Jump to content
FORUM

Recommended Posts

8 hours ago, Grunf said:

Prije par dana je provaljen auto u sred dana na parkingu kod Binga (bivsi interex) i Jysk-a i iz njega je ukraden ruksak u kojem se nalazila sva dokumentacija od malenih Davuda i Ammara.Ne kazem da su to uradili migranti iako "mirise" na njih ali sad ovo sto si ti napisao podsjetilo me na ovaj slucaj od neki dan.

Ko će drugi nego migosi?

U Bihaću si nekad mogao ostaviti otvorene prozore u auta nikad niko ništa nebi uzeo !

Opet ponavljam policija je pala totalno na testu da zaštite građane te su pokazali svu svoju nesposobnost i neorganiziranost !

Inače bi bile danonoćne patrole po cijelom gradu .

• Like 1
  • Replies 19,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3616

• rucica1

1497

• Barba

1265

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

20 minutes ago, Barba said:

Ko će drugi nego migosi?

U Bihaću si nekad mogao ostaviti otvorene prozore u auta nikad niko ništa nebi uzeo !

Opet ponavljam policija je pala totalno na testu da zaštite građane te su pokazali svu svoju nesposobnost i neorganiziranost !

Inače bi bile danonoćne patrole po cijelom gradu .

Iskreno,najiskrenije kažem da ja auto nikad nisam zaključavao tokom noći u svom dvorištu pa čak sam ga znao ostaviti otključanog i na parkinzima po gradu.Govorim samo za Bihać.Pa i kuća mi je bila otključana od rata na ovamo a zaključavala se samo kad idem na godišnji i na put.Sad je zaključavam i usred dana.

Inače,koliko sam shvatio ova Sanela je u Crvenom Križu općine Ključ.Ako su kapaciteti u Bihaću i Velikoj Kladuši popunjeni i ako ovi migranti nemaju novaca,znači da će spavati na ulici? I to sebe naziva humanitarnim radnikom ??? Fujjj

CKKLJUC.png

Edited by Grunf
16 hours ago, Lidjo said:

evo sad dobi informaciju od prijatelja, da je prije koji dan neko mu provalio u auto i otudjio veliku svotu novca na parkingu u Velikoj Kladusi kod robne!

U toj noci je bilo 8 provala u automobile u Kladusi! I nista ne stoji u medijama?!

Kako to?

Nista se ne poduzima, kao u divljem zapadu!

Evo ja sam pregledao izvještaje MUP-a USK o počinjenim krivičnim djelima i ostalom unazad 14 dana. U Kladuši se spominje samo jedna teška krađa. Uzmemo li u obzir da je to slučaj koji se dogodio tvom prijatelju, na taj dan nije izvršena nijedna druga provala/oštećenje tuđe imovine. 

Druga vrlo bitna stvar je ta da je ovo već po ko zna koji put da ti izmišljaš stvari, ili ih pripisuješ nekome iako za to nema apsolutno nikakve službene potvrde. 

4 hours ago, Grunf said:

Inače,koliko sam shvatio ova Sanela je u Crvenom Križu općine Ključ.Ako su kapaciteti u Bihaću i Velikoj Kladuši popunjeni i ako ovi migranti nemaju novaca,znači da će spavati na ulici? I to sebe naziva humanitarnim radnikom ??? Fujjj

Službenih migrantskih centara u Ključu nema i tu će spavati na ulici, ali u Bihaću ima. Poput onog u BIRA-i gdje se smještajni kapaciteti proširuju onoliko koliko je u tom trenutku potrebno. Onog dana kada sam ja boravio u BIRA-i, stiglo je 12 novih kontejnera za porodice. Bosna i Hercegovina je kao potpisnik konvencije o pravima migranata dužna tim ljudima osigurati adekvatne uslove života, i srećom IOM je svu organizaciju preuzeo na sebe jer naša vlast bi samo stvarala još veću krizu. 

On 02. 01. 2019. at 7:56, Zgembo said:

. Dali smo mi potpisnica konvencije prava na imovinu i prava da nas migranti siluju bez nase saglasnosti? Dali smo mi potpisnica konvencije protiv ilegalnog ulazka preko drzavne granice?

