Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 869
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To je naša raja, to je naš grad. Zvjezda!!!  

Ima li ova "produhovljena pojava" ili ti ga "otaj coJik" ikako obraza ili pameti ili je ovo pravi primjer da ljudksa pokvarenost i bezobrazluk ne poznaju granice? https://www.biscani.net/emdzad-galija

Fleka Šuhretu gradonačelniku, opet ulica Ceravačka brda, prema bolnici iskopana, zemlja - blato negdje na sredini ulice, opet ne radi rasvjeta, fleka Šuhretu što ne ruši nelegalno izgrađene objekte,  

Posted Images

Fleka, Sepicevim poletarcima, ni usli u vlast nisu a vec pokazuju svoje pravo lice

Jedanaest još uvijek aktuelnih zastupnika u Parlamentarnoj skupštini BiH uputilo je apelaciju Ustavnom sudu BiH kojom se traži vraćanje takozvanog “bijelog hljeba”.

Riječ je o zastupnicima Zaimu Backoviću (BPS), Sadiku Ahmetoviću (Nezavisni blok), Salki Sokoloviću (Nezavisni blok), Momčilu Novakoviću (NDP), Borislavu Bojiću (DNS), Đorđi Krčmaru (DNS), Jovanu Vukovljaku (DNS), Nenadu Laliću (SDS), Nikoli Lovrinoviću (HDZ BiH), Predragu Kožulu (HDZ BiH) i Miroslavu Milovanoviću (SNSD).

Oni od Ustavnog suda Bosne i Hercegovine traže da ocijeni ustavnost izmjena Zakona o plaćama i naknadama u institucijama BiH, a koje su stupile na snagu 2017. godine.

• Like 1

Evo sam sad gledao ovaj snimak sa ovim mišem iz trgovačkog centra u Bihaću, znači opet FLEKA nesposobnom gradonačelniku koji smatra da je njegov posao samo da dolazi na posao i prima platu i ponekad se uslika na TV, moj Šuhrete izlazi na ulicu sa svojoj inspekcijom odmah sutra i rješavaj probleme građana za to si tu postavljen, ti si gradonačelnik, dali smo ti da budeš gradonačelnik izlazi na teren sa inspekcijom, diži te lijene vijećnike, fleka i svim vijećnicima, šta čekate sjednicu, ama ljudi vi ste tu radi građana svi svaki dan treba da radite da ispravljate nepravdu popravljate grad za bolji život građana, fleka i ovom novom premijeru šaljite inspekcije izlazite na ulice rješavajte probleme građana, ne znam kako imate savjetnike, imate službe, imate službi ni sami ne znate zašto služe, dižite sve na noge, halo, halo, halo, ali odma, još juče, ja nisam stranački ovo ništa mislio bgm i iako ima grešaka sory ljut sam, ali dajte molim vas pa šta je ovo, naruči te za ultrazvuk za 5 mjeseci, jeste normalni

• Like 2

Fleka večini školske djece jer su surova i vole da maltretiraju drugu djecu koja imaju određene zdravstvene probleme kao ovaj mali Jakupović što je bio u ispuni mi želju.

Malo sam vidio video i mnogo sam se rastužio koliko mi je žao djeteta i pored problema kojeg ima sa zdravljem djeca mu moraju otežavati mislim da mu to teže pada od problema kojeg ima .

a još veća fleka roditeljima jer svoju djecu neuče i nevaspitaju da se drukčijem ili nekom sa nekim problemom nije lijepo smijati ponižavati.

Budite ljudi 

• Like 2
28 minutes ago, Barba said:

Fleka večini školske djece jer su surova i vole da maltretiraju drugu djecu koja imaju određene zdravstvene probleme kao ovaj mali Jakupović što je bio u ispuni mi želju.

Malo sam vidio video i mnogo sam se rastužio koliko mi je žao djeteta i pored problema kojeg ima sa zdravljem djeca mu moraju otežavati mislim da mu to teže pada od problema kojeg ima .

a još veća fleka roditeljima jer svoju djecu neuče i nevaspitaju da se drukčijem ili nekom sa nekim problemom nije lijepo smijati ponižavati.

Budite ljudi 

Sve je do roditelja. 

Treba babo malo izvući kaiš iz hlača., 

23 minutes ago, 1260 said:

Sve je do roditelja. 

Treba babo malo izvući kaiš iz hlača., 

Na žalost pojedinim roditeljima kad ukažeš na grešku njihovog djeteta oni bi se tukli odmah a dijete to čuje i odmah uzme furseta.

