Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

1 hour ago, Hræzlyr said:

Kritika, ne osuda. Ne možeš voziti 250 km/h kroz naseljeno mjesto.

Kako god, jedan morq poginuti izgleda da ostali vide gdje im je mjesto.

Ovako osvajaju teren izgleda, bez otpora

Mozda je i ta djevojka bila istih svjetonazora kao i onaj #lakiramnokte.Jednostavno naletila kao sto su i njega mogli opljackati ili pak silovati ona dvojica sto se slikao s njima.Kazem mogla

Najveci krivac uz vlast u Sarajevu je IOM, njih treba napadati i derati im se pod prozorom, zagorcati im zivot kako god mozete, i nek vas ne bude briga ako vecina suti i trpi, radi se o vasoj djeci i sve ono sto poduzimate je za vasu obitelj, ako ostali ovo prihvacaju to je njihov problem, u Rijeci ima isto puno budala kojima je sve ovo simpaticno, meni nije, ja zovem policiju cim ih vidim i gnjavim dok ne dodu. Kao i kod Vas i ovdje je Soros vlast, eto, ni vecernji ni jutarnji do ovog momenta nisu spomenuli ovo silovanje, lazljivac od ministra mup-a kaze da je sve u redu, a oko Rijeke ih nikad ovoliko nisam viđao. Doslovce iz svake staje, rusevine,kucice, izviru, za to vrijeme vojska ladi neku stvar u kasarnama, za mene osobno ovo je okupacija i invazija i svatko u uđe u zemlju ilegalno, 'nema dokumente' a ima novi mobitel i lovu, za mene je terorist i tako bi se trebala odgovorna vlast ponasati, nazalost kad se sjetim koliko je ljudi izginulo za drzavu i granice, ispada da se 90' ginulo za pakistan i afganistan.

• Like 5

Sve je moguce, nista nije iskljuceno, ali problem je nsto mi naletimo, znaci u manjini smo. Ovdje manjka svega, a najvise edukacija i to na svakom polju i svakoj sferi zivota, odgoj, kultura, obrazovanje, opce znanje, ma sveee. Nismo svjesni ( cast pojedincima ) dok se ne desi, upustanje u bilo kakve kontakte sa nepoznatima ( ovog tipa ) je apsurd. Ocekivano je da se situacija i istina o silovanju i sl. iskrivljuju od strane drugih, trecih lica ( medija , onih sto komentarisu, interesnih grupa i sl.. ), jer smo sebi dopustili sve ovo. Ostali su nam kreirali ovu sudbinu, da ne navodim koji, ali mi smo potpisali '' smrtnu sebi '' jer smo se opustili, jer nas nije briga za komsiju, jer smo slijepi, jer nismo edukovani, jer smo lijeni, jer nas se ne tice, jer nismo osvijesteni, jer nam je lijepo, lijepo nam je i uzivamo dok nas terorisu, kradu nam, provaljuju, napadaju djecu, siluju, ubistvo nedostaje, a i nakon toga opet ništa !!!!!!

1 minute ago, Lidjo said:

zna li neko dje novi komesar Mujo? I on se nesto usutio. Izgleda da su I njemu sasuli pricu I stisali ga ili dali mu "injekciju"

Vidim svaki dan novi dolaze autobusima i svakakvim mogucim prevozom, kakva kontrola, kakvo sto, Autobus sa reklamom PAN-a ( zelen ), prije dvije noci kod Enta na pruzi istovari njih 10 vidljivo novih, ko koga ovdje....

• Like 5

Evo citam da neki lik iz Bihaca uzeo 6000 Eura migrantima da ce ih prebaciti i Sloveniju! pazi ovi imaju 6000 eura u džepu a imaju besplatno stanovanje, grijanje i zdravstvenu zastitu, dotle starcad po selima polugladna i polusmrznuta! zasto vlast prvo njih ne zbrine??????, pa tko je ovdje ebeno lud? pa zar smo svi postali ebene ovce, kako se takvo nesto moze tolerirati, za koji sam urac bio 2 godine i 2 mjeseca na fronti na 1500 metara visine, po zimi smrznut po ljeti kuhan, 2 frenda mi poginula za ŠTO??  da bi se danas onaj mekusac o d pljenkovica opravdao hrc-u jer da ilegalne migrante vracamo bez da im damo azil i zastitu? i umjesto da ih premijer posalje u 3pm i kaze da su njegov prvenstven interes gradani Hrvatske i da se za granice i drzavu vodio krvavi rat, on se opravdava, pa ce ne kraju i kleknuti i pustiti da nas zajasi tko zeli. Ljut sam kao pas danas.