A šta to treba da znači? Na nama je da im osiguramo smještaj, hranu i obrazovanje, a na državi je da one koji rade protivno Zakonima Bosne i Hercegovine deportiraju nazad odakle su došli. Ako se ne poznaje njihovo porijeklo, poznaje se država iz koje su ušli u BiH. 

Dakle, problem leži u lošem aparatu koji se nije spreman uhvatiti u koštac sa običnim problemima svojih državljana, kamoli ilegalnih ili legalnih došljaka. Stoga, treba da vam bude jasno da svoja prava trebate izražavati pred institucijama ove države, a ne prenositi lažne informacije po forumima i društvenim mrežama, jer na taj način potičete još veći razdor između domicilnog stanovništva i velikog dijela migranata koji u ovoj državi nikog ne napadaju, ne kradu, ne siluju...

• Dislike 7
21 minutes ago, Haldir said:

Službenih migrantskih centara u Ključu nema i tu će spavati na ulici, ali u Bihaću ima. Poput onog u BIRA-i gdje se smještajni kapaciteti proširuju onoliko koliko je u tom trenutku potrebno. Onog dana kada sam ja boravio u BIRA-i, stiglo je 12 novih kontejnera za porodice. Bosna i Hercegovina je kao potpisnik konvencije o pravima migranata dužna tim ljudima osigurati adekvatne uslove života, i srećom IOM je svu organizaciju preuzeo na sebe jer naša vlast bi samo stvarala još veću krizu. 

Totalno si fulao smisao Marakeške konvencije (ako misliš na Marakeški SPORAZUM)...ponovno se informiraj.NIKO ILEGALNIM MIGRANTIMA NIŠTA NIJE DUŽAN OSIGURATI po tom sporazumu.Jednostavno su to samo upute za one dobre volje i koji su u mogućnosti. I sam početak tog sporazuma kaže da je NEOBVEZUJUĆI i za same zemlje potpisnice. Prema tome ne pije vode tvoja tvrdnja. 

Edited by Grunf
  • Like 2
Just now, rucica1 said:

Samo 7? Na stotine takvih je samo u Bihaću,krijumčarenje ljudi nije samo prevoz ljudi od tačke A do tačke B ( i ne nužno samo preko granice). Velika je krijumčarska mreža, dakle od logistike,prevoza,smještaja...Svi oni koji učestvuju u ove tri radnje koje sam naveo bez znanja ovlaštenih službi (prvenstveno mislim ovdje na MUP) su krijumčari ljudima i treba kad tad da odgovaraju jer imaju direktnu financijsku korist od svega toga

• Like 1
59 minutes ago, Haldir said:

Evo ja sam pregledao izvještaje MUP-a USK o počinjenim krivičnim djelima i ostalom unazad 14 dana. U Kladuši se spominje samo jedna teška krađa. Uzmemo li u obzir da je to slučaj koji se dogodio tvom prijatelju, na taj dan nije izvršena nijedna druga provala/oštećenje tuđe imovine. 

Druga vrlo bitna stvar je ta da je ovo već po ko zna koji put da ti izmišljaš stvari, ili ih pripisuješ nekome iako za to nema apsolutno nikakve službene potvrde. 

A šta to treba da znači? Na nama je da im osiguramo smještaj, hranu i obrazovanje, a na državi je da one koji rade protivno Zakonima Bosne i Hercegovine deportiraju nazad odakle su došli. Ako se ne poznaje njihovo porijeklo, poznaje se država iz koje su ušli u BiH. 

Dakle, problem leži u lošem aparatu koji se nije spreman uhvatiti u koštac sa običnim problemima svojih državljana, kamoli ilegalnih ili legalnih došljaka. Stoga, treba da vam bude jasno da svoja prava trebate izražavati pred institucijama ove države, a ne prenositi lažne informacije po forumima i društvenim mrežama, jer na taj način potičete još veći razdor između domicilnog stanovništva i velikog dijela migranata koji u ovoj državi nikog ne napadaju, ne kradu, ne siluju...

De navedi bilo koju konvenciju na koji se pozivaš ? A da ista ima veze sa migrantima i migracijama ? 

2 hours ago, Haldir said:

Da budem iskren i meni je ta brojka zvucila puno, ali kad uzmes u obzir da se malo koji slucaj prijavi onda ima smisla!

Kad i prijavis nemas nista od toga, policija i sama kaze da im ne mogu nista!

