Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Pošto su govornici na zadnjim protestima protiv migranata govorili da su protesti i protiv vlasti. Mislim da treba krenuti u akciju protiv najgoreg gradonačelnika Bihaća. Treba obljepiti grad plakatima upućenim protiv njega sa porukama da ode,proteste sa samo jednim zahtjevom OSTAVKA.

Evo čitam da je IOM naručio još 200 novih kontejnera za Bihać (informacija od radnika IOM-a) što znači da je Šuhret odobrio novu lokaciju.

Neprijatelj grada Bihaća broj 1 je Šuhret Fazlić

Edited by Venom
  • Like 6
  • Thanks 3

32 minutes ago, Hulkster said:

I ovaj Sej Ramić je prsno ko kokica.

Slikovni rezultat za kokice

Pa vidi čovjek šta se radi    svima nama ispred nosa . A on sam se ne može boriti protiv političke mafije koja se godinama prebacuje iz jedne stranke u drugu , iz jedne fotelje u drugu . 

• Like 4

20 minutes ago, Zmiugaloma said:

ovi iz Kriza kazu da je BiH potpisala ugovor s EU na 5 godina da se ovdje prave kampovi i da se trpaju dok se sve ne skonta...

Dobra vijest nema šta.još smo dobili dodika za predsjedavajućeg.biće materijala za cazinsku televiziju da prave dobre komedije.

Drugovi i drugarice, sve je to viša politika, evo dajte da se vratimo na prve proteste gdje je Sej doveo migrante ( fakultetski obrazovane) , ali mu nisu dali da govor drži, niti njemu niti migrantima tad se protestovalo protiv vlasti. A danas indirektno poziva na proteste protiv tih ljudi, a vi ga slijedite u tom ludilu i na kraju će javno pozivati na linč migranata... Narod mora doći sebi i shvatiti da je ovo sve viša politika, viša sila samo gledam kad će nekog od vas opaliti srce ili moždani koliko se opterećavate sa ovom situacijom, kakav krizni štab kakvi bakrači. Narode proteste samo protiv vlasti i proteste da nam vrate industriju u grad. Pustite više ove migrante na miru jer ima ko o njima treba da brine. 

• Dislike 6

Za nepovjerovati je da ova osoba koja u hashtag stavlja #mrznjanijemojbihac zapravo toliko mrzi ovaj grad i njene građane.

Mali crv koji je izgmizao iz rupe,osoba koja se mora dokazivati na ovakav način pljujući druge da bi postigao nešto u životu.Zapravo je obična ništarija.

Vrati se mali bjedni crvu od kud su te i iščeprkali.

PS.mali bijedni crv je čak i jednog Ivana Pernara proglasio fašistom

aaa.png

Edited by Grunf

1 hour ago, Grunf said:

Za nepovjerovati je da ova osoba koja u hashtag stavlja #mrznjanijemojbihac zapravo toliko mrzi ovaj grad i njene građane.

Mali crv koji je izgmizao iz rupe,osoba koja se mora dokazivati na ovakav način pljujući druge da bi postigao nešto u životu.Zapravo je obična ništarija.

Vrati se mali bjedni crvu od kud su te i iščeprkali.

PS.mali bijedni crv je čak i jednog Ivana Pernara proglasio fašistom

aaa.png

Ko je ovaj lik ?

lik je glup kao qurac samo zahtjeva pažnju .

• Like 1

36 minutes ago, Barba said:

Ko je ovaj lik ?

lik je glup kao qurac samo zahtjeva pažnju .

Nije ok da stavljam ime i prezime,msm da cak i krsim pravila foruma ali tek komentari su im sočni.Riječ je o jednoj neafirmisanoj osobi,vječnom luzeru koji na sebe pokušava skrenuti pažnju na sve moguće načine

Edited by Grunf

11 minutes ago, Grunf said:

Nije ok da stavljam ime i prezime,msm da cak i krsim pravila foruma ali tek komentari su im sočni.Riječ je o jednoj neafirmisanoj osobi,vječnom luzeru koji na sebe pokušava skrenuti pažnju na sve moguće načine

Zosko ?

Ne mogu da vjerujem. Shvatio sam maloprije da ovakve stvari ionako stavljaju javno prema tome neću više kriti imena jer ih niti oni ne kriju

image.png.a7b02fb50098cc1ee8633e5a0ed14f39.png

Edited by Grunf
  • Haha 1
  • Sad 1

9 minutes ago, Grunf said:

Ne mogu da vjerujem. Shvatio sam maloprije da ovakve stvari ionako stavljaju javno prema tome neću više kriti imena jer ih niti oni ne kriju

image.png.a7b02fb50098cc1ee8633e5a0ed14f39.png

Ovo je sramota da neko ovako nešto može postaviti na internet , profesor Sej je pošten čovjek i pedagog koji je obrazovao hiljade bišćana i porediti ga sa ratnim zločincem je sramota .

A ovu Sabinu poznajem čudi me od nje da je ovako nešto postavila jer je uvijek bila draga i Cool osoba !

• Like 3
  • Aferim! 1
  • Thanks 2

23 minutes ago, Barba said:

Ovo je sramota da neko ovako nešto može postaviti na internet , profesor Sej je pošten čovjek i pedagog koji je obrazovao hiljade bišćana i porediti ga sa ratnim zločincem je sramota .

A ovu Sabinu poznajem čudi me od nje da je ovako nešto postavila jer je uvijek bila draga i Cool osoba !