• Like 3
  • Thanks 1

9 minutes ago, Rijecanin said:

Evo citam da neki lik iz Bihaca uzeo 6000 Eura migrantima da ce ih prebaciti i Sloveniju! pazi ovi imaju 6000 eura u džepu a imaju besplatno stanovanje, grijanje i zdravstvenu zastitu, dotle starcad po selima polugladna i polusmrznuta! zasto vlast prvo njih ne zbrine??????, pa tko je ovdje ebeno lud? pa zar smo svi postali ebene ovce, kako se takvo nesto moze tolerirati, za koji sam urac bio 2 godine i 2 mjeseca na fronti na 1500 metara visine, po zimi smrznut po ljeti kuhan, 2 frenda mi poginula za ŠTO??  da bi se danas onaj mekusac o d pljenkovica opravdao hrc-u jer da ilegalne migrante vracamo bez da im damo azil i zastitu? i umjesto da ih premijer posalje u 3pm i kaze da su njegov prvenstven interes gradani Hrvatske i da se za granice i drzavu vodio krvavi rat, on se opravdava, pa ce ne kraju i kleknuti i pustiti da nas zajasi tko zeli. Ljut sam kao pas danas.

Iz Cazina,no svejedno.Od kud im toliki novac...mene da istreseš naglavačke našao bi neku siću i to je to.A rintam po cijele dane

Edited by Grunf
  • Like 3

Eto iranac jedan koji zivi u londonu, otvara restoran u Bihacu, ona zgrada prekoputa osnovne skole, u Prekounju, ima i oglas na stranici biroa, trazi radnike, a iz pouzdanih izvora znam da je izjavio da otvara restoran prvenstveno zbog migranata jer kao oni ne jedu nasu hranu, pa da imaju kod njega sta jesti. To je onaj sto je vozao onu neku veliku limuzinu, lik nosa ponmilion sim kartica, izmjenjuje auta, dozvole ce sve vjerujem dobiti bez problema i u rekordnim rokovima... Ponavljam RESTORAN OTVARA PREKOPUTA OSNOVNE SKOLE U PREKOUNJU. 🤔🤔🤔

Edited by Fugaziii
  • Like 3

10 minutes ago, Fugaziii said:

Eto iranac jedan koji zivi u londonu, otvara restoran u Bihacu, ona zgrada prekoputa osnovne skole, u Prekounju, ima i oglas na stranici biroa, trazi radnike, a iz pouzdanih izvora znam da je izjavio da otvara restoran prvenstveno zbog migranata jer kao oni ne jedu nasu hranu, pa da imaju kod njega sta jesti. To je onaj sto je vozao onu neku veliku limuzinu, lik nosa ponmilion sim kartica, izmjenjuje auta, dozvole ce sve vjerujem dobiti bez problema i u rekordnim rokovima... Ponavljam RESTORAN OTVARA PREKOPUTA OSNOVNE SKOLE U PREKOUNJU. 🤔🤔🤔

Taj Iranac iz Londona je krijumcar migrantima.Znam to 100% jer sam pricao s tim covjekom u mom dvoristu a taj je trazio da mu prevodim kada je trazio kucu u najam.Meni se predstavio kao turista ali zena kad je skontala da iznajmljuje kucu u stvari za smjestaj ilegalnih migranata odbila je to.Neka policija odmah istrazi tog covjeka

Edited by Grunf
  • Like 2

20 minutes ago, Rijecanin said:

Mozda to i nije tako losa vijest za Vas, jer  ce taj restoran vjerovatno biti paravan a ustvari filijala za krijumcarenje ljudi, tako da kad on proradi mozda se smanji broj uljeza koda Vas, a zato ce se povecati kod nas.

Sav olos ce se iskupljati preko puta osnovne skole sto nikako nije dobro

• Like 2

Stanje u ovoj drzavi iziskuje odlucne proteste i promjene vec 23 godine, a za trenutno stanje u gradu, pa protesti su trebali poceti prije tacno 52 sedmice i trebali su se ponoviti 52 puta do sad. Od slucaja do slucaja cemo spomenuti proteste, jer pojedinacni nas izgleda ne diraju, nama izgleda trebaju masovna silovanja, masovne kradje, masovni napadi za jednu noc, da bi se mi malo masovno pokrenuli. IOM je glavni problem, to je vrh piramide zla u Bihacu, ostali profiteri i kriminalci koji imaju koristi uz njih ce jenjati kada se IOM rastjera. Medjutim, ovaj grad, ljudi, i situacija, je bolestina zlobna, pa sta ocekivati, samo gore i gore. Nema lijepog nacina, nema lijepih rijeci, samo ce nas ismijavati i raditi po svome. Nema ozbiljnosti, dosljednosti, predanosti, hrabrosti, nema niceg vise u nama Biscanima izgleda, samo korist, marka vise, prodaj sveto, i porodicu i imetak za veliku marku. NEMA VISE....

