Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Sej Ramic
9 h · 

Dragi Bišćani, sjedim i razmišljam o suštini svojih odluka. Teško mi je, suza u oku. Htio sam najbolje za svoj i naš grad. Cijeli sam raspust posvetio problemu migranata, jer sam znao da smo od države prodan grad i svaki dan se to potvrđuje. Dolaze nam nepoznati ljudi bez dokumenata. Najveća trgovina ljudima u historiji! Nisu izbjeglice, žene i djeca su samo paravan. Njih bi čovjek od srca zbrinuo. Migranti su, čast izuzecima problematični i bježe od zakona, ne od rata. Vojno su sposobni sa sofisticiranim mobitelima i novcem koji ih čeka sa jedne adrese.Ta adresa je osmislila cijeli plan migracije stanovništva. Novac je moć, ali novac je i zlo! Prodali smo se i mi za taj novac. Politika nas je učinila lošim ljudima!
Nazivaju me fašistom. Teška riječ za nekog koji 30 godina odgaja generacije učenika kao razrednik, roditelj, kum, psiholog, brat, prijatelj.
Volim učenike, volim svoj posao! Ako me učenici nazovu fašistom, istog ću trenutka napustiti školu! Ali, ne osjećam to!
Svi učenici su moja djeca i kad neko na njih digne nož, ja sam uznemiren!
Danas mi učenica kaže da je plakala satima i jecala! Tri migranta su bila pred vratima i cinično se smijali. Bila je sama. Otac radi u Sloveniji. To nije Bihać kakvog znam!
Ne mrzim migrante i ne želim da nose bijele trake, ali ne trebaju nam u gradu! 255 krivičnih djela, koji su prijavljeni! Još toliko neprijavljenih!
Više bih volio da su tu naša djeca, koja su radi lošeg sistema, otišla po svijetu. Da živi grad, da se kupaju na betonu, da su puni parkovi djece, a Borići rekreativcima, da Bira proizvodi frižidere, a Đački dom obrazuje nove generacije ili okuplja sportiste!
Bio sam cijeli rat u Bihaću, 32 mjeseca branio grad od agresije, ranjen 1994. Moja rahmetli Dina sa dvoje male djece nije htjela nikuda! Što bude tebi, biće i nama! Uvijek me čekala topla soba i toplo jelo. To mi je davalo snagu i izdržali smo!
Zavolio sam ovaj grad!
Ali nisam navikao na riječ fašista, ksenofob! Uspoređuju me sa Mladićem? Da li je fašizam voljeti svoj grad? Da li Mladić može biti neko ko je braneći grad postao RVI!
Htio sam kao vijećnik i običan čovjek da sačuvam ljepote svog Bihaća.
Hvala puno svim prijateljima koji su vjerovali u moje iskrene namjere. Nisam bio plaćen za to, nisam ničiji igrač!Trošio sam se materijalno i psihički! Popljuvan sam radi toga! Hvala svima! Prepuštam institucijama i gradonačelniku da rade svoj posao. Tu sam sa vama i dalje, ali samo kao čovjek.

• Like 2
  • Aferim! 1
  • Thanks 1
  • Sad 2

Pa ponovo će nam prekrstiti ime to je bar lako kao prije nekoliko god.a i zastavu su nam promijenili.sramota zbog svih mojih prijatelja i rođaka poginulih saboraca napraviše cirkus od ove zemlje.vlast je kriva.pa i mene je bosna mobilisala sa 17 g. Da bi neke bihaćke  bile sačuvane.u mahalama su bili špijuni koji su sve prijavljivali u mup ili gdje već treba.za akcije naše vojske se prije znalo po jebenim gradskim kafićima nego borci na položaju.

• Like 4

13 hours ago, Venom said:

Poljska, Austrija, Češka, Hrvatska, Mađarska, Bugarska, Estonija, Izrael i SAD su objavili da ga neće potpisati,a vjerovatno neće ni Italija,Španija,Švedska itd ... raste broj 

Slovenska demokratska stranka (SDS) koju vodi bivši premijer Janez Janša, ovog je tjedna kao vodeća oporbena stranka zatražila izvanredno zasjedanje parlamenta zbog ilegalnih migracija, pri čemu je kao razlog navela i Marakešku deklaraciju koju ne smatra pravim načinom rješavanja te problematike.

Uz Austriju, SAD i Mađarsku koje su izašle iz Marakeškog sporazuma i Slovenije koja o tome razmišlja, izaći će Poljska i Češka, izlazak je najavila Italija, a o sporazumu se vode javne i parlamentarne rasprave u Švicarskoj, Danskoj, Njemačkoj i Slovačkoj.

Njemacka ce potpisati 100 %, jedino ako Merkelova ode sa vlasti onda postoje sanse da ne potpise.

