Jump to content
FORUM

Recommended Posts

1 hour ago, Grunf said:

@Barba na ovoj fb stranici CK Kljuc imas pravu invaziju "humanitaraca" i laznih profila a nista bolji nisu ni ovi iz CK Kljuc kako mogu zapaziti ima tu i neka Sanela nisam upratio prezime

To su likovi koji nemaju posla niti bilo kakvih drugi obaveza i čitav dan mlate po društvenim mrežama. Ti isti nisu nikad nikom pomogli u životu a glume najveće humanitarce i pacifiste . Njima je dovoljno da je neko musliman a sad sto je taj isti vojnik raspale islamske države i okorjeli kriminalac zločinac njima to ništa ne znači iste te bosanske vehabije bi sutra uvele šerijat i ubijale sve koji im se suprotstave.

Moj komšija je isti takav sve sto ima stekao na haramu najveći alkoholičar i drogeraš bio čitav rat bio u Austriji vratio se nakon sto su ga istjerali i samo priča kako treba ubijati Srbe da on moli boga da rat počne da bi ubio nekog srbina smetaju mu crkve po Bihaću zvonjava. Ode u Konzum i prati komšije ko od njih uzima svinjske proizvode.

• Like 2
  • Haha 1

2 minutes ago, Lidjo said:

Dok odgovorni pricaju i mlate praznu slamu izbjeglice i dalje stizu.

https://usnovosti.ba/usn-novosti/bihac/citaoci-salju-fotografije-nova-tura-migranata-stigla-u-bihac-otisli-u-pravcu-naselja-mali-lug-foto/138432

I naravno, kao i uvijek  sve zene jadne i djeca...

Stižu novi svaki dan ! Dolaze pjesice,autobusima,vozom,privatnim prevozom,invazija se produzava.Zanimljiva je stvar da ti ljudi tacno znaju kud treba da idu.Gdje se moze smjestiti 200 ljudi?

Edited by Grunf

55 minutes ago, Grunf said:

Stižu novi svaki dan ! Dolaze pjesice,autobusima,vozom,privatnim prevozom,invazija se produzava.Zanimljiva je stvar da ti ljudi tacno znaju kud treba da idu.Gdje se moze smjestiti 200 ljudi?

Ko u malom Lugu ima objekat da smjesti 200 ilegalaca ???

Migrante neko tačno i precizno navodi gdje da idu i šta da rade odnosno gdje da se sakrivaju oni su vrlo dobro upoznati da će određen broj biti vraćen iz Bihaća zato i ne idu u centre. Žalosno da policija ovo nemože spriječiti .

• Like 3
  • Dislike 1

Prijateljica mi prica, covjek navecer parkirao auto u svoje dvoriste, probudio se oko 6 ujutro i slucajno bacio pogled u dvoriste te zapazio da mu na autu nema tablica. Odmah je to prijavio mupu.Nakon nekoliko javljaju mu da su nasli tablice na autu koje su kod Plitvica uhvatili. Auto je bilo puno izbjeglica. Pripazite auta.Ti sverceri su postali zesci problem tako da bi gradjani kad takve sumnjive likove primjete,trebali odmah policiji dojaviti.Takodjer auta koja izbjeglice vozaju trebali bi odmah uslikati ili zapisati tablice i dalje policiji dostaviti.U okolici kod Leina njoj provalili u kucu, sve zivo pokrali (ona bude u Njemackoj).Komsije joj javile.Kad je policija dosla a ono njih sestorica u kuci ispruzeni.😠     

• Like 3
  • Dislike 1

29 minutes ago, rucica1 said:

Prijateljica mi prica, covjek navecer parkirao auto u svoje dvoriste, probudio se oko 6 ujutro i slucajno bacio pogled u dvoriste te zapazio da mu na autu nema tablica. Odmah je to prijavio mupu.Nakon nekoliko javljaju mu da su nasli tablice na autu koje su kod Plitvica uhvatili. Auto je bilo puno izbjeglica. Pripazite auta.Ti sverceri su postali zesci problem tako da bi gradjani kad takve sumnjive likove primjete,trebali odmah policiji dojaviti.Takodjer auta koja izbjeglice vozaju trebali bi odmah uslikati ili zapisati tablice i dalje policiji dostaviti.U okolici kod Leina njoj provalili u kucu, sve zivo pokrali (ona bude u Njemackoj).Komsije joj javile.Kad je policija dosla a ono njih sestorica u kuci ispruzeni.😠     

