Jump to content
FORUM

Fleke i zvjezdice

Recommended Posts

Fleka @Sej Ramic jer laze i siri netacne informacije o sukobu migranata po FB znaci dvojica mrtvih u njega odmah 4 i 100 povrijedjeni . Niko od nas ne voli migrante ali cemu lagati i pisati izmisljotine i onda ocekujes da ti narod dolazi na proteste .Znaci lik je totalno izgubio smisao da ga bilo ko smatra oziljnim . 

• Like 1

12 hours ago, Barba said:

Fleka @Sej Ramic jer laze i siri netacne informacije o sukobu migranata po FB znaci dvojica mrtvih u njega odmah 4 i 100 povrijedjeni . Niko od nas ne voli migrante ali cemu lagati i pisati izmisljotine i onda ocekujes da ti narod dolazi na proteste .Znaci lik je totalno izgubio smisao da ga bilo ko smatra oziljnim . 

Ajd obriši ovo !

• Like 1
  • Haha 1

• 4 weeks later...
prije 13 sati, Tahamata said:

Fleka ovima sto hvale i promovisu Tasuna!
Cojk ni tri rijeci ne zna 'svezati!

Bas tako. Jbt, od ovih vijencika, pa ljudi ne znaju pricati kako treba! Ili imaju disajnih problema, ili muca, ili recitiraju, niko nema konkretno i logicno nesto da kaze! Uzas. Ali to je i cinjenica, svi koji su imali ista u glavi, otisli su van. Sada su ostali sami bolidi. Na prstima jedne ruke se mogu prebrojati stvarno neki koji su eto, recemo "iz djubriva procvjetale ruze". 

Fleka Emdzi, eto samo zato sto uopste postoji na ovoj sceni i sto zauzima medijski prostor. 

Fleka SDA-u sto su uopste vise ikakva opcija. Cak je i Emdzo bolji od njih, koji je nekoc pod njihovom zastavom krao. Ali makar je "nas cojk", nisu otisle pare u Sarajevo, nego fino njegova vila ukrasava Ozimice 2.  :P :P :P :P :P

Edited by jokesOnYou
  • Like 3

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Gledam neki video oko desavanja u Armeniji u sukobu sa Azerbejdzanom uglavnom Armenci moraju da napuste svoje kuce koje zbog toga pale i procitam komentare i zaprepastim se koliko nasi ljudi likuje i vesili se tome cinu ljudi doslovno ilacu blagosivaju Erdogana Tursku jednostavno se vesele nesreci Armenaca sramota moralno dno narod koji je dozivio genocid masovna ubijanja etnicko ciscenje raseljavanje se veseli jer se to desava Armencima nad kojim je takodjer izvrsen genocid od strane Turske odnosno osmanskog carstva meni je ovo strasno da toliki broj debila sebi uzima za pravo ovakve komentare svi nesto pametni poznaju geopolitiku a u realnosti ne vide nista vise od vjerske mrznje prema drugom i drukcijem . To nije Islam niti je to vjera i sunet kojeg pripovjeda Muhamed A.s koji nonses mi zelimo da svi priznaju genocid u Srebrenici a vecina nasi ljudi ne postuje nicije nista a najmanje zrtve .

Tamam kad covjek pomisli da ne moze gore pogledas video gdje covjek ako se tako moze nazvati hladnokrvno gazi psa traktorom to me je tako potreslo da se jos uvijek lose osjecam ,bespomocnu zivotinju hladnokrvno tesko povrijediti i ostaviti da umire u agoniji satima poslije bez imalo osjecaja i savjesti da je to neciji ljubimac kucna zivotinja i da ce necije dijete zaplakati zbog toga ali to sve na stranu radi se o zivom bicu . Debil koji je ovo uradio bi sutra tako satra necije dijete takodjer i vjerujte ne bi osjecao nikakvu griznju savjest .

Fleka empatiji i zlobi koja postoji u ljudima 

• Dislike 1

• 2 weeks later...
On 24. 11. 2020. at 8:19, Barba said:

Gledam neki video oko desavanja u Armeniji u sukobu sa Azerbejdzanom uglavnom Armenci moraju da napuste svoje kuce koje zbog toga pale i procitam komentare i zaprepastim se koliko nasi ljudi likuje i vesili se tome cinu ljudi doslovno ilacu blagosivaju Erdogana Tursku jednostavno se vesele nesreci Armenaca sramota moralno dno narod koji je dozivio genocid masovna ubijanja etnicko ciscenje raseljavanje se veseli jer se to desava Armencima nad kojim je takodjer izvrsen genocid od strane Turske odnosno osmanskog carstva meni je ovo strasno da toliki broj debila sebi uzima za pravo ovakve komentare svi nesto pametni poznaju geopolitiku a u realnosti ne vide nista vise od vjerske mrznje prema drugom i drukcijem . To nije Islam niti je to vjera i sunet kojeg pripovjeda Muhamed A.s koji nonses mi zelimo da svi priznaju genocid u Srebrenici a vecina nasi ljudi ne postuje nicije nista a najmanje zrtve .

Tamam kad covjek pomisli da ne moze gore pogledas video gdje covjek ako se tako moze nazvati hladnokrvno gazi psa traktorom to me je tako potreslo da se jos uvijek lose osjecam ,bespomocnu zivotinju hladnokrvno tesko povrijediti i ostaviti da umire u agoniji satima poslije bez imalo osjecaja i savjesti da je to neciji ljubimac kucna zivotinja i da ce necije dijete zaplakati zbog toga ali to sve na stranu radi se o zivom bicu . Debil koji je ovo uradio bi sutra tako satra necije dijete takodjer i vjerujte ne bi osjecao nikakvu griznju savjest .

Fleka empatiji i zlobi koja postoji u ljudima 

Ja ne navijam ni za Jermene ni za Azerbaidzance ali je činjenica da su jermeni okupirali azerb. teritorij i da su ovi samo htjeli svoje nazad. 

• Like 2

On 05. 12. 2020. at 16:46, Vywegh said:

Ja ne navijam ni za Jermene ni za Azerbaidzance ali je činjenica da su jermeni okupirali azerb. teritorij i da su ovi samo htjeli svoje nazad. 

Armenija kad je postojala kao država Azerbejdžan nije bio ni u planu ko je koga okupirao i uzeo mu teritoriju nakon genocida nad Armencima kojeg su počinili Turci odnosno Osmanlije a diktator Erdogan nastavlja tu politiku i dalje . Na ovim planinama postoje pravoslavni manastiri stariji od 500 godina to je sve Armenija nekad bila .

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...