Jump to content
FORUM

Recommended Posts

53 minutes ago, 1260 said:

Fleka današnjem poniženju drćave BiH  i primanju humanitarne pomoći od vlasti države koji ne priznaju genocid i na svakom korako ponižavaju žrtve agresije iste te države.

Mene je sramota

Po ko zna koji put izrežirano. Poput atentata u Srebrenici... To indijsko smeće koje je donio primaju u Srbiji a sve veci broj zarazenih imaju. Od govneta Vucica i govneta Dodika danas su samo  jos vise smrdili govno Komšić i govno Džaferović

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ima li ova "produhovljena pojava" ili ti ga "otaj coJik" ikako obraza ili pameti ili je ovo pravi primjer da ljudksa pokvarenost i bezobrazluk ne poznaju granice? https://www.biscani.net/emdzad-galija

To je naša raja, to je naš grad. Zvjezda!!!  

Fleka svima onima koji su ubili jedan ovakav grad ! Nekad je ovaj grad imao veliki potencijal. Gužve na porodilištu, gužve na pedijatriji, gužve u vrtićima, osnovnim i srednjim školama, fakultetima, k

Posted Images

10 minutes ago, 1260 said:

Nije vazno uopste cija je vakcina nego od koga je ta milostinja. Imamo li ponos, inat... zar nam treba milostinja uopste.

Nemamo. Davno sam to rekao...ni ponosa ni nama ni zrna samopoštovanja.

• Like 1

Fleka četniku Hamdiji Lipovači. Nedavno sam imao duel sa njim povodom njegovog javnog čestitanja dana državnosti Srbije..par dana kasnije isti taj Hamdo nije se udostojio da čestita svojim sugrađanima dan nezavisnosti BiH..isti taj Hamdija Lipovača je ugostio među ostalima i ratnog zločinca Dragana Lukača i tim pljunuo na grobove svih palih branilaca ovog grada i jos ga onako srčano obljubio. Sreća naša da je 90-tih isti ovaj četnik bio slinavi balavac jer da je tad bio sazrio za politiku danas nas ne bi bilo ovdje. Srami se govance jedno malo...fuj

IMG_20210305_202802_042.jpg

• Like 1
  • Haha 1
3 hours ago, Grunf said:

Fleka četniku Hamdiji Lipovači. Nedavno sam imao duel sa njim povodom njegovog javnog čestitanja dana državnosti Srbije..par dana kasnije isti taj Hamdo nije se udostojio da čestita svojim sugrađanima dan nezavisnosti BiH..isti taj Hamdija Lipovača je ugostio među ostalima i ratnog zločinca Dragana Lukača i tim pljunuo na grobove svih palih branilaca ovog grada i jos ga onako srčano obljubio. Sreća naša da je 90-tih isti ovaj četnik bio slinavi balavac jer da je tad bio sazrio za politiku danas nas ne bi bilo ovdje. Srami se govance jedno malo...fuj

Pa pere ga ono četvrtsrpstvo što u genima nosi. Bio bi metropolit ali po svojim pravilima. Ne može, jbga

• Like 1
13 hours ago, Grunf said:

On nije dobar s glavom. Ubi ga alkohol.  Ima na FB negdje kako je pokrao ovu organizaciju koju vodi i policijski izvjestah kad su ga zaustavili pijanog i s povredom koju mu je neko nanio.

• Like 3
On 06. 03. 2021. at 9:48, 1260 said:

On nije dobar s glavom. Ubi ga alkohol.  Ima na FB negdje kako je pokrao ovu organizaciju koju vodi i policijski izvjestah kad su ga zaustavili pijanog i s povredom koju mu je neko nanio.

ubi njega bjelina i svakodnevne lajne koji konzumira, a već se vide efekti iste u smislu mentalnog oštećenja -  retardacije. Tek će se o njemu pričati (ništa fino). Čujem da ima snimak gdje se kara sa muškarcem...

• Like 1
1 hour ago, beekam said:

ubi njega bjelina i svakodnevne lajne koji konzumira, a već se vide efekti iste u smislu mentalnog oštećenja -  retardacije. Tek će se o njemu pričati (ništa fino). Čujem da ima snimak gdje se kara sa muškarcem...

U ovo ne vjerujem ma koliko je on los i kleptoman ne vjerujem da je peder.

prije 2 sati, Barba said:

Fleka ljudima jer su licemjerni do ljucer vecina pljuvala rahmetli Emdzu a sad im svima kao zao .

