Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Kao sto smo vlasnika Bire tako bi i sve profitere,na forumu i fesbuku, imenom i prezimenom prozivati trebali (narvno u odredjenom pravnom stilu) a ilegalce koji na crno pare od izbjeglica ilil IOM-a ubiru,  policijsku dojavu praviti i inspekcije im slati.Ako se tome nebude u kraj stalo onda ce grad Bihac grad profitera postati a gradjani ce onaj nevidiljivi dio (koji ce najvise ispastati) postati.

• Like 1
  • Replies 19,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3616

• rucica1

1497

• Barba

1265

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

1 hour ago, Grunf said:

@rucica1 upravo sam i mislio na Liponju,zato sam i rekao blamaža a i komentar ovog Samira.Ono sto najvise zabrinjava je sto se IOM nikad nije izjasnio koliko migranata sad vec formirani centri mogu primiti,sto znaci da ce kapacitete prosirivati kad i koliko hoce.Inace na fb profilu ovog Van den Farta su se skupili svi bihacki profiteri.Vidim mnoga imena za koja znam sta rade

Ima jedna uzrečica pa kaže lete ko muhe na govno , tako i Bihaćki profiteri .

m.PNG.e6fce90df3b39186cdefc7b7df0c39c7.PNG

m1.PNG.bda2fc708661f7cf008fd88b626b0878.PNG

Samo da se zna ko to radi na svoju ruku, ne pitajući ni vijeće ni građane.

Pa onda i ovo dozvoljava u "svom gradu", valjda smatra Bihać svojim gradom ???  čisto sumnjam

IOM ignoriše Upravu policije i Vladu USK: Nisu ispoštovali zahtjeve Operativne grupe, migrantima još uvijek nije zabranjeno kretanje u noćnim satima

https://www.cazin.net/vijesti/iom-ignorise-upravu-policije-i-vladu-usk?fbclid=IwAR0ROVWXC0HTtxVm5cwtufOH_aMx2ngP3ymznJ4lRicpkrno82lSVxfFv2Y#sthash.kVxrWHbq.xFznAKFK.dpbs

38 minutes ago, Lidjo said:

U kojoj grupi je ovo pisano u vezi ko je dao saglasnost da se migranti u djacki dom usele?

Pa zar nije bila rij3c da je sin od gradonacelnika dobio posao u IOM i zato Fazlic dao saglasnost za Borice?

Lik dao saglasnost da dodje novih par hiljada migratana samo da bi se njegov sin zaposlio? Ko to normalan moze reci kamoli uraditi? Kritika se treba bazirati na istini, a ne izmisljati lazi samo da bi se napakostilo nekome.

Fakat trollate previse, kako vas nije sramota vise?!

• Dislike 4
46 minutes ago, Vywegh said:

Lik dao saglasnost da dodje novih par hiljada migratana samo da bi se njegov sin zaposlio? Ko to normalan moze reci kamoli uraditi? Kritika se treba bazirati na istini, a ne izmisljati lazi samo da bi se napakostilo nekome.

Činjenica je da je Šuki dao na svoju ruku Boriće što je i sam priznao a ima i video izjava,bez znanja bilo koga pa i GV.Bio taj potez dobar ili loš Šuki je ZLOUPOTRIJEBIO svoj položaj i zbog tog mora odgovarati.Da li je zaposlio sina ili ne ja to ne znam ali sigurno je imao interes u svemu tome jer ne bi riskirao badava a i to je lako provjeriti mada ja ne znam ni ko mu je sin

• Like 3
51 minutes ago, Vywegh said:

Ti si smijesan, samo zato sto ne pase u tvoj plan nije istina? Ja sam probao naci nesto na netu ali na brzinu nisam uspio. Odi na stranicu 147 ove teme i vidi 2 komentara od clana saco isto je pisao kao ja sad. Ja sam to n3gdje citoali sad na brzinu ne mogu naci. Ali isto tako ide u plan da je fondacija open society dala gradu bihacu 50000. Mislis samo tek tako, bez ikakve pozadine?

• Dislike 1
4 minutes ago, Lidjo said:

Ti si smijesan, samo zato sto ne pase u tvoj plan nije istina? Ja sam probao naci nesto na netu ali na brzinu nisam uspio. Odi na stranicu 147 ove teme i vidi 2 komentara od clana saco isto je pisao kao ja sad. Ja sam to n3gdje citoali sad na brzinu ne mogu naci. Ali isto tako ide u plan da je fondacija open society dala gradu bihacu 50000. Mislis samo tek tako, bez ikakve pozadine?

