Jump to content
FORUM

Recommended Posts

2 hours ago, rucica1 said:

Nasoj biscanki sampionskoj Svjetskoj prvakinji  Emi Bajric  citavo nebo zvijezda.😍

Zvijezda i od mene. 

Ja mislim da bi se trebao osnovati jedan fond koji bi se punio donacijama, a njime bi se financirali nasi najbolji sportisti i koji imaju najbolje predispozicije da postanu takvi. Mislim, naravno, na nivou grada.

• Like 1

10 hours ago, rucica1 said:

Nasoj biscanki sampionskoj Svjetskoj prvakinji  Emi Bajric  citavo nebo zvijezda.😍

Za ovako nesto je zvijezda skoro pa nista, neka Ona i slicni njoj budu uzor nasim politicarima u kakvim uslovima  do kakvih rezultata se stize

Bravoooo

• Aferim! 1

13 hours ago, saco said:

Za ovako nesto je zvijezda skoro pa nista, neka Ona i slicni njoj budu uzor nasim politicarima u kakvim uslovima  do kakvih rezultata se stize

Bravoooo

Sta je sa lakom atletikom?

U poslijeratnom periodu bila je dobro aktivna (imala dobrog potencijala).Cak su i donacije u sportskoj odjeci i obuci imali.

Mislim da se sport sa kantonalnog nivoa nadleznih slabo podrzava.

Od mene im ona velika flekaca!

Za naseg srebrnog mladica Arnela Bulic - viceprvaka svijeta Zvijezda preko cijelog bosansko hercegovackog neba!😍

Fleka sto se o njemu  medijski malo oglasavalo a fino (pa cak i fer) bi bilo da su na doceku zlato i srebro jedno do

do drugog stajali.😟  Fleka organizatoru doceka. image.png.09e60a1826d58612ab16a3de2e1b8e0f.png 

• Like 1

17 hours ago, rucica1 said:

Sta je sa lakom atletikom?

U poslijeratnom periodu bila je dobro aktivna (imala dobrog potencijala).Cak su i donacije u sportskoj odjeci i obuci imali.

Mislim da se sport sa kantonalnog nivoa nadleznih slabo podrzava.

Od mene im ona velika flekaca!

@rucica1 mislim da nisi procitala moj post do kraja, o istom pisemo i napisao sam da Ona i slicni njoj trebaju biti uzor nasim politicarim u kakvim uslovima ovakve rezuktate postizu

34 minutes ago, saco said:

@rucica1 mislim da nisi procitala moj post do kraja, o istom pisemo i napisao sam da Ona i slicni njoj trebaju biti uzor nasim politicarim u kakvim uslovima ovakve rezuktate postizu

Naravno da o istom pisemo.

U kantonalanoj vladi takodje imamo politicare koji bi se bolje za uslove brinuti trebali (zasto te silne ministre imamo - placamo).🙂

• Aferim! 1

Ovih dana sve zlo i tračevi oko NK Jedinstva kreću iz caffe bara "Clio" i fleka za caffe bar "Clio" jer to je leglo propalih fudbalera,sportskih direktora,menađera itd...svi znamo kako je NK Jedinstvo prošle sezone muku mučili za opstanak nitko se nije htio prihvatiti tog Jedinstva sad kad je krenulo sve nabolje kad se vratila publika kad se i pobjedi ali i izgubi hejteri iz "Clia" pitaju se gdje su pare od stolica,zašto je Vlado Jagodić trener itd...e pa gospodo draga da se toga dotaknemo vremena kad je većina tih što kafe piju u "Cliu" igralo u Jedinstvu a propali sportski direktor koji i sad pljuje Jedinstva i pati što on nije a čelu kluba  uz kafu koju pije tamo trača sve redom igrače i upravu pa bio je  na čelu tog Jedinstva kad su RASPOLAGALI sa milion maraka na računu,i otvoren put za vrh nije znao to voditi i sad mu svak kriv za njegov neuspijeh,isto tako svi ti igrači koji tamo pljuju Jedinstvo su imali priliku da se dokazu nisu i sad samo im je ostalo da pljuju po sadašnjoj strukturi ljudi.Najveći neprijatelji NK Jedinstva su bivši igrači,Fleka i za Suada Čavkića  Sutka koji javno blati sadašnjeg predsjednika i pita ga gdje su pare za stolice a nije uplatio ni za jednu stolicu a predstavlja se veliki navijač NK Jedinstva.

• Like 1
  • Aferim! 1

33 minutes ago, Sila Nebeska said:

Ovih dana sve zlo i tračevi oko NK Jedinstva kreću iz caffe bara "Clio" i fleka za caffe bar "Clio" jer to je leglo propalih fudbalera,sportskih direktora,menađera itd...svi znamo kako je NK Jedinstvo prošle sezone muku mučili za opstanak nitko se nije htio prihvatiti tog Jedinstva sad kad je krenulo sve nabolje kad se vratila publika kad se i pobjedi ali i izgubi hejteri iz "Clia" pitaju se gdje su pare od stolica,zašto je Vlado Jagodić trener itd...e pa gospodo draga da se toga dotaknemo vremena kad je većina tih što kafe piju u "Cliu" igralo u Jedinstvu a propali sportski direktor koji i sad pljuje Jedinstva i pati što on nije a čelu kluba  uz kafu koju pije tamo trača sve redom igrače i upravu pa bio je  na čelu tog Jedinstva kad su RASPOLAGALI sa milion maraka na računu,i otvoren put za vrh nije znao to voditi i sad mu svak kriv za njegov neuspijeh,isto tako svi ti igrači koji tamo pljuju Jedinstvo su imali priliku da se dokazu nisu i sad samo im je ostalo da pljuju po sadašnjoj strukturi ljudi.Najveći neprijatelji NK Jedinstva su bivši igrači,Fleka i za Suada Čavkića  Sutka koji javno blati sadašnjeg predsjednika i pita ga gdje su pare za stolice a nije uplatio ni za jednu stolicu a predstavlja se veliki navijač NK Jedinstva.

