Jump to content
FORUM

Fleke i zvjezdice

Recommended Posts

46 minutes ago, Zijo_prvi said:

Nevjerovatno.

Da je barem ostalo nesto od one poslijeratne osilnosti nebi nam skodilo. Sargan bi poslao ekipu i preko noci bi psi nestali. Nije civliziran pristup, ali ovo sto imamo je gore.

Isti pas je napao moju mamu koju je ovaj moj mali ali hrabri avlijaner pokušao odbraniti i odbranio skretajući pažnju tog psa na sebe ali je gadno nastradao. Ovaj retriver kasnije nije imao sreće a vidim i gazda mu nastradao. Znači tri napada istog psa koji jos luta ulicama. Naime ovo je i pas iz mog slucaja

received_4454082541293521.jpeg

2 hours ago, 1260 said:

Izigrao se vlasnik pa mu dosadio

Fleka takvim nesavjesnim ili snobovskim vlasnicima. Nedavno je jedan takav moj poznanik/komšija raskinuo poznanstvo sa mnom jer sam ga 'otkucao'. Naime kupio je štene jedne pasmine koje nakon 6 mjeseci se nije razvilo u ono što je htio, psa jednostavno pustio na ulicu i kupio drugog. Nisu to nikakvi ljubitelji životinja nego pokondirene tikve. Ja svog malog avlijanera kojeg sam prije 13 godnia pokupio sa ulice kao štene ne bih dao nikom. Fleka takvima i zvijezdica meni :D :D :D

On 18. 11. 2021. at 10:54, Grunf said:

Fleka takvim nesavjesnim ili snobovskim vlasnicima. Nedavno je jedan takav moj poznanik/komšija raskinuo poznanstvo sa mnom jer sam ga 'otkucao'. Naime kupio je štene jedne pasmine koje nakon 6 mjeseci se nije razvilo u ono što je htio, psa jednostavno pustio na ulicu i kupio drugog. Nisu to nikakvi ljubitelji životinja nego pokondirene tikve. Ja svog malog avlijanera kojeg sam prije 13 godnia pokupio sa ulice kao štene ne bih dao nikom. Fleka takvima i zvijezdica meni :D :D :D

Ja kad vidim kod nas likove koji od rotvajlera ii dogi prave opasne zivotinje zgadi mi se ,koji ce ti qurac pas koji hoce da ujede i da je agrsivan jer si ga ti napravio agresivnim. Ne kontaju ljudi da moze sutra njihovo vlastito dijete da ugrize. Sve bi ja to prijavljivao da mi je otac rodjeni. 

Neki dan kad sam vidio slike iz Ripca kako je neko puskom ranjavao pse zgadio mi se zivot koji hajvani zive medju nama, ko god moze upucati neduznog psa isto tako bi bez imalo empatije upucao i necije dijete. 

Fleka Suhretu Fazlicu jer je obicni fikus ljenavac koji ne vidi situaciju u gradu sa ljudima koji tesko zive ulice pune vode nakon dva dana kise jebi ga vazno je platiti par facebook tracara da ga slikaju na biciklu i pisu najbolji nacelnik najposteniji . Sa druge strane svi se gradovi u drzavi razvijaju samo Bihac propada enormnom brzinom . 

17 hours ago, Barba said:

Nikad ovo vise nece biti nigdje kao u Jugoslaviji kao i politicak kao veliki Tito . 

Diktatora svi "vole". I u Sjevernoj Koreji onaj bebeljuca Kim Jon Un gdje god se pojavi svi skaču biva od srece, zene padaju u nesvjesti, ljudi ga grle, dizu ga u zvijezde, a zašto? Because of jail 🤷‍♂️ boje se ljudi. Nije komad mesa vidio 2 mjeseca npr ali ne smije to spomenuti, ne zna da čokolada ikako i postoji i nije svjestan uopće sta se desava van onoga što mu njegova tv kaze ali ne smije riječ protiv njega reci, naprotiv, moraš ga veličati itd. Isti je i Tito bio. Veliki Tito.

