Jump to content
FORUM

Recommended Posts

A taj broj od 80 000u Zagrebu su samo iz tog razloga jer im je tamo uzeta biometrija i tu je velik broj ljudi koji su nekoliko puta vraćamo iz Slovenije Austrije .

Srbija je pametno odigrala jer je zahtjeve za azil odrađivala neformalno bez biometrije i samo iz tog razloga koji izađu u drugu zemlju nemogu ih viš vratiti u Srbiju pravno kako nama Hrvatska vraća.

• Dislike 1
  • Replies 19,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3644

• rucica1

1519

• Barba

1275

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

3 minutes ago, Barba said:

A taj broj od 80 000u Zagrebu su samo iz tog razloga jer im je tamo uzeta biometrija i tu je velik broj ljudi koji su nekoliko puta vraćamo iz Slovenije Austrije .

Srbija je pametno odigrala jer je zahtjeve za azil odrađivala neformalno bez biometrije i samo iz tog razloga koji izađu u drugu zemlju nemogu ih viš vratiti u Srbiju pravno kako nama Hrvatska vraća.

Ma nisam naveo da ih je toliko u ZG samo sam naveo broj koji je proporcionalan broju u omjeru stanovnistvo/migranti.Nema ih toliko tamo.Ni blizu

5 minutes ago, Grunf said:

Ma nisam naveo da ih je toliko u ZG samo sam naveo broj koji je proporcionalan broju u omjeru stanovnistvo/migranti.Nema ih toliko tamo.Ni blizu

U Bihaću je svakako više migranata nego u Zagrebu , svatio sam ja šta si ti rekao uzeo sam samo tu brojku kao primjer .

I iz ovog razloga što sam naveo Hrvati vraćaju migrante Nazad u Bosnu mada tu ubace i ponekog koji nema zahtjev za azil.

• Haha 1
1 hour ago, Hræzlyr said:

A gdje onaj  ljepotan što reče sa mu je Órban idol ovdje na forumu !?

Čovjek je čitav naš narod okarekterisao kao strani element u Evropi. 

Vidi se po literaturi koju čita, a i zastava u kabinetu mu zanimljiva.

Ako iko znq dobro planinski put, trebao bi pomoći svim migrantima da pređu granicu i odu u Hrvatsku.

Ako ne zbog našeg grada već, onda zbog ove gadljive ustaške politike  HDZ-a u Evropi prema nama.

Previše se mješaju u našu državu, zagovaraju ekskluzivni prostor za hrvate i još nam nabijaju UZP zločince na nos.

Je*o im Čović mame i oni njemu. Fuj.

Sve ih gurnuti  u Hrvatsku

Oprosti mi na onom što ću napisati u narednim redovima ovog posta ali čovječe ti tako reći zagovaraš krijumčarenje ljudi. Nadalje, ja sam i prije pisao ovdje da na svaki uspješan prelazak granice sa Hr doći će 5 (nekad manje,nekad više) novih migranata koji su ohrabreni uspjehom svog prethodnika.Tako se za ovaj dio BiH i naš grad kriza neće riješiti nego će se samo produžiti i pojačati.Plus na tih novih 5 (ili manje ili više) vratiti će se 80% onih koje uhvate u Hr,Slo ili Italiji. Najbolje za naš grad je da oni uopšte nemaju uspjeha preći granicu ovdje,da je 100% zatvorena tako će promjeniti rutu.Istina da bi i to potrajalo neko vrijeme ali ne bi trajalo u nedogled i nažalost problem bi onda bio prebačen na neki drugi grad.To je najbolje za nas kao grad.Druga stvar koja bi uporedo trebala zaživjeti je da se poštuju kapaciteti migrantskih centara.Dakle ako imamo Boriće i Biru (nažalost) i ako oni mogu primiti 500 ili 5000 ljudi (cifra je ne bitna) onda oni ne mogu primiti niti jednog čovjeka više.MC bi trebali uzeti interne podatke za svakog čovjeka ponaosob,ime prezime,otiske prstiju i što ja znam šta sve ne i onda izdati dokument koji moraju imati uz sebe sa fotografijom (može i crno-bijelom).To ništa nije skupo.Taj dokument sa adresom migracionog centra bi trebali nositi sa sobom baš kao što mi nosimo lične karte.To bi im trebalo omogućiti nesmetano kretanje a na kontrolu policije bi ga pokazali.Ukoliko neko nema taj dokument/papir nema šta tražiti u gradu ili na kantonu i treba da ga napusti odmah.Niti se mi ne možemo kretati slobodno bez dokumenata.To bi trebalo zaustaviti priliv novih ljudi na kanton.Situacija ma koliko se ne činila takvom, nije dobra nikako

