Jump to content
FORUM

Recommended Posts

A sta reci a daa vec nije receno i da se ne zna, osim sto se samo nabrajaju stete i slucajevi, i nadam se da to sto je zahladilo nece gradjane zadrzati u kucama danas.. kod nas se revolucije desavaju samo po stabilnim vremenskim prilikama. A gdje sam procitala da je teta neka cini mi se rekla da aako svi izadju na proteste ko ce cuvati nam kuce da se u njih dok mi protestujemo ne usele "ilegalni migranti" (morate paziti na govor mrznje 🤗) da ne bi uvrijedili nekoga, bicemo prijavljeni i sankcionisani 😌

32 minutes ago, saco said:

Kakvo je stanje, da li ce biti veceras sta od skupa na trgu?

Čudno "zatišje".. Nema puno događanja ni na fb grupi..bojim se da se narod zasitio svega i pomirio.Nadam se da se varam

19 minutes ago, Grunf said:

Čudno "zatišje".. Nema puno događanja ni na fb grupi..bojim se da se narod zasitio svega i pomirio.Nadam se da se varam

Ma mislim da su se ljudi sfurali s komentarima. I tamo je  postalo baš bezveze. Uvjek ista priča.

Svi na trg

• Like 1

Ja bih da svim gradjanima porucim da u velikom luku zaobilaze Robot. Eno mu kirije i laznih migranata pa neka sa njima trguje.Biscani nedajte Robotu ni jedan vas fening - fala bogu imamo dosta i drugih prodavnica i prodajnih centrova.

• Like 3
  • Aferim! 2

1 minute ago, rucica1 said:

Ja bih da svim gradjanima porucim da u velikom luku zaobilaze Robot. Eno mu kirije i laznih migranata pa neka sa njima trguje.Biscani nedajte Robotu ni jedan vas fening - fala bogu imamo dosta i drugih prodavnica i prodajnih centrova.

Ja Robot zaobilazim od kad je zatvorio fabriku Bira i otpustio 500 ljudi

• Like 7

Ako ne uzmemo u obzir vecerasnje govore, na kojima ionako nista pametno nismo mogli cuti ili smo culi ono sto vec znamo, sve je receno brojem ljudi koji su dosli na proteste. Gdje su ti silni gradjani i gradjanke koji su se ponudili da plate kazne za prekrsaje? Gdje su te hiljade gradjana i gradjanki koji su potpisali peticiju? Toliko od Bihaca, Biscana i ostalih stanovnika USK... 

Iskreno, meni sve vise smetaju ovakvi sugradjani, nego ilegalni migranti. 

A sto se Seja tice, svaka mu cast na zalaganju, ali djecu nije trebao spominjati... 

Edited by Perovich
  • Like 1
  • Dislike 2

Gasi struju, motaj mješalicu... 

Sve je rečeno. Više ima u Bihaću migranata, nego što je danas Bišćana bilo na trgu. Žalosno. 

Mi koji jesmo bar možemo reći da smo pokušali. 

Ali ovo je kraj :(

• Like 2

Jesam rekla da bosnjo protestvuje samo na solidnim vremenskim prilikama. Nece ljudi. Pa ovaj nas narod nije se pokrenuo u 30 godina ponizavanja, kradje i torture sto bi sada kad ih pola zaradjuju na situaciji. 

A tamo u prekounju lik sto izdaje sobe migrantima, kupio novo auto, hah... 

Fuj brate, fuj.... Nije nas drzava prodala, mi sami sebe prodajemo i sami smo sebi krivi za sve. Ko nas je*e u tom slucaju. Ccc

• Like 4
  • Aferim! 1
  • Sad 1

4 minutes ago, Fugaziii said:

Jesam rekla da bosnjo protestvuje samo na solidnim vremenskim prilikama. Nece ljudi. Pa ovaj nas narod nije se pokrenuo u 30 godina ponizavanja, kradje i torture sto bi sada kad ih pola zaradjuju na situaciji. 

Fuj brate, fuj.... Nije nas drzava prodala, mi sami sebe prodajemo i sami smo sebi krivi za sve. Ko nas je*e u tom slucaju. Ccc

Naravno. Nije nam krivo Sarajevo, sami smo krivi. I bit će nam gore, ali smo to zaslužili. 

I ne vidim svrhu više da se trudi bilo ko. Mi mi ni policija. Neka puste migrante neka dolaze neka hodaju slobodno, i ne spominjite više provalio ovome provalio onome

• Thanks 1

Ne znam sta je bilo ko ocekivao od vecerasnjih protesta,pa pogledajte samo portal ni jedne vijesti kao onda na prvim protestima kako su bili ispraceni.Zasto?Pa zato sto su dosli dosli likovi koji su pokupili kajmak od prvih protesta,osudili su na propast cak i proteste koji su vezani za sigurnost zivota i imovine gradanja nazivajuci ih onima koji uzimaju vlast u svoje ruke i exspresnim kaznama,zato suti marvo sjed u kuci ko si ti da sta kazes ja sam ovdje glavni baja.

