Jump to content
FORUM
  • 0
Prijavi se da biste "zapratili" ovo  
Vywegh

Kupujem skuter - preporuke

Question

Vjerovatno vas ima ovdje koji znate nesto o skuterima, na sta treba obracati paznju prilikom kupovine, koje marke treba izbjegavati, koje marke su preporucljive itd.

Ja jesam vozio skuter par puta i par puta se na motoru vozio ali nikad nisam svoj imao. Sad bih sebi kupio jedan ali sam operisan od te teme. Budzet mi je oko 2000 KM i znam da nije dovoljno za nesto ozbiljno ali sam siguran da se moze neki solidan polovnjak naci. 

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Vespa 50 je bez konkurencije sto se tice skutera, imam je sam i stvarno prezadovoljan.

Problem jeste cijena one su dosta skuplje ali evo vidim na olx.ba ima i njih dosta se prodaje pogledaj, u svakom slucaju bolji je Piaggio polovan nego ti kod nas kineski smetovi novi.

Puno srece

• Thanks 1

• 0
20 minutes ago, alenB said:

Tomos, zakon bio zakon ostao

Afbeeldingsresultaat voor tomos

E da mi je takvog kao sa slike naci, uzeo bih ga bez dileme :D

2 hours ago, saco said:

Vespa 50 je bez konkurencije sto se tice skutera, imam je sam i stvarno prezadovoljan.

Problem jeste cijena one su dosta skuplje ali evo vidim na olx.ba ima i njih dosta se prodaje pogledaj, u svakom slucaju bolji je Piaggio polovan nego ti kod nas kineski smetovi novi.

Puno srece

Malo sam zvirnjao po netu, preporucuju Peugeot Speedfight 2. Navodno se pouzdanim pokazao, vodeno hladjenje ima i neka caka sa kvacilom koja je kao extra u odnosu na druge...

• 0
1 hour ago, Vywegh said:

E da mi je takvog kao sa slike naci, uzeo bih ga bez dileme :D

Malo sam zvirnjao po netu, preporucuju Peugeot Speedfight 2. Navodno se pouzdanim pokazao, vodeno hladjenje ima i neka caka sa kvacilom koja je kao extra u odnosu na druge...

Nije los slazem se ni Peugeot, ali ipak sto se tog tice Vespa je tu bez konkurencije

• 0
1 hour ago, saco said:

Nije los slazem se ni Peugeot, ali ipak sto se tog tice Vespa je tu bez konkurencije

Ma naravno, Vespa, Piaggo, Aprillia.... kuzim da su to bas bas brendovi za skutere...

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Prijavi se da biste "zapratili" ovo  

• Create New...