10 minutes ago, Melo said:

Svi koji nisu otisli preko grane, nek pozure, ovo ne sluti na dobro...

Slazem se, jer onaj ko se tjesi da nije tako nije dovoljno upucen i ne zeli otvoriti oci. A cilj je da nas milom ili silom UKLONE.

• Like 6
  • Thanks 1

Politicari s ovih prostora bi mater svoju prodali a kamoli nece nas. Vec sam napisao da se globalni plan dosljedno ostvaruje, dobro je procijenjena danasnja psiha ljudi, daj im malo mrvice i sutiti ce, pojedinci nemogu nista promjeniti, i pojedinci su bezopasni, tako imamo stotine tisuca pojedinaca koji bi zajedno MOGLI OKRENUTI SVIJET, ali svak pojedinacno ne predstavlja nista. Oni koji vuku konce dobro to znaju. S drzavama  na ovim prostorima pogotovo nemaju problema, sve su to polubankrotirane drzave prepune duboko korumpiranim politicarima koji bez novaca izvana ne bi trajali 15 dana i sve bi stalo, stoga sve sto rade je kimanje glavom, gospodari im dobace mrvice i ajmo dalje.

• Like 6

34 minutes ago, SAMO_REALNOST said:

Stanje u ovoj drzavi iziskuje odlucne proteste i promjene vec 23 godine, a za trenutno stanje u gradu, pa protesti su trebali poceti prije tacno 52 sedmice i trebali su se ponoviti 52 puta do sad. Od slucaja do slucaja cemo spomenuti proteste, jer pojedinacni nas izgleda ne diraju, nama izgleda trebaju masovna silovanja, masovne kradje, masovni napadi za jednu noc, da bi se mi malo masovno pokrenuli. IOM je glavni problem, to je vrh piramide zla u Bihacu, ostali profiteri i kriminalci koji imaju koristi uz njih ce jenjati kada se IOM rastjera. Medjutim, ovaj grad, ljudi, i situacija, je bolestina zlobna, pa sta ocekivati, samo gore i gore. Nema lijepog nacina, nema lijepih rijeci, samo ce nas ismijavati i raditi po svome. Nema ozbiljnosti, dosljednosti, predanosti, hrabrosti, nema niceg vise u nama Biscanima izgleda, samo korist, marka vise, prodaj sveto, i porodicu i imetak za veliku marku. NEMA VISE....

Slazem se, jer onaj ko se tjesi da nije tako nije dovoljno upucen i ne zeli otvoriti oci. A cilj je da nas milom ili silom UKLONE.

Svaka ti je na mjestu, dugi proces ubijanja umova kod ljudi je odradio svoje... doslo je vrijeme gdje su se krajiska  izgubila negdje usput...

• Like 2

1 minute ago, Rijecanin said:

Cisto da vidite koliko je to sve daleko otislo, do ovog trenutka a sad je 20:00, nitko u Hrvatskoj nije jednom rjecju spomenuo (barem ja nisam uspio naci) silovanje u Bihacu o

NITKO!!, ali zato ima clanak kako je human rights watch optuzio Hrvatsku da ne postuje prava migranta i svi su to objavili.

Jeste index od elektronskih medija

Edited by Melo

22 minutes ago, Grunf said:

Index je objavio nakon što sam im ja lično pisao i poslao vijest sa usn.ba i MUP-a USK i izazvao ih DA NE SMIJU objaviti tu vijest.Nakon nekog vremena su objavili a ja sam bio iznenađen reakcijom

Migranti se moraju predstaviti u dobrom svjetlu, velika je tu lova. Index inace ima samo rijeci hvale za tu populaciju pa me iznenadilo kad su objavili.

• Like 1

Čitajući komentare na sajtovima i na facebook mogu reči da je Bihać otišao u tri. koliko su ljudi zlobni i glupi da tako kažem krajnje nehumani .

Što je gore kolega napisao i to je upravu važno je da se meni nije desilo a za drugog me boli briga . Tako je to u Bihaću !

• Like 2

• saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...