Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Ne treba nikog cuditi to sto se desava ( mislim na ovo opcenito sto IOM kupuje koga stigne ,za sitne pare). Nas narod je takav da bi mater prodao za malu paru. Ne kazem da smo svi takvi, ali sudeci po svemu dosada, pa ja svojim roditeljima vise ne zelim da vjerujem kamo li kome drugom.
Samo cekam da vidi ko ce se sljedeci prodati za sicu, kome je dupe zinulo na pare takvog tipa. Grad nam rupa bez dna, a pojedini gradjani su toliko ''izbuseni'' I primaju ga od IOM-a vise nego Mia Khalifa.

• Like 3

7 hours ago, Pavarotti said:

Upratite zadnju objavu Jedinstva na zvanicnoj fb stranici. 😂

Djeca nam se smiju moj Reufe,djeca nam se smiju. 

Screenshot_20190310-125924.png

• Like 1
  • Sad 1

37 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Neka me pljunu usta što me vide na stadionu.  Nek im Arapi i Pakistanci navijaju za jedinstvo. 

Isto sam htio napisati.U 20 zadnjih godina mislim da nisam propustio domaće utakmice pa ni ovu zadnju. A na svakoj tekmi su mi iscijedili bar cenera. E nece vise...ne zbog migranata nego sto me neko ko je to napisao nakon toliko godina (i novaca) ne smatra navijacem jedinstva...hehehehe...koji pacenici

Edited by Grunf
  • Like 1

Koji paćenici prodane duše . Sutra se očekuje članak iznajmljivača kuća moja žena migrantića žena mi djelimo moju ženu svaki dan .

• Like 1

Još jedan od dokaza svjetske zavjere sa migrantima je da je Western Union enormno pojeftinio za sve transakcije sa Bosnom i Hercegovinom za sve koji šalju novac  , sam sam se začudio a i čuo sam od drugih ljudi .

Znamo da nisu svi isti i zato ćemo se u Jedinstvu potruditi da osiguramo toj djeci lijepa sjećanja na Bihać”, dodao je klupski direktor Dizdarević.

Kakva crna sjecanja na Bihać - ko fol oni idu pa da nas se sjete.... nikud oni nece, ostaju oni tu nazalost... zivi bili pa vidjeli.

• Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Na žalost mi smo sami  sebi uvjek kamen spoticanja.Većina priča je ispričana tako da nevrjedi se žaliti jedni drugima. Na žalost to je tako.Naš narod je takav dura dok mu voda neudje u uši i tek onda počne plivati.Iskreno mi je i žao i teško u neku ruku,kad vidim kuda to sve ide . Nesvatljivo je da neko ko je izbjegao i dosao u moj grad ima veća prava od mene ,ali tako ispada .Mi smo ljudi domaćini,humanisti i svašta nešto ali ova situacija nema veze sa tim.

• Like 1

Ako migranti misle da im je najteže preći Bosansko Hrvatsku granicu onda se varaju  . Pa sam dolazak u Njemačku im ništa ne garantuje da ih policija neće vratiti

35 minutes ago, Barba said:

Ako migranti misle da im je najteže preći Bosansko Hrvatsku granicu onda se varaju  . Pa sam dolazak u Njemačku im ništa ne garantuje da ih policija neće vratiti

Što se tiče Njemačke ja jedino znam da nemaju slobodu kretanja. To je ono što sam ja uspio vidjeti u gradovima u kojima s vremena na vrijeme boravim. One i koje sam sretao na ulici znala je cesto pokupiti policija

17 minutes ago, Grunf said:

Što se tiče Njemačke ja jedino znam da nemaju slobodu kretanja. To je ono što sam ja uspio vidjeti u gradovima u kojima s vremena na vrijeme boravim. One i koje sam sretao na ulici znala je cesto pokupiti policija

Nigdje oni na svijetu nemaju slobodno kretanje samo kod nas . A sad zašto i kako  to je druga priča . Ja samo znam da će većina njih ostati u Bihaću a grad će dobijati siću sa raznih strana to je isto sto pojedine zemlje plaćaju odlaganje smeća u drugim zemljama .

• Like 2

https://www.biscani.net/upuceni-u-prihvatni-centar-u-bihac-u-bosanskoj-gradisci-zatecena-42-migranta/

Neznam sta je problem nasoj policiji te iste vratiti u Bosansku Gradisku, pa kad su ih u RS-u uhvatili zasto ih u Srbiju ne vracaju.Zasto policija B.Gradiske pohvatane ne predaje granicnoj policiji kako bi ih nazad u Srbiju vracali ( ili tamo neko od njih zgrce pare i za Bihac dalje gura).Dok god se ovako nesmetano i bez otpora u Bihac guraju, kolone iz Srbije nece stati. Dio njih ionako avionom u Srbiju stizi (bezvizni i sengen rezim).😠

• Like 3
  • Dislike 1

5 hours ago, Grunf said:

Ogranicenja kretanja tamo idu u pravcu zabrane odlaska u druge gradove i savezne drzave i to je sve. Dakle, gleda se da ih ravnomjerno rasporede.

