Jump to content
FORUM

"Nova vlast u USK"

Recommended Posts

9 minutes ago, Tito said:

Koalicija POMAK kao, uslovno receno, pobjednik izbora najmanje ce izvuci iz ovih izbora. Unistit ce ih ovi s 1-2 zastupnika, a moras im sve dati i lizati guzicu. Cazinska ASDA ce kanton odvesti u propasti kao i grad Cazin. Hozanovic nam kroji politiku kantona, a presudom dokazani lopov i kradljivac. 

ASDA NIJE POBJEDNIK IZBORA A ZA SVE DRUGO SI U PRAVU

najgora moguća opcija za vlast je samo 16 ručica, klimavo ko nanin zub, slijedi tmurno i ucjenjivačko vrijeme koje samo "lešinari" vole , oni koji će skupo naplaćivati dizanje ručice za bilo kakvo izglasavanje

• Like 1
On 19. 12. 2018. at 20:19, dobri duh said:

ASDA NIJE POBJEDNIK IZBORA A ZA SVE DRUGO SI U PRAVU

najgora moguća opcija za vlast je samo 16 ručica, klimavo ko nanin zub, slijedi tmurno i ucjenjivačko vrijeme koje samo "lešinari" vole , oni koji će skupo naplaćivati dizanje ručice za bilo kakvo izglasavanje

I ta 16 rucica, kaze da nije u vlasti ali ce podici ruku kad zatreba, to znaci da ovo nije klimava vlada vec vlada koja nikakvu buducnost nema

https://www.biscani.net/imenovana-nova-vlada-usk-zavrsena-vanredna-sjednica-skupstine-kantona/

On 21. 12. 2018. at 22:05, 1260 said:

Ne bi nam bilo bolje da je ne znam ko, ali neka je SDA mafija pomete a iz svih kantona. Ne može nam gore biti jer smo s njima došli do dna. Dublje nije moglo

a sa ovim cazinskim nadripolitičarima će ti biti bolje ?? 

nisu ni počeli a  dokazuju nesposobnost. uživaćemo u ovim njihovim sjednicama, njihovom radu, sve će procvjetati, 

Današnja prva redovna sjednica Skupštine USK-a, na kojoj je, između ostalog, trebala da se razmatra informacija o Upustvu o postupku sprovođenja posrednih izbora za organe vlasti u BiH nije održana, ali i druge tačke važne za funkcionisanje Kantona.

Dnevni red nije usvojen, jer, kako doznajemo od Agana Bunića, predsjedavajućeg Skupštine USK-a, na sjednicu nije došao jedan zastupnik koji pripada aktualnoj većini, čime je sjednica i okončana.

Izvor: RTV USK

i da, kakva bolan većina, njih 15 i Vildana koja nije u koaliciji, znači niko od njih 15 ne smije biti ni sekundu na bolovanju, imati smrtni slučaj, odsustvovati na putu i slično jer automatski nemaju većini ni za šta

kakva je to većina, to je najobičniji cirkus i  sve će to preko leđa građana

Ja nisam rekao da će biti bolje. Mi smo dno dna i nema te stranke i političara koji nas može izvući s tog dna. Sve je samo borba za fotelje. Zbog fotelje se pristaje na koalicije poput SDA s autonomaši a ili s SNSD om i HDZ. 

Rahat sam kako već 8 godina izlazim na izbore i listić pravim ne važećom. 

Pa ivo danas je zbog fotelje. Izgleda da se Halilovi ću izmakla fotelja direktora bolnice. 

Bosna će nažalost nestati. Mladi će otići, ostaće starci dok u oni neizumru. 

Ko zna možda se naselje ovi migranti. 

Žali bože samo žrtava u prošlom ratu. 

1 hour ago, 1260 said:

Ja nisam rekao da će biti bolje. Mi smo dno dna i nema te stranke i političara koji nas može izvući s tog dna. Sve je samo borba za fotelje. Zbog fotelje se pristaje na koalicije poput SDA s autonomaši a ili s SNSD om i HDZ. 

Rahat sam kako već 8 godina izlazim na izbore i listić pravim ne važećom. 

Pa ivo danas je zbog fotelje. Izgleda da se Halilovi ću izmakla fotelja direktora bolnice. 

Bosna će nažalost nestati. Mladi će otići, ostaće starci dok u oni neizumru. 

Ko zna možda se naselje ovi migranti. 

Žali bože samo žrtava u prošlom ratu. 

ti patološki mrziš SDA ali uvijek zaboravljaš da je na kantonu i u Bihaću jako jako dugo vladao i SDP a i u dva navrata u F BiH, a uz SDA i još nekoliko stranaka u koaliciji također bilo u vlasti, njih niko ne spominje a sad kad su ti isti u novoj vlasti onda su oni kao dobri, licemjerno zar ne ??

drugo, daj mi postavi molim te sporazum o koaliciji SDA i laburista, eto ja ga tražim godinu dana i nigdje ga nema a ti i tebi slični to stalno spominjete pa daj nam da i mi to vidimo i da ih JAVNO POPIŠAMO , jer ja koliko sam upratio iz laburista nije bio ni jedan ministar u vlasti , ni jedan direktor na poziciji u kantonalnim firmama, a ne smeta ti baš koalicija naprimjer ASDA sa DNZ u Cazinu godinama ??