Nisu to izbjeglice,vec ilegalni migranti i odbjegli vojnici ISIL-a

• Like 4

Jednostavno otjerati migrante odavde zajedno sa našom političkom bagrom koja nas guši 20 godina.ko se ne slaže s tim nek im se pridruži.

• Like 3

1 hour ago, rucica1 said:

Prijateljica mi prica, covjek navecer parkirao auto u svoje dvoriste, probudio se oko 6 ujutro i slucajno bacio pogled u dvoriste te zapazio da mu na autu nema tablica. Odmah je to prijavio mupu.Nakon nekoliko javljaju mu da su nasli tablice na autu koje su kod Plitvica uhvatili. Auto je bilo puno ilegalne bagre. Pripazite auta.Ti sverceri su postali zesci problem tako da bi gradjani kad takve sumnjive likove primjete,trebali odmah policiji dojaviti.Takodjer auta koja izbjeglice vozaju trebali bi odmah uslikati ili zapisati tablice i dalje policiji dostaviti.U okolici kod Leina njoj provalili u kucu, sve zivo pokrali (ona bude u Njemackoj).Komsije joj javile.Kad je policija dosla a ono njih sestorica u kuci ispruzeni.😠     

Trebali bi organizovati Patriotsku ligu koja bi ako ustreba bila policiji podrska. Ovaj Mektic (lazov) potpuno prolupo - al kad bolje promislim mozda ovaj svoj nerad i samo prosipanje prici, namjerno radi (mislim kako bi stogod izprovociro). 😠

• Like 1

Sada vise nema sumnje, Sarajevo se ponasa kao da USK nije dio BiH, ovako nesto se ne vidi svaki dan, doslovce ste ostavljeni na milost i nemilost. USK ima previse neprijatelja  a neznas koji je gori, 1) centralna vlast, 2) IOM (paravlast), 3) domaci izdajnici. Sto upoce uciniti?.

• Like 3

Covjek koji je nadlezan za ovu krizu se pita kako mi u Bihacu mislimo samo tako dovesti 4.000 migranata. A kako je samo tako u Bihac i USK-a dovezeno oko 30.000 migranata za godinu dana, 30.000 idioti jedni. Sve vas treba na robiju, goli otok je za vas raj, Ministarstvo, Sl. za strance, sve na robiju, hocete od Usk-a napraviti geto, naseliti kriminalcima, ilegalnim putevima, ilegalnim migrantima, na osnovu vasih ilegalnih poteza, pravite sodomu i gomoru od nas, pustili ste i organizovali da nam stavljaju nozeve pod vrat, nama i nasoj djeci, da nam siluju zene, da provaljuju kuce, kradu, unistavaju imovinu, zelite nas silom maknuti sa ovih prostora, nasih ognjista. Vi ste agresori sopstvenog naroda, vi ste zlocinci. 17 krivicnih od strane migranata za 2 dana, neka je 5 za dan, 5×365=1.825 nedjela za godinu dana. Hvala lijepo.

• Like 5

Iz iskustva starog godinu dana koliko traje ova migrantska kriza sve sam veći skeptik i mišljenja sam da od slanja 4000 migranata za Sarajevo neće biti ništa. Ako treba Mektić će narediti specijalnim policijskim snagama da " zavedu red "u Bihaću, zavešće se i izvanredno stanje u USK  ako treba, al migranti natrag u Sarajevo neće. Ta bagra u Sarajevu USK i ne doživljava kao dio BiH tako da to nije ništa novo .Eto živi bili pa vidjeli 7 dana nije daleko.