Edited by Grunf
  • Like 3
  • Thanks 1
14 minutes ago, Grunf said:

Oprosti mi na onom što ću napisati u narednim redovima ovog posta ali čovječe ti tako reći zagovaraš krijumčarenje ljudi. Nadalje, ja sam i prije pisao ovdje da na svaki uspješan prelazak granice sa Hr doći će 5 (nekad manje,nekad više) novih migranata koji su ohrabreni uspjehom svog prethodnika.Tako se za ovaj dio BiH i naš grad kriza neće riješiti nego će se samo produžiti i pojačati.Plus na tih novih 5 (ili manje ili više) vratiti će se 80% onih koje uhvate u Hr,Slo ili Italiji. Najbolje za naš grad je da oni uopšte nemaju uspjeha preći granicu ovdje,da je 100% zatvorena tako će promjeniti rutu.Istina da bi i to potrajalo neko vrijeme ali ne bi trajalo u nedogled i nažalost problem bi onda bio prebačen na neki drugi grad.To je najbolje za nas kao grad.Druga stvar koja bi uporedo trebala zaživjeti je da se poštuju kapaciteti migrantskih centara.Dakle ako imamo Boriće i Biru (nažalost) i ako oni mogu primiti 500 ili 5000 ljudi (cifra je ne bitna) onda oni ne mogu primiti niti jednog čovjeka više.MC bi trebali uzeti interne podatke za svakog čovjeka ponaosob,ime prezime,otiske prstiju i što ja znam šta sve ne i onda izdati dokument koji moraju imati uz sebe sa fotografijom (može i crno-bijelom).To ništa nije skupo.Taj dokument sa adresom migracionog centra bi trebali nositi sa sobom baš kao što mi nosimo lične karte.To bi im trebalo omogućiti nesmetano kretanje a na kontrolu policije bi ga pokazali.Ukoliko neko nema taj dokument/papir nema šta tražiti u gradu ili na kantonu i treba da ga napusti odmah.Niti se mi ne možemo kretati slobodno bez dokumenata.To bi trebalo zaustaviti priliv novih ljudi na kanton.Situacija ma koliko se ne činila takvom, nije dobra nikako

Nase izbjeglice koje su recimo u ratu bile u Zagrebu ili bilo gdje drugo su imali UNHCER/ ov,  ID     uredno sa slikom bili su registrirani radi identifikacije. Tako i ove treba .

• Dislike 1

Bravo Grunf tog sam i ja mišljenja i to sam prije mjesec,dva pisao da treba vidjeti i ako treba dojavljivati HR policiji kud ovi prelaze pa kad bi vidjeli da ne mogu onda bi negdje drugdje tražili si prelaz a nas grad bi ostavili na miru a ovako ako lako prođu odma javljaju da je preko Bihaća lako da im je sve organizirano(hrana smještaj lova...)i eto još veće navale "turista". Tu naravno ide i naša uobicajna gostoljubivost i šta onda drugo očekivati. Da od prvog dana nisu mogli lako proći granicu da smo im pokazali na svakom koraku i svakim gestom da nisu ovdje dobro došli neću teći da ih nebi bilo ali sasvim sigurno nebi ih bilo ni pola koliko ih ima sad. I odmah da odgovorim svim moralistima humanitarcima i ostalim koji se slično osjećaju ova bagra za mene Nije dobrodošla ni sad ni ikad

• Like 3
10 minutes ago, Hræzlyr said:

https://www.cazin.net/vijesti/maloljetniku-za-silovanje-odreden-pritvor#sthash.5e0g0zCt.dpbs

Maloljetni pakistanac u pritvoru

A radi se o pokusaju silovanja cure sa posebnim potrebama.

