Jump to content
FORUM
  • 0

Turbina za Opel Corsu

Fugaziii

Question

Znaci, help?? Niko u Bihacu nece da reparira turbinu, pa mi treba reparirana, ali obzirom da ne bih voljela da me neko izlevati, jer osim osnovnih ovih stvari provjeri ulje, dospi vode, dospi goriva (h ah aha) i slicno nisam bas strucnjak. Uglavnom turbina mi treba za:

OPEL CORSA 1.2 S-D (2007. GOD)

DIESEL, 55kW (jel treba jos neki podatak?)

Any ideas???? 😫😫😫

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Ili barem uputa na nekoga, ili kontakt telefon.... Ista... Vec je pocela ova gehanija od vremena, a auto mi really really treba funkcioNalna

3 minutes ago, RiDaM said:

Imam istu corsu, sve kvarove sam imao osim turbine hvala Bogu.. Potraži na auto-otpadu, npr u Cazinu..

Kako cu do tamo bez auta? Haha... Imala sam problem s pumpom i sa nekim ventilima haha pojma nemam, i naravno rikne mi turbina glupa, zavila sam Bihac u bijeli dim dva tri puta hahaha....iskreno se nadam da je ovdje slusaj da se zavrsi na trecem... Lol... Imas li neki kontskt broj ili nekoga da m uputis na njega? Tnx

Edited by Fugaziii
  • Like 1

• 0
26 minutes ago, Fugaziii said:

Ili barem uputa na nekoga, ili kontakt telefon.... Ista... Vec je pocela ova gehanija od vremena, a auto mi really really treba funkcioNalna

Kako cu do tamo bez auta? Haha... Imala sam problem s pumpom i sa nekim ventilima haha pojma nemam, i naravno rikne mi turbina glupa, zavila sam Bihac u bijeli dim dva tri puta hahaha....iskreno se nadam da je ovdje slusaj da se zavrsi na trecem... Lol... Imas li neki kontskt broj ili nekoga da m uputis na njega? Tnx

Potražiću kontakt, ma dotjera valjda neko taj dio. Ako saznam sutra ti šaljem broj telefona

• Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...