• Like 3

5 minutes ago, sk64 said:

Iz iskustva starog godinu dana koliko traje ova migrantska kriza sve sam veći skeptik i mišljenja sam da od slanja 4000 migranata za Sarajevo neće biti ništa. Ako treba Mektić će narediti specijalnim policijskim snagama da " zavedu red "u Bihaću, zavešće se i izvanredno stanje u USK  ako treba, al migranti natrag u Sarajevo neće. Ta bagra u Sarajevu USK i ne doživljava kao dio BiH tako da to nije ništa novo .Eto živi bili pa vidjeli 7 dana nije daleko.

Istog sam mišljenja i kao što sam napisao neki dan niti nas Sarajevo (kao sjedište BiH ne kao grad) doživljava pretjerano ozbiljno niti je jednom četničkom vojniku iz zadnjeg rata pogotovo stalo do nas.

• Like 1

Pa naravno da nema nista ni od cega dok god se mirno posmatra to sve. Ko nam je brate kriv. Sta smo mi uradili ili kako smo mi ustali protiv toga? Vidjela sam na takozvanim protestima od 50 ljudi. Treba nam i jos gore kad smo glupi i mi najvishe volimo da nam se desava lose kako bismo mogli glumiti zrtve i kukati. A opet skuzis da cujes da kuka onaj sto ima, a oni glupani sto su spali na krisku kruha dnevno sute i kuliraju bukvalno, i kazu a neka, sabur, bice bolje, daj ista, daj nam aliju i bakira bla bla bla... Katastrofa. Gadi mi se ovaj narod i ova svijest. Treba da nas tuku siluju i kradu od nas jer mi koliko vidim ni ne trazimo nista drugo, mi navijamo za ovo sve sto se desava i ocigledno podrzavamo to. 

Glupi narod krajine i bosne i hercegovine

Edited by Fugaziii
  • Like 1
  • Sad 1

30 minutes ago, Grunf said:

Istog sam mišljenja i kao što sam napisao neki dan niti nas Sarajevo (kao sjedište BiH ne kao grad) doživljava pretjerano ozbiljno niti je jednom četničkom vojniku iz zadnjeg rata pogotovo stalo do nas.

Pa Dodik i Vucic ovo i rade. Velik dio ove bagre dosao je pomoc bezviznog rezima Srbije avionom u Srbiju. Ti srbski turisti pobacali su (ili sakrili) svoje dokumente (pasose) i produzili put preko RS-a za Bihac. O tome Mektic nesmije zucnuti.😠

17 minutes ago, rucica1 said:

Pa Dodik i Vucic ovo i rade. Velik dio ove bagre dosao je pomoc bezviznog rezima Srbije avionom u Srbiju. Ti srbski turisti pobacali su (ili sakrili) svoje dokumente (pasose) i produzili put preko RS-a za Bihac. O tome Mektic nesmije zucnuti.😠

Pa naravno. Donedavno mislim, Iran je imao bezvizni režim sa Srbijom i mislim da je ukinut ali nisam znao da i Pakistan ima bezvizni režim sa Srbijom. Sve je to planski. Mislim, koliko građana Srbije putuje u Iran ili u Pakistan da bi taj bezvizni režim bio opravdan? Sve je to dio jedne mnogo veće politike Srbije,Turske i Rusije naspram zapada ali nije moje da o tom pišem jer zvuči smiješno

Edited by Grunf
  • Like 2

11 minutes ago, Grunf said:

Pa naravno. Donedavno mislim, Iran je imao bezvizni režim sa Srbijom i mislim da je ukinut ali nisam znao da i Pakistan ima bezvizni režim sa Srbijom. Sve je to planski. Mislim, koliko građana Srbije putuje u Iran ili u Pakistan da bi taj bezvizni režim bio opravdan? Sve je to dio jedne mnogo veće politike Srbije,Turske i Rusije naspram zapada ali nije moje da o tom pišem jer zvuči smiješno

Sta nije ,pa o tome ne samo da pisati trebamo nego i na sav glas pricati.Nek vide da nismo glupi i slijepi.😯 IOM treba natjerati da to EU predoci i da se odredjene mjere poduzmu.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...