Jump to content
FORUM

Fleke i zvjezdice

Recommended Posts

Šteta stvarno, sad će se kompletan džemat i imam iz Prekounja zamjeniti sa novim iz Kuvajta... zvjezdica novoizgrađenim džamijama koje će osigurati ugodan boravak vjernicima i ljeti i zimi a i usput uljepšati grad

20 minutes ago, Grunf said:

Fleka ruglu u Bošnjaka, fleka ruglu wannabe bišćana

prekounje.jpg

Ovo je ono kad ti nista nije sveto ni kao covjeku ni kao profesionalcu u poslu kojeg obavljas. Pojedinci nemaju postovanja ni za sta posebno za mrtve. Fuj

6 minutes ago, Fap mašina said:

To je sigurno u Prekounju,dobro taj je nišan nije srušen,drugi jesu.Majstori su pokazali svoje znanje i spojli ga trofazno,sramota.

Moćan je kuvajtski novac.

Jeste, Prekounje

• Like 1

Prije nekoliko je bilo ono ruglo i u Kladusi gdje su oskrnavili cjelo mezarje i da niko nikad nije odgovarao gradis benzinsku pumpu restoran od pola miliona a tesko ti platiti par hiljada da izvrsis dostojanstvenu eksumaciju i prenasenje mrvhih na drugu lokaciju jebi ga lakse sve bagerom pokupiti u pobacati kao da se ne radi o ljudima vec o zivotinjama. 

Fleka gradskoj upravi na ovom... Grad Bihać ima komunalnu sluzbu koja kroz račune za odvoz smeća uredno naplaćuje i naknadu za čišćenje i održavanje javnih površina a koja očigledo onda ne izvršava svoje obaveze. Da vidim ko je to sposoban toliko da mene natjera da radim nešto što ne želim i što nije moja obaveza. Moje smeće se nikad neće naći na mojoj privatnoj svojini ali isto tako niti na javnoj a da ja čistim za nekim drugim to neće dočekati.

gradbihacfleka.jpg

1 hour ago, Vywegh said:

Dedara pao, a jest se bio uzdigao jbte, nije dao pričati sa sobom. Glumio nekog dingospo, a ovamo ispade da je džeparoš obični bio.

Kod nas su inspektori vazda glumili neke serife i vise su licili na neku mafiju nego na nekog ko obavlja to casno zvanje . Cast izuzecima koji se mogu na prste nabrojati ali su zaista obavljali svoj posao casno i posteno. 

Ja znam par isnpektora koji po citave dane za vrijeme radnog vremena locu po kaficima za sankom i tako 20 godina budu placeni za nerad. Kakav je nacin da pijes za vrijeme radng vremena plus imas 20 kg viska nisi sposoban za funkciju koju obavljas. 

• Like 2

6 hours ago, Grunf said:

Fleka gradskoj upravi na ovom... Grad Bihać ima komunalnu sluzbu koja kroz račune za odvoz smeća uredno naplaćuje i naknadu za čišćenje i održavanje javnih površina a koja očigledo onda ne izvršava svoje obaveze. Da vidim ko je to sposoban toliko da mene natjera da radim nešto što ne želim i što nije moja obaveza. Moje smeće se nikad neće naći na mojoj privatnoj svojini ali isto tako niti na javnoj a da ja čistim za nekim drugim to neće dočekati.

gradbihacfleka.jpg

Zimi očistiš snijeg sa trotoara ( jer je ta obaveza dugo već na snazi ), ne prođe 5 min. grtalica nanese led i snijeg kroz čitavu mahalu, dužinom trotoara, i onda pucanje živaca, da zagrizem grtalicu za rep, jer ovi koji bi da provode zakone, žive u ''Montrealu'', kose se ovim svojima iz službi za održavanje cesta, pa po jadnom glupom narodu, u jadnoj kabadahija sadaka državi. 

• Like 1

50 minutes ago, SAMO_REALNOST said:

Zimi očistiš snijeg sa trotoara ( jer je ta obaveza dugo već na snazi ), ne prođe 5 min. grtalica nanese led i snijeg kroz čitavu mahalu, dužinom trotoara, i onda pucanje živaca, da zagrizem grtalicu za rep, jer ovi koji bi da provode zakone, žive u ''Montrealu'', kose se ovim svojima iz službi za održavanje cesta, pa po jadnom glupom narodu, u jadnoj kabadahija sadaka državi. 

