Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To je naša raja, to je naš grad. Zvjezda!!!  

Ima li ova "produhovljena pojava" ili ti ga "otaj coJik" ikako obraza ili pameti ili je ovo pravi primjer da ljudksa pokvarenost i bezobrazluk ne poznaju granice? https://www.biscani.net/emdzad-galija

Fleka Šukiju zbog ružnog vremena

Posted Images

9 hours ago, saco said:

Zvjezdica novoj vladi USK a posebna novom Predsjedniku kluba Hrvata u Skupstini USK Razim Halkic hahaha

Hahahhaah i kaze neko bice bolje. Iz Bosne svi bjeze samo joj se braca Mamici vracaju .

Zoran Mamic zeli kaznu zatvora izdrzavati u Bosni i Hercegovini navodno prema krivicnom zakonu  kazne zatvora do godinu dana osudjenik istu moze izdrzavati na slobodi ako dnevno uplati 100 konvertibilni maraka . 

I onda ljudi dodju i govore pravda je za sve ista i za siromasna i za bogata jes jes .

10 hours ago, saco said:

Zvjezdica novoj vladi USK a posebna novom Predsjedniku kluba Hrvata u Skupstini USK Razim Halkic hahaha

Raziiim, staro hrvatsko ime poteklo podno Velebita, kao sto je i Zulfikar staro dalmatinsko ime, mislim sa Korčule 😃

Sjecam se kad smo imali malu i veliku (stocnu) pijacu.Na velikoj pijaci prodavala se i stoka.Danas mozemo komotno ove vladadajuce institucije stocnom pijacom nazvati. :( 

Od mene mogu samo hrpu fleka dobiti.Narode, na izborima dozovite se pameti !

On 20. 04. 2021. at 10:54, rucica1 said:

Sjecam se kad smo imali malu i veliku (stocnu) pijacu.Na velikoj pijaci prodavala se i stoka.Danas mozemo komotno ove vladadajuce institucije stocnom pijacom nazvati. :( 

Od mene mogu samo hrpu fleka dobiti.Narode, na izborima dozovite se pameti !

Pa bili su izbori neki dan. Kod Balija je i dalje SDA u vecini. Tako ce proci i ovi kantonalni i drzavni izbori s istim rezultatom. Sta onaj krezavi dido sa 4 dana osnovne zna o ovoj dimenziji uopste, njemu je bitno da stavi svoj "potpis" u obliku "X" (jer ne zna pisati) na svog brata muslimana-osmanliju jer zivi jos u svijetu stala, krava, ugacanih puteva i fesova na glavi i bitno mu je da njegov coJk odrzi tu obecanu koridu, njemu dosta! Takvih je 60% SDA glasaca ostalih 40% cini sama stranka, odnosno vjerni clanovi-poltroni-pickine picajzle. 

Ako se u 25 godina nista nije promijenilo, nece ni u 27 godina, bice samo gore, kako vidite po svim grafikonima i dijagramima. Hej, ljudi pricaju o ratu, jbt u pm. Bas smo u golemom qrcu ili ti ga golem je qrac u nasim buljama!

Fleka sto se nije napravilo makar krajisko podrucje boljim terenom i za jednu (makar samo jednu) stranu investiciju. Ekonomija strani pojam, ali neka smo mi dobili nove bolide za ministre. Na kraju, svako radi za platu. Zanima me, koliko bi ljudi radilo te poslove da je sve na dobrovoljnoj-patriotskoj-socialScore-bazi, bez novcanih naknada, kao sto je to slucaj u Kini. 

On 07. 04. 2021. at 12:36, saco said:

Zvjezdica za Skupstinu USK,

znaju ljudi uzeti lovu svaka cast NES hahaha

Može biti slika sljedećeg: jedna ili više osoba, ljudi stoje i tekst "Tako je svaki zastupnik u Krajini inkasirao 75 000 KM, a zajedno su nas za 30 mjeseci koštali više od 3 miliona maraka. Radili su 14 dana od 900. i KRAJINA.BA Ko je suspendovao krajiški Parlament: Zastupnici za 30 mjeseci održali 14. redovnih sjednica"

Isto vec vidjena tema, mislim da su oni prosli iz prosle "sezone" cak vise uspjeli za svoj nerad inkasirati. Ovdje je mozda zajebala korona pa nije bilo kojekakvih ovecih donacija ili medjunarodnih programa i sl. sranja za standardno pranje novca sa svih strana. 

Ali sto bi njihovi glasaci rekli, "neka ih, nasi su". 

Fleka TikToku jer je doslovno legalizirao pedofiliju gdje se curice doslovno skidaju naguzivaju pleasu izvode seksi performanse  za  sto veci broj pratitelja lijkova a dok staro prdonje pedoficine uzivaju u tome sve im je na dohvat ruke. 

A jos veca fleka roditeljima jer nemaju nikakve kontrole nad djecom bitno je da ih ne uznemiravaju i nek rade sta hoce i kad je neki pedofil kindapuje ili ubije onda ce biti jao kuku meni moje dijete . 

Svako malo cujes maloljetnica od 14-15 godina otisla od kuce nasli je kod muskarca od 35-40 godina sa kojim je stupila u brak .

• Like 2
  • 3 weeks later...
10 hours ago, 1260 said:

Uhapsiti i roditelje i djecu i nstjerati ih da lizu ovo.

Maloumnoci i onaj ko je ovo uradio i onaj ko ih je odgojio.

Ne samo njene vec i svih tvrdoglavih mangupa koi su okolo snimali ismijavali se umjesto da su pomogli,

Tesko drzavi sa ovakvom omladinom

• Like 1
11 hours ago, saco said:

Ne samo njene vec i svih tvrdoglavih mangupa koi su okolo snimali ismijavali se umjesto da su pomogli,

To je ono napijem se idem zajebavati posten svijet pocinioci se vrlo lako mogu pronaci nemoguce da ih nije snimila niti jedna nadzorna kamera okolnih objekata. 

Neki dan je u Nizozemskoj tako jedna budala od 17 godina pala sa nadvoznjaka direktno na najprometniji autoput jer je pokusavala napraviti grafit tri sata sve bilo blokirano hiljade i hiljade ljudi cekalo da odu na posao nastao haos glupost na kvadrat.

14 hours ago, saco said:

A ti si otišao i na onaj slucaj pretučene djevojčice u Jajcu. Takve (ne)odnose djeca donose iz porodice koja je također nasilna. 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...