Jump to content
FORUM

Recommended Posts

U vezi aktuelnih zbivanja sa muslimanima u Francuskoj i Makronom tvrdim slijedeće:

U Evropi ne postoje muslimani izuzev Bošnjaka, Albanaca, Grka (Istanbul, Zapadna Anadolija), Jermena (Anadolija), dakle
starosjedioci koji žive na svojoj teritoriji, koji su ratovali sa Hrišćanima nekad pobjedili nekad izgubili, ali u konkretnom 
slučaju to su ljudi koji nemaju drugu domovinu jer žive na svojoj teritoriji. 

Bosna je uvjek bila naša, i u vrijeme Hrišćanstva i u vrijeme Islama, mi smo rušili naše crkve i od njih pravili džamije. Isto tako
Sinan Atik koji je srušio Crkvu Svetih Apostola u Carigradu nije srušio tuđu crkvu nego je Sinan Atik normalno Grk jeli kao i 
većina građana Istanbula koji su od tih Crkava pravili svoje Džamije.

Međutim šta se dešava na zapadu.

Pokoreni narodi Afrike koji su bili u sužnjima Franaka germana, zbog nedostatka samopoštovanja u čamcima prelaze i dolaze
u Francusku te postupno kroz nekakva "prava" počinju da traže "prava muslimana". Što je nečuveno.  Francuska je katolička 
zemlja i apsolutno je nezamislivo da neka strana civilizacija ili narod koji je došao kroz "humanitarne tokove" zahtjeva bilo šta
u toj državi, jer to nije ni njihova država niti njihov narod.

Logika tih Islamista iz Afrike je slijedeća: Sva zemlja je Božija.

Što je tačno.  Isto tako je tačno da je svaki trgovački centar Božiji, što meni ne omogućava da uđem u njega uzmem šta hoću izađem
kao da je moje, bez plaćanja. Znači pseudo-islamska demagogija. 

Ti lažni muslimani ili štetočine bez imalo samopoštovanja samo nanose ogromnu štetu Islamu te Hrišćanima idu "na ruku" u njihovim
teorijama da je Islam "nazadna osvajčaka nemoralna" religija, jer po njihovom ponašanju to ispada tačno.

Niko nema pravo da mjenja bilo kakva pravila i Zakone neke teritorije zemlje izuzev naroda koji je tu zemlju 1. OSVOJIO 2. IMA STAROSJEDILAČKA PRAVA

svaki drugi način je sraman, nazadan i to neko tim tzv. muslimanima francuske treba da objasni.

Ja ni Franke ne smatram evropljanima obzirom da su došli iz Euroazije kao i sva druga germanska plemena ne tako davno, ali eto 
priznam im da su silom osvojili tu teritoriju i da je to sad njihova zemlja, ali sigurno nije zemlja nekakvih Somalijskih muslimana ili Pakistanskih. 

• Like 1

Francuzi su kolonijalna sila i dugo godina su krali i resurse i ljude iz Alzira, Etiopije, Tunisa i mnogo drugih zemalja, pa skoro cijela Afriku; https://en.wikipedia.org/wiki/French_colonial_empire

I oni su imali robove i sluge koje su deportovali i mucili vijekovima  s tim ciljem iz Afrike u Francusku. U mnogim africkim zemljama je francuski i dalje sluzbeni jezik.

Sada placaju racun za to, ukratko. 

Edited by jokesOnYou
  • Like 2
prije sat vremena, jokesOnYou said:

Francuzi su kolonijalna sila i dugo godina su krali i resurse i ljude iz Alzira, Etiopije, Tunisa i mnogo drugih zemalja, pa skoro cijela Afriku; https://en.wikipedia.org/wiki/French_colonial_empire

I oni su imali robove i sluge koje su deportovali i mucili vijekovima  s tim ciljem iz Afrike u Francusku. U mnogim africkim zemljama je francuski i dalje sluzbeni jezik.

Sada placaju racun za to, ukratko. 

Francuzi su silom osvajali druge teritorije, to u ljudskoj istoriji nije novina.  Onom ko osvoji pripada pravo na plijen.