evo sad u Federalnom parlamentu Nikšiću i Kojoviću nisu smetale ručice koje su podigli laburisti i dnz ?? i njih je ubrojao  pa da ima većinu, licemjerno i ovo zar ne ??  Laburisti bili pametni pa kao i ova Vildana , kažu podržaćemo Vladu kad nama bude odgovaralo ali ćete asfaltirati put u nekom selu oko V Kladuše ili renovirati školu itd itd

pored što su patološki lažovi, ovi iz nove vlasti  su uglavnom otpad iz SDA, kojima je cilj samo borba protiv SDA a do jučer sisali sisu u SDA, Bunić, Šepić, Hozan i mnogi od njih, boli njih q za Kanton i narod, evo koliko su nesposobni ni prvu sjednicu ne mogu održati

tek kad počne podjela fotelja i direktorskih pozicija, tek tad nastaje kolaps svega, naravno opet će za sve kriviti SDA bez obzira što su "do jučer " sjedili u njoj, imali dobre pozicije i plate, 

ko sa Hozanom tikve sadi ....

ne brigaj za Bosnu, ima nas koji nikad nećemo dati da nestane, imamo sinove, makar i po Njemačkoj i Austriji ali biće tu ako zatreba

Patološki mrzim sve političke stranke i sve političare. Uzmi registar svih stranaka i političara ja ih mrzim sve od A do Ž. To su sve borci za fotelje i za vlastiti interes. 

Jedini interes im je uhljebiti na državne jasle i sebe i svoju porodicu. 

• Thanks 1
  • 2 months later...

Ova nova ministrica zdravstva bukvalno pocinje da radi stvari u skladu sa svojim izgledom, citaj: vjesticija posla. Znaci nigdje u drzavi pacijenti ne placaju recepte osim ako su neosigurani ili nisu platili premiju. Pred izbore prosle godine su ukinuli naplatu recepata, a sad tu istu nezakonitu naplatu recepata gospodja zeli opet uvesti, a da ne govorim da su prosirenu esencijalnu listu opet naumili skratiti ako bi politicka bagra zajedno sa bosnalijekom opet harala, ali gdje drugo nego na USK. 

Ako ovi nasi ljudi i na ovo ostanu gluhi i slijepi onda brate ajde da s dark weba porucimo kakvu jaku artiljeriju da skratimo ovu pricu pa da sravnimo ovaj kanton sa zemljom pa neka onda sarajlije (kojima nasi politicari neumorno i besramno ciste sup*ine) s mirom mogu ovdje uspostvljati svoje bolesne politike i rijesiti se nas krajisnika once and for all. Jednostavno nije vise vrijedno sikiracije i nerviranja. 

• Like 1

http://normala.ba/2019/03/11/proljetna-farsa-ministrice-zdravstva-zasto-cemalovic-agitira-za-tzv-handanagicevu-radnu-taksu-izmisljeni-i-nezakoniti-nacin-ubiranja-dodatnih-prihoda-zzo-usk/

🤦‍♀️ e moj narode, ne zaboravi se ljubazno zahvaliti na haracima i nametima sto na te stavlja ova tvoja vlast sto si je birao, kao i dosad ti se zahvali i poklopi, i nemoj da te cujem da se zalis...

• 3 months later...
prije 16 sati, Hysteria said:

Šemsudin Dedić najavljuje novu koalicionu većinu u kantonalnoj vladi: SDA, SBB i DF.

Odmah Emdžu i Emdžincu za ministre finansija i Jusića za ministra pravosuđa

Strahota jbte, ali i ova trenuta koalicija se ne slaze bas najbolje, opet interesi proradili pa otuda onda prostor trenutnoj opoziciji da se pregrupise, mada im ne bih dao da sjede nikako u poslanickim klupama.

• Like 1

Moze ih biti sramota sviju jer su jednu ozbiljnu i casno zvanje politicara doveli sveli na nivo seoskog vasara ili Grmecke koride .

U kantonu nema adekvatnog politicara koji ce pokrenuti nesto da ljudi ne idu vani .

Ai u Federaciji nisu nista bolji bez vlade bez glave tesko se dogovoriti koja ce ratna kave kuharica jebacica dobiti koju ministarsku poziciju.

• Like 1
On 10. 07. 2019. at 10:58, rucica1 said:

Da to nije Izetbegoviceva hanuma Sebija u Cazin dosla da malo US vladu malo uzburka. Kad nas toliko voli sto nije kojeg izbjeglicu za Sarajevo povela. Kako nas vole prvo ona pa Covic, nisu to cista posla. 

Inace je sve cisto k'o suza haaha 😂

Ja vam kazem treba ih rusit sve al ne mozes, nema svrhe, jer oni ne vode gradove ni drzavu. Vode ih amerika, EU i Rusija. Vladajuca elita nase zemlje nije nista doli elitni bordel gdje kur*e lete onome ko plati. Oni imaju svoju verziju realnosti i zivota. U toj stvarnosti nema demokratije i naroda, nepostojece je. Dakle, wake up moj napaceni narode i snalazi se sam kako mozes, ova drzava vec odavno ne samo da nije nasa drzava, vec nije drzava uopste. 

• 1 year later...

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...