Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3617

• rucica1

1497

• Barba

1266

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Nije samo u BiH pocela obrnuta, pozitivna medijska kampanja, nego i zapadno. Sad slusam na HR radiu, nekolika hr.tv kuca kaznjeno zbog govora mrznje prema migrantima cenzurom emitovanja programa 🤔

Po meni je ovo otislo u nepovrat i neku stvar... Evo ko fol djeca migranata uljepsavaju plesnu grupu 🤗 divota.

Nece se vise pisati o nasilju kojeg oni kuhaju, cak ni o vecerasnjem na Trgu, njih 15ak se medusobno pokefalo. Naravno, nije bilo 'novinara' da to poprate i objave, ali ce se pisati o njihovoj integraciji, predivnim djecijim osmjesima, pjevanju po skolama, cak ce nam uskoro prestavljati svoje narodne kuhinje i nosnju na Trgu 100%😀😆😆

Kao oni su nesto najbolje sto se Gradu moglo desiti. Spektakularni naslovi nas u buducnosti ocekuju, a posto mediji uticu na nase glave, tako ce se vremenom kao odgovorno lice za napredak Bihaca predstaviti usljo koji nas je i prodao i osvojiti naredni mandat 💪💪💪

A jos nas svasta ocekuje, uskoro jedan mnooooooogo dobar covjek za Grad ulazi u IOM jer je nanjusio lovu, e tad smo tek obrali bostan 🤗🤗🤗🤗

Svako dobro

• Like 5
  • Thanks 2
25 minutes ago, Abdulvehhab said:

Nije samo u BiH pocela obrnuta, pozitivna medijska kampanja, nego i zapadno. Sad slusam na HR radiu, nekolika hr.tv kuca kaznjeno zbog govora mrznje prema migrantima cenzurom emitovanja programa 🤔

Po meni je ovo otislo u nepovrat i neku stvar... Evo ko fol djeca migranata uljepsavaju plesnu grupu 🤗 divota.

Nece se vise pisati o nasilju kojeg oni kuhaju, cak ni o vecerasnjem na Trgu, njih 15ak se medusobno pokefalo. Naravno, nije bilo 'novinara' da to poprate i objave, ali ce se pisati o njihovoj integraciji, predivnim djecijim osmjesima, pjevanju po skolama, cak ce nam uskoro prestavljati svoje narodne kuhinje i nosnju na Trgu 100%😀😆😆

Kao oni su nesto najbolje sto se Gradu moglo desiti. Spektakularni naslovi nas u buducnosti ocekuju, a posto mediji uticu na nase glave, tako ce se vremenom kao odgovorno lice za napredak Bihaca predstaviti usljo koji nas je i prodao i osvojiti naredni mandat 💪💪💪

A jos nas svasta ocekuje, uskoro jedan mnooooooogo dobar covjek za Grad ulazi u IOM jer je nanjusio lovu, e tad smo tek obrali bostan 🤗🤗🤗🤗

Svako dobro

Mediji su ti koji sapiraju mozak,a na medije utiču vladajuće strukture i to je najveći problem. To je i Pernar spomenuo juče kakve se sve manipulacije rade..

Edited by Neuron
  • Like 1
16 minutes ago, Grunf said:

Da neće Liponja u IOM kad je vec poceo praviti selfije sa migrantima na kafi? 😂

tamo gdje je lova tu bi on vrlo rado uskočio

sjećam se da je objavljivao slike  kako je vozao lađom i arapske turiste, sagradio bungalove uz vikendicu, iznajmljivao itd

nas više ništa ne može iznenaditi

8 hours ago, Grunf said:

Da neće Liponja u IOM kad je vec poceo praviti selfije sa migrantima na kafi? 😂

Pa njega je Dodick iskoristio za marširanje i cirkus oko pravoslavne crkve o ugroženosti Srba u Bihaću a koliko znam Lipovača je nekad davno i radio za IOM ali nisam siguran .

Sve u svemu grad je prodat i nad Bišcanima se vrši najveća tiranije i krši se njihovo demokratsko pravo i sansionišu demokratski alati .

Od početka sve što sam pisao na forumu se obistinilo i sve je ovo dio velike predstave za račun trajni kampova u Bihaću gdje će zemlje EU vršiti selekciju koje će migrante uzeti sebi a koje će ostaviti nama .

• Like 2
  • Dislike 1
11 hours ago, Abdulvehhab said:

Svako dobro

pitanje je da li ce se potpisati marakeski sporazum o migraciji. Ako se on potpies odesmo mi u 3 pm I sve ostalo.

Medjutim, sve vise zemalja je oko nas koje odbijaju taj sporazum potpisati, znaci ima nade.

