Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 854
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ima li ova "produhovljena pojava" ili ti ga "otaj coJik" ikako obraza ili pameti ili je ovo pravi primjer da ljudksa pokvarenost i bezobrazluk ne poznaju granice? https://www.biscani.net/emdzad-galija

To je naša raja, to je naš grad. Zvjezda!!!  

Fleka Biscani.net jer smaraju sa vijestima iz Hrvatske i kuravama iz Srbije, uđeš na stranicu a ono Nina Badrić, Inter Zaprešić, Dominik Livaković, Danica i Luma na naslovnici

Posted Images

prije 11 minuta, 1260 said:

Za velikog gospodina i stručnjaka, selektora reprezentacije BiH 

Davno je trebao doći na to mjesto

Malo neobično napokon imati iskusnog stručnjaka, gospodina, fino odjevenog i obrijanog,  koji će stajati uz liniju i davati jasne upute igračima tokom svih 90min. Tako se predstavlja svoja zemlja

Edited by Hysteria
  • Like 2

Fleka gradonačelniku i kantonalnoj vlasti za današnje srbovanje na Garavicama i da su se posrali na mog oca brata i sve ostale poginule borce ranjene te veterane da srpska garda podiže vijenac sa puškama i obilježju  sa kojem su ih ubili sramota nemam riječi 

• Like 3
18 minutes ago, Barba said:

Fleka gradonačelniku i kantonalnoj vlasti za današnje srbovanje na Garavicama i da su se posrali na mog oca brata i sve ostale poginule borce ranjene te veterane da srpska garda podiže vijenac sa puškama i obilježju  sa kojem su ih ubili sramota nemam riječi 

Nisam ni cuo da se neki od komandanata oglasio 

• Like 2
  • Haha 1
On 05. 09. 2020. at 22:16, Barba said:

Što žota jebe Hrvate u utakmici 

25D99BEE-DD69-4BEC-8D1A-414EFBB78A26.png

Hrvati su se jebavali ,,izmeđuse" ..ništa sa strane !

On 04. 09. 2020. at 23:09, saco said:

Zvjezdica za reprezentaciju i za zlata vrijedan bod u Italiji, kao i za U21

..i fleka za 2 ,,srebrena" ..što ostadoše u Italiji

• 2 weeks later...

Zvjezdica za hapsenje bjelosvjetskog kriminalca i clana kriminalne hobotnice SDA Kambera za kojeg su glasai i zivi i mrtvi izborna prevara pored ostalog .Ocekuje se izjave Bakira i Dzaferovica da je ovo nastavak udara na Bosnjake .

• Like 3
1 hour ago, Barba said:

Zvjezdica za hapsenje bjelosvjetskog kriminalca i clana kriminalne hobotnice SDA Kambera za kojeg su glasai i zivi i mrtvi izborna prevara pored ostalog .Ocekuje se izjave Bakira i Dzaferovica da je ovo nastavak udara na Bosnjake .

A bio se u zadnje vrijeme raskvocao po internetu te prozivao svakog živog, njegovi blogovi iskakali na svakoj stranici koju otvoriš...nadam se da će imati materijala sad za pisanje o životu na robiji

• Like 1
  • Haha 1
prije 2 sati, 1260 said:

Tresla se brda rodio se miš kao i s svim ostalim hapšenjima

U vrh glave uslovna kazna.  U zatvor ide onaj koji nakupi grana po šumi. 

Bas tako, presmijesno je ovo sve.

Zakljucuje se stvarno da sto si veci mafijas i kriminalac, zakon je blazi prema tebi. Da mi je ukrasti milion maraka, pa godinu dana na uslovnu, pa onda rahat - sada tek vidim da ta narodna ima smisla. Zasto skolu uciti i zbog koga.

Ukradi granu, ides na robiju, djeca ti ostaju bez kruha.

Ukradi milione, cak ubij/zgazi, ne smije ti niko nista, dobijas uslovnu kaznu. Mislim, kod nas osudjeni ratni zlocinci poput Fikreta Abdica su i dalje u politici i gradonacelnici cak, zatim Hamdija(e) (ima ih vise kod nas) pokradu i boga i naroda, dobiju sitnu kaznicu, cak sta vise, svi ti kriminalci skupljaju kod nas te uslovne kazne kao ordene, sto ih vise ima, to je opasniji i vise je postigao u zivotu.

Cijeli BiH zakon kao i cijela drzava su najobicnija farsa i jebo ti ovo sve. Fildzan drzava, veresija drzava, Apsurdistan! Zato se krade ova drzava zbog blagih kazni za takve vodece kretene koji ti kroje pamet, zato se ova kvazi drzava i mrzi iz svog srca!

I nase Tuzilastvo je jedna velika farsa, imaju mozda 1-2 tuzioca koji nisu kupili diplome i koji rade "prave" predmete, ali zali boze truda i tome, kada sudije onda ne znaju zakon i ne znaju osuditi kako treba. Sve oslobadjajuce presude (da, i te "uslovne", to je sve za kurca, kada se opet mozes kandidirati i za predsjednika). 

Jedna velika fleka postojanju ove drzave, nemamo mi pravo sta migrantima govoriti, mi smo gori divljaci od njih! Hinjavi idioti. Znas nas, jebo nas u pBm!