Sa njom ce Svedska I Francuska ( I u to sam 100 % siguran).

Jer ako Njemacka ne potpise onda to sve pada u vodu (I to mi je jedina nada) da se stopira to ludilo!

taliban1.jpg

Ova se slika pojavila na kratko vrijeme na fb i uklonjena je 😂😂😂

Edited by Grunf
  • Like 1
  • Aferim! 1

2 minutes ago, Grunf said:

taliban1.jpg

Ova se slika pojavila zaktrako vrijeme na fb i uklonjena je 😂😂😂

Evo mu vala za ćevape kad je tako fin.

Screenshot_20181119-183001.png

• Like 2
  • Haha 1

ja predlažem ovom Kasupoviću da ih povede sa sobom kući pa zajedno sva trojica u krevetu neka spavaju pa će im biti toplije.

• Like 3

22 hours ago, Grunf said:

Ne mogu da vjerujem. Shvatio sam maloprije da ovakve stvari ionako stavljaju javno prema tome neću više kriti imena jer ih niti oni ne kriju

image.png.a7b02fb50098cc1ee8633e5a0ed14f39.png

FUJ ! Ova je djubar od zenske s kojim nebih ni cvijetnjak nagnojiti htjela.Mozda su je vehabije u Austriji uzjahale.Da sam na profesorovom mjestu ja bih je tuzila a nadam se da ce je biscani, kojima je poznata, na odgovarajuci nacin u Bihacu docekati .Ona sa ovim nije samo profesora nego i cijelo bihacko skolstvo povrijedila.😠

• Like 4

6 minutes ago, rucica1 said:

FUJ ! Ova je djubar od zenske s kojim nebih ni cvijetnjak nagnojiti htjela.Mozda su je vehabije u Austriji uzjahale.Da sam na profesorovom mjestu ja bih je tuzila a nadam se da ce je biscani, kojima je poznata, na odgovarajuci nacin u Bihacu docekati .Ona sa ovim nije samo profesora nego i cijelo bihacko skolstvo povrijedila.😠

Ja je lično ne poznajem ali bi je profesor  trebao tužiti

• Like 1

ta spodoba (ne mogu je nazvati osobom jer za to moraš imati osobnost) nije vrijedna komentara a nadam se da će je komšije "lijepo" dočekati pa neka njima objašnjava šta je mislila

što se tiče gradonačelnika nemojte se čuditi što podilazi IOM.u pa sina je tamo uglavio -čisti dil: IOM posao Šukijevom sinu _ ŠUKI GRAD BIHAĆ NA RASPOLAGANJE  MIGRANTIMA 

Sve je jasno i zbog toga bi trebalo podnijeti kaznenu prijavu pa većeg sukoba interesa nema

54 minutes ago, Grunf said:

Ja je lično ne poznajem ali bi je profesor  trebao tužiti

Ovdje (da je savjestan) ima materijala i za bihackog javnog tuzioca.

Jučerašnja tuča migranata prilikom transporta u Miral:

Svaka čast ovom policajcu, treba se izboriti sa ovolikom bagrom

• Like 1

16 minutes ago, Grunf said:

Jučerašnja tuča migranata prilikom transporta u Miral:

Svaka čast ovom policajcu, treba se izboriti sa ovolikom bagrom

Ha ha ha dobro ovi arapi se tuku loše ko prvačići dobro za nas.a ovaj sa palicom bolje da je držo cvijet u ruci.

1 minute ago, Fap mašina said:

Ha ha ha dobro ovi arapi se tuku loše ko prvačići dobro za nas.a ovaj sa palicom bolje da je držo cvijet u ruci.

A čuj ne znam šta bih rekao tom policajcu ali ovog su dobro iscipelarili u jednom momentu

Edited by Grunf

12 minutes ago, Fap mašina said:

U pravu si krvnici jesu.al nemaju tehniku za borbu.

Kod nas se žene bolje tuku ,

sve u svemu mogu reći da je sebi policija i država dozvolila da ih ovi maloumnici prave budalom a i nas jao čitav narod .

Sve njih treba deportirati sa nogom u guzicu !

• Like 6

1 hour ago, Barba said:

Kod nas se žene bolje tuku ,

sve u svemu mogu reći da je sebi policija i država dozvolila da ih ovi maloumnici prave budalom a i nas jao čitav narod .

Sve njih treba deportirati sa nogom u guzicu !