Smjestaju ih u prihvatne centre dok se ne obradi zahtjev za azil. Migranti mogu u bilo koje doba napustiti i vratiti se u kamp. Samo u nekim kampovima se trebaju javiti kad ulaze i izlaze. 

1 hour ago, Pavarotti said:

Ogranicenja kretanja tamo idu u pravcu zabrane odlaska u druge gradove i savezne drzave i to je sve. Dakle, gleda se da ih ravnomjerno rasporede.

Smjestaju ih u prihvatne centre dok se ne obradi zahtjev za azil. Migranti mogu u bilo koje doba napustiti i vratiti se u kamp. Samo u nekim kampovima se trebaju javiti kad ulaze i izlaze. 

Dobro,kazem iz mog pogleda i onog sto sam ja vidio svojim ocima.Sta se van tog događa ja ne znam. Ali u pitanju su pogranični gradovi uz Austriju pa možda je riječ o novo pridošlim.Kažem opet ne znam

Kaze meni komsija uvijek sam u kuci imao tri sikire a sad sam morao nabaviti cetvrtu po jeftinoj cijeni u fisu .. pa covjek poce nabrajati

1. Jedna sikira za cjepanje drva
  2. druga sikira za potaka
  3. treca sikira za loptu od komsinske djece
  4. cetvrta sikira za migrante🤣🤣🤣🤣🤣🤣
  • Haha 1

2 hours ago, dobri duh said:

kako smo "jeftini", kako nas lako "kupuju", sramota

Capture.PNG.6f8383f0aa0a070306105bb6158f62e1.PNG

Baš sad gledam,par naših je komentiralo na stranici IOM BiH al ovaj je žestok:

image.png.272428ddcac491cb6b54f3389eed12c9.png

• Like 5
  • Thanks 1

24 minutes ago, Fap mašina said:

Ruglo od grada,biće na ljeto kupanja u fontani u centru.

Nece u fontani mozda, ali da ce renovirati bazene i salu OS Prekounje, to definitivno hoce, ali se sutke kao i obicno radi. Isto kao Jedinstvo, prije 15 dana se objavljuju kao radovi, ulicar predsjednik suti, dok se ne rasporede novci, pa onda kad je povoljan trenutak, objavi se donacija, isto ce biti i sa novom lokacijom RTVUSK :). Dodje mi pa se preupitam, da ne radim slucajno i ja za IOM, jer kolika je platna lista IOM-a to je smijesno, kao registar boraca. Sve institucije, sve sto dise i sve sto nije neovisno je kupljeno i bit ce kupljeno. Sva javna svojina, sve stranke orjentisane na znamo vec sta, svi povezani sa navedenim, sve je potkupljeno. Koliko jos poklonickih hala ima, koliko institucija, organizacija, koliko privatnih, profiterskih objekata ima za potkupiti, sve ce pasti u ruke IOM-u. Sav kriminal je kreiran na relaciji vlast-IOM, a koje sve vlast, kakve boje, i koga sve "prate", pa jedno 99 % parazita sto koracaju ovom zemljom.

• Like 4

Bubo ponovo u akciji. Tog idiota treba neko dobro namlatiti jer neki ljudi su izgleda toliko imbecilni da razumiju samo jezik sile

• Like 4

Sada je valjda svakom jasno da se radi o globalnom planu jer ovakvu  logisticku operaciju sigurno nemogu isplanirati i realizirati divljaci iz kamenog doba koji nadiru. Dakle IOM je zlo koje logisticki servisira ovu bagru koja nadire, WIFI ???  stvarno?? da bi krijumicari mogli lakse koordinirati ?, sada vise nema skrivanja, upravo svjedocimo velikim promjenama, veliko zlo se sprema, cini mi se da koliko god su bili krvavi ratovi koji su se nedavno vodili na ovim podrucijma nece biti nista prema promjenama koje se spremaju,  sve se radi na tome da svaki otpor postane uzaludan, tocno planski kupuju (citaj preuzimaju) vlast i pojednici nemaju sanse za bilo sto uciniti, vecina raje je kao hipnotizirana, uopce ne mari za ono sto se desava ili vidi ali se prave da to njih ne tangira, sve u svemu crno nam se pise.

• Like 4

Kazes wifi...rijetko kome od biscana treba kad svi koriste mobilni internet.Zna se za koga je i kom treba

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...