Jump to content
FORUM

Recommended Posts

12 minutes ago, SAMO_REALNOST said:

http://migration.iom.int/europe?type=arrivals čisto za neupucene, da malo otvore oci. Tok migracija, rute, putevi, preinteresantno, sve mapirano, od ulicice do granicnih prijelaza... Ovo neki vid poticanja ilegalnih prelazaka? Ma nije hahah

Vidi se da je ulozeno mnogo novca u ovakav sajt koji je azuriran doslovno svake minute.

IOM svjesno potice migracije u Europu jer to znaci novac za njih ,opsano visoka politika stoji iza ovog samo budala moze to negirati da nije tako.

• Like 6

Europa i svijet su dirali tamo gdje nisu smjeli. Sad fino uzivajte i berite plodove vasih "mirovnih" misija...zasluzili ste ! Sad se cudite, budite u nevjerici...Fino nam je Gadafi rekao : "Ne barćite, jer ce te u protivnom imati milione izbjeglica"...

• Like 2

15 minutes ago, Melo said:

Europa i svijet su dirali tamo gdje nisu smjeli. Sad fino uzivajte i berite plodove vasih "mirovnih" misija...zasluzili ste ! Sad se cudite, budite u nevjerici...Fino nam je Gadafi rekao : "Ne barćite, jer ce te u protivnom imati milione izbjeglica"...

Kakve veze mi imamo s tim? Mi "nismo dirali" a nama u BiH je najteže zbog ove krize,pogotovo u Bihaću i V.Kladuši što trpimo ugnjetavanje domaćih kriminalaca,političara,obespravljeni,što još moramo trpiti zlostavljanje od strane migranata i strahovati za vlastiti život i ovo malo sirotinje što imamo.A pomoći ne možemo niti sebi samima kamoli nekom drugom

• Like 4

20 minutes ago, Grunf said:

Kakve veze mi imamo s tim? Mi "nismo dirali" a nama u BiH je najteže zbog ove krize,pogotovo u Bihaću i V.Kladuši što trpimo ugnjetavanje domaćih kriminalaca,političara,obespravljeni,što još moramo trpiti zlostavljanje od strane migranata i strahovati za vlastiti život i ovo malo sirotinje što imamo.A pomoći ne možemo niti sebi samima kamoli nekom drugom

Direktni smo saucesnici u ovome, nazalost, umijesali smo i mi nase mirovne prste ! Sad ce ispastati USk, jer Eu ni pod razno nece pustiti da udju. Tako da ce biti sve vise migranata i bice sve gore, djeca vec polaze u skolu, tako da ce Bosna biti "kanta za smece" europljanima. Sve ono sto ne valja ce trpati nama, jer imamo dobre politicare koje je lako kupiti a narod ne zelim ni spominjati !

Edited by Melo
  • Like 4

Marakeski sporazum je jucer potpisan. Koji mediji su pisali o tome? U Bosni, Hrvatskoj I na sire?

I ja se ne slazem sa tim da je Bosna direktno ucestovala u ovoj krizi.

Cak sto vise mi ispastamo najvise iz dva razloga. Prvi je zato sto smo dobili izgjeglice a drugi je sto nam skolovani kadar ode sav vani I sa time gubimo znanje. Zasto je to tako? Zato sto imamo politicare na vlasti koji ne rade u interesu naroda.

Ovaj marakeski sporazum ce nas totalno unistiti!

• Like 4

41 minutes ago, Hræzlyr said:

Misliš 😁 ?

05062008-4v.jpg

Cijenit ćemo mi izgleda i ovo malo zemlje što nam je ostalo, tak kad je u potpunosti izgubimo i budemo išli ruksakom na leđima kao i ove svinje što mogu u deponiji da žive.

IMG-0f868922819ab1b0d62dd8f3052cfc67-V.jpg

IMG-2949810798d76a254444da81da1cc64d-V.jpg

IMG-1248b04b0b6e844e4c44f2db58373ce4-V.jpg

IMG-ed4fcdfb2005d5c46afd4e2aa2dbbb21-V.jpg

Nije to nista kako ce tek da bude!

• Like 1

28 minutes ago, SAMO_REALNOST said:

Zna li neko informaciju vezano za počinjenje KD '' Silovanje '' na području Bihaća u protekla 24 sata? Navodi se u izvještaju https://www.biscani.net/izvjestaj-iz-mup-usk-za-11-decembar/. Ne mora nuzno biti vezano za ovu temu, ali cisto upit ?

https://usn.co.ba/izdvojeno/migrant-sil0vao-18-godisnju-biscanku-policija-lisila-slobode-m0nstruma/131746/

Just now, SAMO_REALNOST said:

Sve nam normala, a sve po receptu isprobanom.

Ne znam.Mislim da je ovaj slučaj prelio čašu i strepim da bi se moglo sad svašta dogoditi

2 minutes ago, Hræzlyr said:

Ide li kome u glavu ova rečenica: 

" odveo ju je do nepoznatog objekta"

Brate, nemoguće pola grada proći a da ne želiš. Da si jednom vrisnula čuo bi tr valjda neko. Al ne, interesantni likovi iz indo-kine sa malim kit*ma izgleda.

Za ovaj udarac u glavu treba lika razapeti na korzu al brate... ni ove kurvice nisu zlato.

Kako god,nema opravdanja za ubistvo pa tako i za silovanje.Očekivao sam ovakvu reakciju pojedinaca.Silovanje je silovanje pa taman da je silovana i najveća prostitutka.

• Like 2

1 minute ago, Hræzlyr said:

Ide li kome u glavu ova rečenica: 

" odveo ju je do nepoznatog objekta"

Brate, nemoguće pola grada proći a da ne želiš. Da si jednom vrisnula čuo bi tr valjda neko. Al ne, interesantni likovi iz indo-kine sa malim kit*ma izgleda.