Mada ima mnogo fine i kulturne dijece 

• Like 1

Fleka od kad se Ramazanski topovi ili topovi uopće mogu smatrati donacijom🤔

B82440CB-C8E8-457D-85A5-C68929802164.png

3 hours ago, Vywegh said:

Zvijezdica Republici Kosovu koje je uvelo stopostotne carine na proizvode iz Srbije i BiH. 

A šta će kosovari šaka jada i bijede koji glume neke narodnosti i države !

16 hours ago, Barba said:

Fleka od kad se Ramazanski topovi ili topovi uopće mogu smatrati donacijom🤔

B82440CB-C8E8-457D-85A5-C68929802164.png

A šta će kosovari šaka jada i bijede koji glume neke narodnosti i države !

Ti kao i Vucic, sta ce Kosovari... hajde bas da vidim sta ce... hajde bas da vidim... bum Marko Djuric iza resetaka zavrsi i jos poneki clan delegacije.

Ljudi su donijeli odluku i suvereno stoje iza nje. Mozemo sad pricati o tome je li to pametan potez ili ne ali su svakako iskazali svoju suverenost.

'Ta ce Kosovari... ma 'ta to.. nista...

2 hours ago, Vywegh said:

Ti kao i Vucic, sta ce Kosovari... hajde bas da vidim sta ce... hajde bas da vidim... bum Marko Djuric iza resetaka zavrsi i jos poneki clan delegacije.

Ljudi su donijeli odluku i suvereno stoje iza nje. Mozemo sad pricati o tome je li to pametan potez ili ne ali su svakako iskazali svoju suverenost.

'Ta ce Kosovari... ma 'ta to.. nista...

Kosovo je za mene isto što i RS na genocidu stvoreni tako da nisu vrijedni pažnje .

Kad kažem genocidu mislim prvo na onaj što su Srbi prvi proveli protiv Albanac sa Čubrililovićevim deklaracijama o protjerivanju Arnauta , pa onda o genocidu kojeg su Albanci proveli nad Srbima poslije .

Tako da se džaba sad kurče jer to je odraz njihovog nepriznavanja od strane BiH .

Inače kosovari Albanci su najveća laž koja postoji i koja se prodaje oko njihove Ilirske Historije .

On 21. 02. 2017. at 21:23, SANS said:

Velika fleka za ceste i čistoću po gradu.

Ima li ko da čuje naše vapaje, plizzz, pa zar su morali sve ulice raskopati, nikud ne možeš, gdje god kreneš raskopano.....

Drug, pogledaj po Mušanovića mahali smeća na obalama rijeke i u samoj rijeci Uni, riječ je o otpadu koji se tu gomila godinama, i stvara se divljadeponija i širi se nesnosan smrad. Isto tako put do tehničke škole i fakulteta kako put tako i sveobuhvatno područje, stvara se divlja deponija sa kesama, flašama od ulja, limenke i ostali otpad . 

11 minutes ago, saco said:

Sada će da nasrnu nacionalisti svih vjera i naroda iz BiH jedni na druge i da krenu u verbalni rat preko društvenih mreža kodno ime ove bitke bit će ko jednih "zastavom za bolje sutra", kod drugih " puškama i tenkovima za bolje sutra" i kod trećih " podjelom naroda za bolje sutra" i tako 26 godina. Bitno da mi mrzimo jedni druge, a oni sjede u luksuznim restoranima i ovom napaćenom narodu serviraju ovakve gluposti da se sa njima okupira. FLEKA nama svima ( bez obzira na etničku skupinu ) što smo dopustili da nas ovakvi debili kao što je ovaj Duduk razjedinjuju. 

FLEKA ogromna i njemu i idiotima koi u ovakvoj drzavi tolike sume isplacuju ili bolje receno peru preko ledja sirotinje

P.S.

Zvjezdica Hariju, rekao je da voli Sarajevo hahahaha

PJESMOM U 2019.

Hari Mata Hari će za novogodišnji koncert inkasirati 234 hiljade KM

Just now, saco said:

FLEKA ogromna i njemu i idiotima koi u ovakvoj drzavi tolike sume isplacuju ili bolje receno peru preko ledja sirotinje

P.S.

Zvjezdica Hariju, rekao je da voli Sarajevo hahahaha

PJESMOM U 2019.

Hari Mata Hari će za novogodišnji koncert inkasirati 234 hiljade KM

Pa budzet Grada Sarajeva je milijardu, lijepa svota nema sta !