24 minutes ago, Fugaziii said:

Dabogda svi mi iznajmljivali iduce godine, to bi bilo najbolje izgleda. Ja budala na protestima na -1, gledam kako otici iz ove drzave, dok pametni iznajmljuju i govore - ko vam je*e mater, vi protestujte, a ja cu voziti novi audi a3. I tako i jest... ljudima koji iznajmljuju treba dati medalju. Prije par dana covjek mi govori, i dobro je rekao - meni dodje nekakva inspekcija koju posalje drzava, platim kaznu 3 marke, dobar mjesecno 5000, a jos ucinim uslugu gradu i drzavi, smaknem ih sa ceste, jer to nisu sposobni oni koji me kaznjavaju. 

Edited by Perovich
  • Like 1
  • Sad 1

1 hour ago, Grunf said:

Hajmo ljudi !!!! Izlazite van

Gdje ces u svedsku Grunfe....Tamo je vrhunac sranja s migrantima. Ostajte ovdje jer sunce tudjeg neba.....😂

• Dislike 1

Komesaru pustite migrante neka slobodno dolaze, prebacite i one iz Kladuše ovamo.

Neka ljdi i u Bihaću izdaju i svoje ćumese. 

• Like 2

Na prošlim protestima sam se ponosio gradom a večeras ...šta reći...tresla se brda ,rodio se miš ! Nek se snalazi svako i nosi se sa ovim kako zna i umije.

• Like 2
  • Sad 1

Iskreno mi je zao da je tako bilo, ali ipak i iskreno to smo mi, na zalost

• Sad 1

Vjerujte da nas je i bilo u vecem broju, ne bi se tu nista puno doprinijelo...rekao sam i prije da na trgu samo mozemo lajati a da karavane opet prolaze..jedino nam preostaje da protestujemo ispred vlade

• Like 1

Ovako ljudi moji. Citam odavno forum, nakon protesta sam se registrirao. Moram elaborirati moje videnje krize/foruma/stanja u Gradu.

Gospoda pod nickom fugazi, djevojko nije lijepo sugradane nazivati bosnjama i raznim pogrdnim imenima, jer bismo mogli poceti komentarisati serb(V)e i njihovo divljastvo, gusle, mitomaniju itd. Malo pripazi na prozivanje druge nacije, bez obzira sto zivis u ovom multietnickom gradu, ne valja vrijedati sugradane 😉.

Druga stvar, ne znam zasto djevojka i mnogo drugih ljudi migrante poistovjecuje s islamom, kad znamo da medu migrantima ima raznih hindusa, katolika, sikha, ortodoksa a i muslimana. Da se radi o migrantima muslimanima, vjerujte dzamije bi bile pune, a ovako par migranata stane u saff, a ostali se opijaju po kafanama ili drogiraju. Razmislite, nije sve onako kako nam se servira.

Dalje, vecinom se proziva vlast, IOM, Sarajevo, talgo, Centotrans, granica sa Srbijom... Dakle, svi su nam krivi osim nas. Po meni, trebalo bi javno prozivati svakog ko ima koristi od ove situacije, razni prevoznici (registrirani ili divlji), izdavaci soba, stanova, hotela itd, banke. Jer realno, ako krivimo centrotrans ili zeljeznicu sto migrantima prodaje karte (nije njihovo da im trazi dokumente nego jednostavno da proda kartu, zbog toga i postoje da profitoraju), onda moramo kriviti nase lokale, pekare, prodavnice, stanodavce sto im prodaju artikle ili naplacuju usluge. 

Nije nas prodalo Sarajevo nego Bihac. Najmanje se govori, a najbitnije je u svemu, cak opasnije od humanitarne ili socijalne krize, a to je HIGIJENSKO ZDRAVSTVENA KRIZA. Pa ljudi moji, zatrazite podatak od sluzbenika policije i zdravstvenih radnika koliko je njihovog osoblja na bolovanju zbog raznih bakterija i zaraza koje su donijeli i sire migranti. I sve dok se ja kao pojedinac ne oduprem komsiji koji izdaje njima stan, a u svakoj ulici ima bar jedna kuca, da ne spominjem Novu cetvrt. 

Nemojmo kriviti uvijek druge (iako jesu), ali pocnimo od sebe. 

To je moje skromno misljenje o ovoj temi, a vi me ispravite ako grijesim, bez ljutnje 🤗

PS: nick nema veze s mojim vjerskim uvjerenjima, nisam vehabija ni pripadnik zloglasne islamske drzave 🤣🤣🤣😎

• Like 2
  • Dislike 3

Bihać je postao novi grad u srcu EUROPE rezervista ISILA i ostalih terorista Islamske države i ostalog šljama terorista !

Zahvalite Šuhretu na tome !

• Like 3
  • Dislike 1
  • Aferim! 1

U državi Bosni najmanje je nas bosanaca.sviju ima više: bošnjaka,srba ,hrvata,pakistanaca,iranaca,sirijaca.i svi se više pitaju od nas bosanaca.

• Like 4
  • Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...