Jump to content
FORUM

Recommended Posts

11 minutes ago, Veritas said:

Sve je smišljano više desetina godina izvana,ovdje su dokazi da su proteste u BiH 2010 i 2007 razbili izvana uz pomoć domaćih vlasti.

Prevedite sa googlom.Isti ti razbijaju proteste žutih vesti u francuskoj.

Ovo je samo mali dio plana,što se događa u BiH.Razmislte zašto vlasti sve tolerišu? Ima policija,vojska s naoružanjem a nisu ko biva u stanju stati nakraj ilegalnim migrićima.Pa to bi ona Titina milicija rješila za tri dana i to samo bihaćka miliciha,bez ikakve pomoći.

https://www.journalistenwatch.com/2018/12/21/eurogendfor-die-privatarmee/

Potpisujem........ Ali samo ovaj dio o titinoj miliciji  :)

• Like 1
  • Dislike 1
  • Replies 19,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3661

• rucica1

1534

• Barba

1276

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

On 20. 12. 2018. at 23:47, Zmiugaloma said:

Pa mi ljudi nismo bili u stanju izaci s psima lutalicama na kraj, kamo li migrantima lutalicama...

No sikiriki, do marta će oni i pse lutalice pojesti...biće nam barem djeca u OŠ AVNOJ sigurnija.

14 hours ago, SAMO_REALNOST said:

Njima se dopusta da petkom u ponoc u grupama kroz centar piju preminger u limenkama i preko gradskog mosta laganini uzivanje lahkih, a zasto smo mi placali kazne ...... vam. Od Bire u 2 pravca hodajuci zombi alkonarkosi, ..... vam, uh !!!! Sta nam radite !!!! ..... vam.

Stvarno nema smisla ! To što si i sam naveo, građanima je zabranjeno. I kako onda da građani budu zadovoljni stanjem? 

• Like 1

Tekst je predug da ga kopiram.Nadam se da ne smeta što je sa drugog portala link. A baš sam se jučer pitao šta je sa Mujom https://usn.co.ba/izdvojeno/veliki-intervju-komesar-mup-a-usk-mujo-koricic-nakon-dugo-vremena-progovorio-o-migrantskoj-krizi-u-krajini/133550/?fbclid=IwAR3HbU5b02NDlRnVAxD_1-MRLh325vDZvXVoHFUB403yzH207LU9pVVEWgo

Edited by Grunf

Znači od te priče da se onemogućuje daljni dolazak migranata u Bihać nema ništa.Što se mene tiče ako se ovo radi u dogovoru na relaciji Opština Ključ>MUP>IOM onda OK,

nego ja strašno mrzim kad ljudi govore jedno a rade drugo.

image.thumb.png.0df560d864f39c312493a5f2b2de60c0.png

• Like 1
1 hour ago, Grunf said:

Znači od te priče da se onemogućuje daljni dolazak migranata u Bihać nema ništa.Što se mene tiče ako se ovo radi u dogovoru na relaciji Opština Ključ>MUP>IOM onda OK,

nego ja strašno mrzim kad ljudi govore jedno a rade drugo.

image.thumb.png.0df560d864f39c312493a5f2b2de60c0.png

E moj druze, sta oni sve rade dok mi sutimo u neznanju, koja se volja migrantima dopusta , pa isti u pola 12 izlaze iz Bire, ti covjece normalni spavaj za posla, a bagra neka zvirnja. Ono u 00:00 da izadju da se poprave sa pivom u ruci i jointom u ustima kroz laganu setnju ulicama Bisca. A koja se "humanitarna" invazija pokrenula za Bihac to je samo jedan od primjera, dosta gradova, drzava, organiz., kojekakvih manipulacija nama "pomaze", ali i ovi humanitarci javno i objave neke ove "legales" radnje. I kako njih 100-200 rasutih u grupama mogu tumarati gradom??!!!! LaHko

• Like 4
On 23. 12. 2018. at 23:36, SAMO_REALNOST said:

E moj druze, sta oni sve rade dok mi sutimo u neznanju, koja se volja migrantima dopusta , pa isti u pola 12 izlaze iz Bire, ti covjece normalni spavaj za posla, a bagra neka zvirnja. Ono u 00:00 da izadju da se poprave sa pivom u ruci i jointom u ustima kroz laganu setnju ulicama Bisca. A koja se "humanitarna" invazija pokrenula za Bihac to je samo jedan od primjera, dosta gradova, drzava, organiz., kojekakvih manipulacija nama "pomaze", ali i ovi humanitarci javno i objave neke ove "legales" radnje. I kako njih 100-200 rasutih u grupama mogu tumarati gradom??!!!! LaHko

Ja o tome pričam cijelo vrijeme nedopustivo je da se dozvoli slobodno kretanje migranata po gradu posebno u kasne sate ! 

