Jump to content
FORUM

Recommended Posts

5 minutes ago, Biscanin1977 said:

IOM je BOG u Bosni.

Znači IOM pa Allah. 

Možeš li ti zamjisliti da jedan službenik IOM-a napiše: "Da je izuzetno nezadovoljan načelnikom Velike Kladuše i da se on mora mjenjati" 

Kad bih ja ovde napisao šta mislim o njemu Ban bi dobio doživotni. 

Ali neka je Mašanla SDA legalizovala zakon o Istospolnim brakovima,, nek je sa hajrom... 

Ja sam na njegovom twitter profilu gdje on tvrdi kako je sve bajno lijepo sigurno zakacio neka videa koja to demantiraju,sad mi naloge prate neki iz border crossing violence ili nesto tako

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Replies 19,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3617

• rucica1

1498

• Barba

1266

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

Eto i kod Vas pocela primjena Marakeskog Compacta, tamo lijepo pise kako se mediji trebaju ponasati. U Hrvatskoj su mediji poceli u potpunosti primjenjivati compact, znaci u zadnjih 5 dana bila je samo vijest o prevrnutom kombiju punom ilegalaca kod Rijeke, i to su napisali zato jer je previse ljudi vidjelo tu scenu, na dnevnoj bazi se nalaze ilegalci ,za to vrijeme Slovenija nam je vratila preko 50 ilegalaca o cemu mediji nisu napisali niti jednu jedinu rijec, mediji su ZLO i nista drugo, Goebbels je za ove danasnje bio mala beba, i to je zastrašujuće koliko su spremni zla vlastitom narodu napraviti, valjda misle da ce oni biti izuzeti kad jedno dana krene zlo.

• Like 2
1 hour ago, Grunf said:

Htio bih nesto pitati,jeste li vi primjetili da su portali iznenada promijenili retoriku u pisanju? Mislim na ove lokalne,do neki dan se pisalo o problemima koji prave migranti koliko-toliko transparentno a sad se zadnjih dana piše drugacije.Mislite li da su i oni pali pod utjecaj IOM-a ili su cenzurirani.Pa MUP USK na svojoj stranici nije azurirao nista vise od mjesec dana!

Sad u dnevniku RTV USK govorilo o akademiji u sklopu koje je govorio Pernar i nijednom riječju ga nisu spomenuli. Jedino su rekli da se raspravljalo i o aktuelnim temama na ovom prostoru. 

• Like 1
1 hour ago, Grunf said:

Htio bih nesto pitati,jeste li vi primjetili da su portali iznenada promijenili retoriku u pisanju? Mislim na ove lokalne,do neki dan se pisalo o problemima koji prave migranti koliko-toliko transparentno a sad se zadnjih dana piše drugacije.Mislite li da su i oni pali pod utjecaj IOM-a ili su cenzurirani.Pa MUP USK na svojoj stranici nije azurirao nista vise od mjesec dana!

PARA VRTI GDJE BURGIJA NE MOŽE

Od početka tvrdim da ovaj IOM zna šta radi i da zna da sa lovom može kupiti koga hoće

njih treba protjerati iz USK

• Like 3
1 hour ago, Grunf said:

Od početka odiseje sa migrantima pojavile su se dvije struje novinarstva , oni koji podržavaju migrante i koji to vide kao humanitarni problem i oni drugi koji vide migrante kao dio globalne zavjere .

45 minutes ago, dobri duh said:

PARA VRTI GDJE BURGIJA NE MOŽE

Od početka tvrdim da ovaj IOM zna šta radi i da zna da sa lovom može kupiti koga hoće

njih treba protjerati iz USK

Ljudi treba da svate da su migranti za IOM posao ako nema migranata ni oni nemaju posla !

Tu se okreću velike pare a pored para tu su i drugi poslovi špijunaže i ostalog .

