Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jos da otkaci onu pohodljivu udavacu!?!

Iskupio se za promašeni penal ,  lijepo je zabiti gol Barceloni i svaka mu čast. Ipak pored toga što je Barcelona strašna ekipa (prije par dana razbila je i veliki Real u sred Madrida sa 4-0) vidljiv

Jel' kuljava ona njegova rava?

Posted Images

• 4 months later...

Danas počinje italijansko prvenstvo, Roma igra protiv Udinezea u 18 00 h, sretno u novoj sezoni našem dijamantu

Vrijeme je za SUPERDŽEKU

U novoj sezoni velika očekivanja od Edina Džeke

Čak 13 golova zabio je Edin Džeko (30) u šest pripremnih utakmica Rome pred novu sezonu Serije A i tako najavio sjajnu godinu ispred sebe.

– Uvijek je važno pobijediti u prvom kolu. Želimo pobijediti Udinese, ali i kasnije u revanš susretu izboriti grupnu fazu Lige Šampiona protiv Porta (1:1 u prvom meču u Portu). – poručio je Edin Džeko pred sutrašnje otvaranje nove sezone protiv Udinesea.

Edin u novu sezonu ulazi pun samopouzdanja. Već se navikao na Seriju A, ima puno povjerenje trenera, saigrača i navijača.

– Nije mi bilo lako prošle sezone, jer sam propuštao prijateljske utakmice i onda se teže snalazio u šampionatu. Sada iza sebe imam dobro iskustvo iz prošle sezone i što je još važnije odlično obavljene pripreme. Formu sa priprema želim prenijeti i u takmičarske utakmice. Svi moramo raditi za uspjeh tima, a moje je da postižem golove. – najavio je Džeko.

http://reprezentacija.ba/51282-vrijeme-je-za-superdzeku

• Dislike 1

Čudna utakmica sinoć dva crvena i jos mnogo drugih čudnih okolnosti .

Ali zlatno pravili kod ovih kvalifikacijskih Play- off ,baraž utakmica stvari moras rješavati u prvoj utakmici da budu povoljne za tebe u drugoj . Roma je ispala naivna i pored bolje igre i sveg ostalog ali tri crvena u dvije utakmice to je tesko za svaki tim

• Like 1

Sa dva igrača više portugalski doprvak je lako zabio dva gola preko Layuna i Corone te izborio grupnu fazu......

Mislim da je  ovo vjerojatno oproštaj legendarnog Francesca Tottija, koji nije dobio priliku u ovom susretu, od Lige prvaka budući da će u rujnu proslaviti 40. rođendan....

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nastavlja se Seria A, Edin je i dalje prvi strelac lige, danas Roma gostuje Atalanti koja je ove sezone jako dobra ekipa i biće teško gostovanje za Romu. Sretno našem dijamantu i da zabije koji gol 

Arena sport 4  u 15 00 h

15134822_1292373804154006_56347960242864

Edited by dobri duh
  • 3 weeks later...

UOČI DERBIJA Edin Džeko poslao poruku navijačima Rome!

edin-d%C5%BEeko-718x400-640x357.jpg

Posljednju utakmicu, a ujedno i derbi 16. kola odigrat će večeras na Olimpicu Roma i Milan. Roma ima imperativ pobjede, a prvi strijelac Vučice, Edin Džeko, poslao je poruku navijačima svog kluba.

“Uvijek smo sa vama. Zajedno, Roma na terenu i na tribinama, Rimljani mi to možemo“, bila je poruka Edina Džeke koja je izazvala dosta pažnje u glavnom gradu Italije.

Arena sport 20 45 h

• 5 weeks later...

Džeko se danas pošteno ispromašivao ali svako može imati loš dan .

Ali idemo dalje Roma realno od odlaska Pjanića nema poštenog playmakera sve ostalo je srednja žalost . Strootman realno odigra jednu dobru utakmicu i deset loših . 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...