Kako maloljetan a 1995 godište? Oni kad dodju do policije odmah su maloljetni.Tako je onaj afganistanac zbog s*** sa 13-to godišjom djevojčicom u ZG tvrdio da ima 17 godina a da nije znao da je sex sa maloljetnicima zabranjen,na kraju se utvrdilo da ima 25 godina.

Od kud ti druže da je u pitanju pokušaj silovanja? Nigdje to ne piše nego upravo piše da je silovana?  Malo mi vučeš na ove profitere

Događaj koji je potresao javnost, kada su dvojica migranata napala i silovala bolesnu Bišćanku, dobiva nove dimenzije.

Naime, riječ je o maloljetnom migrantu iz Pakistana, koji je prvoosumnjičeni za silovanje Bišćanke. Kako su za "Avaz" rekli iz Tužilaštva USK, formiran je predmet protiv maloljetnog migranta inicijala A. D., državljanina Pakistana, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično djelo silovanje.

- Prema ovom licu predloženo je određivanje mjere pritvora zbog opasnosti od bijega, pa je ova mjera određena rješenjem Općinskog suda u Bihaću 11. decembra 2018. godine. S obzirom na to da se, prema trenutno utvrđenom stanju, radi o maloljetnoj osobi, angažirane su sve nadležne institucije. Sve činjenične okolnosti prijavljenog djela utvrdit će se nakon provedenih svih istražnih radnji koje poduzima Tužilaštvo USK - kazala je Irena Marjanović, portparol Tužilaštva USK.

Podsjetimo, kako je "Dnevni avaz" objavio jučer, riječ je o djevojci s posebnim potrebama koju je sestra dovela u policiju da prijavi silovanje.

Kako je saopćeno iz policije, 18-godišnjakinja je prijavila da je na području Bihaća upoznala dvojicu migranata koji su je odveli do njoj nepoznatog stambenog objekta. Tu je prvo napadnuta, a potom je jedan od njih dvojice silovao.

6 minutes ago, SAMO_REALNOST said:

Sad ispada da je maloljetnik inicijala A.D., a koji je po svim natpisima prvobitno rodjen 1995 ( 23 god. ) ????!!!!!

Treba vještačenje napraviti 

Edited by Grunf
2 minutes ago, Grunf said:

Kako maloljetan a 1995 godište? Oni kad dodju do policije odmah su maloljetni.Tako je onaj afganistanac zbog s*** sa 13-to godišjom djevojčicom u ZG tvrdio da ima 17 godina a da nije znao da je sex sa maloljetnicima zabranjen,na kraju se utvrdilo da ima 25 godina

Treba vještačenje napraviti 

Koje su to zmije, koji su to maheri, nije njemu problem silovanje, sad je cupanje, nemoj u zatvor, njemu treba dom za malodobne, opleti, izvaraj.... oragnizacije, sistem, pa on je zrtva, njemu treba olaksati u zivotu.

• Like 2
5 hours ago, Sebo said:

Ma kakav crni Orban, to samo pokazuje koliko su naši ljudi pobrkali lončiće, ašikovali bi fašistima, umanjuju zločine četnika i ustaša plaču za kriminalcima Emdžom i Hamdom a proklinju jednog Šuhreta koji nam sigurno svako dobro. Bihać na pragu katastrofe a državni vrh se prepire oko zastava. Luda kuća

Cuj "Suhreta koi na sigurno svako dobro" haha bas me nasmija,

mislis na dobro u dva Migraciona centra u samom gradu ili mozda o IOM i njegovom sinu koi je posao dobio uredno preko dobrog Babe

6 minutes ago, Sebo said:

Eno Kladuše gdje vlast odbija svaki oblik suradnje pa imaju isti ako ne i veći problem sa migrantima. Bolje iskoristiti situaciju i stvarati neke veze nego praviti show za mase i jeftine političke poene. 