A gdje su pare za stolice? :D

• Aferim! 1

isto velika fleka za onu birtiju Clio od pravih navijača NK Jedinstva jer bivši igrači Jedinstva su tamo redovni gosti i redovno tračaju NK Jedinstvo u toj birtiji.Da kažem da se garnitura,Dujmović,Janjoš,Emir Mujađić sad šepuri po gradu kao vrsni stručnjaci,treneri,privatnici a potrošila preko 2000.000 maraka a ništa nisu napravili još su nas pogurali 3 metra pod zemlju treba ih sa Emdžadom Glijaševićem sve pred sud da odgovaraju za nesvjesno rukovođenje institucijom kao što je Jedinstvo.

20 hours ago, Vywegh said:

A gdje su pare za stolice? :D

gdje su pare za stolice? treba javno prozvati i pitati jer smo svi dali pare za stolice a stolica nigdje nema ;)

• Sad 1

16 minutes ago, Kula said:

Fleka za kladionicu kod Barija bureka, svaki put kad prodjem 40 migranata unutra jedno na drugome i kockaju, a kad bisu u kladionici na sve strane žicaju pojedinci marku, dvije ispred Nelija, Bi ga... fisaa...  uzass. Vec polako uce nas jezik. Sutra cemo imati velik problem. 

Fleka vlastima sto gledaju sve ovo kao i mi, samo sto oni primaju platu za gledanje. 

Gori su naši što im daju pare... Koliko je to bezobrazno, stoji ispred robota, puši marlboro i traži pare za kockanja... 

Edited by Ammar
  • Like 2

Fleka Zeka taksistima zato što voze kao manijaci po gradu. Prolazi kroz crveno malo je falilo da me udari.

Edited by Ammar
  • Aferim! 1

2 hours ago, Brod u boci said:

Ma relax broo i see that :D vidim ja post, aa mi se modovi štitimo :D ...

Jel to zato što sam crn?  hahaha..

Duše duše baš si neki :D :D Fleka jer me štitiš haaha..

Fleka za policiju i Komrad sto naplacuje bjedi kazne za parkiranje, sto tjera bjedu sa trotoara pijace i trznice, a ENT-u koji radi na cesti haman 20 godina ne smiju nista reci.

• Like 1

Fleka jeseni koja lagano ali sigurno mirise vani, a samim tim i dolazecoj prljavoj zimi

• Sad 1

5 hours ago, Kula said:

@1260, svaka cast na slikama... prelijepo izgleda ❤️

Nisu moje slike, ali Gelenderi i samamanifestacija je pun ppgodak

• Like 1

Zvijezdica od mene jer je forum ponovno aktivan. Ovo nam treba a ovu zvijezdicu ću promijenti u flekaču ako ga deaktiviraju ponovno nakon izbora

• Like 2

Fleke političarima što ništa ne rade po pitanju migranata u Bihaću... mislim na političare na svim nivoima.

• Like 4

FLEKA MINISTRU NESIGURNOSTI , UMJESTO DA RADI SVOJ POSAO ON SE SVAĐA SA  DODIKOM

Mektić: Mene lično će vrlo teško, da ne kažem nikako, ubijediti u to da treba sa sarađujemo sa SNSD-om i Miloradom Dodikom

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/mektic-mene-licno-ce-vrlo-tesko-da-ne-kazem-nikako-ubijediti-u-to-da-treba-sa-saradujemo-sa-snsd-om-i-miloradom-dodikom-401843

Edited by Ammar

fleka i onom kriminalcu iz cazina, merhametliji hozanu koji evo ruši vladu kantona

dok se svi mi bavimo migrantima on lovi u mutnom

lik koji je ukrao 80 000KM od sirotinjskih usta i osuđen pravosnažno za to sad glumi moralistu koji bi mijenjao vladu na 20 dana

hoće li postaviti onog admira  hadžipašića, svog saradnika  iz asda za direktora zavoda za zapošljavanje jer lik ima iskustvo u zapošljavanju ženske populacije uz usluge sexa

• Like 2

13 minutes ago, Kula said:

Stvarno i ja o tome razmišljam danas da imamo problem sa migrantskom krizom, valjda je to prioritet za "vanrednu sjednicu", ali za njih je "vanredno" kada treba uzeti stolicu... pa dajte politička govna radite nešto u interesu građana... VELIKA FLEKA SVIM LIDERIMA stranaka u USK.

četnički komandant bataljona mladen lonić presjedava sjednicom za rušenje vlade po nalogu kradljivca merhameta hozana

eto preuzeše vladu ober kriminalci, oni koji nisu ponovo obezbjedili mandate 

i ove kriminalce treba protjerati iz bihaća kao i migrante

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...