Evo danas je kuca zapaljena u kladusi, javno imaju snimci i bila je vatrogasna na gasenju pozara. Da vidimo hoce li otkriti koji od "Muhameda" je bio!

I da napomenem, naravno ne zna se tacno ko je, sve dok se ne dokaze i osudi pocinitelj!

Ovdje zavrsava moja komunikacija sa tobom jer samo odgovaras na djelove koji tebi odgovaraju a koji ovdje nisu uopste bitni!

Hvala i pozdrav!

• Dislike 1
2 hours ago, Grunf said:

Totalno si fulao smisao Marakeške konvencije (ako misliš na Marakeški SPORAZUM)...ponovno se informiraj.NIKO ILEGALNIM MIGRANTIMA NIŠTA NIJE DUŽAN OSIGURATI po tom sporazumu.Jednostavno su to samo upute za one dobre volje i koji su u mogućnosti. I sam početak tog sporazuma kaže da je NEOBVEZUJUĆI i za same zemlje potpisnice. Prema tome ne pije vode tvoja tvrdnja. 

Bosna i Hercegovini nije implementirala Marakeški sporazum u svoj Zakon, stoga on kao takav i nije valjan u ovoj raspravi. Ja govorim o UN-ovoj konvenciji o migrantima iz 1951. godine, koju je kasnije potpisala i Jugoslavija, a nakon njenog raspada, ratificirale su je sve države uključujući i BiH 1993. godine. 

32 minutes ago, Lidjo said:

Da budem iskren i meni je ta brojka zvucila puno, ali kad uzmes u obzir da se malo koji slucaj prijavi onda ima smisla!

Kad i prijavis nemas nista od toga, policija i sama kaze da im ne mogu nista!

Mada, 8 od 8 ljudi taj dan nije htjelo prijaviti policiju slučaj provale u njihove automobile.

34 minutes ago, Lidjo said:

Evo danas je kuca zapaljena u kladusi, javno imaju snimci i bila je vatrogasna na gasenju pozara. Da vidimo hoce li otkriti koji od "Muhameda" je bio!

I da napomenem, naravno ne zna se tacno ko je, sve dok se ne dokaze i osudi pocinitelj!

🤗

• Dislike 4
27 minutes ago, Haldir said:

Bosna i Hercegovini nije implementirala Marakeški sporazum u svoj Zakon, stoga on kao takav i nije valjan u ovoj raspravi. Ja govorim o UN-ovoj konvenciji o migrantima iz 1951. godine, koju je kasnije potpisala i Jugoslavija, a nakon njenog raspada, ratificirale su je sve države uključujući i BiH 1993. Godine

Ne postoji UN konvencija o migrantima iz 1951 godine.Ja ti kazem opet da lupas pojmove.Postoji UN konvencija o izbjeglicama iz 1951 godine a ilegalni migrant i izbjeglica su dva razlicita pojma.Ja ne znam da li je u pitanju tvoje neznanje ili ti namjerno ljude krivo informiras iz nekog razloga.Ne daj boze tebi dati komad medijskog prostora.Evo dao sam ti smjernice pa razmisli malo o tom sto sam ti rekao

• Like 4
1 hour ago, Grunf said:

Ne postoji UN konvencija o migrantima iz 1951 godine.Ja ti kazem opet da lupas pojmove.Postoji UN konvencija o izbjeglicama iz 1951 godine a ilegalni migrant i izbjeglica su dva razlicita pojma.Ja ne znam da li je u pitanju tvoje neznanje ili ti namjerno ljude krivo informiras iz nekog razloga.Ne daj boze tebi dati komad medijskog prostora.Evo dao sam ti smjernice pa razmisli malo o tom sto sam ti rekao

Pa prema njegovoj logici 40 miliona Afrikanaca može otići u neku zemlju potpisnicu UN konvencije i sasvim promjeniti demografsku sliku neke zemlje!

😂😂😂😂😂

1 hour ago, Neuron said:

Đački dom spreman za povratak i smjestaj migrosa..sad kad saznaju ostali i kad nahrle na proljece..jadno da ne može biti jadnije..

Pa ono je zbilja sramota centar grada migracioni centar , ja sam čuo da je izdat IOM u na 5 godina .