E ako je ovo pozitivno sta je Suhret uradio sa 2 centra u samom gradu, potpisi o saglasnosti za koju je samo On znao, zaposlio sina i sad je sve u redu 

• Like 2
30 minutes ago, Hræzlyr said:

Kao sto vidis link sam stavio da se informisemo o slucaju posto te detqlje ovdje nisam vidio, a pise da je maloljetan.

Iz teksta sam zakljucio da je cura dovela sestru koja je osoba sa posebnim potrebama a koja je ispricala ovo i optuzila pomenutog za silovanje.

Ako ga je mogla poznati, vjerovatno je dovoljno i uracunjiva da bude prihvacena kao svjedok. 

Ako je u pritvoru taj migrant, onda postoji svakako kokretna sumnja.

Ako ga i osude, zašto bi bio kod nas u zatvoru da ga mi hranimo ? Ako ga protjeraš... hoće li biti kazna ?

U zatvor.Hranimo ga i ovako i onako.Samo naci nekog u zatvoru da ga tarslaci svaki dan.Nek vidi kako je

27 minutes ago, Sebo said:

Evo cazinjanin silovao i opljačkao 81-godišnju staricu, jesu li svi cazinjani takvi 🤨

Za tog cazinjanina znas ko je sta je,gdje ces ga naci,koliko ima godina.I kad odrobija svoje znat ce mu se proslost.Ovima ne znas proslost jer kriju pravi identitet.Identitet krijes jedino ako imas losu proslost.A 90% ih krije identitet.Vec sam pisao svoj stav o ljudima iz tog podneblja i razliciti smo u svakom pogledu.A taj moj stav je negativan

• Like 5
1 hour ago, Fugaziii said:

Mislis na ilegalne migrante,bez ikakvih dokumenata, koji su zene i djeca iz Sirije? Muhamede Alije, rodjene 01.01.2000/01?? 

Nikako ne kontam kako neko na ovakav nacin moze opravdavati njihove zlocine.Neka sebo kaze porodici one djevojke sa posebnim potrebama da su fasisti i kesnofobi

3 minutes ago, Hræzlyr said:

"Fine nam komšije sa obje strane, jedni nam guraju izbjeglice a drugi vraćaju"

https://www.klix.ba/vijesti/bih/objavljen-snimak-kako-hrvatska-policija-nezakonito-protjeruje-migrante-u-bih/181216014

Mislis migrante? Evo vec godina dana je prosla od pojave prvih migranata u Bihacu a ja nisam skontao jednu stvar,zasto je pojedincima tesko prevaliti taj naziv preko usana? Da li je to ideologija neka ili nepoznavanje i kod tebe u pitanju?

8 minutes ago, Hræzlyr said:

U pravu si, većina su ekonomski migranti i slučajno sam upotrijebio riječ ali nisi trebao za riječ zapeti jer to nije važno u ovom što se desilo. Ti od trna balvan ne vidiš izgleda.

NELEGALNO izbacuju te ljude prema našoj granici.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2050118

Ne znam kakve komplekse imaju naši ljudi pa ne smiju ništa protiv hrvatske reći, pa i srbije nekad i njihovog ponašanja prema našoj državi.

Ma ok,ali ne kontam kako se moze nelegalno neko izbaciti iz zemlje u koju je usao nelegalno? Nema smisla nesto tako tvrditi.U pitanju je nesto drugo,Hr obavlja onaj prljavi posao za EU i to je to.

• Like 2
28 minutes ago, Hræzlyr said:

Ako se ljudi kod njih nađu i zatraže azil, moraju ih uzeti u obzir a oni uopšte ne daju da do tog i dođe već odmah udaranje i vraćanje.

Srbija ih je prihvatila dovoljno dugo da donacije dobije i renovira svoje domove a onda ih zajedno sa rs nama gurnuli.