Zato sto "ga" se boje 👆 

Mene zaboli kajla za Emdzu iskreno, samo znam da je 4 godine krao i da se nakrao, ostetio je porezne obveznike i to je cinjenica mimo ciribu-ciriba pricica lafo bihackog bontona, kao o mrtvima se prica SAMO dobro. Direktno uhvacen kako uzima oznaceni mito veci nego cijela moja godisnja plata za koju se nagutam raznih govana od slicnih "svetaca" poput njega. Iako je on samo zrno pjeska u velikoj pustinji takvih poput njega (zivih ili mrtvih, mito i korupcija su uvijek tu), opet sto se konkretno njega tice, po gore navedenom cu ga samo pamtiti. Isto da se desi nesto drugim bivsim gradonacelnicima, kao npr. Hamdiji Lipovaci ili Albinu Muslicu ili ove lokalne nase "poznate" ratne profitere, isto bi ih samo po mitu, korupciji, histeriji i ljudskoj pokvarenoscu pamtio. To je samo cinjenica. Kako drogerase ne zalim sto se svjesno ubijaju, tako ne zalim ni pljackase i javne lazove. Tacka.

On topic: Zvjezdica za Lidl sto otvara u BiH. Neka malo napravi konkurenciju nasim ratnim profiterima.

prije 48 minuta, Barba said:

U ovo ne vjerujem ma koliko je on los i kleptoman ne vjerujem da je peder.

Mozda je uhvacen sa Zeljkom Cvijanovic, pa ljudi mislili da je ona musko.

• Like 1

Benzinske pumpe_

U izgradnji;

1.  Bushel benzinska pumpa  - Izacic granični prelaz
2. Bushel benzinska pumpa - Kamenica
3. Belamionix benzinska pumpa- Obilaznica. . Kort
4. Čavkunović BP benzinska pumpa . Preko puta Robota

Izgrađene pumpe:

1. Belamionix benzinska pumpa - Kamenica
2. Žuta benzinska pumpa na Kamenici
3. Čavkunović BP benzinska pumpa .Kamenica
4.Gasprom benzinska pumpa - Irfana Ljubijankića
5. Energopetrol benzinska pumpa - Irfana Ljubijankića
6. Hifa Petrol benzinska pumpa - Irfana Ljubijankića
7. Inter Butan benzinska pumpa . Preko puta Crvene jabuke
8. Prošić benzinska pumpa . Obilaznica
9. Čavkunović BP benzinska pumpa - Obilaznica
10, Petrol benzinska pumpa . Obilaznica
11. Čackunović BP benzinska pumpa - Obilaznica
12. Euro Jet benzinska pumpa - Obilaznica
13, Rez benzinska pumpa - Pokoj
14. Čavkunović BP benzinska pumpa Jablanska
15. Gasprom benzinska pumpa Jablanska
16. Ina benzinska pumpa - autobusna stanica
17. Opalova benzinska pumpa Pritoka
18. Hifa Petrol Benzinska pumpa Pritoka
19. Energopetrol benzinska pumpa Ripač

FLekaaaa

• Like 2

Fleka drustvu i gradjanima BiH 

Afera raspiratori niko nije protestirao

Afera Vakcine niko nije protestirao

Najavljeno zatvaranje kafica 3 dana protesti i blokiranje ulica.

Pa budale jedne vi protestirate jer je trodnevni promet vlasnika kafica za vas vazniji od zivota gradjana isti tih privatnika kod koji ljudi rade po 10 sati za 500 KM. bez doprinosa penzionog i sveg ostalog .

Ovo mi je smjesnije od one pretjerane kupovine tolet papira na pocetku epidemije .

• Like 3

Et, ako slucajno naljutite komsiju i on vam zapali auto ili ubije clana porodice, to je uradio zato sto je u datom trenutku bio "neuracunljiv". Takodjer, ako sudija naljuti tu neuracunljivu osobu i provali sudiji u kucu i napravi rasulo, istuce sudijinu zenu, nalupa mu djecu ili zapali mu i kucu i familiju, onda, sudija ili politicari, nemojte se ljutiti, ta ista osoba je bila neuracunljiva i ima pravo da se brani sa slobode, kako bi i u odbrani opet u stanju neuracunljivosti pocinila jos gora djela:

https://www.biscani.net/vlada-usk-prihvatila-inicijativu-o-izmjeni-krivicnog-zakona-fbih/

Fleka!

