Jump to content
FORUM

Tražiš siguran i pouzdan site za gledanje Filmova? Zavali-se.eu

zlaja

Recommended Posts

Pozdrav,

Predstavljam vam novi site za gledanje filmo-va serija i sličnih sadržaja. Site je u Beta fazi izgradnje i dodavanja film-ova serija i ostalih sadržaja. Svakim dan se dodaju novi film-ovi  2021 godine tražimo najbolje i najnovije izvore filmova. Ukoliko želiš da budeš u toku posjeti nasu web stranicu i uživaj u filmove.

Par slika naše stranice:

Početna:

image.thumb.png.385054fa7b36f47362ae94fb39245011.png

Gledanje Filma:

image.thumb.png.1bb49f862a38b5586c193ec5563f79a2.png

Serije:

image.thumb.png.206fa1c6619bc71fd4749143a2a1333a.png

Filmovi:

image.thumb.png.6e337393471f5d6aac76e52b0666e41e.png

Vaš Profil: Gdje možete postati VIP Član i biti uvijek u toku dodatog novog filma na site.

image.thumb.png.5486346d15f38138300e83c827b07438.png

Upgrade VIP Člana:

image.thumb.png.b69801e8346c9ccec0fa8e43e71c5d41.png

Ovo su par slika priložene koje smo odradili i u skorijoj budućnost će doć novih stvarih.

Posjetite naš site i budite dio nas:

https://zavali-se.eu/

Takodjer ukoliko imate seriju ili film da želite da ima na ovom site imate za tu opciju Request i podnesite zahtjev i vaš film/serija biti ubačena u roku 24h.

Zavali-Se i Uživaj.

• Like 2

Htio bih ti skrenuti pažnju kod ove domene .eu pošto pretpostavljam da je site nov: odmah uzmite i rezervnu domenu sa istim nazivom sajta jer će vam ovu .eu brzo suspendirati zbog piraterije. Ovo ti kazem kao savjet jer sam isto vec prosao prosle godine...Inace vidio sam vec par naslova koje cu pogledati u narednim danima. Pozz i sretno

• Like 2

prije 44 minuta, Grunf said:

Htio bih ti skrenuti pažnju kod ove domene .eu pošto pretpostavljam da je site nov: odmah uzmite i rezervnu domenu sa istim nazivom sajta jer će vam ovu .eu brzo suspendirati zbog piraterije. Ovo ti kazem kao savjet jer sam isto vec prosao prosle godine...Inace vidio sam vec par naslova koje cu pogledati u narednim danima. Pozz i sretno

domena je bulletproof tak da necu imati problema stime :) jer se vučem kroz par proxy adresa :) Mislio sam na to i hvala ti na odgovoru i pomoći :) Nadam se da ćeš pronaći neke svoje zanimljive filmove :) 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...