Jump to content
FORUM

Recommended Posts

8 hours ago, Fugaziii said:

O da, Hrvoje. Lik je ispao glup...

Hrvoje.Zapravo jako inteligentan lik.Međutim ovdje je jasno pokazao svoje nepoznavanje (ne)prilika migrantske krize pogotovo sto se tice Bihaca.90% da je njegovo izlaganje kroz ovu tribinu sponzorirano.Onih 10% pada da se pripremao za tribinu kroz gledanje i slusanje izjava onog Petera van den q.Bilo kako bilo njegovo izlaganje je bilo papagajsko ponavljanje Peterovih rijeci.

• Thanks 1
  • Replies 19,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3618

• rucica1

1500

• Barba

1266

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

On 28. 11. 2018. at 10:26, Fugaziii said:

Interesantno i poucno za poslusati. Barem za one kojima treba malo "historyja for dummies" vezano za tematiku ILEGALNIH MIGRANATA

P.s. hvala ovom rodjenom biscaninu na epitetu rasiste 🤔

Poslusao sam ovu debatu, i posebno uocio jednu stvar koja mi se cini jako bitna. Naime, Boris Havel usporedjujuci ratnom uzrokovane migracije u nasoj bivsoj domovini s danasnjim migrantima koji dolaze iz dalekih zemalja, ne pravi moralnu razliku izmedju Srba, Hrvata i Bosnjaka koji su napustali svoje domove za vrijeme rata 1991-1995. Moram priznati da je ovo prvi put da cujem ovako nesto od pripadnika intelektualne elite u Hrvatskoj, jer u Hrvatskoj se sistematski Hrvate koji su napustali svoje domove u Hrvatskoj ili BiH zove prognanicima a Srbe izbjeglicama. Meni se cini da je ovo jako bitno jer pokazuje da uprkos dugotrajne sistematske  kampanje da se usvoje ovi pojmovi, kao i siri narativ na kojem pocivaju, misleci ljudi nisu prestali misliti svojom glavom, sto je sjajno i daje nadu da ce se naci pravi zajednicki odgovor na ovu izbjeglicku krizu.

• Aferim! 1

ja ipak mislim (poštujući naravno tvoje pravo na drukčije mišljenje "srbine iz knina" )da ipak postoji razlika između bošnjaka i hrrvata koji su protjerani sa svojih ognjišta na način da su srpske snage naredile da u roku 24 sata moraju otići (zato su prognanici) i srba koji su svojevoljno i bez prisile (dakle u donji lapac nije ušla HV pa protjerala  srbe već su oni samovoljno napustili DL dakle izbjegli su ) pa su zato oni izbjeglice. Ovo je na čisto laičkom načinu razmišljanja a ti ako imaš na laičkom načinu razmišljanja bolji argument slobodno mi iznesi

13 minutes ago, sk64 said:

ja ipak mislim (poštujući naravno tvoje pravo na drukčije mišljenje "srbine iz knina" )da ipak postoji razlika između bošnjaka i hrrvata koji su protjerani sa svojih ognjišta na način da su srpske snage naredile da u roku 24 sata moraju otići (zato su prognanici) i srba koji su svojevoljno i bez prisile (dakle u donji lapac nije ušla HV pa protjerala  srbe već su oni samovoljno napustili DL dakle izbjegli su ) pa su zato oni izbjeglice. Ovo je na čisto laičkom načinu razmišljanja a ti ako imaš na laičkom načinu razmišljanja bolji argument slobodno mi iznesi

Hvala ti na odgovoru. Ako malo pazljivije procitas sta sam napisao, vidjet ces da sam prenio tudje misljenje a ne svoje, tako da te upucujem da pogledas emisiju i uvjeris se da sam ispravno prenio tudje misljenje. 

Pa kad bi recimo dali nekima od nas da vodimo i odrijesene ruke od Eu i Amerike, vjeruj da bi krenulo nabolje. Problem je sto je cjelokupna struktura administracije drzave i vlasti korumpirana, neadekvatna i nesposobna, izabrana iskljucivo sumnjivim napredovanjima kroz kojekakve stranke, vodjena licnim interesima s jedne, a rukom stranih inozemnih sila s druge strane koje opet imaju svoj interese, i ako nisi spreman dati gu*e i slijepo sprovoditi ono sto ti je nalozeno od nekog iznad tebe ne moze ni dobiti priliku. A vjeruj da bi bili srazmjerno velicini i kapacitetu jaki kao Japan i Kina zajedno 😎

• Like 4
  • Aferim! 1
  • Haha 1
2 minutes ago, Neuron said:

Nino Kasupović opet lupa na času vezano za broj migranata u bihacu,a najjaca mu je izjava da se vidi po facama migrosa da redovno napustaju bihac a novi dolaze(izvor rtvusk)..haha covjek pamti face migrosa..