53 minutes ago, Vywegh said:

Diktatora svi "vole". I u Sjevernoj Koreji onaj bebeljuca Kim Jon Un gdje god se pojavi svi skaču biva od srece, zene padaju u nesvjesti, ljudi ga grle, dizu ga u zvijezde, a zašto? Because of jail 🤷‍♂️ boje se ljudi. Nije komad mesa vidio 2 mjeseca npr ali ne smije to spomenuti, ne zna da čokolada ikako i postoji i nije svjestan uopće sta se desava van onoga što mu njegova tv kaze ali ne smije riječ protiv njega reci, naprotiv, moraš ga veličati itd. Isti je i Tito bio. Veliki Tito.

Ti sad kao i Kolinda i jogurt. Ono malo zaposlenih što sad imamo, meso jede također samo za specijalne prilike a dijete vidi čokoladicu od prvog do prvog naravno ako je plata redovna. Ono što predstavlja slika koju sam stavio je činjenica kako je i sam Tito kao državnik dolazio među rudare a kako danas jedan federalni ministar (entiteta ne države) dolazi pred iste rudare u pratnji specijalne policije. Toliko nam je dobro

On 26. 11. 2021. at 8:12, Vywegh said:

Poredjenje nigdje veze iskreno. Porediti jednog Tita sa Kim Jon unom je bezveze kao kad bi poredio ne znam ti sta. Tito je bio prije svega ucesnik nekoliko ratova od toga dva sv. rata iz II sv. rata izasao kao pobjednik i marsal Jugoslavije. Tita su voljeli svi i zapad i istok citava zemaljska kuga od Jugoslavije je napravio doslovno zapad ljudi su imali sve zivo i bili sretni za te uvjete u datom vremenu. Najzad radnik je bio radnik mogao je ostvariti stambeno pitanje bez ikakvih kredita zajebancija godisnji odmor nije bilo da ga neko smije zajebavati. A najzad ako si bio skolovan neko bez diplome nije mogao raditi posao . Policija sud tuzilastvo na nivou nije bilo nedodirljivih kao danas. Ofirna je tema da sad pisemo u nedogled ali postujem da postoje ljudi koji nisu voljeli Tita svako ima pravo. 

• Like 1

Jedino u Bosni jadnici placu za Titom. Stvarno jad i cemer. To je epoha koja je bila i prosla i neuporediva je sa ovim sto danas imamo. Stvarno rade teski komplesi.

Za vrijeme tog vaseg Tite rudari su izlazili na proteste milion puta.. i dobivali karinu. Svake godine, ama bas svake godine bile su teske rudarske nesrece. Bila je diktatura i bili smo tad Muslimani.. pisni i ode na robiju za kontrarevolucionarno djelovanje.

Vas tito nikad nije objedino eletkroprivredu i rudare.  Ovi danas kakvi su da su uspjeli su nekakao. EU lezi nam na grbaci da gasimo termo-eletrane. Plata od 1300km do 1850km rudara nije toliko losa. Sve je ispolitizirano do neba.. to se vidi.

Neupitno je da su partijasi natrpali golemu administraciju i to ce se morati rijesiti i sad je to kljucni problem.

Koji vam k.. i tito .. pa mogliste se vratiti u vrijeme dinosaura.

Ovi rudari jedan dan 5 zahtjeva, pa 11, pa 13.. sutra ce biti 20... Taj sindikat je politiziran i nekom je u interesu da pravi ovo.

Prije proslog rata je ista situacija bila.

• Dislike 1

16 hours ago, Zijo_prvi said:

Jedino u Bosni jadnici placu za Titom. Stvarno jad i cemer. To je epoha koja je bila i prosla i neuporediva je sa ovim sto danas imamo. Stvarno rade teski komplesi.

Za vrijeme tog vaseg Tite rudari su izlazili na proteste milion puta.. i dobivali karinu. Svake godine, ama bas svake godine bile su teske rudarske nesrece. Bila je diktatura i bili smo tad Muslimani.. pisni i ode na robiju za kontrarevolucionarno djelovanje.

Vas tito nikad nije objedino eletkroprivredu i rudare.  Ovi danas kakvi su da su uspjeli su nekakao. EU lezi nam na grbaci da gasimo termo-eletrane. Plata od 1300km do 1850km rudara nije toliko losa. Sve je ispolitizirano do neba.. to se vidi.

Neupitno je da su partijasi natrpali golemu administraciju i to ce se morati rijesiti i sad je to kljucni problem.

Koji vam k.. i tito .. pa mogliste se vratiti u vrijeme dinosaura.

Ovi rudari jedan dan 5 zahtjeva, pa 11, pa 13.. sutra ce biti 20... Taj sindikat je politiziran i nekom je u interesu da pravi ovo.