Šta su to ovi... Alžirci koji traže neka prava u Francuskoj osvojili?   Došli su tamo plačući.

Ne krivim te teroriste ni sekunde, to je sve kriva evropska migracijska politika pod okriljem laznih ljudskih prava. Naselili su sami sebi ove kozojebske koljace da im kidaju glave usred dana i pucaju po njihovim gradjanima.

Ja koji bih nasao posao u EU, moram cekati jebene termine za vizu, milion nekih procedura proci, a neki alzirski pecinski covjek moze bez pasosa na socijalu, i kao zahvalu ce im baciti bombu sutra i pobiti 30 ljudi.

Zao mi je samo nevinih ljudi koji su tu ni krivi ni duzni. Da je narod pametan, dici se vec sutra i povjesati sve ove Soroseve drzavne placenike koji zagovaraju slobodne migracije.

• Like 1
prije 5 minuta, Mofo said:

Ne krivim te teroriste ni sekunde, to je sve kriva evropska migracijska politika pod okriljem laznih ljudskih prava. Naselili su sami sebi ove kozojebske koljace da im kidaju glave usred dana i pucaju po njihovim gradjanima.

Ja koji bih nasao posao u EU, moram cekati jebene termine za vizu, milion nekih procedura proci, a neki alzirski pecinski covjek moze bez pasosa na socijalu, i kao zahvalu ce im baciti bombu sutra i pobiti 30 ljudi.

Zao mi je samo nevinih ljudi koji su tu ni krivi ni duzni. Da je narod pametan, dici se vec sutra i povjesati sve ove Soroseve drzavne placenike koji zagovaraju slobodne migracije.

Primaju ih da šire mržnju prema muslimanima tako kad sutra napadnu Tursku bez ikakvih prava da cijela evropa govori: "Udri muslimane majku im"

To ne rade budale, to rade vrhunski stručnjaci, a specijalni rat protiv muslimana se vodi još od 9/11 rušenja ona dva tornja. 

Ali to glupi Arapi ne shvataju, šta ću im ja.. oni neka i dalje kupuju zlatne lamburđinije i sportske klubove.

• Dislike 1

Na naplatu bi ovaj problem ponajvise trebao doci amerikancima a ne evropi. Ameri su silovali i unistili komplet Bliski Istok, Irak, Sirija, pa onda Libija. Napravili su teski genocid, gori od Hitlera, jer su pored ogromnog broja umrlih i ostkacenih unistili komplet infrastrukturu u fizikom i socijalnom nivou. 1.8 milijardi Muslimana nemaju postene normalne zemlje. Naravno sami sebi jesu krivi, ali 90% krivice ide na Amere. Imao sam rodbine koja je radila u Iraku i Libiji i za tih 10-tak godina tamo su vise zaradili nego citava familija u jugoslaviji. 

Sve te zemlje pretovile su se u pustos, nisu cak ni geto. Odlaze citave loze familija, a zlo koje im je naneseno ne mozes izbrisati. Evropa nije primila te ljude iz sedake. Svabo nece da ima djecu, ni ostatak zapada tu nije puno drugaciji. Jefitina radna snaga, za poslove koji evropljani nece da rade ne moze nateci balkan, pa se naslo muslimana, i raznih plemena. Vecina ih se uklopi, ali imaju citave zajednice koje se nikad ne uklope u nove sredine, i tako nastaju ovi autisti koji naprave ovakve zlocine. 

Evropa ima taj problem sto stari i imaju jednu ogromnu generaciju koje je u penziji i jos vecu koja odlazi, i onda neko mora neko da popuni taj vakum. Treba neko da radi sve te poslove i jefitine i srednje i one najbolje placene a uz to da puni budzet. Alternativa im je ovo sto se desava na balkanu, da budu drustvo i nacija u ubrzanom odumiranju. Pored toga valja im se hrvati sa Rusijom, Kinom, a i Amerikom .. pa i ovima iznutra. Veselo Evropo. 

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...