• Like 3
  • Dislike 1
12 hours ago, sk64 said:

IOM svim sredstvima treba protjerati

Vrlo interesantna  izjava šefa  tog IOM-a  : Sa političkog aspekta je jasno da EU ne želi trajni smještajni centar za migrante u Velikoj Kladuši zbog blizine granice. Mi ćemo držati centar otvorenim dok to bude nužno radi pružanja kratkoročne humanitarne pomoći migrantima i dok ne budemo u mogućnosti da ih prebacimo na druge lokacije, primjerice u Ušivak, kod Sarajeva”, kazali su u IOM-u. Dodali su da se stvaraju pretpostavke da svi prihvatni centri za migrante uskoro budu predati na brigu domaćim institucijama.

Šta to znači !? Da će  jedna od najsiromašnijih europskih država  morati   voditi brigu o tim centrima i hiljada  ilegalnih migranata !? Pa ne može voditi  brigu ni o svojim gradjanima   koji žive u bijedi ! Boga pitaj šta nas još čeka !

• Like 3
  • Sad 1

IOM i sve ostale međunarodne organizacije su ništa drugo do špijunske mreže i produžena ruka Tajnih službi .

Skupljaju se milijarde svake godine a djeca u Africi i dalje gladna i žedna .

Eto niko u 21.st nemože razviti sistem navodnjavanja samim tim i spriječiti glad u Africi , a Tuta Kamon je to mogao prije toliko hiljada godina navodnjavati i hraniti cijelu Afriku .

Pa nek se pojedinci onda zapitaju , zašto ne urade to ?

• Like 1
  • Dislike 2
10 minutes ago, sk64 said:

Čuo sam da je sinoć dečkić od 14-15 godina išamaran jer nije imao marku kad su ga žicali. PA MAJKU MU DOKADA OVO TREBAMO TRPITI

Nazalost,mislim da smo osuđeni na to.Ako se ovo procuje onda ce oni sa dvije flase vode i objavljenim selfijem reci od kud dokazi da su to bili migranti

• Like 1
15 minutes ago, Bihac 2000 said:

Nemoj to pisati , sad će humanisti  reći da lažeš i širiš  paniku i mržnju . 😁

15 minutes ago, Bihac 2000 said:

Nemoj to pisati , sad će humanisti  reći da lažeš i širiš  paniku i mržnju . 😁

i  da smo fasisti. Nego sta bi sa onim palenjem vatre na tribini stadiona Jedinstvo.Koji paradoks, za stolice na stadionu se od naroda skuplja novac a ovi jos vatru na tribini loze.Pa za svakog je vidljivo da to namjerno rade - znaju da im se pravno suditi nemoze.Zato dok god im narol ne pokaze zube i stim do znanja da, da su oni Gazde u svojoj kuci, desavace se ono i gore stvari ( daj boze da nisam u pravu). 

• Like 1
2 hours ago, Bihac 2000 said:

Vrlo interesantna  izjava šefa  tog IOM-a  : Sa političkog aspekta je jasno da EU ne želi trajni smještajni centar za migrante u Velikoj Kladuši zbog blizine granice. Mi ćemo držati centar otvorenim dok to bude nužno radi pružanja kratkoročne humanitarne pomoći migrantima i dok ne budemo u mogućnosti da ih prebacimo na druge lokacije, primjerice u Ušivak, kod Sarajeva”, kazali su u IOM-u. Dodali su da se stvaraju pretpostavke da svi prihvatni centri za migrante uskoro budu predati na brigu domaćim institucijama.

Šta to znači !? Da će  jedna od najsiromašnijih europskih država  morati   voditi brigu o tim centrima i hiljada  ilegalnih migranata !? Pa ne može voditi  brigu ni o svojim gradjanima   koji žive u bijedi ! Boga pitaj šta nas još čeka !

pa to je I u Njemackoj tako. Njemacka brine vise o migrantima nego o svojim ljudima koji nemaju krov nad glavom.

Pravo EU je vise od lokalnog, tako EU drzavljanin ima veca prava recimo u Austriji nego ja koji imam drzavljanstvo te zemlje!

1 hour ago, Barba said:

IOM i sve ostale međunarodne organizacije su ništa drugo do špijunske mreže i produžena ruka Tajnih službi .

