Jump to content
FORUM

Recommended Posts

2 hours ago, SAMO_REALNOST said:

Sugradjanka otisla u Kort, nakon kupovine 2 kese ostavila u zakljucanom autu, migranti razbili prozor i uzeli kese, bio dan. Zena zvala policiju da urade ista, rekli niste jedini, sta mi tu mozemo. Znaci za provale u kucu, za napade, za sve zivo, svaku vrstu kriminala, dovoljno je reci niste jedini, jos malo ce biti niste jedini, svima se desava i to je ok, sta se zalimo, izgovora za nerad milina. Sve je dopusteno, da nas kradu, tuku, siluju, ubijaju, sve je opravdano. Za sto legose Sehidi i svi drugi borci, da krvopije i kriminalci upravljaju gradom, i pritom uz pomoc ilegalnih krimi migranata vrse torturu nad normalnim gradjanima. Bjezi iz Bihaca, glavom bez obzira, zivotni cilj i fokus dokopati se granica van ovog jada i ovih besramnika.

Treba u pomoc zvati policiju iz Hadzica.Oni su izgleda hrabriji i azurniji. Po Hadicima ih ganjaju i nedaju im da se po gradu skupljaju.🤔

• Dislike 1

12 hours ago, Ado said:

Dodjes na kafu u Alhambru a ono breči migrantima -.- nemas gdje da sjedes sve ljudi zauzeli (mala djeca spavaju po stolicama) onda saznas da je tako svaki dan tu a stare raje vise nema..

Kakav insan moras biti da to tolerises? Mislim na sefa objekta.. trpiti to ruglo jer su stvarno pesini plus naguravanje i tuce ispred. 

Znači FLEKAČA vlasniku Alhambre ko kuca :) jad i tuga bljak!

Ovih dana, pogotovo ako navecer izidjes u Alhambru kao da si dosao u Pakistan....stvarno zalosno... nekada bas lijep i miran kafic sad se pretvorio u migrantski centar. :/

• Like 1

Do prije godinu dana propagandna mašinerija RS-a a i susjedne Republike Hrvatske su brujale o desetinama hiljada mudžahedina na području FBiH. Nije li vama malo čudno da isti entitet i ista Hrvatska zdušno proslijeđuju migrante na prostore gdje su bošnjaci većina i to bas na prostore gdje su navodili velike brojeve mudzahedina? Iako su veliki izgledi da tu među migrantima ima dobar broj ISIL-ovaca.Nije li vam čudno da se više "mudžahedini" ne spominju? Ni od strane Dodika ni od strane Kolinde pa čak ni od famoznog Galijaševića? Ja i dalje imam jedan osjećaj da se priželjkuje međubošnjački sukob izazvan na bilo koji način da bi se pokazalo i dokazalo da BiH ne može opstati.Šta bi se desilo ako i kada građani izgube strpljenje? Dobra izlika za postavljanje punktova na granice entiteta i fizičko razdvajanje dva entiteta.Možda se čini bezazleno ali o ovom sam pisao ovdje još prije par mjeseci i ovo je prilično opasna stvar

Edited by Grunf
  • Like 2

Just now, Grunf said:

Do prije godinu dana propagandna mašinerija RS-a a i susjedne Republike Hrvatske su brujale o desetinama mudžahedina na području FBiH. Nije li vama malo čudno da isti entitet i ista Hrvatska zdušno proslijeđuju migrante na prostore gdje su bošnjaci većina? Iako su veliki izgledi da tu ima dobar broj ISIL-ovaca.Nije li vam čudno da se više "mudžahedini" ne spominju? Ni od strane Dodika ni od strane Kolinde pa čak ni od famoznog Galijaševića? Ja i dalje imam jedan osjećaj da se priželjkuje međubošnjački sukob izazvan na bilo koji način da bi se pokazalo i dokazalo da BiH ne može opstati.Šta bi se desilo ako i kada građani izgube strpljenje? Dobra izlika za postavljanje punktova na granice entiteta i fizičko razdvajanje dva entiteta.Možda se čini bezazleno ali o ovom sam pisao ovdje još prije par mjeseci i ovo je prilično opasna stvar

Misliš da je to briga Bakira Izetbegovića ili Harisa Silajdžića koji imaju Vile u Turskoj.

• Like 2

2 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Misliš da je to briga Bakira Izetbegovića ili Harisa Silajdžića koji imaju Vile u Turskoj.

Naravno da nije,ali jeste mene jer je moja koža u pitanju.I tvoja naravno i onih lakirača noktiju.Ovo sve je samo jedan trojanski konj

• Like 1

5 hours ago, Grunf said:

Naravno da nije,ali jeste mene jer je moja koža u pitanju.I tvoja naravno i onih lakirača noktiju.Ovo sve je samo jedan trojanski konj

Jesi li svjestan koliko su ti ljudi moćni?

Pa eno ubiše onog Dragičevića, bacili ga u rijeku, ubila ga policija... "UGUŠIO SE".

Ko će stati na stranu naroda? Penzioneri?