50.000? KM? EUR? Sića. Porodica one silovane djevojke sa posebnim potrebama bi trebala tužiti grad i posebno tužiti Šukija a grad oderati do te mjere da bankrotira.Kad sve ide u pm nek ide onda do kraja

• Like 1
1 hour ago, Vywegh said:

Šta tebi nije jasno ??

100% tačna info da je šuhret dao Boriće bez ičije saglasnosti

100% tačna info da  mu je stariji sin dobio posao u IOM-u

E sad to što neki na osnovu tih činjenica možda i trolaju opet je kriv šuhret.

Neko je pitao koja je to grupa na FB : STOP invaziji migranata!! Udruženje gradjana Bihaća (grupa je zatvorena, treba odobrenje admina za pristup)

• Like 1
  • Thanks 2
13 hours ago, Lidjo said:

Pa ima pozadina. 5000 migranata. A to sto si citao negdje o tome ne znaci da je istina, danas pise ko sta hoce. 

Hocu samo da kazem da je nebulozno tvrditi da je covjek dao saglasnost da dodje novih 2000 migranata samo da bi mu kao sin dobio posao. Pa jbte to ne bi ni Dodik uradio, rekao bi: cekaj malo, previse je jbga ...

12 hours ago, dobri duh said:

Šta tebi nije jasno ??

100% tačna info da je šuhret dao Boriće bez ičije saglasnosti

100% tačna info da  mu je stariji sin dobio posao u IOM-u

E sad to što neki na osnovu tih činjenica možda i trolaju opet je kriv šuhret.

Neko je pitao koja je to grupa na FB : STOP invaziji migranata!! Udruženje gradjana Bihaća (grupa je zatvorena, treba odobrenje admina za pristup)

Ali covjece, u IOM dobije posao ko god hoce. Ne kazem ja da nije dao saglasnost ali mi je razlog koji se provlaci ovuda potpuno besmislen, stavise, zlonamjeran.

• Like 1
1 hour ago, Vywegh said:

Pa ima pozadina. 5000 migranata. A to sto si citao negdje o tome ne znaci da je istina, danas pise ko sta hoce. 

Hocu samo da kazem da je nebulozno tvrditi da je covjek dao saglasnost da dodje novih 2000 migranata samo da bi mu kao sin dobio posao. Pa jbte to ne bi ni Dodik uradio, rekao bi: cekaj malo, previse je jbga ...

Ali covjece, u IOM dobije posao ko god hoce. Ne kazem ja da nije dao saglasnost ali mi je razlog koji se provlaci ovuda potpuno besmislen, stavise, zlonamjeran.

Zasto bi bio zlonamjeran? Tebi zloupotreba polozaja gradonacelnika jednog grada nije nista ali ako se neki građanin pobuni protiv toga onda je to zlonamjerno.Znas,ima nas u gradu jako puno koji nismo ovce

Ovo je čista rasprodaja grada od strane gradonačelnika pitanje je samo šta je sljedeće jer kad proljeće dođe bit će ludnica.Nevjerojatno je da općinsko vjece ne može ništa učiniti tj možda i ode al kao što neko reče u tome su osobni interesi

• Like 1
30 minutes ago, sk64 said:

Ovo je čista rasprodaja grada od strane gradonačelnika pitanje je samo šta je sljedeće jer kad proljeće dođe bit će ludnica.Nevjerojatno je da općinsko vjece ne može ništa učiniti tj možda i ode al kao što neko reče u tome su osobni interesi

Pa šta će općinsko vijece kad će svako od njih cutati samo da uzmu pare .

• Like 1
2 hours ago, Grunf said:

Zasto bi bio zlonamjeran? Tebi zloupotreba polozaja gradonacelnika jednog grada nije nista ali ako se neki građanin pobuni protiv toga onda je to zlonamjerno.Znas,ima nas u gradu jako puno koji nismo ovce

Mozda nisam bio dovoljno jasan. Ne kazem da nije samostalno donio tu odluku ali su mi razlozi, koji kruze po kuloarima, za tu odluku, u najmanju ruku smijesni. 

Ne pomisli li niko, ni u sali, da je mozda pod pritiskom donio tu odluku, da je mozda uvjetovan necim.

Ispade da sam mu advokat, ali nisam i ne zelim biti samo kazem da nije uredu takve tvrdnje, neargumentovane, iznositi.

Ko bi normalan za 800 km plate pustio 2000 migranata u grad? O cemu pricamo?!