• Like 2
1 hour ago, Barba said:

Pa prema njegovoj logici 40 miliona Afrikanaca može otići u neku zemlju potpisnicu UN konvencije i sasvim promjeniti demografsku sliku neke zemlje!

😂😂😂😂😂

Pa to se trenutno i desava. Nasi odlaze a dolaze migranti...

Rijec izbjeglica i migrant se treba strogo razdvojiti, i mislim da pojam migtant na ovim podrucjima se i nije koristio do 2015 godine, barem ja nisam zapazio!

Ovo sto od 2015 na ovamo desilo nema nista sa konvencijom o izbjeglicama iz Geneve, zato su i pozurili toliko sa potpisom pakta o migraciji!

Edited by Lidjo
  • Dislike 1
53 minutes ago, Lidjo said:

Rijec izbjeglica i migrant se treba strogo razdvojiti, i mislim da pojam migtant na ovim podrucjima se i nije koristio do 2015 godine, barem ja nisam zapazio!

Ovo sto od 2015 na ovamo desilo nema nista sa konvencijom o izbjeglicama iz Geneve, zato su i pozurili toliko sa potpisom pakta o migraciji!

IOM kod nas djeluje dugo godina to znam samo što sad ima drugu ulogu .

To je jednostavno doslovno internacionalna kompanija koja nabavlja sredstva iz raznih fondova , vlada država , unija i sličnog i oni ako nemaju migrante oni nemogu poslovati ista stvar je i sa proizvođačima oružja i farmaceutske tvrtke . Rat bolest razne gripe virusi i slično . Njima ništa nije dati desetke miliona kad će iz fondova uzeti milijarde doslovno .

Ljudi odlaze masovno a ista stvar se dešavala prije 100 godina kada su baš kao i danas cijele familije odlazile u Tursku iz Bosne a sa Hrvatskih otoka  Like Korduna u Ameriku , Australiju . A Srbi su naseljavani na ta područja .

Okolna sela oko Bosanske Krupe te podnogrmečka sela su bili prije prvog sv. Rata večinom naseljena Bošnjacima muslimanima koji su proglašenjem kraljevine otišli u Tursku i tu su naseljeni Srbi koji do tad nikad tu nisu živjeli . A ponašaju se danas kao da jesu .

• Like 2
5 hours ago, Grunf said:

Pričaš gluposti jer vrlo dobro znaš na što sam ja mislio. Pojam migrant pravno ne postoji u bilo kojim okvirima UN-ovih povelja, konvencija, dokumenata. Migrant je izbjeglica, i velika većina ljudi koji dolaze iz Afganistana, Sirije, Iraka, Pakistana, Libije i drugih zemalja u Bosnu i Hercegovinu i Evropu na ovaj ili na onaj način imaju status izbjeglice. Neki bježe od rata, neki od narušenih ljudskih prava, neki od političkog progona, neki od unutarnjih sukoba raznih naoružanih plemena. 

1 hour ago, Lidjo said:

Kad se razdvoji, onda će to biti druga pravna priča. Sad u ovom trenutku pojam izbjeglice je regulisan međunarodnim zakonima koje smo mi potpisali i koje mi trebamo poštovati. I tu ne govorim samo o momcima od 20 i kusur godina, već i o djeci kojoj zakonski moramo osigurati pravo na obrazovanje. Ova država to nije mogla uraditi više od godinu dana bez vanjske pomoći. 

3 hours ago, Barba said:

Ukoliko je 40 miliona Afrikanaca zahvaćeno ratom, političkim progonom, plemenskim ratovima, ukoliko im je sigurnost narušena, ili ih društvo ne prihvata zbog njihovog vjerskog, nacionalnog ili seksualnog porijekla, imaju svako zakonsko pravo da u drugim državama traže azile, i te države, potpisnice UN-ove konvencije, imaju zakonsku obavezu da im osigura život dostojan čovjeka. 

Druga je stvar da li će njih 40 miliona otići u Njemačku i hoće li im Njemačka svima odobriti azil ili neće. 

Nažalost, ne mogu editovati, da ne bi došlo do zabune, nisu svi migranti izbjeglice, ali su sve izbjeglice migranti. Postoje i oni, poput nas zadnjih godina, koji su stekli status migranata jednostavnim odlaskom na rad u inostranstvo. Ja se, kao jedan od takvih, ne smatram izbjeglicom.