Ja ga nikad ne čistim sa trotoara apsolutno nikad jer smatram da to nije moja obaveza. Mogu oni nametati šta god hoće ali meni moraju platiti ako žele drugačije. Ova SFRJ ostavština me ne interesira

5 hours ago, SAMO_REALNOST said:

Na zalost je tako i kod mene, imam dosta cistiti ali si u Austriji obavezan cistiti snijeg ispred svoke kuce bez obzira koja je duzina staze, U slucaju da neko padne imas problem odnosno moras odstetu platit u koliko nisi ocistio, Dozivjeo na svojoj kozi na zalost. Ovdje je od 6 - 22 sata mora biti cisto

I poslije rata rat ,ponekad mi se cini da sve ono sto smo prezivjeli u ratu agresiju stradanja genocid masovna ubijanja nece biti najgore za Bosnjacki narod u cjelini (naravno da su stradanja i ubijanja najgore sto covjeka moze zadesiti) Ali da mi je neko rekao da psiholoski rat koji se vodi protiv nas u miru moze covjeka toliko unazaditi ne bi mu vjerovao. 

Da BHRT moze nazvati ARMIJU Bosne i Hercegovine Tako zvanom i na taj nacin omalovaziti sve casno poginule patriote i borce kao psihicki ubijati prezivljele veterane. 

Fleka Borackim udruzenjima jer nisu poduzeli nista jer i jucer i danas je trebalo biti najmanje 20 000 ljudi ispred BHRT da iskazu svoje nezadovoljstvo  sa ovim smisljenim ciljanim atakom !

Danas ce bti TVZ. ARBiH sutra e biti Teroristicka ARBiH  jer se uveliko na tome radi od strane Hrvatskih i Srpskih nacionalista i ekstremista. Kad pocnu omalovazavanja Srebrenice i svih ostalih mjesta stratista Bosnjaka onda de Bosnjo opet pakovati kofere .

Sta smo mi sebi dozvolili i nasi politicki predstavnici da smo kao najmnogoljudniji narod i nosioc poreznih obaveza i punjenja budzeta budemo svedeni na rezervat sa kojim upravljaju mito i korupcija. 

• Like 1

Samo da pitam ove koji zive u Bihacu.. a cini se da ih je ovdje malo.. 

Hrvatska je uvela diskriminatorne mjere za ulazak Bosnjaka u Hrvatsku... , imamo ovaj pokusaj zabijanja noza u ledja na svakom koraku.. vezano za NAto, da ne govorim o otvorenim uveredama Milanovica.. 

Elem, igra se EP.. i bas me interesuje dali u Bihacu balijenderi nose hrvatske dresove i crtaju sahovnice na obrazu.???

Mozemo se pohvaliti sa brojem iskopleksiranih likova, koji su prenapuceni krizom identiteta.. pa reko da cujem..

• Dislike 1

https://www.biscani.net/bolne-poruke-prijatelja-stradalog-mladica-u-saobracajnoj-nezgodi-u-buzimu-kada-razmislimo-da-potjeramo-auta/

Fleka brzim voznjama i malim kitama, kojih je sve vise i vise na nasim putevima. Neki dan Cazin, sada Buzim, vise gine raje sada nego u ratu!

To sto se sami ubiju, jedna budala manje na cesti, ali sto i drugog ugrozi, to je uzas.

Klise je postalo, narocito iz Cazina i Buzima, uveliko ukljucujuci i Bihac i dr. sela (iz Dijaspore), da dosta ima omladine koja se ne zna popishati (potpisati) kako treba, ali tata je kupio skupo i brzo auto da bi se sin mogao pohvaliti. 

Jebes to sto je statusni simbol auto, primitvni i neobrazovani smo i nedovoljno je reci da je to jadno, ali se nadati da ce budala "samo" sebe ubiti a ne i onog koji se pridrzava znakova ogranicenja brzine, upozorenja za ostre okuke i pune linije! 

On 15. 06. 2021. at 17:27, Zijo_prvi said:

Samo da pitam ove koji zive u Bihacu.. a cini se da ih je ovdje malo.. 