Interesantno, da se u medijama taj sporazum probava skroz drugacije predstaviti, cak sam u zadnje vrijeme mogao procitati da je njemacki prevod sa engleskog pogresan, pa zato drugacije zvuci nego sto fakat jes. Halo, ko ovdje koga zeza? Nenormalno sta se desava...

2 hours ago, Barba said:

Pa njega je Dodick iskoristio za marširanje i cirkus oko pravoslavne crkve o ugroženosti Srba u Bihaću a koliko znam Lipovača je nekad davno i radio za IOM ali nisam siguran .

Sve u svemu grad je prodat i nad Bišcanima se vrši najveća tiranije i krši se njihovo demokratsko pravo i sansionišu demokratski alati .

Od početka sve što sam pisao na forumu se obistinilo i sve je ovo dio velike predstave za račun trajni kampova u Bihaću gdje će zemlje EU vršiti selekciju koje će migrante uzeti sebi a koje će ostaviti nama .

I ja sam od pocetka prico I sve ovo predvidio, jer sam puno o tome cito I video sam u Austriji sta se desava.

Medjuim svi su me odmah napali kao da sam xenofob I fasista.

Sad vidim, ti isti ljudi okrenuli pricu, ali jos uvijek je previse malo onih koji su spremni podici svoj glas, jos uvijek je vecini svejedno sta se oko njih desava, sve dok ne dodje do njih direktno!

Ali onda ce biti kasno!

• Like 2
  • Dislike 1
23 minutes ago, Lidjo said:

pitanje je da li ce se potpisati marakeski sporazum o migraciji. Ako se on potpies odesmo mi u 3 pm I sve ostalo.

Medjutim, sve vise zemalja je oko nas koje odbijaju taj sporazum potpisati, znaci ima nade.

Interesantno, da se u medijama taj sporazum probava skroz drugacije predstaviti, cak sam u zadnje vrijeme mogao procitati da je njemacki prevod sa engleskog pogresan, pa zato drugacije zvuci nego sto fakat jes. Halo, ko ovdje koga zeza? Nenormalno sta se desava...

I ja sam od pocetka prico I sve ovo predvidio, jer sam puno o tome cito I video sam u Austriji sta se desava.

Medjuim svi su me odmah napali kao da sam xenofob I fasista.

Sad vidim, ti isti ljudi okrenuli pricu, ali jos uvijek je previse malo onih koji su spremni podici svoj glas, jos uvijek je vecini svejedno sta se oko njih desava, sve dok ne dodje do njih direktno!

Ali onda ce biti kasno!

Mislim da je manje tih ljudi koji su spremni dići svoj nego prije mjesec dana

Inače,kako se sad pišu tekstovi i naslovi o kriminalu migranata:

Državljanin Iraka u šumi kod Bosanske Gradiške oteo novac od migranata

• Aferim! 1

Pazite sto pisete, veliki brat marakeski compact Vas gleda !. Eto u Hrvatskoj cenzura i sluzbeno na djelu, ako Vas kojim slucajem opljackaju ilegalci i uz to Vam prijete, ni za boga to dati u javnost a kamoli prijaviti policiji, jer onda VAMA slijedi prijava. To je rezultat vladavine briselske podguzne muhe pljenkovica i njegove klike. Sad vec ima nesto ljudi u Hrvatskoj koji se pitaju koji ce nam k vojska i zasto se uopce trose novci na tu organizaciju, ako nisu na granici koju nasilno prelaze ilegalci onda za koji k sluze?.

• Like 1
3 hours ago, Rijecanin said:

Pazite sto pisete, veliki brat marakeski compact Vas gleda !. Eto u Hrvatskoj cenzura i sluzbeno na djelu, ako Vas kojim slucajem opljackaju ilegalci i uz to Vam prijete, ni za boga to dati u javnost a kamoli prijaviti policiji, jer onda VAMA slijedi prijava. To je rezultat vladavine briselske podguzne muhe pljenkovica i njegove klike. Sad vec ima nesto ljudi u Hrvatskoj koji se pitaju koji ce nam k vojska i zasto se uopce trose novci na tu organizaciju, ako nisu na granici koju nasilno prelaze ilegalci onda za koji k sluze?.

Ma vjeruj mi u EU je dobro samo 5 zemalja ostali su tu samo reda radi , bas sam skoro išao zbog posla u Irsku i u hotelu sam upoznao neke djevojke iz Hrvatske jedna je diplomirala matematiku druga pomorsko pravo i rade u hotelu u Irskoj .

Nešto mi bilo strašno zao djevojaka mlade lijepe pametne uložile toliko u obrazovanje da bi na kraju radile u dalekoj Irskoj to je odiseja našeg društva koje još nismo svjesni .

Nadam se da će ljudi jednom svatiti koliko lošu politiku imamo .

