Jump to content
FORUM

"Nova vlast u USK"

saco

Recommended Posts

3 hours ago, Haldir said:

Lik je krenuo kao SDA, pa SBB, pa NiP pa sad NES (ASDA), u međuvremenu je nekad bio i nezavisni zajedno sa Ifetom Kadić. Najveća je prevara u ovom mandatu Skupštine, veća ljiga od svih u SDA zajedno. I on se kao takav savršeno uklapa u NES ekipu predvođenu sa palamudanom Ružnićem.

Brate dragi to su sve moralne vertikale ljudski sljam i odron. Moje selo glasa za mene i ja mogu do skupstine i na drzavna jasla. Ako mi imamo 99,9% politicara koji nemaju nikakvu drugu izgradjenu karijeru van politike nebitno o cemu se to radi ne mora to samo biti naucni radovi akademski gradjani vec moze biti i obicni covjek koji je 30 godina radio u fabriciali je nesto radio . Koji je posao radio Agan Bunic i ima li dan radnog staza zavrsio fakultet jer ga gurao Nevzet Veladzic i druge Buzimske struje ima preko 40 plus godina bez dana radnog staza i takvi kao on nikad ali bas nikad nece moci dobro donijeti ovom narodu.On je tu radi sebe svoje familije poznanika i drugova nikad on nece imati empatiju prema Bihacu  jos na to sve lik je perverznjak koji slajfa kiticu i salje zenama. I onda ubjedjiva kako je to neka montaza .

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...