Jump to content
FORUM
  • 0

Majstori za potkrovlje

daushin

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0
prije 3 sati, Fap mašina said:

Ovdje će u Bihaću još malo početi i migranti raditi zanate,fala bogu njemačka ambasada Bosance pušta na rad svi koji imaju 2 ruke i noge mogu dobiti posao,navalite!

To je trenutno najučinkovitija firma u BiH.

Svaka zapadna zemlja itekako gleda kolika je startost uplatnika u budzet i koliko je penzionera. Da je bog dao da smo 'd' od drzave probrali bi nesto od ovih migosa da nadoknadi silni odlazak. Jasno je da ti sto su otisli vjerovatno se nikad nece vratiti. Bihac je vec sad grad duhova.

• 0

Pozdrav, moj ti je savjet da ne uzimas firmu iz licnog iskustva ti govorim uvijek ce ti zajebati i debelo naplatiti. Kod mene je radilo tri firme i ni sa jednom nisam imao dobra iskustva . Nadjes dva dobra majstora kod nas ih ne fali hvala bogu pogodis cijenu projekta oni ti kazu koji materijal da nabavis i koliko odes u Bob narucis ljudi ti sve dovezu pred vrata i majstori  ti sve zavrse za dvije tri sedmice zavisno od velicine projekta. 

Moje iskustvo sa firmom zaci pogodim cijeli projekat pet puta pitam da li je to sa materijalom kazu jeste pitam da mi daju neki ugovor nesto kao nemoj tako porez pdv bolje ovako platim 30 % kaparu cekam jedan dan dva dana deset dana poceli raditi kaze nisi nabavio materijal i onda se naguravas ljudi te prave budalom da nisi dogovorio sa materijalom odes nabavis materijal vec si u extra troskovma za nekoliko hiljada . Odes da vidis sta rade znaci nista kako ste se dogovorili stepenice lijevo umjesto desno napravis korigiranje onda tri dana ne rade dva rade opet dolazi sef trazi novca kao skuplje nego predvidjeno itd.

Ja nikad vise ne bi uzeo neku firmu u Bihacu kad bi dzaba radili sve je to neozbiljno i nekorektno prema kupcu .

• 0

@ barba - razumijem ja tebe

ako poslujem sa firmom nema kod mene bez ugovara i bez PDVa i slicnih zafrkancija

naci majstore? eh pa zato sam postavio ovdje pitanje. Spomenuto potkrovlje o kojem se radi ima nekih 120 m²

Znao bih ja to sa pomocnikom i sam uraditi - ali... nemam vremena

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...