Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

Prijateljica mi prica, covjek navecer parkirao auto u svoje dvoriste, probudio se oko 6 ujutro i slucajno bacio pogled u dvoriste te zapazio da mu na autu nema tablica. Odmah je to prijavio mupu.Nakon nekoliko javljaju mu da su nasli tablice na autu koje su kod Plitvica uhvatili. Auto je bilo puno izbjeglica. Pripazite auta.Ti sverceri su postali zesci problem tako da bi gradjani kad takve sumnjive likove primjete,trebali odmah policiji dojaviti.Takodjer auta koja izbjeglice vozaju trebali bi odmah uslikati ili zapisati tablice i dalje policiji dostaviti.U okolici kod Leina njoj provalili u kucu, sve zivo pokrali (ona bude u Njemackoj).Komsije joj javile.Kad je policija dosla a ono njih sestorica u kuci ispruzeni.😠     

• Like 3
  • Dislike 1

29 minutes ago, rucica1 said:

Prijateljica mi prica, covjek navecer parkirao auto u svoje dvoriste, probudio se oko 6 ujutro i slucajno bacio pogled u dvoriste te zapazio da mu na autu nema tablica. Odmah je to prijavio mupu.Nakon nekoliko javljaju mu da su nasli tablice na autu koje su kod Plitvica uhvatili. Auto je bilo puno izbjeglica. Pripazite auta.Ti sverceri su postali zesci problem tako da bi gradjani kad takve sumnjive likove primjete,trebali odmah policiji dojaviti.Takodjer auta koja izbjeglice vozaju trebali bi odmah uslikati ili zapisati tablice i dalje policiji dostaviti.U okolici kod Leina njoj provalili u kucu, sve zivo pokrali (ona bude u Njemackoj).Komsije joj javile.Kad je policija dosla a ono njih sestorica u kuci ispruzeni.😠     

Nisu to izbjeglice,vec ilegalni migranti i odbjegli vojnici ISIL-a

• Like 4

1 hour ago, rucica1 said:

Prijateljica mi prica, covjek navecer parkirao auto u svoje dvoriste, probudio se oko 6 ujutro i slucajno bacio pogled u dvoriste te zapazio da mu na autu nema tablica. Odmah je to prijavio mupu.Nakon nekoliko javljaju mu da su nasli tablice na autu koje su kod Plitvica uhvatili. Auto je bilo puno ilegalne bagre. Pripazite auta.Ti sverceri su postali zesci problem tako da bi gradjani kad takve sumnjive likove primjete,trebali odmah policiji dojaviti.Takodjer auta koja izbjeglice vozaju trebali bi odmah uslikati ili zapisati tablice i dalje policiji dostaviti.U okolici kod Leina njoj provalili u kucu, sve zivo pokrali (ona bude u Njemackoj).Komsije joj javile.Kad je policija dosla a ono njih sestorica u kuci ispruzeni.😠     

Covjek koji je nadlezan za ovu krizu se pita kako mi u Bihacu mislimo samo tako dovesti 4.000 migranata. A kako je samo tako u Bihac i USK-a dovezeno oko 30.000 migranata za godinu dana, 30.000 idioti jedni. Sve vas treba na robiju, goli otok je za vas raj, Ministarstvo, Sl. za strance, sve na robiju, hocete od Usk-a napraviti geto, naseliti kriminalcima, ilegalnim putevima, ilegalnim migrantima, na osnovu vasih ilegalnih poteza, pravite sodomu i gomoru od nas, pustili ste i organizovali da nam stavljaju nozeve pod vrat, nama i nasoj djeci, da nam siluju zene, da provaljuju kuce, kradu, unistavaju imovinu, zelite nas silom maknuti sa ovih prostora, nasih ognjista. Vi ste agresori sopstvenog naroda, vi ste zlocinci. 17 krivicnih od strane migranata za 2 dana, neka je 5 za dan, 5×365=1.825 nedjela za godinu dana. Hvala lijepo.

• Like 5

Iz iskustva starog godinu dana koliko traje ova migrantska kriza sve sam veći skeptik i mišljenja sam da od slanja 4000 migranata za Sarajevo neće biti ništa. Ako treba Mektić će narediti specijalnim policijskim snagama da " zavedu red "u Bihaću, zavešće se i izvanredno stanje u USK  ako treba, al migranti natrag u Sarajevo neće. Ta bagra u Sarajevu USK i ne doživljava kao dio BiH tako da to nije ništa novo .Eto živi bili pa vidjeli 7 dana nije daleko.

• Like 3

5 minutes ago, sk64 said:

Iz iskustva starog godinu dana koliko traje ova migrantska kriza sve sam veći skeptik i mišljenja sam da od slanja 4000 migranata za Sarajevo neće biti ništa. Ako treba Mektić će narediti specijalnim policijskim snagama da " zavedu red "u Bihaću, zavešće se i izvanredno stanje u USK  ako treba, al migranti natrag u Sarajevo neće. Ta bagra u Sarajevu USK i ne doživljava kao dio BiH tako da to nije ništa novo .Eto živi bili pa vidjeli 7 dana nije daleko.

Istog sam mišljenja i kao što sam napisao neki dan niti nas Sarajevo (kao sjedište BiH ne kao grad) doživljava pretjerano ozbiljno niti je jednom četničkom vojniku iz zadnjeg rata pogotovo stalo do nas.

