Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Centrotrans (migrotrans) upravo istovario turu u ripcu,a zeka taxi ih odvozi u grad

• Like 3

9 minutes ago, Neuron said:

Centrotrans (migrotrans) upravo istovario turu u ripcu,a zeka taxi ih odvozi u grad

Zeka taksi ih razvozi svugdje i u bilo koje doba dana...istovaraju ih cesto pred trg. centrima i benzinskim pumpama

• Sad 1

Zeka Taxi veceras teror po gradu, voze ko manijaci 80+ kroz grad, prebacuju migrante prema Zavolju.

• Like 2
  • Sad 1

Just now, Rasim said:

Zeka Taxi veceras teror po gradu, voze ko manijaci 80+ kroz grad, prebacuju migrante prema Zavolju.

A policija zmiri na to sve...ako ko bude u prilici neka ih snimi.Da mi auto nije na opravci upalio bih kameru u autu,vozio se za njima i snimao a sigurno bi zavrsilo na internetu.Prva slijedeca prilika

• Like 4

23 godine Bihać nije imao taxi prevoz, odjednom se pojave njih 10 s po 10 vozila.nismo imali ni voz ćiru sad imamo talgo i to baš u trenutku pojave prvih migranata

• Like 5

Ha ha ovog iz elektroprivrede su trebali pustiti da baci još koju turu kad ga je krenulo.pa zar ti nije dosta što primaš državnu platu jarane ja bi tebe šutno sad kod privatnika u firmu pa da vidiš kako je dug mjesec dana sa 500 maraka.jes vala tebe će za kaznu u elektroprivredi prebaciti na bolje mjesto.

• Like 2
  • Haha 3

10 hours ago, Fap mašina said:

Ha ha ovog iz elektroprivrede su trebali pustiti da baci još koju turu kad ga je krenulo.pa zar ti nije dosta što primaš državnu platu jarane ja bi tebe šutno sad kod privatnika u firmu pa da vidiš kako je dug mjesec dana sa 500 maraka.jes vala tebe će za kaznu u elektroprivredi prebaciti na bolje mjesto.

I jos sa vozilom koje je vlasnistvo preduzeca.Ako mu elektroprivreda momentalni otkaz nedadne onda u upravi veliki supak sjedi i trebala bi se i njegova pozicija ispitati.Ja ovo kod nas ne razumjem.Firma te zaduzi autom a ti ga u privatne svrhe koristis,vozas se s njim kud hoces radis sta hoces. Ja kad bi poslovno auto od firme koristila lijepo dobijem i obrazac sa popunjenim osobinama auta i kilometrazom koju je auto u tom momentu imalo.Nakon zavrsenog posla moram (na istom formularu) popuniti odredjenu rubriku u koju navodim u koliko sati sam vratila auto, poslovnu adresu za koju sam auto koristila i kilometrazu koju sam napravila (zloupotreba se otkazom kaznjava).U nas je to velahavle, nije ni cudo sto nam firme propadaju.U nas dali je poslovno auto ili mobitel - deri i privatno (nema poslovne discipline).   

• Like 2
  • Dislike 1

Željeznice mogu voziti migrante a Elektroprivreda ne. Pravda za Elektroprivredu... 

2 hours ago, Nuno said:

Realno stanje i dobra analizao kojoj naši mediji šute

Zamjeram moderatoru što izbaci onog ...krajišnik...da mu se malo nešto i napiše kad se ima vremena.to da su onakvi fantazisti ko kraijšnik istjeravani u ratu iz safova sa dženaza boraca zajedno sa ratnim profiterima.to je pravi odgovor bišćana na islamski fanatizam.

• Like 3

40 minutes ago, Fap mašina said:

Zamjeram moderatoru što izbaci onog ...krajišnik...da mu se malo nešto i napiše kad se ima vremena.to da su onakvi fantazisti ko kraijšnik istjeravani u ratu iz safova sa dženaza boraca zajedno sa ratnim profiterima.to je pravi odgovor bišćana na islamski fanatizam.

A dobro nije nikog do sad vrijeđao...mada je velika šansa da je i prije imao nalog pod drugim nickom.Svi imamo prava na svoja mišljenja i imamo ih pravo iznijeti dok ne vrijeđamo druge

• Like 1

11 minutes ago, Grunf said:

A dobro nije nikog do sad vrijeđao...mada je velika šansa da je i prije imao nalog pod drugim nickom.Svi imamo prava na svoja mišljenja i imamo ih pravo iznijeti dok ne vrijeđamo druge

Ma dzaba ga obrisu , niknut ce takva karamelica opet :D

Da grunfe al mi koji hoćemo ovdje normalan život odmah se proglašavamo jugo nostalgičari meni ne smeta jer sam ja u jugoslaviji 89 godine sa školom ivo lola ribar osvojio prvo mjesto u atletici grupno znači najbolja škola u jugoslaviji.u čemu se sad ta škola može takmičiti na kantonu?