Cekaj samo da "humanisti" procitaju tvoj komentar, pa kad te opauce 🙂 

Eto bihaćki dušebriznici,politicari,iom,itd mogu slaviti. Profesor Ramić se povukao i sa tim su svi buduci protesti ugašeni. Hajmo sad migranti navalite,dajte treći kamp,sjeci borice,dajmo i stadion jedinstva,daj jos vagona na talgo,daj 6-7 linija autobusa,nasa dijeca mars iz skola da mogu migranti... Daj sve da bihacki retardi imaju za selfi i skupit koji lajk

Edited by Venom
  • Like 6

ma ovo je nevjerojatno oni napadaju preko policajca ma da je tu bila milicija vidio  bi penderečenja😎

• Like 3

2 hours ago, Venom said:

Eto bihaćki dušebriznici,politicari,iom,itd mogu slaviti. Profesor Ramić se povukao i sa tim su svi buduci protesti ugašeni. Hajmo sad migranti navalite,dajte treći kamp,sjeci borice,dajmo i stadion jedinstva,daj jos vagona na talgo,daj 6-7 linija autobusa,nasa dijeca mars iz skola da mogu migranti... Daj sve da bihacki retardi imaju za selfi i skupit koji lajk

Polako, opametice se i takvi, a i oni kojima je sve svejedno... 

4 hours ago, Sadik said:

Cekaj samo da "humanisti" procitaju tvoj komentar, pa kad te opauce 🙂 

Iskreno nisu oni nikakvi humanisti poznajem većinu koji su loše okarekterisali gospodina Sej a i pokušavali ga neopravdano loše predstaviti a čovjek je vidio kao i svaki normalan razuman čovjek pozadinu i namjenu tvz. Migranata i kolike će loše posljedice biti za Bihać i njegove stanovnike .

Bihać je mala sredina u kojoj uvijek će prije biti trn u oku onaj koji nešto radi i bori se od onog koji ne radi ništa .

Ja sam očekivao da će Profesor Sej Ramić doživjeti sudbinu profesorice Delić sa protesta prije 4 godine, ista se gospođa Delić pokušala boriti za omladinu u lice rekla političarima u skupštini njezin video je dijeljen milion puta i na kraju nikom ništa kad se kandidirala na izborima niko nije glasao za nju već zna se za koga . Tad smo imali šansu . Na kraju je gospođa Delić dobila da je mrze politički ološi iz skupštine da njen posao bude doveden u pitanje samim tim i egzistencija .

Isto je i sa Profesorom Sej Om on je rekao istinu i ispao najgori !

Njega  po Facebooku ocrnjuju oni što migrantima izdaju kuće uzimaju im novce za to i glume humanitarce.

U Bihaću će svako ko pokuša pokrenuti mase završiti profesori Delić i Ramić .

Ja dugo godina živim vani i upoznao sam slobodno mogu reći ljude iz čitavog svijeta jedino mislim da Eskime nisam nikad a sve ostale jesam , putovao sam mnogo .Opis posla kojeg radim mogu slobodno reći da ovo što se radi u Bihaću sa migrantima da će skupo koštati domicilno stanovništvo a  a kraju i državu u konačnici  onaj što je napravio usporedbu sa Palestinom govori istinu i ako se ne slažem oko većine njegovom mišljenja , ali to je tako . Mi bi vrlo lako mogli završiti svi u bodljikavoj žici i ogradi a granicu prelaziti na Bosanskom Brodu ili Brčkom .

Još kad se pojave zaraženi sa TBC ili drugim težim bolestima biće veselo .

• Like 8

Pa da sad će milione potrošiti na par klupi u parku i koju kantu za smeće ,ovo je toliko neozbiljno i spominjati da to može biti problem nekom gradu . Ali svakako dobar paravan za pljačku doznačenih sredstava putem tender mafije !

Partizanski spomenik gdje njega nađoše pa isti je bio u lošem stanju prije migranata zub vremena je uzeo svoje a i nadležne komunalne firme nisu održavale isti . Pa spomenik poginulim pripadnicima 5.korusa na garavicama je isto tako propao , ovi nose cvijeće obilježavaju a na spomeniku kiša isprala slova ne vide se ni imena pročitati sve se doslovno cidi , sramota šta će onda jadni partizani očekivati sa njihovim spomenikom ?

Nije samo fazon napraviti neki spomenik iste treba i održavati a ne da trava niče iz istih Pogledajte na Ozimicama I pogledajte na Trgu Ljiljana na ozimicama II te Garavicama Itd .

Javna rasvjeta sramota o tome sam vrč pisao , narodu se prodaje priča da je neko donira na osnovu onih sredstava koje narod placa , ja sam licno platio popravku rasvjete ispred kuće .

Svaka čast lopovi lično ću poslati pismo ambasadoru Holandije i zamoliti ga da isto proslijedi ostalim diplomatama u BiH drugih zemalja da vide i da se upoznaju šta radi vlast u Bihaću i nome oni sredstva daju .

Meni kao holandskom državljaninu mora po zakonu odgovoriti na pismo u roku 2 sedmice .

Sramota 

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...