Prije proslog rata je ista situacija bila.

Da nije bilo TiTa ti bi sad bio Zijo Srbin a Bosna bi bila davno podjeljena izmedju Srbije i Hrvatske pa cak i Crne Gore . Sto pricas gluposti nemas pojma . Mozes se samo Titu zahvaliti da si to danas sta jesi jer je kroz Avnojevska nacela sacuvao Bosnu i Hercegovinu kao i Bosanske Muslimane danas Bosnjake .

Ne kazem i u to doba je bilo puno nepravde i ovog i onog ali sve po zasluzi kamo srece da je onaj majmun Alija i Franja Tudjman ostali u zatvoru nikad se Jugoslavija ne bi raspala  sta danas imamo politicare tajkune u drzavi koji nemaju apsolutno nikakvog straha od drzave suda apsolutno niceg samo jebu narod u zdrav mozak. Ukrade deset miliona sudi mu se beskonacno dugo dolazi na sudjenje u najluksuznijim limuzinama odjelima kao da je posao na modnu reviju sa pet advokata a sve placamo ja i ti i na kraju kao da nista nije bilo. U Titino vrijeme bi on tucao kamen do kraja zivota ili u najgorem slucaju bio streljan . U Bosni jedna budaletina poput Solaka i onog Pedercica malinara sa premijerom FBiH urade takvu malverzaciju prevaru u teskoj situaciji gdje je hiljade i hiljade ljudi umrlo jer se namjerno po bolnicama morali raspiratori koje su oni kupili rasporediti i pustiti u opticaj da bi oni dokazali da su uradili pravu stvar i da su nevini. Dan prije sudjena raspiratori rasporedjeni po bolnicama pet mjeseci nakon toga toliko ljudi koji i nisu bili kriticni je umrlo uguseni jebi ga imas vecu sansu da prezivis da te prikopcaju na auspuh od auta nego na Fadilov raspirator. 

U titovo vrijeme se nije skupljao novac od ljudi da bi se necije dijete izlijecilo vani bile su najbolje bolnice i najbolji strucnjaci koji nisu mogli kupljenom diplomom raditi .

Ustati pa reci Tito

• Like 2

@Barba ti si bolestan lik. Pricali smo o rudarima.. i zlo i zrtvu koju su podnijeli za tvog titu i srboslaviju. Pricate i prdite da im je bilo bolje za vrijeme tita sto je neistina i laz. Ti znas da je to laz i onda pricas glupe Markove konake.

Koliko znam Hamdija Pozderac je taj koji je isposlovao 1974 uvrstavanje Mulsimana u ustav. To je tema za sebe i necu o tome. Ti imas teske komplese mrzis svoje porijekolo.. to nam je svima jasno i nemam namjeru da dajem psihoterapije.

Umjesto te glupe, besmisleno kompleksake demoagogije i malom djetetu je jasno da ako rudari hoce dobiti bolje uslove i plate doce to poskupljenja struje.

14 hours ago, Zijo_prvi said:

@Barba ti si bolestan lik. Pricali smo o rudarima.. i zlo i zrtvu koju su podnijeli za tvog titu i srboslaviju. Pricate i prdite da im je bilo bolje za vrijeme tita sto je neistina i laz. Ti znas da je to laz i onda pricas glupe Markove konake.

Koliko znam Hamdija Pozderac je taj koji je isposlovao 1974 uvrstavanje Mulsimana u ustav. To je tema za sebe i necu o tome. Ti imas teske komplese mrzis svoje porijekolo.. to nam je svima jasno i nemam namjeru da dajem psihoterapije.

Umjesto te glupe, besmisleno kompleksake demoagogije i malom djetetu je jasno da ako rudari hoce dobiti bolje uslove i plate doce to poskupljenja struje.

Nemas ti pojma o cemu pricas uslijed nedostatka ikakvih relavantni cinjenica za argumentovanu raspravu najlakse je drugog vrijedjati. Ali ja razumijem i takve likove koje nisu uspjeli nista u zivotu pa ima im za sve kriv TiTO partija tipicna nacionalisticka prica . Ja znam ko sam sta sam i odakle sam i nikad se nisam stidio svog porijekla samo se stidim nacionalista iz mog naroda jer su odron i dno dna u svakom smislu .

Lijep pozdrav 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...