Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jos da otkaci onu pohodljivu udavacu!?!

Iskupio se za promašeni penal ,  lijepo je zabiti gol Barceloni i svaka mu čast. Ipak pored toga što je Barcelona strašna ekipa (prije par dana razbila je i veliki Real u sred Madrida sa 4-0) vidljiv

Jel' kuljava ona njegova rava?

Posted Images

Bravo zmajevi, bravo, prvo Pjanić postigao fenomenalan gol a onda i prvi gol u Romi za našeg dijamanta, 

Roma - Juventus  2-1

Sjajni Zmajevi Pjanić i Džeko predvodili Romu do pobjede protiv Juventusa

http://www.klix.ba/sport/nogomet/sjajni-zmajevi-pjanic-i-dzeko-predvodili-romu-do-pobjede-protiv-juventusa/150830064

slika

slika

slika

slika

Image

Edited by dobri duh
  • Like 2

Je li ovo Mandžukića nose :)  ?? Šala mala

150831079.1_mn.jpg

Roma je u sinoćnjoj utakmici 2. kola talijanske Serije A savladala Juventus rezultatom 2:1, a oba gola za Vučicu su postigli bh. reprezentativci Miralem Pjanić i Edin Džeko. Trijumf Rome su šaljivo ilustrovali novinari Bein Sportsa.

http://www.klix.ba/sport/nogomet/pogledajte-karikaturu-kojom-je-prikazana-pobjeda-rome-nad-juventusom/150831079

• Like 2

Je li ovo Mandžukića nose :)  ?? Šala mala

150831079.1_mn.jpg

Roma je u sinoćnjoj utakmici 2. kola talijanske Serije A savladala Juventus rezultatom 2:1, a oba gola za Vučicu su postigli bh. reprezentativci Miralem Pjanić i Edin Džeko. Trijumf Rome su šaljivo ilustrovali novinari Bein Sportsa.

http://www.klix.ba/sport/nogomet/pogledajte-karikaturu-kojom-je-prikazana-pobjeda-rome-nad-juventusom/150831079

Hahaha Mandzo spava

• Like 1
  • 3 weeks later...

Trener Rome u posljednji čas promijenio sastav: Šta se desilo Edinu Džeki?

Trener Rome Rudi Garcija najavio je jučer na konferenciji za medije kako će danas protiv Sassuola u napadu igrati Francesco Totti i Edin Džeko.

Međutim, nešto manje od sat vremena prije početka današnje utakmice, Garcija je promijenio svoju odluku iz nepoznatog razloga.
Naime, kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko ovu će utakmicu početi sa klupe.

Zanimljivo je da će se u prvom sastavu naći drugi reprezentativac BiH Miralem Pjanić, koji se oporavio od povrede.

Za sada nije poznato zašto je Džeko izostavljen iz ekipe, ali po svemu sudeći ne radi se o nekoj povredi.

CPWFKt-VAAEccIp.jpg

Trener Rome u posljednji čas promijenio sastav: Šta se desilo Edinu Džeki?

Trener Rome Rudi Garcija najavio je jučer na konferenciji za medije kako će danas protiv Sassuola u napadu igrati Francesco Totti i Edin Džeko.

Međutim, nešto manje od sat vremena prije početka današnje utakmice, Garcija je promijenio svoju odluku iz nepoznatog razloga.
Naime, kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko ovu će utakmicu početi sa klupe.

Zanimljivo je da će se u prvom sastavu naći drugi reprezentativac BiH Miralem Pjanić, koji se oporavio od povrede.

Za sada nije poznato zašto je Džeko izostavljen iz ekipe, ali po svemu sudeći ne radi se o nekoj povredi.

CPWFKt-VAAEccIp.jpg

Lud neki trener, eto odma je i dobio sankcije zbog gluposti, izgubio je dva boda kod kuce!°

• 1 month later...

Veceras protiv Intera, oba nasa Dijamanta od prve minute u sastavu!

Inter                                                               Roma

Samir Handanovic

Wojciech Szczesny

Jeison Murillo

Antonio Ruediger

Miranda

Lucas Digne

Danilo D'Ambrosio

Maicon

Yuto Nagatomo

Konstantinos Manolas

Fredy Guarin

Radja Nainggolan

Gary Medel

Miralem Pjanic

Ivan Perisic

Alessandro Florenzi

Marcelo Brozovic

Edin Dzeko

Stevan Jovetic

Mohamed Salah

Adem Ljajic

Gervinho

Sretno!

Ne znam kako vi podnosite gledanje ove talijanske lige ? Mene ovo smori, udavi, ovo je najgora liga od lige petica a i od mnogih drugih, 

Crveni Pjanića, Džeko proveo na terenu 77 minuta, bezvezni potez Pjanića a ide im derbi sa Laciom iduće nedelje, Džeko ???  i još ????

Ne znam kako vi podnosite gledanje ove talijanske lige ? Mene ovo smori, udavi, ovo je najgora liga od lige petica a i od mnogih drugih, 

Crveni Pjanića, Džeko proveo na terenu 77 minuta, bezvezni potez Pjanića a ide im derbi sa Laciom iduće nedelje, Džeko ???  i još ????

Prespor nogomet, previse taktiziranja, bas smara... ali neko voli njihov fudbal. Ne mogu bas ni Spanjosku provariti, svako malo sjecka se igra, sitni prekrsaji, svaka sitnica povod za prekid... sad je li do navike ili ne, ali Engleska je i dalje No. 1. Bar sto se mene tice... 

Sve u svemu losa igra oboice, imam osjecaj da su se od pocetka trudili i borili, kasnije ne znam zasto Pjani ono sve treba iskreno sam mislio da ce puno ranije dobiti drugi zuti (crveni) toliko protesta kod sudije bez potrebno,

Dzeko sta da kazem "u svom stilu", ali i potez trenera da vadi napadaca ca 20 min pred kraj a gubi utakmicu ni to mi nije jasno!

Dobar je Dzeko bio u rimskom derbiju šteta sto nije zabio one dvije šanse ali mislim da će on ubrzo da proradi i da će redovno davati po tri gola na utakmici .

drago mi je sto će Pjanic doći odmoran na pripreme jer on se mnogo troši i najviše trci na utakmici Rome .

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...