• Like 3

Ma ovdje je sama svijest naroda korumpirana i pokvarena. Ja necu ukrasti, ne zato sto mi prijeti zakonska sankcija, nego zato sto imam svijest da je to pogresno i odgojen sam da znam da je to tako. Kamber i Kamberi ce varati neovisno koja mu kazna slijedi jer to je takav covjek, ljudski otpad. 
Mada su kazne qrac i to stoji, ali su blage i u Njemackoj obzirom da je europsko krivicno zakonodavstvo generalno blago i glede tih sankcija je manje vise tu negdje, no tamo je mentalitet drugaciji i tamo je patriota onaj koji radi posteno, placa porez i ne vara drzavu, dok je bosanski pojam patriote krezubi SDA funkcioner koji se u medijima klete u Bosnu a istu ogolio i pokrao da tu ni za mace nije ostalo. 

Da ne govorim koliki je problem, pored tih kazni, cinjenica da ovdje sudski postupci za korupciju traju godinama, dok na zapadu to rijese za par mjeseci. 

Edited by Pavarotti
  • Like 3

Ako neko misli da su Amerikanci ludi što imaju porotu u sudskom procesu treba da se zamisli koliko bi to kod nas dobro prolazilo. Sudski procesi su smiješni političar pronevjeri ukrade milione dobije smiješnu kaznu a imovinu mu niko ne dira a danas je sve lako provjeriti . Žena od jednog našeg političara uglavnom iz Skupštine godinama te federalnog parlamenta direktora propale firme na svom imenu  posjedu ima 4 stana ženska nije nikad imala sata radnog staza potječe iz siromašne familije dotični suprug se vuče po sudovima zbog raznih pronevjera na sebi nema ništa i nikom ništa .

prije 4 sati, Pavarotti said:

Ma ovdje je sama svijest naroda korumpirana i pokvarena. Ja necu ukrasti, ne zato sto mi prijeti zakonska sankcija, nego zato sto imam svijest da je to pogresno i odgojen sam da znam da je to tako. Kamber i Kamberi ce varati neovisno koja mu kazna slijedi jer to je takav covjek, ljudski otpad. 
Mada su kazne qrac i to stoji, ali su blage i u Njemackoj obzirom da je europsko krivicno zakonodavstvo generalno blago i glede tih sankcija je manje vise tu negdje, no tamo je mentalitet drugaciji i tamo je patriota onaj koji radi posteno, placa porez i ne vara drzavu, dok je bosanski pojam patriote krezubi SDA funkcioner koji se u medijima klete u Bosnu a istu ogolio i pokrao da tu ni za mace nije ostalo. 

Da ne govorim koliki je problem, pored tih kazni, cinjenica da ovdje sudski postupci za korupciju traju godinama, dok na zapadu to rijese za par mjeseci. 

I onda kada ti taj isti krezati SDAovac, koji se ne zna ni potpisati kako treba, pita "sta ces se ti kandidirati, pa gdje si ti bio na Grabezu, gdje si bio kad je bilo najteze" i uzdigne ostalu krezavu bagru i napravi hajku u kasabi, gdje u istoj u centru "normalna" raja slusa Cecu ciji su Arkanovi skorpioni granatirali Bihac... u lokalima kod cigisa kojekakvih ili ti ga sinova ratnih profitera! Koji ironicni mindfuck!

Svako ko takva sjebana i preglupa seljacka pitanja upita, znajte da taj prvi nije bio u pravom ratu, nego da je neki seljacki neobrazovani lokalni propalica koji je mozda ispucao 2-3 metka u zrak! I taj isti ne misli dobro za drzavu ili grad, nego samo navlaci zlo, rat, nacionalizam i sl. jebena usrana sranja od prije pola vijeka! Muslimani i bosnje na baterije, "otaj coj'k"... samo daj mu para dabogda crko u svom sjebanom primitivizmu ali sto uvlaci i normalan svijet u svoj sjebani egoisticni mozak.

Fleka Hamdiji Lipovaci i Emdzadu Galijasevicu sto su pokrali silne pare a tezine kazne nisu disciplinski primjerne, nego cak uce narod (i mladi i stari) da se isplati krasti! Fleka sudijama sto ne znaju raditi svoj posao kako treba i sto ismijavaju isti cijelo pravosudje, drzavu i narod!!

Edited by jokesOnYou
  • Like 5
21 hours ago, Grunf said:

A bio se u zadnje vrijeme raskvocao po internetu te prozivao svakog živog, njegovi blogovi iskakali na svakoj stranici koju otvoriš...nadam se da će imati materijala sad za pisanje o životu na robiji

Taj isti Asim Kamber je ovaj kanton i narod terorizirao vise 25 godina u Sanskom Mosu je uspostavio monopol na sve i svasta ubirao reket a najzalosnije ubio generala Alagica podmetanjem maltretiranjem samo iz razloga sto mu je ovaj bio konkurencija i sto ga je pomeo na izborima Alagic je bio autoritet ne samo sto je bio ratni general vec je bio covjek kojeg su svi cjenili Kamber je glavni krivac za podizanje optuznice protiv Alagica za ratne zlocine a covjek mi je pricao da je Kamber slavio kad je ovaj umro . 

• Like 2

Fleka krkanima baustelcimaiz Austrije koji djecu iskoristavaju za prostituciju znaci nema dalje vec metak u celo. 

Ne kazem nista prostituciji i prostitutkama to je posten kruh ali maloljetnice zavoditi podvoditi od stari paripa je sramota i nehumano. Ja znam da se vecina dama sa naseg kantona koji rade u njemackoj vecinom radi po bordelima a navodno sve zaposlene u starackim domovima bolnicama. Iz Bihaca ih znam najmanje deset ali nebitno to je njihova stvar i zivot. 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...