Jump to content
FORUM

Poznati poduzetnik osumnjičen da je snimke seksa s brojnim partnericama objavio na internetu

Recommended Posts

• Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣    

SABAHUDIN - HEROJ A NE ZLOČINAC !!!

U suštini svaki sex ima određenu materijalnu pozadinu ja to kažem kao oženjen čovjek kod mene je tako  ako se stvari odrade dobro i kvalitetno onda nemoram ništa da radim po kući mlada sve sama čak i

Posted Images

53 minutes ago, Grunf said:

Ej drug,dodao sam te mada ćeš se razočarati jer nema to što smo svi mislili da ima :D

Vidim evo, samo neko supljiranje. Sve sam vise uvjerenja da se Sabamudanu pokusava napakovati afera. Ali ima tu nesto pa se nadam da ce bar jedan pravi video isplivati kad-tad.

3 minutes ago, neflite said:

Po svemu što sam pročitao o ovom slučaju, tu nema elemenata krivičnog djela niti osnova za naknadu nematerijalne štete. 

ne kvari narodu srecu, pusti da se masa zatalasa... svakako nikomu nije u interesu da okrivljuje covjeka.

Kvragu,  mogao bi se i skup podrske za Sabahudina organizovati !!!

7 minutes ago, Grunf said:

Evo ovako samo da napišem...Ja lično neću dodavati novoregistrirane forumaše u ovu grupu, pa mi nemojte slati upite jer ste se samo iz tog razloga registrirali.Neka vas dodaje neko drugi ako mu volja

Jbga  dok jednima ne smrkne drugima ne osvane...

de ubaci ako znas ... koja grupa je to🙏

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...