Pa koliko ih je u BiH zatrazilo azil? Rijetki su takvi,tako ni u Hr ne traze azil jer im to nije odrediste.Nesto drugo je tu u pitanju a Hrvatska je samo marioneta u rukama drugih Zato niti ja ne odobravam sve ovo i ove ilegalne migrante,jer ce se sve prelomiti preko nasih leđa na USK.Mi cemo postati "filter" iz kojeg ce u EU se uzimati oni prilagođeni a oni ne prilagođeni,nepodobni i problematicni ce ostati ovdje dok se ne prilagode na zivot u "civiliziranoj" EU. Mi građani USK bit cemo ti kojim ce ih pokusati prilagoditi,dakle mi smo zamorci.Oni koji se nikad ne prilagode ostat ce sa nama ovdje.Sve u svemu MI smo ti koji su debelo "nahebali". Ja to sve vrijeme govorim ali ljudi kod nas ne vide dalje od nosa.Zato ja odlazim sa porodicom odavde,ne zbog migranata, ne zbog finansija nego zelim normalan i siguran zivot za svoju djecu. U ovoj vukojebini taman kad pomislis da si poceo sa nekim normalnim (kazem normalnim: da si uspio sebi obezbjediti egzistenciju a ne luksuz) zivotom,neko ili nesto te sjebe.Nemam vise vremena za cekanje,imam ga taman toliko da sacekam papire za sviju da ne budemo " ilegalaci" i to je to.Postoje mjesta i zemlje na ovoj kugli gdje te cijene zbog tvojih sposobnosti i vjestina i idem tamo.Ovako sam u svojoj vlastitoj zemlji građanin ne drugog reda nego treceg.Volim ovu zemlju i ovaj grad ali dovoljno sam zamrzio drzavni aparat ove zemlje i ovog grada da sam spreman da ih se odreknem za sva vremena kad su se i oni mene (mislim i svih drugih građana ne samo mene) vec odrekli.

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Thanks 1
Just now, Sinbad said:

EU ce ij uzimati jedino ako im treba profesionalnih guraca shoping kolica ispred trgovackih centara. :)

Pa kod nas vec su zapoceli obuku za isti posao,samo ne ocekuju da im das novac za to vec zahtjevaju isti bez obzira jesi li htio uslugu ili ne.

2 hours ago, Hræzlyr said:

"Fine nam komšije sa obje strane, jedni nam guraju izbjeglice a drugi vraćaju"

https://www.klix.ba/vijesti/bih/objavljen-snimak-kako-hrvatska-policija-nezakonito-protjeruje-migrante-u-bih/181216014

Pa sta je ovdje problem? Svako treba svoju granicu da stiti. Zasto Bosna ne zastiti svoju granicu od ulazska u zemlju pa nebi bilo potrebno vracanje iz Hrvatske? 

• Like 6
  • Dislike 1

Sve se ljudi moji slazem sa vama skoro svima. Ali hajmo ovako, kad se spominje legalno i ilegalno.... Znaci ti ljudi su uz pomoc "boga pitaj koga" i "boga pitaj kuda" usli u BiH, bez dokumenata, bez bilo kakve legitimacije, puni kesha, istrenirani na glumatanje, njih 70% minimalno radno i ratno sposobnih muskaraca, pod premisom da su zene i djeca iz Sirije, ne postuju zakone zemlje u koju su dosli, niti ce ikad, nose svoje zakone sa sobom (znamo svi kakvi su to zakoni). Nasa glupa drzava (pod glupa drzava mislim na para zeljne beskicmenjake) daje im sve bedza, pere nam mozgove kako su oni jadni napaceni i treba im se pomoci, uvodi cenzuru, ne kontrolise ni najmanje, ne samo ulazak njihov u zemlju, vec i kretanje, gradi im sheltere, upisuje u skole, dize u nebesa, ne procesuira ih za njihove zlocine, kazena djela i prekrsaje, jos cenzurise svoj narod i kaznjava kad nesto kaze protiv njih. Logika??? Je*eno je nema!!!! 

A pogledajmo kako je to bilo prije njih.... Korupcija, privatizacija, nepotizam i kradja na oci naroda, demobilisani borci sto su branili balave guzice danasnjih politicara pod mostovima, u rusevnim kucama sa svojim porodicama, poginuli borci zaboravljeni (osim na godisnjice kad se naslikavaju svinje, oskrnavljujuci njihova spomen obiljezja), raspad obrazovnog sistema, proizvodnje, rastjeravanje sopstvenog naroda, sistemsko unistavanje zdravstvenog sistema, inflacija cijena (akcize gore - cijene gore; akcize dole- cijene nepromijenjene), sistemsko osiromasenje gradjana, turbo folk, rijaliti sapunice i ostali mehanizmi zatupljivanja, itd, itd.... 

