Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3618

• rucica1

1500

• Barba

1266

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

7 minutes ago, toby said:

Pokušavam misliti unaprijed i predvidjeti neke stvari. Mišljenja sam da je ispred vas u Bihaću najkritičnije razdoblje. Odoka ocjenjujem da su trenutno cca 80% migranata na aktualnoj ruti kroz Bihać i okolicu ili teroristi, ili ciljano poslani po zadatku u smjeru zapadne Europe kako bi tamo bili dodatno radikalizirani i vrbovani od strane terorista. Ostatak su "slučajni" migranti koji su krenuli samoinicijativno, potpomognuti samo od strane međunarodnih "humanitaraca". Ovi prvi su puno discipliniraniji, trude se biti što manje upadljivi i ne odgovara im pravljenje problema na ruti, odnosno kompromitiranje, hapšenje, zatvaranje ili uvođenje u bilo kakvu policijsku ili obavještajnu evidenciju. A i nadzirani su od vlastitih zapovjednika na terenu. Međutim, upravo ti imaju puno bolju logistiku, bolje su pripremljeni, motiviraniji i u većoj mjeri uspijevaju proći kroz Hrvatsku i Sloveniju dalje, tako da u Bihaću dolazi do koncentriranja ovih "slučajnih" koji nisu pod ničijom kontrolom,  rade što im padne na pamet, polako gube živce i nadu i spremni su na sve. Tako da do proljeća možete očekivati da će biti puno gore. Na proljeće očekujem novu masovnu najezdu u stotinama tisuća ljudi i potpuni kaos, ali i proboj svih granica na ruti, tako da ćete malo odahnuti.

Pa to je tako , priča mi prijatelj koji ima vikendicu u Žegaru i svako veče suton grupe od 20 tak muškaraca idu preko plješavice gdje se jasno može uočiti  vođa grupe sa navigacijskim uređajem .

Mislim samo budala ili obučen vojnik može voditi ljude preko Plješevice ! 

• Dislike 1
55 minutes ago, Lidjo said:

Zasto je snimak izbrisan? Da li je vec pocela cenzura?

Cenzura na kvadrat to je žalosno , pitaj boga šta se sve dešava .

Čuo sam da je u Hrvatskoj i kod nas dosta ljudi blokiran facebook trajno jer su pisali protiv migranata .

• Dislike 1
9 minutes ago, Umugande said:

Podijeliti im utoke, neka se rokaju!

Pa ako se ne varam ovo je drugi slučaj bockanja u manje od 24h...sinoć u centru jedan oko 19:30 i danas ovo u Biri ako se sve to i desilo. Pitanje je kad ce neko stradati od građana

Edited by Grunf
52 minutes ago, Lidjo said:

pogledo sam sad snimak onaj dje su se dvojica uselili u tudju kucu.

Policajac ih budi I galami na njih, njima svejedno, ne reaguju, briga njih.

pa ovo je zaista strasno. Ako se ni policije ne boje?

Što će se bojati kad su vidjeli da im policija nemože očito ništa .

• Like 1
  • Dislike 1

Naravno da se ne boje policije, zasto bi? evo u Zagrebu su dvojica azilanta pokrala curu na štandu, drugi dan ih ona s bratom skuzila, zadrzali jednog, dosla policijia, cura kaze kako su presli vrata policijske, ovaj se poceo derati i vristati, bacati, policajci neznaju sto bi. Nakon pola sata eto njega nazad na standu prijeti curi !!!!, to je bilo u onoj emisiji zbog koje je ta tv sto je to objavila dobila jedan dan zabranu emitiranja zbog 'govora mrznje'. Oni mogu raditi sto ih je volja, policija ih zapise i pusti. Jedino sto pojedincu preostaje je naoruzati se jer od policije nema nikakve koristi, To je ta demokracija zapadnog tipa, sva ta silna 'ljudska prava' ustvari koriste samo kriminalcima pa zato i imamo ekipu koja s 70 kaznenih prijava sece po gradu, a policija ga ne smije ni krivo pogledati, onda kad jos dođe ova raja iz kamenog doba + silna 'ljudska prava' , to je smrtonosna kombinacija.

• Like 3
58 minutes ago, Rijecanin said:

Naravno da se ne boje policije, zasto bi? evo u Zagrebu su dvojica azilanta pokrala curu na štandu, drugi dan ih ona s bratom skuzila, zadrzali jednog, dosla policijia, cura kaze kako su presli vrata policijske, ovaj se poceo derati i vristati, bacati, policajci neznaju sto bi. Nakon pola sata eto njega nazad na standu prijeti curi !!!!, to je bilo u onoj emisiji zbog koje je ta tv sto je to objavila dobila jedan dan zabranu emitiranja zbog 'govora mrznje'. Oni mogu raditi sto ih je volja, policija ih zapise i pusti. Jedino sto pojedincu preostaje je naoruzati se jer od policije nema nikakve koristi, To je ta demokracija zapadnog tipa, sva ta silna 'ljudska prava' ustvari koriste samo kriminalcima pa zato i imamo ekipu koja s 70 kaznenih prijava sece po gradu, a policija ga ne smije ni krivo pogledati, onda kad jos dođe ova raja iz kamenog doba + silna 'ljudska prava' , to je smrtonosna kombinacija.