46 minutes ago, Haldir said:

Pričaš gluposti jer vrlo dobro znaš na što sam ja mislio. Pojam migrant pravno ne postoji u bilo kojim okvirima UN-ovih povelja, konvencija, dokumenata. Migrant je izbjeglica, i velika većina ljudi koji dolaze iz Afganistana, Sirije, Iraka, Pakistana, Libije i drugih zemalja u Bosnu i Hercegovinu i Evropu na ovaj ili na onaj način imaju status izbjeglice. Neki bježe od rata, neki od narušenih ljudskih prava, neki od političkog progona, neki od unutarnjih sukoba raznih naoružanih plemena. 

Kad se razdvoji, onda će to biti druga pravna priča. Sad u ovom trenutku pojam izbjeglice je regulisan međunarodnim zakonima koje smo mi potpisali i koje mi trebamo poštovati. I tu ne govorim samo o momcima od 20 i kusur godina, već i o djeci kojoj zakonski moramo osigurati pravo na obrazovanje. Ova država to nije mogla uraditi više od godinu dana bez vanjske pomoći. 

Ukoliko je 40 miliona Afrikanaca zahvaćeno ratom, političkim progonom, plemenskim ratovima, ukoliko im je sigurnost narušena, ili ih društvo ne prihvata zbog njihovog vjerskog, nacionalnog ili seksualnog porijekla, imaju svako zakonsko pravo da u drugim državama traže azile, i te države, potpisnice UN-ove konvencije, imaju zakonsku obavezu da im osigura život dostojan čovjeka. 

Druga je stvar da li će njih 40 miliona otići u Njemačku i hoće li im Njemačka svima odobriti azil ili neće. 

Nažalost, ne mogu editovati, da ne bi došlo do zabune, nisu svi migranti izbjeglice, ali su sve izbjeglice migranti. Postoje i oni, poput nas zadnjih godina, koji su stekli status migranata jednostavnim odlaskom na rad u inostranstvo. Ja se, kao jedan od takvih, ne smatram izbjeglicom.

Mislio sam da ti se ne obracam vise ali moram, jer ti stvarno brkas loncice!

Ne moze EU sviju spasiti. Rat je trenutno u vise zemalja, ne samo sirija. U Nigeriji jos uvijek djeluje Boko Haram i sa tim ugrozava vecinu stanovnistva. U Jemenu je trenurno najveca katastrofa i tamo umiru dj3ca od gladi, ko njima pomaze?? Jel to znaci da svi ti ljudi se trebaju pustiti na put i doci u Europu? Gdje bi to zavrsilo? U pokusaju da sve te zemlje spasi EU bi sama postala kao te zemlje!

I opet da ti kazem, vecina ovih izbjeglica bjezi samo iz ekonomskih razloga i nema pravo na azil!

I pojam migrant odavno postoji, samo sto se taj izraz nije koristio prije jer nije bio poznat, pogledaj ovdje sva objasnjenja: https://www.energypress.net/pojasnimo-pojmove-sto-je-izbjeglica-a-sto-je-migrant/

Edited by Lidjo
  • Like 1
  • Dislike 1

@Haldir ne znam jesi ti isti onaj "austrijanac" samo sad sa drugim nickom koji je isto vrijedjao ovdje? Ti si ili neki mlad decko i slabo nacitan ili nas zaj... ovdje. Kako nepoznat pojam? Pojam migrant je prvi put upotrebljen kad je Kolumbo otkrio Ameriku.I sam kazes da imas status migranta ali ne razlikujes pojmove.Naravno da svi ljudi migriraju i zovu se migrantom ali postoje legalni i ilegalni migranti.Samo se zapitaj kako si ti dosao tu gdje jesi.Bez dokumentata,preko Pljesevice? U BiH je na desetine hiljada nasih ljudi koji cekaju da migriraju.Ali cekaju,cekaju legalne papire. I sam sam takav.Ali ako EU vec prima te ljude,po tvojoj i njihovoj prici,zasto nisu lijepo sjeli na avion u svojoj zemlji,sletjeli na odrediste i zatrazili azil? Postedjeli bi i sebe i sve ostale muka! 

Edited by Grunf
  • Like 1
8 hours ago, Haldir said:

Stvarno mi nije u cilju da raspravljamo o osnovnim pojmovima , ali razlika između pojmova migrant , izbjeglica ,prognanik je drastična a uz to sve si još pobrkao i pojmove azil .

