Jump to content
FORUM

Recommended Posts

9 hours ago, Lidjo said:

I ova tema se stisala potpuno. Da li su se Biscani (a I Kladuscani) predali I pomirili sa sudbinom?!

Imam osjecaj od kad je Profesor Ramic digo ruke od ove krize I protesta da se I ovdej stisalo..

A šta mi svojim  pisanjem više možemo učiniti. Narod je digao ruke od svega ,mediji od nas napravili fašiste i šta sve već.političari nas prodali. IOM i migranti su preuzeli grad i tu se nema šta više pričati. Pare stižu sa svih strana i nema te sile koja će migrante izbaciti van grada. Sad se sve i malo umirilo jer se zbog hladnog vremena smanjiva njihovo kretanje prema BiH. Ali,kad dođe mart onda kreće novi val i haos. 

6 minutes ago, Sadik said:

https://www.biscani.net/predstavnici-ek-podrzavaju-uspostavu-operativne-koordinacije-u-rjesavanju-problema-migrantske-krize/

Sve oni pakuju, uvezuju, organizuju, a narod niko ne pita nista, niti ih briga sta mi mislimo ... 

Ovo je sramota sta se radi ...

http://ba.n1info.com/Vijesti/a300407/EU-osigurala-500.000-eura-za-pomoc-migrantima-u-BiH.html

samo lova

• Like 1
  • Replies 19,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3597

• rucica1

1479

• Barba

1256

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

27 minutes ago, 1260 said:

Ova silna udruženja građana (cast onima koje se bave humanitarnim radom) organizuju nekakve dokone radionice na kojima prosipaju svoju glupost, a misle da su pametni. Čekaju da im kakvi stranci nabace koji euro

To je sve preseravanje ljudi koji ništa konkretno nerade u životu što kažeš prođe za koji euro od organizacija .

onaj što lakira nokte mi posebno ide na živce oni samo gledaju kako da zarade ba migrantima ništa vise !

• Like 1
  • Dislike 1

Neki dan gledam u novinama veliki članak gayevi ili pedercine bolje odgajaju djecu i njihova djeca su sretnija .Kao pokazala anketa 

Pa jebem mu mater došlo vrijeme da što si nastraniji i bolesniji u glavi bolje prolaziš.

Ovo je atakt na instituciju porodice i braka te potomstva .I tako nešto izađe u novinama i onda se o tome 15 minuta priča u dnevniku .

To je demokratija koja će nas uništiti gdje tako novinarčić peder jebe u zdrav mozak ljude i omaložava istinsku porodicu i brak.

• Like 4
  • Dislike 1
On 01. 12. 2018. at 12:16, Fap mašina said:

Tako se ovi migranti u evropi izjasne da su gey i na tu foru ih zapadnjaci puno bolje paze.jedino što moraju proći neke žešće medicinske preglede i onda su tamo zaštićeniji nego obično.

To je jedan od razloga za azil. Kazes da si peder i da ti peijeti smrt u tvojoj maticnoj zemlji i eto ti azila u Europi!

• Like 1
  • Dislike 1

"U pritvorskoj prostoriji Policijske stanice Velika Kladuša sinoć oko 20.50h došlo je do požara kojeg je izazvao jedan pritvoreni migrant. Migrant je tom prilikom zadobio teže tjelesne povrede, a prilikom lokalizovanja požara lakše povrede zadobila su trojica velikokladuških policajaca.Prema riječima Snežane Galić, glasnogovornice MUP-a USK, policijski službenici Policijske stanice Velika Kladuša ranije te večeri, oko 20.00h lišili su slobode dvojicu migranata zbog postojanja osnovane sumnje da su izvršili krivično djelo krađe. Migranti su odbijali svaku vrstu saradnje te su smješteni u pritvorske jedinice PS Velika Kladuša. Oko 20.50h primijećeno je da je došlo do požara u jednoj od pritvorskih prostorija u kojoj je bio smješten jedan od migranata.„Uviđajne radnje su u toku i tek nakon završetka uviđaja moći će se govoriti o načinu kako je došlo do požara“, kazala je Galić. Dojavu o požaru velikokladuški vatrogasci dobili su u 20.54h i na lokalizovanju istog trojica vatrogasaca radili su do 21.30h."

Edited by Grunf
1 hour ago, sk64 said:

proširuje se BIRA ovo je "sumrak saga"  PA ŠUKI DO KADA I KUDA JEL TREBA DA IH BUDE VIŠE NEGO NAS ST..O JEDNA , PARDON ZA STOKU

MA POLICIJA TREBA SAMO DA PENDREČI

Ne smijes tako pisati protiv Sukija, odma si SDA pazi kako se ponasas postoje na forumu njegove potrcke

• Haha 2
2 hours ago, Barba said:

Ma policija je blaga prema njima trebaju ih tući kao što Braća Hrvati to rade .

Pendrek preko leđa pa ti kukaj.

Ne smiju covjece. To je veca moc.

Pa sve ovo sto se desava je van svake pameti I niko ne reaguje. Da nije do vise moci davno bi to policajci rijesili ali ne smiju!

• Dislike 1
  • Sad 1

Održana sjednica Vijeća roditelja JU OŠ “Harmani 2” Bihać: Naša škola će rado primiti 30 učenika migranata

Da ipak ima razumnog rukovodstva jedne škole, govori i Uprava Osnovne škole "Harmani II" Bihać koja je odlučila da prihvati djecu migranata i obezbijedi im jedan razred kako bi i oni redovno pohađali nastavu kao i naša djeca.

preuzeto:krajina.ba

18 minutes ago, saco said:

Održana sjednica Vijeća roditelja JU OŠ “Harmani 2” Bihać: Naša škola će rado primiti 30 učenika migranata

Da ipak ima razumnog rukovodstva jedne škole, govori i Uprava Osnovne škole "Harmani II" Bihać koja je odlučila da prihvati djecu migranata i obezbijedi im jedan razred kako bi i oni redovno pohađali nastavu kao i naša djeca.

preuzeto:krajina.ba

Prihvatili su oni neke pare , ko je pitao roditelje ?

Nijo her se vićina nebi dložila sa tim

• Like 1
  • Dislike 1

Samo je lova u pitanju nas ko sisa, haha

evo Suki je danas primio i Ambasadora Slovacke, tema normalno Migrantska kriza, vjerujem da ce Suki i prema njemu kao i prema svim dosadasnjim Ambasadorima biti velikodusan tako da ce mu izici u susret sa novim potpisom da li o prosirenju nekog od postojecih prihvatnih centara ili mozda jos jednog u gradu, dva su iskreno malo, pare cuda cine

7 minutes ago, saco said:

evo Suki je danas primio i Ambasadora Slovacke, tema normalno Migrantska kriza, vjerujem da ce Suki i prema njemu kao i prema svim dosadasnjim Ambasadorima biti velikodusan tako da ce mu izici u susret sa novim potpisom da li o prosirenju nekog od postojecih prihvatnih centara ili mozda jos jednog u gradu, dva su iskreno malo, pare cuda cine

Prima Suki Ambasadori ga nevade ,kao Sanjica ga prima

• Dislike 1
  • Haha 1
47 minutes ago, saco said:

nije to isto. Slovacka je protiv migracije. MOzda zele da mu skrenu paznju da je pogresno to sto radi?

• Dislike 1
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...