Gledao sam prije par mjeseci video gdje policija u Hrvatskoj grubo hapsi konobara iz jednog malog fast Food restorana mislim da je bila glasnija muzika i dečko je odbijao dati osobnu dok ne završi policija ga je doslovno 10 minuta mrcvarila .

To kad sam vidio nisam mogao vjerovati , mislim čak da su ga pretukli u pritvoru .

A tamo neki veliki kriminalci slobodno šetaju policija im skida kapu .

Ili one ciganske pucačine po Zagrebu to je demokratija .

• Like 2
  • Dislike 1

Nemoj molim te o cd romima, to je prica van svake pameti, ne smijes doslovce nista reci a da u najmanju ruku nisi hitler. To sto cd romi rade po medimurju to vrlo sturo uspijes procitati, oni koji zive blizu njih su van sebe, kradu, pucaju, prijete, upadaju starim i nemocnima u kuce, voze bez vozacke, bez registracije, po 100 prijava i nikom brate mili nista, i dalje cicaju socijalu  nikakve ebene kazne, oni doslovce stancaju djecu radi socijale i mnoze se geometrijskom progresijom. Nisam mislio da cu ikad reci, ali treba nam milicija da pendreci svu gamad i olos, ovako se sve osililo, policija je impotentna, odmah skace pravobraniteljica, udruge i icke aterine, neki dan bio Orban u Zagrebu, SVI ali bas SVI mediji su objavili da je bio prosjved protiv njega, pazi sad, doslovce  6  ljudi je bilo na prosjvedu, slovima: šest ljudi!!! ali to su soroseve udruge i nijedan medij ne smije to ne objaviti. FUUUJ I PLJUC.

• Like 4
9 minutes ago, Rijecanin said:

Nemoj molim te o cd romima, to je prica van svake pameti, ne smijes doslovce nista reci a da u najmanju ruku nisi hitler. To sto cd romi rade po medimurju to vrlo sturo uspijes procitati, oni koji zive blizu njih su van sebe, kradu, pucaju, prijete, upadaju starim i nemocnima u kuce, voze bez vozacke, bez registracije, po 100 prijava i nikom brate mili nista, i dalje cicaju socijalu  nikakve ebene kazne, oni doslovce stancaju djecu radi socijale i mnoze se geometrijskom progresijom. Nisam mislio da cu ikad reci, ali treba nam milicija da pendreci svu gamad i olos, ovako se sve osililo, policija je impotentna, odmah skace pravobraniteljica, udruge i icke aterine, neki dan bio Orban u Zagrebu, SVI ali bas SVI mediji su objavili da je bio prosjved protiv njega, pazi sad, doslovce  6  ljudi je bilo na prosjvedu, slovima: šest ljudi!!! ali to su soroseve udruge i nijedan medij ne smije to ne objaviti. FUUUJ I PLJUC.

U Nizozemskoj je doslovno tako sa pederima doslovno na svim TV kanalima voditelji pederi ,pederi urednici i samo pederske programe i show serije prave .

• Dislike 1

Gay lobi ti je strahovito jak, pogotovo u Eu, tu nema politicara koji im se nece uvuci u dupe, pa gledaj glavne Eu vođe, predsjednik komisije Juncker nema djece, Merkel nema djece, Macron nema djece, i oni odlucuju o sudbini nase djece, mos misliti koliko ih boli ona stvar za buducnost.

• Like 1
6 minutes ago, Rijecanin said:

Gay lobi ti je strahovito jak, pogotovo u Eu, tu nema politicara koji im se nece uvuci u dupe, pa gledaj glavne Eu vođe, predsjednik komisije Juncker nema djece, Merkel nema djece, Macron nema djece, i oni odlucuju o sudbini nase djece, mos misliti koliko ih boli ona stvar za buducnost.

To je ono što ja cijelo vrijeme pričam , neki dan sam pročitao u novinama veliki naslov Gay parovi odgajaju djecu bolje i njihova djeca su sretnija .Pokazala posljednja studija .

Još ne mogu da povjerujem da se to moglo prezentirati u novinama i na TV .

Tačno sam se osjećao ružno ,to je smišljen alat da se pedercine perverznjaci domognu silne djece iz domova koju će odgajati i iskorištavati u svojim perverzijama .

Od jednom je normalna prirodna obitelj , brak potomstvo stavljeno u drugi plan te samim tim poniženo od nečeg lošeg bolesnog .

• Like 2
  • Dislike 1

Migrantska djeca konacno krecu u skolu.Zapravo super.Nemam nista protiv.Protiv sam onih koji cijelu ovu krizu koriste u druge svrhe.Npr onaj #lakiramnokte. Unicef obezbjeđuje sve što je potrebno za djecu a lakirač noktiju počeo skupljati priloge za tu djecu.O cemu mi sve vrijeme govorimo i na sta mi ukazujemo?Nisu problem migranti, problem su oni koji na tom profitiraju jer dok je takvih trajace i ova kriza a lakirac je samo jedan u moru takvih.Gade mi se takvi ljudi i oni koji u njih gledaju kao u bozanstva

• Like 5
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...