I u samom engleskom jeziku postoji razlika i razdvajanje tih pojmova ,immigrants and refugees.

Svaka zemlja ima vlastite standarde i protokol definiranja statusa određenih stranaca na svom teritoriju .

Pa tako onaj iz Maroka nemože biti izbjeglica jer u Maroku nije rat on može biti samo ekonomski ili iz nekog drugog razloga migrant ili politički azilant mada je ovo drugo teško dokazati . Sad ima druga kvaka u većini EU zemalja pa tako recimo onaj iz Afganistana ili bilo koje druge zemlje zahvaćene ratom će biti definiran kao izbjeglica i dobit će takav status boravak na određeno vrijeme i čim se završi ratno stanje on se mora vratiti u matičnu zemlju . Baš kako su hiljade Bosanaca poslije rata vraćene iz Njemačke u Bosnu jer su bili prijavljeni kao izbjeglice .

To ovi migranti vrlo dobro znaju i zato neće da se izjašnjavaju kao izbjeglice .

2 hours ago, Grunf said:

@Haldir ne znam jesi ti isti onaj "austrijanac" samo sad sa drugim nickom koji je isto vrijedjao ovdje? Ti si ili neki mlad decko i slabo nacitan ili nas zaj... ovdje. Kako nepoznat pojam? Pojam migrant je prvi put upotrebljen kad je Kolumbo otkrio Ameriku.I sam kazes da imas status migranta ali ne razlikujes pojmove.Naravno da svi ljudi migriraju i zovu se migrantom ali postoje legalni i ilegalni migranti.Samo se zapitaj kako si ti dosao tu gdje jesi.Bez dokumentata,preko Pljesevice? U BiH je na desetine hiljada nasih ljudi koji cekaju da migriraju.Ali cekaju,cekaju legalne papire. I sam sam takav.Ali ako EU vec prima te ljude,po tvojoj i njihovoj prici,zasto nisu lijepo sjeli na avion u svojoj zemlji,sletjeli na odrediste i zatrazili azil? Postedjeli bi i sebe i sve ostale muka! 

Ljudi koji sad iz Bosne i Hercegovine idu raditi u Njemačku ili bilo gdje drugo nisu migranti već EXPAT. expatriate 

Nije ovo blamaza vec lopovluk.Ako je ugovor na 5 godina potpisat to znaci da ce se u slijedecih 5 godina, izbjeglice u Bihac slati (slijevati).IOM nece nikom nesto izgradjivati a da u tom odredjenu korist nevide.EU im je dodijelila novac oni to moraju u dugogodisnji plan koji im se (od istih predoci) uloziti - znaci Bihac je za njihove radnje zrtvovan.  U ovom svemu nije samo Suhret kriv vec nesposobni i za gradjane nezainteresovani predstavnici  u vladi (u Sarajevu), kantonalna pa onda i opstinska vlada.Sposobnost kantonalne vlade od poslijeratnog perioda vidi se na svemu (firme propadaju,omladina napusta svoju zemlju,  glavni grad kantona sve vise propada,...) i sve jer godinama vladaju nesposobni i pohlepni sa svojim uhljebima.I ovaj LIpovaca kad god se javi neku glupost izvali (mozda lik konta kako bi i on od IOM-a za sebe neku korist izvukao).Dok god se svi clanovi do sad vladajucih stranki ne podignu i ne naprave izmjenu vodecih lica u njihovim stranakama ( da postave sposobne i nesebicne ljude koji ce u korist kantona i gradjana raditi)  ovako ce nam biti a ovakvim radom stranke sve vise sebe same unistavaju - jer narod sve vise u  njih povjerenje gubi.

• Like 2
  • Thanks 1

@rucica1 upravo sam i mislio na Liponju,zato sam i rekao blamaža a i komentar ovog Samira.Ono sto najvise zabrinjava je sto se IOM nikad nije izjasnio koliko migranata sad vec formirani centri mogu primiti,sto znaci da ce kapacitete prosirivati kad i koliko hoce.Inace na fb profilu ovog Van den Farta su se skupili svi bihacki profiteri.Vidim mnoga imena za koja znam sta rade

Edited by Grunf
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...