Pa Dino merlin je uzimao i po 500 hiljada za novu godinu u Sarajevu ,na sve se ja njih popisam to su sve vise nego ljudi sto su .

2 minutes ago, Barba said:

Pa budzet Grada Sarajeva je milijardu, lijepa svota nema sta !

Pa Dino merlin je uzimao i po 500 hiljada za novu godinu u Sarajevu ,na sve se ja njih popisam to su sve vise nego ljudi sto su .

Patriote velike, FUJ

Fleka

2 hours ago, saco said:

Patriote velike, FUJ

Fleka

Neko je svoj patriotizam dobro unovčio , bas sam skoro rekao svaka čast Pokojnim Oliveru te Miši Kovaču oni jedini nisu nikad prekršili riječ i zapjevali u Beogradu to su ljudi koji drže do riječi .

Dino Merlin veliki Bošnjak i Musliman lafo i ako he govorio da neće u BG nikad čim se smirilo otišao da pjeva .

Ja još nikad nisam čuo da je on nekom pomogao ili održao humanitarni koncert ili da je nekom platio operaciju . Moj prijatelj je njegovom komšija i kaže da djeci za bajram nikad ni marke neda samo nekih tvrdih bombona .

Fkeka mu 

• Like 1
4 hours ago, Barba said:

Neko je svoj patriotizam dobro unovčio , bas sam skoro rekao svaka čast Pokojnim Oliveru te Miši Kovaču oni jedini nisu nikad prekršili riječ i zapjevali u Beogradu to su ljudi koji drže do riječi .

Dino Merlin veliki Bošnjak i Musliman lafo i ako he govorio da neće u BG nikad čim se smirilo otišao da pjeva .

Ja još nikad nisam čuo da je on nekom pomogao ili održao humanitarni koncert ili da je nekom platio operaciju . Moj prijatelj je njegovom komšija i kaže da djeci za bajram nikad ni marke neda samo nekih tvrdih bombona .

Fkeka mu 

Haha pa lik ti je ko fol autor muzicar velika zvijezda!! Haha lik je 100%-ni plagijator i kopir masina. Jedino bosansko sto voli, kao patriota, su bosanske pare. Nije uopce vrijedan spomena. 

• Like 1

Fleka balkanoidima uopšte,malograđanštini,zatucanosti,nepismenosti,primitivizmu,neukusu...na exyu prostorima.Debili,idioti,lopovi,ubice,kurve su nam glavne zvijezde i postaju idoli našoj djeci.Mediji pažnju daju ovim primitivcima umjesto da ih bace u drugi plan a istaknu neke druge moralne vrijednosti,naucnike,inzinjere,inovatore...sto smo zatucaniji to smo pogodniji.Fuuuj

• Like 2
  • Aferim! 1
  • Thanks 1
16 hours ago, Grunf said:

Fleka balkanoidima uopšte,malograđanštini,zatucanosti,nepismenosti,primitivizmu,neukusu...na exyu prostorima.Debili,idioti,lopovi,ubice,kurve su nam glavne zvijezde i postaju idoli našoj djeci.Mediji pažnju daju ovim primitivcima umjesto da ih bace u drugi plan a istaknu neke druge moralne vrijednosti,naucnike,inzinjere,inovatore...sto smo zatucaniji to smo pogodniji.Fuuuj

Moj idol je bio Boris Dvornik i njegova družina partizana , na žalost sa smrću posljednje glumice partizanke Milene Dravić velike glumice našeg filma i umjetnosti završava se jedno divno i najbolje historijski razdoblje filma za Jugoslovene .

• Like 1
  • Dislike 1
2 hours ago, Barba said:

Moj idol je bio Boris Dvornik i njegova družina partizana , na žalost sa smrću posljednje glumice partizanke Milene Dravić velike glumice našeg filma i umjetnosti završava se jedno divno i najbolje historijski razdoblje filma za Jugoslovene .

Pa eto...nekad su idoli bili na filmu, u sportu, u kazalištu, u biblioteci...danas su idoli idioti i kurave na raznoraznim farmama,zadrugama,big 'braderima' i drugim 'rijalitijima'

31 minutes ago, Sebo said:

https://twitter.com/levatba/status/1071153950764740608 (nesreća u Novom Travniku)

Fleka svakom ko popije pa sjedne za volan a i onima što trijezni vileno voze

Bitno je da svi u opremi imamo uže za vuču i rezervne sijalice.

Ovakve poput ovog degenerika gledamo svakodnevno  i u Bihaću. Ali ini su frajeri i cool

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...