedna u nizu praonica novca SDA stranke . Za mene je ovo atak na pravnu državu i na sudsku vlast u režiji SDA stranke koja je u stanju početi i novi rat samo da bi sakrili njihov kriminal sramota ljudi ne nasjedajte vise na njihovu priču više jer će biti svašta . 

• Like 2

Pravedno jeste ali bojim se da od ovog nema ništa bar što se Novalića tiče jer nije zakonski, prvo mu se trebao skinuti imunitet pa onda hapsiti. Ovako će mu na kraju država još morati platiti, tj svi MI.

Fleka " SDA sarajevskim" boračkim udruženjima koja su izjavila da će braniti Novalića dok Dudakovića nikad nisu ni pomenuli

Edited by Grunf
  • Like 1

1 hour ago, Barba said:

Sad se vidi da je SDA pošteno uzdrmata i da se klupko odmotava . Inače se ne bi odmah ovoliko aktivirali stranački puleni boračke organizacije i ostali koji su samo jedna u nizu praonica novca SDA stranke . Za mene je ovo atak na pravnu državu i na sudsku vlast u režiji SDA stranke koja je u stanju početi i novi rat samo da bi sakrili njihov kriminal sramota ljudi ne nasjedajte vise na njihovu priču više jer će biti svašta . 

E sad da vidimo sta ce SUDSTVO BiH i SIPA u RS napraviti. Radi pravilnosti i objektivnog rada nebi se smijeli zapostaviti.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/krivicna-prijava-protiv-instituta-za-javno-zdravstvo-rs-a-zbog-nabavki-medicinske-opreme/200530021

Radi sireg obima u gledanju na kriminal u Bosni i Hercegovini pa da i ovo postavim. Nema rasta uvijek samo jednoj strani kriminal prepisivati i gledati nego sve tri (one su drzavu na prosjacki stap dovele).

https://www.klix.ba/vijesti/bih/afera-pokretna-bolnica-u-rs-u-entitetski-mup-izuzeo-dokumentaciju-prije-sipa-e/200530004

Edited by rucica1

SDA ide u krajnost samo da ostane na vlasti i da ne robijaju za višegodišnju krađu.sutra bi mogi organizovati misu u sarajevu za novalića i ostale paćenike. 

• Like 1

4 hours ago, Grunf said:

Pravedno jeste ali bojim se da od ovog nema ništa bar što se Novalića tiče jer nije zakonski, prvo mu se trebao skinuti imunitet pa onda hapsiti. Ovako će mu na kraju država još morati platiti, tj svi MI.

Fleka " SDA sarajevskim" boračkim udruženjima koja su izjavila da će braniti Novalića dok Dudakovića nikad nisu ni pomenuli

Bio je neki advokat na Tv kaže da u ovom slučaju nema imunitet

• Like 1

Fadilova kćerka je prvo kupila poslovnicu poste u Sarajevu u bescjenje a da bi isti taj objekat opet izdala bhposti znaci nigdje logike njihova djeca supruge braća sestre kumovi rođaci su na pozicijama i crpe novac od države nisam ih ja zaposlio već SDA i Fadil . 

• Like 2

55 minutes ago, Barba said:

Fadilova kćerka je prvo kupila poslovnicu poste u Sarajevu u bescjenje a da bi isti taj objekat opet izdala bhposti znaci nigdje logike njihova djeca supruge braća sestre kumovi rođaci su na pozicijama i crpe novac od države nisam ih ja zaposlio već SDA i Fadil . 

Oni si obezbjedili svoju pra, pra pra unučad

Ova ako je normalna znaci nema dalje motaj kablove    sasNIGGA 

image.png.35b019684a80352a5dd8ec737c65af59.png

• Haha 2

2 hours ago, Barba said:

Ova ako je normalna znaci nema dalje motaj kablove    sasNIGGA 

image.png.35b019684a80352a5dd8ec737c65af59.png

Ma daaaaj ahahahahaha

Dajem veliku fleku ovoj današnjoj djeci. Gledam danas, obilaze trešnju ko svesku iz matematike a onda kontam i mene sramota da se verem na nju u ovim godinama, pomislit ce neko da hocu da se objesim.

• Haha 2

prije 38 minuta, Grunf said:

Dajem veliku fleku ovoj današnjoj djeci. Gledam danas, obilaze trešnju ko svesku iz matematike a onda kontam i mene sramota da se verem na nju u ovim godinama, pomislit ce neko da hocu da se objesim.

Šta ćete biti sramota u mene se punac penje ko mačka jbt ja dok sam se popeo sa svojih 115kg on već nabrao pola kante

• Haha 2

Fleka našoj državnoj vladi što brani ulazak naši ljudi koji posjeduju državljanstvo neke EU zemlje. A pritom dopušta ulazak migranata. Ljudi bez ikakvih dokumenata, a vidim mi smo jedina zemlja koja i ne spominje turizam. Nama to izgleda netreba

• Like 1

1 hour ago, samke43 said:

Fleka našoj državnoj vladi što brani ulazak naši ljudi koji posjeduju državljanstvo neke EU zemlje. A pritom dopušta ulazak migranata. Ljudi bez ikakvih dokumenata, a vidim mi smo jedina zemlja koja i ne spominje turizam. Nama to izgleda netreba

Izvini, svaka cast svima onima koji nemaju državljanstvo BiH ali ni u njihove "nove" domovine ne mogu drugi ući osim ponekih iznimki. Ono što mi najviše smeta je pljuvanje po BiH novopečenih EU građana dok je ista situacija što se toga tiče i kod njih. Ja ne mogu isto tako ući u ni u Njemačku ni u Austriju ili šta ja znam sa BH dokumentima.Jel tako? Pojedine EU zemlje čak i brane odlaske u BiH ili Hr, bar je tako u medjima objavljeno.

Edited by Grunf
  • Like 2

Grunfe što se tiče pljuvanja bo BiH to si u pravu. Puno je raje uzelo drugo državljanstvo zbog posla, stana itd. Ali jednostavno kad vidiš kako migranti ulaze nije mi to ok. 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...