Jump to content
FORUM

Poznati poduzetnik osumnjičen da je snimke seksa s brojnim partnericama objavio na internetu

Recommended Posts

• Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣    

SABAHUDIN - HEROJ A NE ZLOČINAC !!!

U suštini svaki sex ima određenu materijalnu pozadinu ja to kažem kao oženjen čovjek kod mene je tako  ako se stvari odrade dobro i kvalitetno onda nemoram ništa da radim po kući mlada sve sama čak i

Posted Images

1 hour ago, Sebo said:

Ma ja vjerujem da je Sabahudin nju kvalitetno istaslačio. A da li je snimao ili ne ostavljam tužilaštvu da utvrdi. Ako ništa djelovao je uvjerljivije od Sanje kod Senada. 

Ma drug šta nas briga za tužilaštvom, snimak tarlahanja nas interesuje samo da možemo malo flicati. 

5 hours ago, Sebo said:

A ti bi se bavio istraživačkim novinarstvom kao Senad šmrc šmrc

Ma da i mi drug malo  istražimo to tarlahanje,  taman eto da drug Senad može napraviti anketu "Da li je na video snimku Blažević ili ne", pa zar ne. Dajte nam video tarlahanja da se igramo, igramo, igramo. 

Edited by Hulkster

Ama ni blizu ona... Pa Jbt imate li oči? Nije ni slicna... i Ako ima neki video na kojem je ona, ovaj Video To Nije ... u pocetku sam Mislio da bi cijela prica mogla biti istina, Ali Sad Kad vidim Kako doticna otvara blogove, Pise Kao knjigu, osniva kao neku fondaciju za „stigmatizirane zene“ poput nje... jasno Kao dan da je zena napravila plan Kako da na lak nacin dodje do neke love ... Samo Kako izgleda knjigu ce morati pisati u zatvoru... ne bi joj bio u kozi...

8 hours ago, Sebo said:

Ne kaže da je baš na tom snimku, to je neko od forumaša iskopao tražeći tagove "secret cam" i sl. Sad kad je stekla na popularnosti, očekujem da ubrzo ode u Parove ili šta se već vrti po srbijanskim kanalima.

Meni ona kod Senada nije izgledala nimalo potreseno koliko tvrdi da je. Čak je jedan od rijetkih gostiju koji su se smijali na Senadove loše fore, Sabahudin je iskulirao sva dobacivanja i ostao dosljedan svojoj priči.

Ona igra prljavo od početka, priča joj je jako šuplja, posebno oko političkih intriga, providna do bola

Nadam se da će na sudu popušiti žešću kaznu

6 hours ago, EtTore said:

Ima li u Bihacu eskort dami?

Samo odeš na facebook i počni tražiti one djevojke koje poslije imena imaju VIP Nokti ili šminkanje VIP .. primjer

Mirna VIP nokti i slično , počneš priču lagano i pitaš da nezna možda neku djevojku za druženje i da plaćaš dobro  onda će ona tražiti tvoj broj da razgovarate preko vibera ili wattss ,bez problema ćeš se dogovoriti .

Tako to funkcioniše provjereno .

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...