Skupljaju se milijarde svake godine a djeca u Africi i dalje gladna i žedna .

Eto niko u 21.st nemože razviti sistem navodnjavanja samim tim i spriječiti glad u Africi , a Tuta Kamon je to mogao prije toliko hiljada godina navodnjavati i hraniti cijelu Afriku .

Pa nek se pojedinci onda zapitaju , zašto ne urade to ?

Kako da pomognes tim ljudima kad Afrika raste tako brzo, da svakih 12 dana se novih million ljudi rodi!

Tu brzinu ne mozes ni zbrinuti niti logisticki opremiti.

• Dislike 1
17 hours ago, Grunf said:

Ee a ko je ovaj likson sa terase? Haha ako nista, uporan je. A ovakvih koliko hoces medju nama. Zaludjenik u usadjena mnogo pogresna uvjerenja, ciji mozak nije sposoban da razumije ista drugacije od onoga s cim mu je mozak opran. I opet kazem ovakvih pun grad i drzava, i nece se ovo nikad promijeniti milom. I ovaj glupson sto ga pita KKVE VEZE OVO IMA SA DRZAVNOSCU... pa ima veze sto slavis dan necega, dan drzave koja nije drzava u tom smislu, samo geografski i nista drugo. A kako je krenulo nece biti nista jos malo. 

• Like 2
  • Thanks 1
11 minutes ago, Fugaziii said:

Ee a ko je ovaj likson sa terase? Haha ako nista, uporan je. A ovakvih koliko hoces medju nama. Zaludjenik u usadjena mnogo pogresna uvjerenja, ciji mozak nije sposoban da razumije ista drugacije od onoga s cim mu je mozak opran. I opet kazem ovakvih pun grad i drzava, i nece se ovo nikad promijeniti milom. I ovaj glupson sto ga pita KKVE VEZE OVO IMA SA DRZAVNOSCU... pa ima veze sto slavis dan necega, dan drzave koja nije drzava u tom smislu, samo geografski i nista drugo. A kako je krenulo nece biti nista jos malo. 

To ti je Bihaćki gejan.

• Haha 2
5 minutes ago, Fugaziii said:

Ovo je idiot ocigledno zeljan eksponiranja i pazne, i obviously nema veze od zivota, jer se vidi da gotovo pa citira medijske politicke gluposti.. lol... Zujane zujane....😂

Obrisaše mi komentar, eto nije g...n nego homoseksualac, mislim da je ovo dozvoljen izraz?

• Like 1

Prema sluzbenom stajalištu eu-a, eu ne bi smjela financirati kampove koji se nalaze uz samu granicu eu jer time potice ilegalne prelaske. Bihacka vlast mogla bi ovim argumentom pritiskati iom da izmjesti kampove prema Sarajevu. Samo tko ce to iz vlasti uciniti?. Dokle god iom ovo placa nece se nista promijeniti. 

25 minutes ago, Rijecanin said:

Prema sluzbenom stajalištu eu-a, eu ne bi smjela financirati kampove koji se nalaze uz samu granicu eu jer time potice ilegalne prelaske. Bihacka vlast mogla bi ovim argumentom pritiskati iom da izmjesti kampove prema Sarajevu. Samo tko ce to iz vlasti uciniti?. Dokle god iom ovo placa nece se nista promijeniti. 

Ja to govorim vec pola godine i pisem i ovdje.Mislim da je standard 20 km zracne linije mininum od granice

Kad bi gradonačelnik nekim cudom brinuo o svojim sugrađanima, svaki ama bas svaki dan bi zvao iom te slao mailove u eu parlament svim zastupnicima optužujuci iom da financira kampove uz samu eu granicu, potice ilegalne prijelaz, radi u korist krijumicara ljudi i na taj nacin ugrozava domace stanovništvo. Mogao bi traziti saveznike u eu parlamentu, traziti sastanke, dosadivati, netko bi morao reagirati, ali hebiga, tko ce ga pritisnuti kad je većina vec prihvatila 'promjene' na gore i pomirili se s tim. 

• Like 3
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...