Pa oni su pustili mladi da odu da im se više nema ko suprostaviti... Sad su tek Svemoćni!

• Like 1

16 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Jesi li svjestan koliko su ti ljudi moćni?

Pa eno ubiše onog Dragičevića, bacili ga u rijeku, ubila ga policija... "UGUŠIO SE".

Ko će stati na stranu naroda? Penzioneri?

Pa oni su pustili mladi da odu da im se više nema ko suprostaviti... Sad su tek Svemoćni!

Pa to je to!

Realno, ima mladih jos ali su oprani medijskim spinovima i subliminarnim porukama koje im podsvjesno prave paralizu shvatanja realnosti i gase u njima taj alternativni buntovnicki duh da se bore za sebe za svoju buducnost. Ugusili su alternativnu kulturu, obrazovanje, samopouzdanje i duh jedinstva medju ljudima, jer nije li geslo nasih svinjara ZAVADI PA VLADAJ.... 

Zalosno je gledati mlade ljude kako vrhunac i highlight svojih zivota vide u facebooku, instagramu i zlatnim farmama talenata koji bukvalno ubijaju celije u mozgu praveci od njih zombije koji nisu sposobni spoznati ozbiljnost situacije. Na protestima je najmanje mladih bilo i to je porazavajuce kad skuzis da njih nekako nije ni briga jer od upisa u srednju samo misle kako ce paliti odavde. Hocu mladost koja voli svoj Bihac i koja zeli da se izbori za bolju buducnost. Necu flegme kojima je zapravo svejedno sve ovo. Bihac je bio divan grad miran siguran cist, a vidi nas sad.... afganistansko pakistanski iran u nastajanju... nevjerovatno, porazavajuce

• Like 7
  • Thanks 1

Zeka taxi dovozi migrante.Upravo dovezao turu od 5 komada kod Cavkunovica pod punom spremom

• Sad 1

1 hour ago, Fugaziii said:

Realno, ima mladih jos ali su oprani medijskim spinovima i subliminarnim porukama koje im podsvjesno prave paralizu shvatanja realnosti i gase u njima taj alternativni buntovnicki duh da se bore za sebe za svoju buducnost. Ugusili su alternativnu kulturu, obrazovanje, samopouzdanje i duh jedinstva medju ljudima, jer nije li geslo nasih svinjara ZAVADI PA VLADAJ.... 

Zalosno je gledati mlade ljude kako vrhunac i highlight svojih zivota vide u facebooku, instagramu i zlatnim farmama talenata koji bukvalno ubijaju celije u mozgu praveci od njih zombije koji nisu sposobni spoznati ozbiljnost situacije. Na protestima je najmanje mladih bilo i to je porazavajuce kad skuzis da njih nekako nije ni briga jer od upisa u srednju samo misle kako ce paliti odavde. Hocu mladost koja voli svoj Bihac i koja zeli da se izbori za bolju buducnost. Necu flegme kojima je zapravo svejedno sve ovo. Bihac je bio divan grad miran siguran cist, a vidi nas sad.... afganistansko pakistanski iran u nastajanju... nevjerovatno, porazavajuce

Sve odlicno receno,samo bih jos dodala - nedostatak ili gubljenje medjusobne solidarnosti. Za sve to nisu samo mediji krivi nego i roditelji (aktivnosti u odgoju djece prepustili su (dobrim djelom) medijima. Kad bi se pitala, vec od petog razreda uvela bi predmet "Mediji i njihova konzumacija a na medjusobnu solidarnos, predznak bi vec u vrticima stavila. 

• Dislike 1

22 minutes ago, rucica1 said:

Sve odlicno receno,samo bih jos dodala - nedostatak ili gubljenje medjusobne solidarnosti. Za sve to nisu samo mediji krivi nego i roditelji (aktivnosti u odgoju djece prepustili su (dobrim djelom) medijima. Kad bi se pitala, vec od petog razreda uvela bi predmet "Mediji i njihova konzumacija a na medjusobnu solidarnos, predznak bi vec u vrticima stavila. 

Svakako.Nema solidarnosti među mladima...ove nove generacije će biti još gore.Nažalost,ja to vidim po vlastitom djetetu ali koliko god se trudio čovjek, u razredu postoji 10-toro druge djece čije roditelje nije briga za tim ili jednostavno nisu svjesni ili pak dorasli istom problemu. I  moje vlastito dijete meni kaže ako nije stalo drugoj djeci nije ni meni...dakle sama škola bi trebala imati takav program i u ovom slučaju bi trebalo krenuti od obrazovanja. Nažalost i mnoge radnike u nastavnom procesu bi trebalo "preodgojiti" - mislim na ove mlade kadrove

• Like 3

39 minutes ago, Grunf said:

Svakako.Nema solidarnosti među mladima...ove nove generacije će biti još gore.Nažalost,ja to vidim po vlastitom djetetu ali koliko god se trudio čovjek, u razredu postoji 10-toro druge djece čije roditelje nije briga za tim ili jednostavno nisu svjesni ili pak dorasli istom problemu. I  moje vlastito dijete meni kaže ako nije stalo drugoj djeci nije ni meni...dakle sama škola bi trebala imati takav program i u ovom slučaju bi trebalo krenuti od obrazovanja. Nažalost i mnoge radnike u nastavnom procesu bi trebalo "preodgojiti" - mislim na ove mlade kadrove

U takvim situacijama mom djetetu sam uvijek naglasavala da se sa pozitivnim primjerima mjeri i s njima ravna.:)

• Dislike 1

37 minutes ago, Fap mašina said:

Podijelite im oružje.