To su lica sumljivog porijekla kojeg niko nikad nije utvrdio , imaju ona dvojica maloljetnika i sa njima se po Facebooku svako malo slikaju pojedinci lakirači noktiju i slični samo da bi se dobio dojam da su svi migranti nevina djeca .

Žalosno je da je policija pokazala sav jad i neorganiziranost da se građani zaštite u ratu smo imali bolju policiju koja je išla i na linije a Bogami po gradu Nije bilo problema nikakvih .

Oni se pravdaju da nemaju dovoljno ljudskih resursa to je smiješno pa za 24 sata se mogu oformiti desetak patrola timova od strane penzionisani policajaca jer se radi o ljudima koji su radno sposobni i životna dob im je oko 50+ godina radi benigiciranog staža .

Ovo se ne radi jer trebaju privatne zaštitarske firme uzimati novac iz bužeta !

• Like 1
40 minutes ago, saco said:

Innsbruck (Austrija) Sirijac 37 godina ubio suprugu 23 godine

https://www.krone.at/1832879

I nas je covjek ubio svoje troje djece, jutros u Hrvatskoj maloljetnik izbo nozem drugog maloljetnika do smrti, Sarajevo je postalo divlji zapad, u zadnja 4 dana 3 pucnjave... 

Ne znam sta zelis ovim postom postici? Produbiti mrznju prema njima?

• Like 2
6 minutes ago, Vywegh said:

I nas je covjek ubio svoje troje djece, jutros u Hrvatskoj maloljetnik izbo nozem drugog maloljetnika do smrti, Sarajevo je postalo divlji zapad, u zadnja 4 dana 3 pucnjave... 

Ne znam sta zelis ovim postom postici? Produbiti mrznju prema njima?

Kod nas,ja ocekujem ogranicenje kretanja van migracionog centra kao sto se to radi u svim normalnim zemljama svijeta koja vode računa o svojim građanima

• Like 1
11 minutes ago, Grunf said:

Kod nas,ja ocekujem ogranicenje kretanja van migracionog centra kao sto se to radi u svim normalnim zemljama svijeta koja vode računa o svojim građanima

I tu je sva mudrolija. Van grada im obezbjediti dostojanstven smjestaj, pruziti im zdravstvenu i socijalnu skrb, obezbjediti djeci skolovanje i sl. ali zato nema ici vani bez valjanog razloga i propusnice. Pa kad vec neki i izidju u grad, zna se barem ko su.

• Like 1
11 minutes ago, Vywegh said:

I tu je sva mudrolija. Van grada im obezbjediti dostojanstven smjestaj, pruziti im zdravstvenu i socijalnu skrb, obezbjediti djeci skolovanje i sl. ali zato nema ici vani bez valjanog razloga i propusnice. Pa kad vec neki i izidju u grad, zna se barem ko su.

To je oduvijek bio i cilj. I cilj protesta...I ne može jedan M.centar primiti 5000 ljudi ako mu je kapacitet 1500.Znači višak treba van kantona.Međutim to ne odgovara raznim profiterima na ovoj krizi i zato miniraju svaku moguću akciju stanovništva pod izlikom humanosti i ljudskih prava

• Like 2
4 minutes ago, Vveritas said:

Mrzim idiote koji vrše obstrukciju nad slobodom mišljenja i one koji nepodnose istinu iako im serviraš na tacni.

Nije slobodno mišljenje vrijeđati druge .

Ljudi zloupotrebljavaju slobodu govora da bi druge vriđali .

Ti ovdje lijepiš linkove on glasa koncila i sličnih sajtova koji imaju wannabe vjerski predznak a suština je omalovažavanje drugih koji nisu katolici !