• Like 1
  • Dislike 1

Barba,  to je tragedija ovih krajeva, Eu uzimaju skolovanu, educiranu radnu snagu koja razvija Njemcaku,Irsku,Austriju umjesto svoju domovinu . Tragedija je jos veca jer su ljudi ginuli a na kraju stvoren sustav za politicku elitu i njihovu rodbinu, meni kao malo starijem ovo uzasno tesko pada, od kad smo usli u Eu, ovdje je masovni egzodus, ne treba ti dozvola, samo sjedi i odi. Fali lijecnika, medicinskog osoblja, inzinjera, majstora svih vrsta, nece vise nitko da radi za kikiriki, i onda sad jos ilegalci, kakve li ebene tragedije.

• Like 2
8 minutes ago, Grunf said:

Hrvoje? Pogledat ću ovo veceras kad dodjem kući.Hvala

O da, Hrvoje. Lik je ispao glup, i fkt se ne slazem s njim sekunde. Prica kao da mu je placeno, bez cinjenica bez osnova, samo zagovara neki nepromisljeni bescinjenicni pacifizam prema ilegalnim migrantima, a ovaj cica lijevo skroz ga je potukao sa svim sto je rekao. Razocarao me.. isprva je poceo kao opisivati kako je to u Bihacu, i taman kad sam mislila da ce reci nesto pametno nesto istinito i realno, lik poceo baljezgati kako ih treba sve pustiti paziti maziti i sta sve ne. A potom mu organihator tribine kaze: ako pustimo njih 20.000 zar ne mislite da bi i njih skoro 300.000 miliona reklo ah eno prolaze i mi cemo taamo (ukratko sam prepricala-treba doista poslusati sve), a on kaze pa nece kao okrenu pricu. Znaci apsolutno je neupucen, neinformisan, i kao i vecina samo zna reci da, opet ponavljam ILEGALNE migrante treba cuvati i paziti. 

Ne fkt, treba sjesti k poslusati ovu tribinu, fkt nije bilo nikakvih vrijedjanja i hejtanja, samo iznosenje cinjenica i otvorena prica o realnim i stvarnim posljedicama koje nose ove ILEGALNE migracije sa sobom.

• Like 1
36 minutes ago, Fugaziii said:

O da, Hrvoje. Lik je ispao glup, i fkt se ne slazem s njim sekunde. Prica kao da mu je placeno, bez cinjenica bez osnova, samo zagovara neki nepromisljeni bescinjenicni pacifizam prema ilegalnim migrantima, a ovaj cica lijevo skroz ga je potukao sa svim sto je rekao. Razocarao me.. isprva je poceo kao opisivati kako je to u Bihacu, i taman kad sam mislila da ce reci nesto pametno nesto istinito i realno, lik poceo baljezgati kako ih treba sve pustiti paziti maziti i sta sve ne. A potom mu organihator tribine kaze: ako pustimo njih 20.000 zar ne mislite da bi i njih skoro 300.000 miliona reklo ah eno prolaze i mi cemo taamo (ukratko sam prepricala-treba doista poslusati sve), a on kaze pa nece kao okrenu pricu. Znaci apsolutno je neupucen, neinformisan, i kao i vecina samo zna reci da, opet ponavljam ILEGALNE migrante treba cuvati i paziti. 

Ne fkt, treba sjesti k poslusati ovu tribinu, fkt nije bilo nikakvih vrijedjanja i hejtanja, samo iznosenje cinjenica i otvorena prica o realnim i stvarnim posljedicama koje nose ove ILEGALNE migracije sa sobom.

Hrvoja osobno poznajem.Zajedno isli u razred ali on nije u Bihaću više od 20 godina pa prema tome ne može niti znati pravo stanje stvari

Dana 27.11.2018.godine, Policijska stanica Cazin, obratio se zaštitar koji radi na obezbjeđenju prihvatnog migracionog centra „ Sedra“ i koji je prijavio da unutar hotela jedan od migranta stvara probleme.Na lice mjesta upućeni su policijski službenici PS Cazin, koji su zatekli uposlenike Međunarodne organizacije za migrante i koji su policijski službenicima izjavili da lice A.A. rođen 1981.godine iz Irana , nakon što je upozoren na ponašanje od strane uposlenika IOM-a isti je počeo razbijati stvari te je iste i fizički napao uz prijetnju hladnim oružjem.Policijski službenici uspostavili su narušeni javni red i mir, a zbog bojazni da bi isti mogao nastaviti sa narušavanjem javnog reda i mira, lišen je i slobode.Općinskom sudu Cazin, na osnovu Zakona o javnom redu i miru , protiv A.A.(1981), biti će podnešena prekršajna prijava zbog počinjenog prekršaja „Fizički napad, naročito drsko ponašanje i izazivanje osjećaja ugroženosti drugog lica prijetnjom da će napasti na njegov život i tijelo“ .

• Haha 1
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...