• Like 1
3 hours ago, Vywegh said:

Pa mislim da se tu ne radi o poslu obicne cistacice 😁

Lp

• Dislike 1

Šuhret Fazlić zna, bolje od ikog, da se ne može suprostavljati IOM-u iz razloga što će se desiti situacija da će sav teret njihovog zbrinjavanja pasti na njegova leđa. Ali je istina da je dio ljudi u IOM-u stranački obojen i da je njihova politička opcija usko vezana za Šuhreta Fazlića. 

7 minutes ago, Vywegh said:

Mozda nisam bio dovoljno jasan. Ne kazem da nije samostalno donio tu odluku ali su mi razlozi, koji kruze po kuloarima, za tu odluku, u najmanju ruku smijesni. 

Ne pomisli li niko, ni u sali, da je mozda pod pritiskom donio tu odluku, da je mozda uvjetovan necim.

Ispade da sam mu advokat, ali nisam i ne zelim biti samo kazem da nije uredu takve tvrdnje, neargumentovane, iznositi.

Ovdje ti vlada atmosfera istomišljenika koji vjeruju kako iza svega stoji neki viši cilj nekih interesnih milijarderskih skupina koje od Bosne žele napraviti Afganistan, i u svakoj informaciji koju čuju oni vide isključivo istinu. 

Podsjećaju me na Ivana Pernara koji je u Bihaću iznio više dezinformacija u sat vremena, nego ovi svi otkako je tema otvorena. 

Edited by Haldir
  • Dislike 3
19 minutes ago, Vywegh said:

Suhret Fazlic je to uradio.A vidi kako se Kladuscani slozno protive bez obzira na stranacku pripadnost dakle nema tu nikakvog pritiska.Dalje,plata od 800 KM...pa imas situacija kad je u nekim organizacijama bolje i volontirati neki period nego raditi u nekoj firmi za 2000 KM isti taj period,s obzirom na iskustva i POZNANSTVA koja steknes.800 KM? Cisto sumnjam da je tolika plata,radnica na kasi u trgovackom centru ima toliku platu.Ili znas iz prve ruke :D

Edited by Grunf
15 minutes ago, Haldir said:

Plata ljudi koji rade za IOM u najvećem broju slučajeva ne prelazi 800 KM. 

I ti to znas iz inostranstva?Pa dobro,ja ne govorim o financijskom gledistu nego o necem drugom.Cinjenica je eto da mu stariji sin radi za IOM.Da li je bilo interesa i dogovora,slucajno ili ne to vise nije vazno.Da su imalo pošteni kakvim se Šuki predstavlja,odbio bi takav posao pogotovo za male novce a upravo iz razloga da ne bi ispalo to sto je ispalo.Ja lično da je moj otac u pitanju i da smo u toj situaciji,nikad ne bih prihvatio taj posao pogotovo sto je to sitnis.To je samo dokaz koliko su to sitne duše i za kako smješno male novce su se prodali.

• Like 2
1 hour ago, Haldir said:

Šuhret Fazlić zna, bolje od ikog, da se ne može suprostavljati IOM-u iz razloga što će se desiti situacija da će sav teret njihovog zbrinjavanja pasti na njegova leđa.

Zvuci strasno i zaista tesko, medjutim u to ne vjerujem. Mislim da bi i bilo bolje da se ovi iz IOm istjeraju, onda bi vlada morala nesto poduzeti, jer to i je pitanje cijele drzave! 

Ovo sto se desilo nije se smijelo desiti, zabrinjava me vise to da se narod izgleda sa tim pomirio i da niko vise ne reaguje, cak ni komesar vise ni rijeci o tome..

• Dislike 1
2 hours ago, Grunf said:

I ti to znas iz inostranstva?Pa dobro,ja ne govorim o financijskom gledistu nego o necem drugom.Cinjenica je eto da mu stariji sin radi za IOM.Da li je bilo interesa i dogovora,slucajno ili ne to vise nije vazno.Da su imalo pošteni kakvim se Šuki predstavlja,odbio bi takav posao pogotovo za male novce a upravo iz razloga da ne bi ispalo to sto je ispalo.Ja lično da je moj otac u pitanju i da smo u toj situaciji,nikad ne bih prihvatio taj posao pogotovo sto je to sitnis.To je samo dokaz koliko su to sitne duše i za kako smješno male novce su se prodali.

Ja zaista nemam nikakvu empatiju prema politici Šuhreta Fazlića, što je vidljivo iz mojih ranijih postova, ali zvuči previše glupo da je Šuhret Fazlić uradio neke stvari koje mu stavljate na teret, a zarad zaposlenja njegovog sina. IOM skoro svaki mjesec raspiše nove konkurse za radna mjesta, i svi koji žele mogu se prijaviti. 