Ima takvih još...sve su to "nadri"muslimani koji ne vide dalje od onog što im mahalski hodža kaže.Reko hodža to su naša braća muslimani i tačka...

Danas?

Edited by Grunf
  • Like 1

Uzeo si mi rijec iz usta, dosli su Suhretu pred ulaz da mu kazu da su tu, On im je dao da po gradu rade sta hoce, FUJ

• Like 3
  • Aferim! 1

7 minutes ago, dobri duh said:

ŠUHRETU PRED VRATIMA SE TUKU, MAJKO MILA

I OVO ĆE ON DEMANTOVATI

Kažu neki vrli bišćani meni maloprije na ovo da je to normalna stvar kod nas i da se to dešava svaki jeb.. dan od pamtivijeka.Pitam se onda gdje su te kljusine stare odrastale ako je ovo sasvim normalno odmjeravanje snaga

Edited by Grunf
  • Like 3
  • Thanks 1

3 minutes ago, Grunf said:

Kažu neki vrli bišćani meni maloprije na ovo da je to normalna stvar kod nas i da se to dešava svaki jeb.. dan od pamtivijeka.Pitam se onda gdje su te kljusine stare odrastale ako je ovo sasvim normalno odmjeravanje snaga

Pred 35. Icom se dešava svaki dan 😀 a  negdje pročita da su ovo naši

6 minutes ago, 1260 said:

Pred 35. Icom se dešava svaki dan 😀 a  negdje pročita da su ovo naši

Pa da...nisu to naša napaćena braća muslimani nego naši izrodi se zamaskirali da optuže jadni narod...Da,znam.Svijestan sam kafanskih tuča u kasne sitne sate,ali ovo je opština,centar grada u sred bjela dana...

Edited by Grunf
  • Like 1

40 minutes ago, Grunf said:

Pa da...nisu to naša napaćena braća muslimani nego naši izrodi se zamaskirali da optuže jadni narod...Da,znam.Svijestan sam kafanskih tuča u kasne sitne sate,ali ovo je opština,centar grada u sred bjela dana...

Ma to je neuporedivo, ovo je šamar svima onima koji nas uvjeravaju da je sigurnosna situacija zadovoljavajuća i pod kontrolom, čovječe pred glavnom gradskom zgradom pred vratima gradonačelnika da nema niti ijednog policajca, zaštitara e to je zabrinjavajuće.

Zato migrantima treba strogo zabraniti kretanje centrom grada i oko škola, vrtića i drugih institucija. Eto im borići i Bira, u ogradu ih smjestiti, tamo im obezbjediti kladionice, mjenjačnice, pekare, prodavaonice jer IOM ima pare pa neka odriješi kesu a ne da ovakvim tučama ugrožavaju građane jer sad bi mogli ispisati roman "šta bi bilo kad bi bilo"

20 minutes ago, Fap mašina said:

Tako razmišljaju oni što su u ljusini završili fakultet.fuj.

Od početka sam protiv da Sej Ramić bude organizator i vođa protesta jer je političar, jer mu je šuhret stranački šef, a političari sve rade iz interesa ili po naređenju, ali ovakve glupe i bolesne objave i poređenja su ispod svakog nivoa, nažalost mnogi  ovakve situacije koriste za liječenje svojih bolesnih frustracija i ispoljavanje mržnje. Djevojka/žena koja je ovo objavila  definitivno nije normalna.

• Like 3
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

U toku je izmještanje migranata iz kampa Trnovi u objekt firme “Miral”

U toku je izmještanje migranata iz kampa Trnovi u objekt firme “Miral”

U toku je izmještanje migranata iz kampa Trnovi u Velikoj Kladuši u objekt firme „Miral“ u Polju. Premještajem koordiniraju, odnosno pregovore sa migrantima da napuste kamp Trnovi vode predstavnici UNHCR-a i IOM-a.

rvk_izmjestanje-migranata-21110102.jpg

rvk_izmjestanje-migranata-21110103.jpg

Kako je danas izjavio predstavnik Međunarodne organizacije za migracije – UN Agencije za migracije (IOM) u BiH i subregionalni koordinator za zapadni Balkan, Peter Van der Auweraert, dogovreno je da se migranti iz kampa Trnovi premjeste u objekt Mirala u Polju, gdje će im biti osiguran humanitarni smještaj i da se u ovom slučaju ne radi o izbjegličkom centru.

rvk_izmjestanje-migranata-21110104.jpg

rvk_izmjestanje-migranata-21110105.jpg

rvk_izmjestanje-migranata-21110107.jpg

rvk_izmjestanje-migranata-21110108.jpg

rvk_izmjestanje-migranata-21110111.jpg

------------------------------

Eto Boro Horvat dao izbjeglicama saglasnost da privremeno napuste granicni prelaz id dodju u Miral dok se ne nadje rijesenje, sad odjdnom I drugi idu u Miral.

Prosle sedmice se Boro bunio I trazio izmjestenje izbjeglica I sad I ostali idu u Miral!!!

Ko ovdje koga zeza? Ovdje se ne zna vise ni ko pije ni ko placa.

Pa za ne povjerovati vise!

Edited by Lidjo
  • Like 2
  • Haha 2

Sve čekam da se javi neka škola koja će dobrovoljno primiti migrantske đake al ništa od toga.pa da se malo sjaše sa ove dvije žrtvovane škole....naše školstvo ne može brave promijeniti a kažu da će situaciju držati pod kontrolom.a u tehničkoj školi učenici prosvjeduju zbog hladni učionica a njima migranti belaj.neka ih se školuje  u njihovim kampovima.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...