I meni je ovo upalo u uši pogotovo ovo oko faca. Neke već poznajem iz viđenja pa smo se počeli i pozdravljati :)

• Haha 2
6 minutes ago, Neuron said:

Nino Kasupović opet lupa na času vezano za broj migranata u bihacu,a najjaca mu je izjava da se vidi po facama migrosa da redovno napustaju bihac a novi dolaze(izvor rtvusk)..haha covjek pamti face migrosa..

Paćenik....il plaćenik

• Like 1

Jadni medo,nisam ovo stavio da bih lupao evo i medvjede nam ubijaju,medo je vjerojatno uginuo ili ubijen od strane nekog lovca.Ono što sam htio pokazati je da se susreću sa raznoraznim opasnostima pa i medvjedima,vukovima...minama ali ne prezaju ni od čega do ostvarenja svog cilja:blagodati EU-a

medo.jpg

• Like 1

Narod ovdje je ponovo podjeljen jedni su za migrante drugi ne i netrpeljivost je očigledna.migranti su se udomaćili i to je prihvaćeno.od proljeća će ih doći puno više tako da će ovdje biti još gore.ne znam da li oni ostaju ovdje il su u prolazu nisu trebali završiti kod nas u bihaću.na sav ovaj bezobrazluk vlasti 25 godina još sad i ove okupatore dovedoše i što drug kaže smiju nam se u lice.sad bosanci koji nisu planirali otići odavde vide da je ovdje skroz nezdravo i polako će na zapad.okupatori su nas porobili bez metka još ih hranimo i smještaj nudimo.dobiše vala krajinu u sred evrope šume rijeke i veća prava imaju od nas Bosanaca.

• Like 1
  • Thanks 2
2 hours ago, Hræzlyr said:

Pa nama su kriminalci su heroji, sjede po skupštinama iako narod sve zna. Hodaju nam kriminalci po birtijama i smiju nam se u face. Sta ocekujes ?

Kada bi zapad pustio te drzave na miru, ljudi ne bi ni dolazili. O tom se radi.

Dok god budu podrzavali i potplacivali diktatore da im jeftino prodaju resurse drzave - nek im dolaze, i crnci i sjevernoafricki arapi i ovi... i nek im i zene deru isto

Problem je u slijedecem niti BiH niti Hrvatska niti Srbija ne cine taj zapad ali su nahebali i taj teret ce najvise podnijeti.Mene ne zanima sta im je taj zapad uradio ja znam sta su oni meni uradili

• Like 5

Odjednom nema vise provala u vikendice i sumarske kuce iznad Rijeke, i to sad, kad je zahladilo i kad je gore ispod nule, znaci provaljivalo se po ljeti i u jesen  a sada po zimi ne? Naravno da nije istina, provale su sada i cesce samo sto se vise nigdje ne moze procitati odn ne smije se napisati, pa tu i tamo cujes od lokalaca sto se desava, za mainstream medije nista to vise ne postoji. Propaganda je toliko besramna da je za ne povjerovati, jednostavno ih  vise nije briga sto je sve toliko providno i lazno a   to je ono cega se bojim, i kad se bude desilo vece sranje mediji ce to uredno presutiti i pustiti vas na vjetrometini. Sto se tu uopce moze uciniti? Plan je da svak ostane sam za sebe i nek bleji i buni se a to za nijh nije opasno. oni moraju umrtviti raju i to je njihov osnovni zadatak, znaci i ako padaju glave, oni ce nama o supertalentu, farmi, severini, ustasama,partizanima, cetnicima.

• Like 8
6 hours ago, Fap mašina said:

Narod ovdje je ponovo podjeljen jedni su za migrante drugi ne i netrpeljivost je očigledna.migranti su se udomaćili i to je prihvaćeno.od proljeća će ih doći puno više tako da će ovdje biti još gore.ne znam da li oni ostaju ovdje il su u prolazu nisu trebali završiti kod nas u bihaću.na sav ovaj bezobrazluk vlasti 25 godina još sad i ove okupatore dovedoše i što drug kaže smiju nam se u lice.sad bosanci koji nisu planirali otići odavde vide da je ovdje skroz nezdravo i polako će na zapad.okupatori su nas porobili bez metka još ih hranimo i smještaj nudimo.dobiše vala krajinu u sred evrope šume rijeke i veća prava imaju od nas Bosanaca.

Vlasti nisu svjesne sta cine.a kad budu biti ce kasno..

Edited by Neuron
  • Like 1
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...