Jump to content
FORUM
  • 0
Prijavi se da biste "zapratili" ovo  
saco

Firma za fasadu

Question

Treba mi pomoc, potrebna kvalitetna firma ili privatnik koi imaju svoju skelu za izradu izolacije te fasade na kucu

Ako neko ima pozitivno iskustvo sa nekom firmom, privatnikom molio bih za kontak.

Hvala

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
2 minutes ago, saco said:

Treba mi pomoc, potrebna kvalitetna firma ili privatnik koi imaju svoju skelu za izradu izolacije te fasade na kucu

Ako neko ima pozitivno iskustvo sa nekom firmom, privatnikom molio bih za kontak.

Hvala

Alivuk doo rade ljudi sve i rade profi

• 0

Meni su lično radili iz firme Alivuk ljudi rade super brzo i kvalitetno ali brate su i skupi iskreno , dok je moj brat uradio pametnije on je našao nekog čovjeka iz Orašca sa materijalom i rukama 5000 KM. Cijela fasada i super izgleda . 

Selvedin Garo Begović imaš ga na fb a budem ti poslao broj od njega moram prvo brata pitati .

• 0
4 hours ago, Barba said:

Meni su lično radili iz firme Alivuk ljudi rade super brzo i kvalitetno ali brate su i skupi iskreno , dok je moj brat uradio pametnije on je našao nekog čovjeka iz Orašca sa materijalom i rukama 5000 KM. Cijela fasada i super izgleda . 

Selvedin Garo Begović imaš ga na fb a budem ti poslao broj od njega moram prvo brata pitati .

Hvala. posalji kontaktirat cu, mada kod mene je malo zbog specificnog izgleda kuce komplikovanije zbog tog firma, ali i privatnik neki ako ima potrebnu skelu  zasto ne

• 0
2 hours ago, saco said:

Hvala. posalji kontaktirat cu, mada kod mene je malo zbog specificnog izgleda kuce komplikovanije zbog tog firma, ali i privatnik neki ako ima potrebnu skelu  zasto ne

De nazovi Almira (Alivuk doo) i zavrsi pricu 

00387611 80949

• 0
9 hours ago, Vywegh said:

De nazovi Almira (Alivuk doo) i zavrsi pricu 

00387611 80949

Kontaktirao sam ga, napravit ce ponudu ako jos neko ima vise ponuda bolji kvalitet usluga

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Prijavi se da biste "zapratili" ovo  

• Create New...