I onda clanci na klixu "Ranije poznat policiji ubio ili ukrao to i to...".

Edited by jokesOnYou

Vrhunac ...sanacija sanitarnih cvorova u osnovnoj skoli nije toliko vazna vijest koliko je jadna dzava da ovakva banalna stvar predstavlja vijest !

Vrhunac bijede i odraz stanja u kojem se nalazimo.

2 hours ago, Barba said:

Vrhunac ...sanacija sanitarnih cvorova u osnovnoj skoli nije toliko vazna vijest koliko je jadna dzava da ovakva banalna stvar predstavlja vijest !

Vrhunac bijede i odraz stanja u kojem se nalazimo.

Nažalost  političari  koriste naivnost naroda i kupuju ih stvarima koji bi trebalo da budu nomalne.

Normalno je da svako selo ima struju, rasvjetu, asfalt, školu,....

3 hours ago, 1260 said:

Nažalost  političari  koriste naivnost naroda i kupuju ih stvarima koji bi trebalo da budu nomalne.

Normalno je da svako selo ima struju, rasvjetu, asfalt, školu,....

Na žalost u 21 stoljeću i to postaje luksuz pored ostalih običnih stvari . 
Ne krivim ja samo političare već i direktore škola sto loše upravljaju istim . 

10 hours ago, Vywegh said:

Ja ne znam stvarno kako ga nije sramota izjaviti ovakvo nešto. Ovi ljudi su totalno izgubili vezu sa stvarnošću i misle da smo stvarno toliko glupi... ne znam...

Screenshot_20210322-214303_Opera.jpg

Kao da on ili neko iz SDA zna za sramotu ili bilo sta sto se tice moralnog stanja uma i ponasanja. Ljudi zive paralelne svjetove pocevsi od izjave one nakaze Fadila Novalica da su se htjeli igrati drzave nabavili bi vakcine u decembru pa do ove notorne lazi i zajebavanja naroda u zdrav mozak. Na zalost narod umire od korone a umire i od gladi ne moze se otici na facebook da dnevno ne vidis 20-tak apela za pomoc pocevsi od lijecenja pa do naroda u potrebi za hranom i osnovnim zivotnim potrebama sto je sramota ove vlasti jer je narod dovela do prosijackog stapa . Socijalna drzava ne postoji mehanizam je zakazao cenntri za socijalni rad postoje samo da bi se zaposlilo 50 tak ljudi stranackih podobnika SDA ili neke druge stranke. 

Ali dzaba sve na izborima ce opet SDA da dobije mandate predstavnike a drzava ide unazad po svim parametrima .

Nemam rijeci strvarno svake godine sve gore i gore .

• 2 weeks later...

Flekaca komradu odnosno ovoj službi za parking.

Jutros parkiram kod Paviljona i odem da uzmem kartu. Ubacim u automat kovanicu, neće da prihvati. Uzmem drugu, isto. Okreni, prevrni, neće. 4 kovanice pokušao, nije htjelo, i ja odem u Paviljon. 15 min kasnije dolazi konobar i kaže, eno druze zaključali su ti auto. Ja iziđem vani, lik piše kaznu. I ja mu pokažem, rekoh vidi, ne radi brojčanik, neće da primi. On me ne gleda nikako niti sluša, radi svoj posao. Pustim ga da završi i opet mu kažem da ne radi aparat, kaže on: ma moraš drugu kovanicu, i ja pokažem sve koje sam ubaciovao i dalje ih pred njim ubacivam, a one ispadaju vani. Jedno 3 minute vrtim tako u krug, on gleda mene. Kaze, pa to tako nekad hoće, nekad neće. Ja nazovem policiju, kontam nisam kriv, neću da platim. Kažu oni nemamo mi veze s tim, zovi komrad. Nazovem komrad, kaže ti sada moraš platiti da se otključa i onda podnesi žalbu pa ćemo mi... i ja prekinem, nisam htio slušati dalje. 

Platio sam 20 km kaznu ali to nije uredu. To je čista pljačka i otimačina.  Dakle, stoji aparat koji NE RADI, a ti ljudima udaraš kazne. Zalosno

• Haha 1

Milion puta mi se to desilo, sad placam sms-om, sto je jos bolje jer dobijem obavijest da parking istice i onda ga na isti nacin produzim bez da dolazim do auta ili jednostavno odem i odvezem se

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...