• Like 1

Pa naravno da nema nista ni od cega dok god se mirno posmatra to sve. Ko nam je brate kriv. Sta smo mi uradili ili kako smo mi ustali protiv toga? Vidjela sam na takozvanim protestima od 50 ljudi. Treba nam i jos gore kad smo glupi i mi najvishe volimo da nam se desava lose kako bismo mogli glumiti zrtve i kukati. A opet skuzis da cujes da kuka onaj sto ima, a oni glupani sto su spali na krisku kruha dnevno sute i kuliraju bukvalno, i kazu a neka, sabur, bice bolje, daj ista, daj nam aliju i bakira bla bla bla... Katastrofa. Gadi mi se ovaj narod i ova svijest. Treba da nas tuku siluju i kradu od nas jer mi koliko vidim ni ne trazimo nista drugo, mi navijamo za ovo sve sto se desava i ocigledno podrzavamo to. 

Glupi narod krajine i bosne i hercegovine

Edited by Fugaziii
  • Like 1
  • Sad 1

30 minutes ago, Grunf said:

Istog sam mišljenja i kao što sam napisao neki dan niti nas Sarajevo (kao sjedište BiH ne kao grad) doživljava pretjerano ozbiljno niti je jednom četničkom vojniku iz zadnjeg rata pogotovo stalo do nas.

Pa Dodik i Vucic ovo i rade. Velik dio ove bagre dosao je pomoc bezviznog rezima Srbije avionom u Srbiju. Ti srbski turisti pobacali su (ili sakrili) svoje dokumente (pasose) i produzili put preko RS-a za Bihac. O tome Mektic nesmije zucnuti.😠

17 minutes ago, rucica1 said:

Pa Dodik i Vucic ovo i rade. Velik dio ove bagre dosao je pomoc bezviznog rezima Srbije avionom u Srbiju. Ti srbski turisti pobacali su (ili sakrili) svoje dokumente (pasose) i produzili put preko RS-a za Bihac. O tome Mektic nesmije zucnuti.😠

Pa naravno. Donedavno mislim, Iran je imao bezvizni režim sa Srbijom i mislim da je ukinut ali nisam znao da i Pakistan ima bezvizni režim sa Srbijom. Sve je to planski. Mislim, koliko građana Srbije putuje u Iran ili u Pakistan da bi taj bezvizni režim bio opravdan? Sve je to dio jedne mnogo veće politike Srbije,Turske i Rusije naspram zapada ali nije moje da o tom pišem jer zvuči smiješno

Edited by Grunf
  • Like 2

11 minutes ago, Grunf said:

Pa naravno. Donedavno mislim, Iran je imao bezvizni režim sa Srbijom i mislim da je ukinut ali nisam znao da i Pakistan ima bezvizni režim sa Srbijom. Sve je to planski. Mislim, koliko građana Srbije putuje u Iran ili u Pakistan da bi taj bezvizni režim bio opravdan? Sve je to dio jedne mnogo veće politike Srbije,Turske i Rusije naspram zapada ali nije moje da o tom pišem jer zvuči smiješno

Sta nije ,pa o tome ne samo da pisati trebamo nego i na sav glas pricati.Nek vide da nismo glupi i slijepi.😯 IOM treba natjerati da to EU predoci i da se odredjene mjere poduzmu.

• Like 1

Ovaj mektic je sirovina teska. Ne razumijem da se covjek na tako odgovoenoj i vaznoj funkciji tako ponasa. Pod hitno treba njegovu diplomu provjeriti!

Na pitsnje novinara sta su uradili nakon sastanka nije znao nista reci i tu zavrsava prica. Znqci nista konkretno Sarajevo nije poduzelo!

• Like 3

58 minutes ago, Lidjo said:

Ovaj mektic je sirovina teska. Ne razumijem da se covjek na tako odgovoenoj i vaznoj funkciji tako ponasa. Pod hitno treba njegovu diplomu provjeriti!

Na pitsnje novinara sta su uradili nakon sastanka nije znao nista reci i tu zavrsava prica. Znqci nista konkretno Sarajevo nije poduzelo!

Pa naravno da je sirovina.Ista sirovina tipa Dodika...samo tipičan bošnjo odmah zabali dok neko počne priču protiv Dodika pa tako i ovog Mektića okivaju u zvijezde

• Like 2

1 hour ago, dobri duh said:

Ovaj mektić stvarno smiješan lik, on bi opet razgovarao, pregovarao, odugovlačio itd

E nadam se da ovi naši koji su rekli da će odvesti migrante u Sarajevo imaju muda i da će to i uraditi

Poslušajte ovog komičara :

Kaže: "aeuuueuaeueueu učinili smo aueuaueueuaeueuuae ne mogu sada na pamet da kežaem aueueueuu"

Ali ovo je definitivno najjača izjava: 

"Šta će oni u Sarajevu, oni hoće da idu van BIH"

Postavljam pitanje Mektiću: "Kako on to misli da sprovede Migrante van BIH, jel to on podstrekiva Graničnu Službu i MUP USK da radi na NE-SPREČAVANJU ilegalnog prelaska preko granica"

Treba podsjetiti Mektića da je i podstrekivanje na Krivično djelo = Krivično djelo u smislu saučesništva. 

Krajna je BRUTALNO izdana od strane Srba (što i nije iznenađenje) ali i od Sarajeva (po Bog zna koji put)

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Like 2
  • Aferim! 1

• saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...