Hrvatska je uvela diskriminatorne mjere za ulazak Bosnjaka u Hrvatsku... , imamo ovaj pokusaj zabijanja noza u ledja na svakom koraku.. vezano za NAto, da ne govorim o otvorenim uveredama Milanovica.. 

Elem, igra se EP.. i bas me interesuje dali u Bihacu balijenderi nose hrvatske dresove i crtaju sahovnice na obrazu.???

Mozemo se pohvaliti sa brojem iskopleksiranih likova, koji su prenapuceni krizom identiteta.. pa reko da cujem..

Kakve veze ima nogomet i sport sa politikom? Pa prije cu nositi Hrvatski dres i podrzavati Hrvatsku Nogometnu reprezentaciju nego Tursku . Po cemu je ulazak u HR diskriminacija ? Jedan od tri uvjeta su potrebni da bi usao u bilo koju drzavu EU , ko ide na more moze odvojiti novac i za test .

20 hours ago, jokesOnYou said:

https://www.biscani.net/bolne-poruke-prijatelja-stradalog-mladica-u-saobracajnoj-nezgodi-u-buzimu-kada-razmislimo-da-potjeramo-auta/

Fleka brzim voznjama i malim kitama, kojih je sve vise i vise na nasim putevima. Neki dan Cazin, sada Buzim, vise gine raje sada nego u ratu!

To sto se sami ubiju, jedna budala manje na cesti, ali sto i drugog ugrozi, to je uzas.

Klise je postalo, narocito iz Cazina i Buzima, uveliko ukljucujuci i Bihac i dr. sela (iz Dijaspore), da dosta ima omladine koja se ne zna popishati (potpisati) kako treba, ali tata je kupio skupo i brzo auto da bi se sin mogao pohvaliti. 

Jebes to sto je statusni simbol auto, primitvni i neobrazovani smo i nedovoljno je reci da je to jadno, ali se nadati da ce budala "samo" sebe ubiti a ne i onog koji se pridrzava znakova ogranicenja brzine, upozorenja za ostre okuke i pune linije! 

Problem je sto se veoma lahko moze doci do vozacke dozvole i polaganje ne samo prakticne nastave vec i teorije je veoma lagano i 80 % oni koji poloze nemaju pojma o osnovama pravila saobracaja a najveci problem je asocijalno ponasanje u saobracaju i bahacenje koje nije adekvatno sankcionisano . Losi putevi pogresna procjena a pojedinci misle da su super vozaci a daleko su od toga. Na zalost cesto placaju skupu cjenu svog zivota ili nekog drugog .

Pridružujem se istom kao i @jokesOnYou fleka brzim vožnjama i malim kitama ali i mlohavim čunama u jednom. Jučer u Hatincu kod Plandišta, pijani vozač udario migranta, ozlijedio ga i pobjegao. Kasno sinoć isto u Hatincu pijani vozač se zabio u auto iz suprotnog smjera, odbio i zabio u ogradu i zatim pri bijegu ponovo udario isto auto i pobjegao sa mjesta nesreće. Znači ogromna flekača pijancima za volanom

11 minutes ago, Grunf said:

Pridružujem se istom kao i @jokesOnYou fleka brzim vožnjama i malim kitama ali i mlohavim čunama u jednom. Jučer u Hatincu kod Plandišta, pijani vozač udario migranta, ozlijedio ga i pobjegao. Kasno sinoć isto u Hatincu pijani vozač se zabio u auto iz suprotnog smjera, odbio i zabio u ogradu i zatim pri bijegu ponovo udario isto auto i pobjegao sa mjesta nesreće. Znači ogromna flekača pijancima za volanom

Ja sve mogu da svatim ali pjan voziti auto to nikad necu ako mozes popiti 200 maraka u kaficu mozes platiti i taxi 5 maraka. Najgore sto oni sebi umisljaju da su supervozaci i da mogu i pjani i drogirani voziti. Na zalost danak placaju najslabiji u saobracaju. Meni licno nije jasno zasto jos nije postavljen semafor kod amfore kao i na rampi. Djacka ulica kod stare zeljeznicke stanice je trkaliste doslovno a nikad tamo nema policije .

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...