Među migrantima i u Bihaću i u Europi nisu samo muslimani već i velikim brojem katolici i ortodoksi ja to licno znam jer sam imao priliku da upoznam i čovjeka koji se zove Muhamed koji je katolik i ima tetoviran križ preko leđa .

Oni milion migranata iz južne Amerike nisu ništa drugo nego katolici koji isto rade možda i gore od onog sto ti optužuješ muslimane .

54 minutes ago, Grunf said:

Ti nemaš mišljenje, ti mrziš

ne obraćajte pažnju na bolesnika koji svoje bolesne frustracije pokušava ovdje liječiti

lik konstantno vrijeđa neistomišljenike, vrijeđa islam, vrijeđa vjernike

samo ga prijavite kao i do sada i neće moći ovdje da se liječi

lik iz njemačke  hoće da nam drži govor, neće moći

• Like 1

Ja kad kazem da ti ljudi dolaze javnim prevozom,ljudi ih trpaju u vlastite automobile,izdaju im sobe,apartmane,poslije njih ce doci neki novi korisnici tih usluga.Mozda nasa djeca u autobusu itd...Pa to vise od 10% pregledanih ima šugu.Ja sam o ovom pisao prije mjesec dana kada sam gledao slike onih koje skidaju u Kljucu i tamo na slikama primjetio šugu.Centrotrans i talgo voz dovozi i takve ljude među ostalim putnicima.Krecu se medju nama,borave u istom prostoru sa nama.Dobro da nema jos epidemije sirih razmjera.A nekima nikako u ovom gradu ne ide u glavu i dzaba im govoris,pises,upozoravas https://usn.co.ba/izdvojeno/ljekari-obavili-550-pregleda-otkrivamo-od-cega-boluju-migranti-u-krajini/134060/

• Like 3
11 minutes ago, Lidjo said:

Upravo!!! Migrant nožem napao obezbjedjenje u Konzumu i nanio ubodne rane u predjelu ruke !! Da li se osjecate sigurno u svome gradu ?

Nasao na fb sad

Ja sad isto to gledam ali sam tu u centru i nisam primjetio nista

30 minutes ago, Grunf said:

Ja sad isto to gledam ali sam tu u centru i nisam primjetio nista

Interesantno da na fb odmah komenatati poput da je napadac vjerovatno bio gladan. Drugi pidu da je nesto ukrao.. sad ajde ti znaj.. gladan ne gladan, ne krade se a kamoli kad te security ulovi u tome da ubodes istog. Tu opravdanja nema

• Dislike 1
2 minutes ago, Lidjo said:

Interesantno da na fb odmah komenatati poput da je napadac vjerovatno bio gladan. Drugi pidu da je nesto ukrao.. sad ajde ti znaj.. gladan ne gladan, ne krade se a kamoli kad te security ulovi u tome da ubodes istog. Tu opravdanja nema

Ma ja sam ih vidio milion puta u krađi,najčešće u Adni ali oni ne kradu hranu nego alkohol i to ovaj skuplji viski,jeger itd

10 minutes ago, Lidjo said:

Eto da dodam vijest je potvrdjena iz Mup-a , desilo se to u 19:30 tad sam bio jos kod kuce zato nisam vidio. https://usn.co.ba/izdvojeno/migrant-skalpelom-povrijedio-radnika-osiguranja-prodavnice-u-bihacu-i-pobjegao/134083/

Edited by Grunf
19 minutes ago, Grunf said:

Ma ja sam ih vidio milion puta u krađi,najčešće u Adni ali oni ne kradu hranu nego alkohol i to ovaj skuplji viski,jeger itd

Eto da dodam vijest je potvrdjena iz Mup-a , desilo se to u 19:30 tad sam bio jos kod kuce zato nisam vidio. https://usn.co.ba/izdvojeno/migrant-skalpelom-povrijedio-radnika-osiguranja-prodavnice-u-bihacu-i-pobjegao/134083/

Drugi put se najavi da kad budu migranti krali da vidiš iz prve ruke😂 šala

Divlji zapad je Bihac odavno postao biće tu još svega a nikakve naznake da se migrantima ograniči kretanje to je najžalosnije od svega .

• saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...