Druga bitna stvar je ta da ste nekidan u drugoj temi raspravljali o tome kako je Šuhret pripremio zapošljavanje za hrpu ljudi iz A-SDA i PoMAK-a, i otud i moje pitanje - zar ne bi bilo logičnije da se s vremenom za takva zaposlenja trguje i neka pozicija za njegovog sina, ili bi on kao gradonačelnik radio to što mu vi stavljate na teret, a za 800 maraka platu? 

Da, ja to iz inostranstva znam, jer sam novinar koji je već radio priče na temu migrantske krize.

1 hour ago, Lidjo said:

Zvuci strasno i zaista tesko, medjutim u to ne vjerujem. Mislim da bi i bilo bolje da se ovi iz IOm istjeraju, onda bi vlada morala nesto poduzeti, jer to i je pitanje cijele drzave! 

Vidjeli smo šta se dešava dok IOM nije ušao u ovu priču sa svojim sredstvima. Država Bosna i Hercegovina je pokvaren sistem u kojem svi nadležnost prebacuju na druge. IOM je ovdje potreban i jedino je on garancija poštivanja konvencija i djelomično zakona ove države. Kažem to jer je iz statistike vidljivo da i migranti čine krivična djela, a da nemaju krov nad glavom, tople krevete i obroke, to bi već predstavljalo ogroman problem. 

• Dislike 3

@Haldir novinar koji je pisao na temu migrantske krize? Svaka konverzacija sa tobom ovdje zavrsava a tako bi trebali i ostali forumasi.Mi dobro znamo da su novinari a s tim i mediji placeni da pisu o migrantskoj krizi. Od mene neces dobiti vise niti jednu jedinu repliku.Pozz

• Like 2

Sasvim je logično da novinari budu plaćeni za pisanje na određenu temu. Ali je isto tako sasvim nelogično tvrditi ono što se može izvući iz konteksta tvoje rečenice, a to je da su svi mediji plaćeni kako bi stvarali negativnu atmosferu. Plaćen je recimo USN.ba, direktno iz budžeta grada sa 7 hiljada maraka da prenosi vaše lažne informacije o silovanju, kao i same pozive na ubistva migranata, od čega su naknadno profitirali Šuhret Fazlić, Nermin Ogrešević i Rifet Hozanović. 

Druga, vrlo bitna stvar, je ta što ti ne znaš ni u kojem sam mediju objavio priču, niti sa kakvim sam novinarima radio te priče. I to je ono što me najviše žalosti kod ovog društva, ti opasni zaključci koji nemaju nikakvo uporište, a koji su, zapravo, glavni argument većine naših ljudi. 

Edited by Haldir
  • Like 1
  • Dislike 4

Bosna je država gdje možeš za dvije sedmice završiti školu i dobiti diplomu a što onda nebi za Lični interes pustio u grad tolike migrante .

Šuhret Fazlić je nesposobni hinjo koji od početka mandata letargično neradi ništa svako njegovo pravdanje je glupost  grad će biti uništen zbog lošeg imidža toliko je ljudi uložilo i u apartmane i ugostiteljstvo. Na kaju će svi Bihac zaobilaziti u širokom luku osim migranata .

• Like 3
18 minutes ago, Haldir said:

Sasvim je logično da novinari budu plaćeni za pisanje na određenu temu. Ali je isto tako sasvim nelogično tvrditi ono što se može izvući iz konteksta tvoje rečenice, a to je da su svi mediji plaćeni kako bi stvarali negativnu atmosferu. Plaćen je recimo USN.ba, direktno iz budžeta grada sa 7 hiljada maraka da prenosi vaše lažne informacije o silovanju, kao i same pozive na ubistva migranata, od čega su naknadno profitirali Šuhret Fazlić, Nermin Ogrešević i Rifet Hozanović. 

Druga, vrlo bitna stvar, je ta što ti ne znaš ni u kojem sam mediju objavio priču, niti sa kakvim sam novinarima radio te priče. I to je ono što me najviše žalosti kod ovog društva, ti opasni zaključci koji nemaju nikakvo uporište, a koji su, zapravo, glavni argument većine naših ljudi. 

Potvrdu silovanja djevojke sa posebnim potrebama imas i na stranici MUP-a kao i uhapsenog silovatelja,također i pokušaj silovanja 13-to godisnje djevojcice i također uhapsenog silovatelja.Uprkos tim cinjenicama ti negiras zlo koje se nekom dogodilo iako imas jasne dokaze.Takve stavove u ovom slucaju imaju ili placenici ili radikalni islamisti među našim narodom.I jedni i drugi su jako opasni po okolinu.Medije mozete usutkati ali narod ne! Idtina kad tad izidje na vidjelo

• Like 1
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...