Jump to content
FORUM

Poznati poduzetnik osumnjičen da je snimke seksa s brojnim partnericama objavio na internetu

Recommended Posts

• Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣    

SABAHUDIN - HEROJ A NE ZLOČINAC !!!

U suštini svaki sex ima određenu materijalnu pozadinu ja to kažem kao oženjen čovjek kod mene je tako  ako se stvari odrade dobro i kvalitetno onda nemoram ništa da radim po kući mlada sve sama čak i

Posted Images

1 hour ago, Biscanin1977 said:

Ima taj jedan video ni ja ne mogu doći do njega, nešto ga čuvaju i nedaju ne znam zašto 

ama nije taj jedan video ni bitan... bila prica 20 zena, kazanova, muzevi traze zene a zene sebe, a na kraju sva prica spade na jedan video.

Ako je jedan video u pitanju onda je to prica 1 na 1 tj.

iz kategorije "kazanova" predje sve u kategoriju "saljivi kucni video"

4 minutes ago, Biscanin1977 said:

ne znam ja nikog od navedenih aktera svakako, tako da su mi mogli podvaliti i lažnjak, šalji ako imaš pravi pa da vidim jel to onaj što ja imam. 

ma ni ja aktera ne znam, to nam moze potvrditi neko ko zna aktere... elem mislim da ljude na forumu vise interesuju imena aktera nego sam dogadjaj.

filmic ko filmic, znamo i ko je*be de sad da saznamo jos KOGAAAAA?

:)

Just now, neregularnost said:

ma ni ja aktera ne znam, to nam moze potvrditi neko ko zna aktere... elem mislim da ljude na forumu vise interesuju imena aktera nego sam dogadjaj.

filmic ko filmic, znamo i ko je*be de sad da saznamo jos KOGAAAAA?

:)

a poslije cemo pitati ŠTO?

:)))))))

• Like 1
1 minute ago, neregularnost said:

brale ni sexi afera ne moze poroci bez primjesa politike :)

Pa stari da te uputim,

Sabo vrti gdje burgija ne moze.. decko je sposoban nego sve vlade kantona do sada, para mu ne treba jer ih je sam napravio a garantujem glavom da bi napravio od kantona Mali Monaco...

usput u vladi je ionako opce jebaliste , a kad bi Sabo dosao tamo znao bi se bar red ko koga jebe...ionako je on pola picki tamo pojebao...

a sto se mene tice ako moze napraviti jedan korak bolje za Kanton nek pojebe sve picke tamo i nek dovede jos kojima to moze stati pod kapu...

Za nas Narod i Kanton

Sabu za Premijera...👍

• Like 3

Ko zna Sabahudina zna da ne pricam gluposti...samo jedan podatak, covjek je ukljucen u izgradnju jednog od stadiona za svjetsko prvenstvo u Qataru... e sad mozete misliti koji novac je u pitanju... zivio je u Italiji i znam ga dok je trenirao Kick Box... bio je zvijer i koliko se sjecam Licno mu je Emilio Falconni dao urukunde za majstora u Kick Boxu inace Falsoni je bio predsjednik najjace amaterske svjetske kick boxing federacije.... bio je visok, brz, jak i zilav i znao se je potuci...i nislim da je bio cak i kick boxing reprezentativac BIh...jos davnih 90 tih...

Dakle radi se o izuzetno sposobnom covjeku... u svakom pogledu...

25 minutes ago, Daxy said:

Ko zna Sabahudina zna da ne pricam gluposti...samo jedan podatak, covjek je ukljucen u izgradnju jednog od stadiona za svjetsko prvenstvo u Qataru... e sad mozete misliti koji novac je u pitanju... zivio je u Italiji i znam ga dok je trenirao Kick Box... bio je zvijer i koliko se sjecam Licno mu je Emilio Falconni dao urukunde za majstora u Kick Boxu inace Falsoni je bio predsjednik najjace amaterske svjetske kick boxing federacije.... bio je visok, brz, jak i zilav i znao se je potuci...i nislim da je bio cak i kick boxing reprezentativac BIh...jos davnih 90 tih...

Dakle radi se o izuzetno sposobnom covjeku... u svakom pogledu...

Ode tema sa njih na njega :)

5 minutes ago, neregularnost said:

Ode tema sa njih na njega :)

Pa o njemu je buraz ovde i rijec,

ovo je Sabin dio foruma... njemu licno posvecen... il si uz njega il protiv o tome se raspravlja...

a ti ako ces o kurvama otvori poseban forum...😂😂... zna se i ko su i sta su...😂😂😂😅 kurvo ko kurve...

2 minutes ago, Daxy said:

Pa o njemu je buraz ovde i rijec,

ovo je Sabin dio foruma... njemu licno posvecen... il si uz njega il protiv o tome se raspravlja...

a ti ako ces o kurvama otvori poseban forum...😂😂... zna se i ko su i sta su...😂😂😂😅 kurvo ko kurve...

pa kako da budem protiv covjeka, covjek je u ovoj prici "Je*ac" i ostatak price nije potreban 🤣🤣

• Like 1
12 minutes ago, Barba said:

Sabi svaka čast asistentica ga je jebala muški , koji video 👑👑👑👑

jebe se mala ko velika 

Ja ne znam sta si ti gledao al meni ona nije nesto posebno....ima boljih od nje...😉

jedino ako nije na nekom drugom videu podivljala.... upalila se... 😂

Edited by Daxy

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...