Za ovaj udarac u glavu treba lika razapeti na korzu al brate... ni ove kurvice nisu zlato.

Jesi ti glup ili se pravis pametan ?

Pa zensko da golo hoda niko je nema pravo silovati !

Sto mi ovi zaostali buzdovani idu na zivce sto ce u zlocinima silovanja u zrtvi naci krivca ! Zensko obuce mini suknju ili ima dekolte oni odma misle treba je silovati ,boze sacuvaj minimalizma uma!

• Like 1
  • Thanks 1

Just now, Grunf said:

Ne znam.Mislim da je ovaj slučaj prelio čašu i strepim da bi se moglo sad svašta dogoditi

Da ti odmah kontriram, ne negativno, vec iz razloga sto se nece nista dogoditi, niti ce nakon bilo cega biti ista poduzimano bilo od strane naroda, vlasti ..., nikog nije briga vise, dok se ne desava njemu. Da se desava iz dana u dan i jedno po jedno i to novo, ne bi niko nista. Ljudi otvoreno kazu, cuvam svoje ostalo me ne zanima. Kad je bilo prilika, vremenskih, i bilo kakve volje, nije se nista uradilo, sad je zima, sad se pogotovo nema volje, a ovo ce postajati ucestalije. Odredjeni broj pokusaja silovanja i silovanja od strane migranata kako nad njima samima tako nad gradjanima Bihaca u ovoj godini je zanimljiv. 5.000 migranata, 40.000 Biscana ( 20.000 zene, 20.000 muskarci ( 5.000 punoljetnih, radno sposobnih Biscana ? ) ), uzevsi u obzir da od ovih 5.000 Biscana vecina radi, ide na fakultet ili vec ima neke obaveze, ko u ovom gradu moze biti zasticen od icega ??!!!

I ono sto uvijek kazem IOM je zlo zla, a svoje zlo pakuje organizacijama, pa se jos koji put upakuje i servira neupucenom narodu, EDUKACIJA zaostala. Glavni krivac za sve sto nam se desava u gradu je IOM i dok je IOM-a imat cemo svega sto psihopata moze pozeljeti. IOM i ostali vidljivi i nevidljivi koji s njima pod ruku, alai glava je IOM!!!

• Like 3
  • Thanks 1

7 minutes ago, Hræzlyr said:

Najbolje naći insajdera u mupu da sliku objavi od tog govneta malog. Pa da bude nalupan i da bolnica odbije liječiti ga.

Nek krepa na cesti negdje.

Opet te cure svjesno su se dovele u tu situaciju. Šta imaš ti sa njima uopšte ići negdje, i koji roditelj ne zna gdje mu se dijete nalazi i šta radi ?

Sve to stoji, ali je irelevantno... silovanje kao krivicno djelo nema opravdanja. Nebitno je u cemu je cura bila, gdje se nalazila i s kim. Suvisno je polemisati o takvoj gluposti... 

• Like 1

13 minutes ago, Hræzlyr said:

Najbolje naći insajdera u mupu da sliku objavi od tog govneta malog. Pa da bude nalupan i da bolnica odbije liječiti ga.

Nek krepa na cesti negdje.

Opet te cure svjesno su se dovele u tu situaciju. Šta imaš ti sa njima uopšte ići negdje, i koji roditelj ne zna gdje mu se dijete nalazi i šta radi ?

Neki dan je ovdje neko upozoravavo da roditelji paze na svoju djecu I evo desi se sta je bilo samo pitanje vremena...

Ovako nažalost razmišlja naš primitivni narod . Nisam drukčije ni očekivao !

39AEE592-991B-4441-8A90-D3EDC953AEAB.png

B476EC27-ADFB-4F47-896E-11C16B884B49.png

007F2BED-FB2C-4ED9-A4F2-6A2367AA056F.png

A441776F-C94E-41B9-9019-41BB4FCFEB48.png

• Sad 1

Nije bitno da li je pod prisilom, da li je svojevoljno otisla, da li je prijateljski, to sve pada u vodu, fizicki nasrtaj i silovanje je uzas. RAPEUGEES su prisutni, a pojedini vijecnici po fb krisom traze garsonijere za iste, '' javne '' licnosti ustupaju smjestaj istima i hvalisu se, lakiraju nokte zajedno. Nigdje na svijetu nema sredine, grada, gradjana, drzave, drzavljana, vlasti koji se ovim problemom ovako nose kao kod nas, okruzenje, ma sve, apsolutno sve jedna velika pisancija, katastrofa, zlocin.........

• Like 3

3 minutes ago, Barba said:

Ovako nažalost razmišlja naš primitivni narod . Nisam drukčije ni očekivao !

39AEE592-991B-4441-8A90-D3EDC953AEAB.png

B476EC27-ADFB-4F47-896E-11C16B884B49.png

007F2BED-FB2C-4ED9-A4F2-6A2367AA056F.png

A441776F-C94E-41B9-9019-41BB4FCFEB48.png

Nije bolest sve što boli. Ovim osobama nikad ne bih poželio da im se desi njihovoj djeci što se dogodilo ovoj djevojci i na isti način.Ali karma is a bitch i vrati se sve kao boomernag ali na nedužnom

1 minute ago, Grunf said:

Nije bolest sve što boli. Ovim osobama nikad ne bih poželio da im se desi njihovoj djeci što se dogodilo ovoj djevojci i na isti način.Ali karma is a bitch i vrati se sve kao boomernag ali na nedužnom

Meni je ovo licno strasno kad procitam koliko su ljudi zlobni , da u ovakvim situacijama mogu pametovati i pricati ovakve stvari.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...