Edited by Fap mašina
  • Like 3

11 minutes ago, Fap mašina said:

Da grunfe al mi koji hoćemo ovdje normalan život odmah se proglašavamo jugo nostalgičari meni ne smeta jer sam ja u jugoslaviji 89 godine sa školom ivo lola ribar osvojio prvo mjesto u atletici grupno znači najbolja škola u jugoslaviji.u čemu se sad ta škola može takmičiti na kantonu?

I moja škola :D bili su to lijepi dani

• Like 1

9 hours ago, Fap mašina said:

Pa to su fanatici inače polupismen svijet koji počeo vjerovati u boga u ratu ili poslije pa onda im za sve opravdanje kriv komunizam Yugoslavija Tito ... i price nije se smjelo ići u džamiju i slične gluposti i laži . Pa Tito mrtav toliko godina Yugoslavije nema toliko godina . Lik priča protiv njemačke a u istoj toj Njemačkoj prima sigurno socijalu  po društvenim mrežama cijeli dan .

• Like 1

Tema je Migrantska kriza!

Citam evo i stadion ce nam IOM sanirati, samo napred Suki

• Like 1

1 hour ago, saco said:

Moj brate sanirat će IOM nečiji džep kao do sada sve vezano za jedinstvo . Gledam slike ljudi dobili 200 000 KM pričaju o novome krovu novim svlačionicama  a počeli farbati ogradu . 

Ovi sto rade sa migrantima sto im iznajmljuju i sve ostalo nek se ništa ne sikiraju SIPA radi svoj posao i ubjeđen sam da su oni svi praćeni , bojim se da će nova akcija SIPE pohapsiti 1/4 grada . 

1 hour ago, Barba said:

Moj brate sanirat će IOM nečiji džep kao do sada sve vezano za jedinstvo . Gledam slike ljudi dobili 200 000 KM pričaju o novome krovu novim svlačionicama  a počeli farbati ogradu . 

Ovi sto rade sa migrantima sto im iznajmljuju i sve ostalo nek se ništa ne sikiraju SIPA radi svoj posao i ubjeđen sam da su oni svi praćeni , bojim se da će nova akcija SIPE pohapsiti 1/4 grada . 

Ako se iz hapsenja te cetvrtine grada sto spominjes nece izvuci politicka ili bilo kakva druga korist za nekog pojedinca ili grupicu gradskih kremasa, onda sumnjam da ce i do kakvog hapsenja doci. Ne pada ovdje ko treba, vec ko smeta. 

• Like 1

Upratite zadnju objavu Jedinstva na zvanicnoj fb stranici. 😂

Djeca nam se smiju moj Reufe,djeca nam se smiju. 

7 hours ago, saco said:

Ima ona stara navijacka od Jedinstva haha... Pod cenzurom cu: visoke peci, pot*aljujem ja, dva reda koksa, cet'ri pitara, "PITER' se dere, oOoOo, bice pe*enje, radujem se jaaaa... Haha... 

Sorry ljudi moji, situacija ne da je izmakla kontroli, vec ovo sto se desava i sto ce da se desi granici sa jednim jako jako crnim humorom... I veec je smijesno kako lako sprovode svoje planove i zadatke, znaci otpor je jednak nuli, a mozds i u minusu posto vidim da imaju podrsku nasih sugradjana u unistavanju lijepe (nekad davno ljute i prkosne) Krajine.

• Like 1

14 minutes ago, Fugaziii said:

Ima ona stara navijacka od Jedinstva haha... Pod cenzurom cu: visoke peci, pot*aljujem ja, dva reda koksa, cet'ri pitara, "PITER' se dere, oOoOo, bice pe*enje, radujem se jaaaa... Haha... 

Sorry ljudi moji, situacija ne da je izmakla kontroli, vec ovo sto se desava i sto ce da se desi granici sa jednim jako jako crnim humorom... I veec je smijesno kako lako sprovode svoje planove i zadatke, znaci otpor je jednak nuli, a mozds i u minusu posto vidim da imaju podrsku nasih sugradjana u unistavanju lijepe (nekad davno ljute i prkosne) Krajine.

Koja si ti kraljica 😁😁👍

U clanku doslovce priznaju da su kupljeni, bez i kakvog trunka sramote, takva su vremena danas dosla. Nazalost  izgleda vecina je takva i to nazivaju evolucijom i napretkom. 

• Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...