Screenshot_20190219-120648.png

Ima u proslim komentarima, neko je bio uredio sliku sa lakiracem i teroristima, ako neko slucajno naleti, bilo bi lijepo osvjeziti, jer ova vijest doslovno trazi tu sliku. Sve doktori, inzinjeri, buduci lakiraci, a sta ih je neotkriveno u Bihacu trenutno, sta ih je proslo, sta ce ih doci, cekaju pogodan trenutak za aktivaciju, pa uhapsili su 2 drzavljanina BiH u Njemackoj, bez dozvola boravka i radnih, ljudi granate prevozili, ali BiH je sigurna, sve fini posteni, ponavljaj ''SVE POD KONTROLOM'' !!!!

• Like 1

1 hour ago, saco said:

70.000 migranata krece iz Grcke, pa sta cekas Mekticu, da dodju do Bihaca pa da kazes da si nemocan, imas ovlasti policiju, vojsku na granicu.

https://www.cazin.net/vijesti/mektic-zabrinuti-smo-zbog-70-hiljada-migranata#sthash.JLapedA8.dpbs

https://usnovosti.ba/bih/sluzbeno-70-hiljada-migranata-iz-grcke-krenulo-prema-bih/139907

Nesmije od Dodika.

Ponovo se moram ponavljati, sve se to moze zaustaviti AKO SE ŽELI !. Stavi vojsku na granicu i tko god van granicnog ide, paljba. Ruta bi nestala dok kazes keks, ali naravno da se to nece dogoditi, svi politicari na ruti su ili kupljeni ili onesposobljeni, tako da ce sve lijepo u 3pm, laprdati ce se o problemima, IOM ce izigravati spasitelja a van den prdac ce se vec vidjeti sljedecih 20 godina ovdje i kalkulator mu zbraja hrpetine eura koje ce ovdje požnjeti, naravno da ce stanje biti sve gore i gore a inertna raja trpjeti ce i sutjeti kao i do sada.

• Like 2

26 minutes ago, Rijecanin said:

Ponovo se moram ponavljati, sve se to moze zaustaviti AKO SE ŽELI !. Stavi vojsku na granicu i tko god van granicnog ide, paljba. Ruta bi nestala dok kazes keks, ali naravno da se to nece dogoditi, svi politicari na ruti su ili kupljeni ili onesposobljeni, tako da ce sve lijepo u 3pm, laprdati ce se o problemima, IOM ce izigravati spasitelja a van den prdac ce se vec vidjeti sljedecih 20 godina ovdje i kalkulator mu zbraja hrpetine eura koje ce ovdje požnjeti, naravno da ce stanje biti sve gore i gore a inertna raja trpjeti ce i sutjeti kao i do sada.

Pravoslavna braća će sve to progurati do Bosne koju će pretvoriti u smećaraj terorista, onda će se narod iz Bosne odseliti, Bosna će se proglasiti terorističkom državom na tlu evrope koju će evropljani OSVOJITI, a mi Bošnjaci ostati bez države, Hrvatska naravno neće dopustiti prelazak iz BIH u Hrvatsku... super... 

To je perfektan plan i evo aplaudiram im na ideji. 

Mislim da sam ja Bugarin, Grk, Srbin to bih tako planirao... uništiti Bošnjake kroz migracije... super ideja... možda najbolja ikad. 

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Like 1

Nikako se ne slazem s predlogom da se oruzanom silom moze efikasno odgovoriti na migrantsku krizu, i cudim se, iskreno govoreci, da takve ideje dolaze od ljudi koji pamte rat devedesetih. Sta je oruzana sila rijesila tad i zasto misliti da bi danas bilo drukcije?

Mladji me ne cude, jer su im stariji ostavili 'lijepu' ostavstinu (neprijatelje u komsiluku i dugove u inostranstvu), pa u svojoj frustraciji vlastitim zivotima ne znaju gdje udaraju, nego mlate ko 'Maksim po diviziji'. 

Ovdje ide umjesto ovog boldanog teksta hiljadu psovki svima redom od Bakira,Dodika,Čovića pa sve do Šuhreta Fazlića.Opalim im sve po spisku a i ovom Šukiju klicu seljačku. Oprostite mi na riječima, ja sam izrevoltiran do bola...gledaš ove stvari i nešto te steže u grlu, šta nam je seljačina sokolačka uradila od grada. Moderatori, kriv sam, priznajem,kaznite me !!!!!

Edited by Grunf
  • Like 4
  • Aferim! 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...