Katastrofaaaaa!!!! Ne bi se ja ljutila i bila bijesna ovoliko da je drzava prije ove navale brinula o svom narodu. Pa da smo u mgucnosti da zbrinemo na neki nacin PRIVREMENO i njih... Ali kad u stranu smaknes stvarni smisao i cilj ovih migracija, jednostavno skuzis da sviju boli qrac za svima. I ako ce nas zatupljeni letargicni naivni narod sutati, gledati i podrzavati tu politiku, onda i treba da bde jos gore. Kad naroda nije briga za njima samima, za njihovon djecom i buducnscu onda ih treba i nas i njih i sviju istjerati iz kuca da svi spavamo po cestama i pod mostovima, da jedemo govna iz kontejnera, a neka ovi nasi "gosti" usele u kuce pa neks nas drze kao sluge i roblje, who the fuck cares vise. Iz ovoga je veeeeomaaaa tesko, pa i nemoguce sad izaci i iscupati se. Sto bi se reklo BABO JE RUČ'O! I DA, postoje drzave koje cijene postene vrijedne ljude, tamo cemo. Ako je ova migracija naroda bliskog istoka i afrike opravdana u ocima mnogih, onda neka neko od njih stisne pa pisne mi nesto kad pokupim svoje stvari i zapalim odavde, cu da ga posred celenke hraknem i nasmijem mu se u facu. 🤘

2 hours ago, Hræzlyr said:

Takvo protjerivanje migranata, bez procesuiranja slučajeva i bez mogućnosti za traženjem azila, ilegalno je i krši međunarodne zakone, između ostalih i Ženevsku konvenciju"

dalje...

"Ovakva protjerivanja su ilegalna jer nisu provedena na službenom graničnom prijelazu te su provedena bez prisutnosti dužnosnika BiH. Također, dokumentacija raznih organizacija upućuje da su, prije protjerivanja, odbačeni zahtjevi za azilom koje su podnosili izbjeglice", prenosi BVP.

"Izvještaji lokalnih organizacija javljaju kako su protjerivanja često popraćena uništavanjem imovine migranta, nasiljem i krađom policije. Liječnici bez granica u selima uz granicu redovito saniraju ozljede od pendreka, upozorava BVP. "

Još nešto. Znaš li ko daje pare da se saniraju sve ozljede koje napravi hrvatska policija ? Znaš li koliko naš narod košta jedan pakistanac koji slomljenih ruku ili vilice se mora operisati i ležati u bolnici ?

Zasto nase bolnice primaju nepoznate ljude dzabe?? Nece nas narod da prime ali njih opremaju kao neke privilegovane gradjane?? Pa nas covjek kad bez premije ode u bolnicu ili nece da ga prime ili ga tretiraju kao najveci sljam?? Koje vrazje matere onda njih orimaju??  Gle, ne kazem da ne trebas pomoci nekome, ali samo ukazujem na licemjerje i dvolicnost sistema i na cinjenicu da su ti ljudi spred nas svih. Dakle, zasto onda nas poliija ne vraca sve ove nelegitimisane ilegalne migrante nazad, jer mogli su doci samo iz srbije?? Toliko je nelogicnosti, nedosljenosti, cinizma, licemjerja da to frustrira i ljuti, nemoguce je racionalno ni o cemu vise razmisljati. Sjedis, gledas sve to sto se desava, gledas kako te tvoja zemlja za koju si se borio, u kojoj si se rodio, u kojoj zivis i pridonosis, ponizava i uzima ti sve, otvoreno i bezobrazno.... Strasno je to sve, ja ne znam kako neki ljudi mirno spavaju, moras bad nemati svjesti i biti psihopata sociopata... 

• Like 3
  • Thanks 3
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...