Jump to content
FORUM
  • 0

Sanjati groblje???

Deviant

Question

Postovanje,

Unazad cca mjesec dana ucestali su mi snovi o grobljima. Na pocetku sam se budio u sred noci mokar od znoja i veoma uplasen ali kako je vrijeme odmicalo postalo mi je lakse suocavati se sa njima. Razgovarao sam sa roditeljima i uzim dijelom porodice o tome i svako je dao drugacije misljenje o tome... To ti znaci da ce ti se neko razboljeti, da ces se razocarati u ljubav, da ces se zakaciti s nekim bla bla bla... Posto nisam bio bas siguran u njihova misljenja, pokusam se obratiti guglu. Izguglao sam nekoliko tih sanovnika i ovaj sanovnik mi je nekako zapao za oko. Zamolio bih vas, ukoliko ovdje ima strucnih lica za ovakve dogadjaje, da mi objasnite znacenje ovakvih snova. Hvala unaprijed!

2 answers to this question

Recommended Posts

• 1
2 hours ago, Deviant said:

Postovanje,

Unazad cca mjesec dana ucestali su mi snovi o grobljima. Na pocetku sam se budio u sred noci mokar od znoja i veoma uplasen ali kako je vrijeme odmicalo postalo mi je lakse suocavati se sa njima. Razgovarao sam sa roditeljima i uzim dijelom porodice o tome i svako je dao drugacije misljenje o tome... To ti znaci da ce ti se neko razboljeti, da ces se razocarati u ljubav, da ces se zakaciti s nekim bla bla bla... Posto nisam bio bas siguran u njihova misljenja, pokusam se obratiti guglu. Izguglao sam nekoliko tih sanovnika i ovaj sanovnik mi je nekako zapao za oko. Zamolio bih vas, ukoliko ovdje ima strucnih lica za ovakve dogadjaje, da mi objasnite znacenje ovakvih snova. Hvala unaprijed!

Ja lično volim sanjati meni drage osobe koje su umrle jer je to jedinstvena prilika da ih "vidim" opet i malo sa "njima" porazgovaram. Ne tražim u tome značenje nikakvo, jednostavno se probudim sa smiješkom i osjećajem dragosti da sam s tim nekim prohaberio koju.

I slažem se sa @yeap sto prije se u jedan  DarkMetal bend uključiti 😄

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...