Jump to content
FORUM

Privatizacija

Recommended Posts

Pošto su u najavi članci o izvršenoj privatizaciji bihaćkih firmi počećemo s prvim člankom:

EKSKLUZIVNO: Nakon punih 17 godina otkrivamo vam pravu istinu i kupce prijeratnog giganta „BIHAĆKE TRGOVINE“

Činjenica je da smo mi Bišćani posebna sorta ljudi. Pričamo o svima, ne priznajemo ničije uspjehe i tako pokušavamo sakriti i svoje neuspjehe.

O “Bihaćkoj trgovini” kruže priče, a najčešće se spominje privatizacija i kupovina za nekih 640 000 KM i to jednog privrednog subjekta, što ustvari nije istina, kao što ste vidjeli iz priloženog. Preko 40 privrednih subjekata i fizičkih lica su vlasnici ovog bihaćkog giganta.

DETALJNO NA LINKU :  

http://www.uskdanas.online/ekskluzivno-nakon-punih-17-godina-otkrivamo-vam-pravu-istinu-i-kupce-prijeratnog-giganta-bihacke-trgovine/

Sve vrsni ekonomisti i pošteni privatnici a sve kupili certifikatima uz malo siće . 

Posebno čavkunović koji je preko Fortune fonda uzeo narod za certifikate od tada je povećao poslovno carstvo za 1000 posto a da narod nije dobio ni jedne dionice .

1 hour ago, Barba said:

Sve vrsni ekonomisti i pošteni privatnici a sve kupili certifikatima uz malo siće . 

Posebno čavkunović koji je preko Fortune fonda uzeo narod za certifikate od tada je povećao poslovno carstvo za 1000 posto a da narod nije dobio ni jedne dionice .

Pomalo @Barba ..kad je Č u pitanju.

Možda ćeš se morati izvinjavati kao i gradonačelnik.

;)

13 hours ago, L19.S61. said:

Pomalo @Barba ..kad je Č u pitanju.

Možda ćeš se morati izvinjavati kao i gradonačelnik.

;)

Sto bi mu se ja izvinjavao ?

Kada sve ovo čovjek vidi i da su današnji tvz. Ugledni privrednici na osnovu krvavih certifikata koje su kupovali u bescjenje Od boraca sebi kupovali državno vlasništvo i djelili između sebe ne zna čovjek sta bi vise rekao osim da mi se gade i oni i njihova  lopovska familija .

50 minutes ago, Barba said:

Sto bi mu se ja izvinjavao ?

Kada sve ovo čovjek vidi i da su današnji tvz. Ugledni privrednici na osnovu krvavih certifikata koje su kupovali u bescjenje Od boraca sebi kupovali državno vlasništvo i djelili između sebe ne zna čovjek sta bi vise rekao osim da mi se gade i oni i njihova  lopovska familija .

Uh..što si ti ''gadljiv'' čojk. ;) Na to tvoje gađenje oni bi rekli:sve je to bilo po tada važećim zakonskim propisima(sa puno rupa ko ''švisarski sir''). Al' da ima,kako ti reče, ''lopovskih familija''..ima ! 

Bilo je i ranije toga,da budem ''precizniji'',prije rata,tamo nekih..krajem pedesetih,pa šezdesetih,pa..itd. Ne bih to nazvao ''lopovskim familijama'' nego ''familijom lopova''.

U mojoj ulici,a vjerujem da je tako u većem dijelu gradskog područja,recimo,prošla je ''struja'',voda,asvalt i telefon zahvaljujući pored ostalog učešćem,što fizičkim radom što financijski,samih stanovnika ulice. Po tome oni bi trebali biti dioničari u Elektoprivredi,Vodovodu,Zavodu za izgradnju i BH Telekomu. No umjesto godišnje dobiti,dividende,njima dolazi mjesečno RAČUN koji se mora platiti tim istim dioničkim društvima..i još ako ne platiš hoće ti to uskratiti/isključiti.

O kvaliteti pružene usluge i poredjenu sa zemljama u okruženju,da ne idem daleko po Evropi, nema smisli raspravljati.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...