Jump to content
FORUM
Prijavi se da biste "zapratili" ovo  
Vywegh

Aerodrom Bihac

Recommended Posts

Političari su imali 20 godina da se pokrene aerodrom željava bilo kako.nije im bilo u interesu,samo se ta tema spominjala kas su se sakupljali politički bodovi.narodu krajine ne treba čvrsti aerodrom koji se mogao vjerovatno već pokrenuti,nama treba aerodrom na klizištu.

• Like 1

Grunfe pojma nemam,ali znam da su te dvije piste i sam polozaj aerodroma projektovali najbolji strucnjaci ex Yu i Svedske(posto je sam podzemni objekt odprilike Svedska doktrins podzemne gradnje) i nsms za nase potrebe aerokluba je optimalan,a za dalje od letjelista me ne intetesira.Pozdrav

Inace smo  ganjali ovu upotrebu nekih osam godina i dobili ga kso letjeliste.

• Like 1
  • Aferim! 1

Treba saglasnost Hrvatske što nikad neće dobiti

1 hour ago, telefon said:

Grunfe pojma nemam,ali znam da su te dvije piste i sam polozaj aerodroma projektovali najbolji strucnjaci ex Yu i Svedske(posto je sam podzemni objekt odprilike Svedska doktrins podzemne gradnje) i nsms za nase potrebe aerokluba je optimalan,a za dalje od letjelista me ne intetesira.Pozdrav

Inace smo  ganjali ovu upotrebu nekih osam godina i dobili ga kso letjeliste.

Hvala na info. Meni je jako drago sto sam cuo ovu vijest i moje pitanje je vise bilo ono informativne prirode nego konstatacija. Puno sreće !

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Prijavi se da biste "zapratili" ovo  

• Create New...