Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Svasta je Suki nadrobio ali vrhunac je optuzba samog sebe, dakle Suki je rekao da je LICNO SVJEDOCIO vracanju iliegalaca iz Italije u Sloveniju pa u Hrvatsku pa u BiH, dakle Suki priznaje da je s ilegalcima osobno ilegalno presao par drzavnih granica i onda su ih vratili!!!!.,  u meduvremenu je on i iz Srbije ilegalno presao s ilegalcima u Hrvatsku pa su ih vratili u BiH, i tome je on LICNO SVJEDOCIO odnosno  bio je s njima !!!!????? WTF?  Šuki Šuki, ako ti susjed baca otpad u tvoje dvoriste hoces li mu vratiti nazad ili je to po tvojoj tvrdnji susjedov problem jednom kad si prebacio svoj otpad njemu?.

• Like 1
  • Dislike 1

Vidim da raja gleda IOM kao uzrok problema ovdje???

Lično mislim da bi nas bez njihove pomoći migranti, doslovno, pojeli. Dok ne bude stroge kontrole istočnih granica BiH (znači nikad) oni će nastaviti dolaziti. Bio IOM ovdje ili ne bio.

Mislim da nam nikakvi protesti neće pomoći jer je problem veći od nas samih a ostatak države i njene institucije nisu zainteresirane da nam pomognu. 
Jedno je sigurno. Migracije neće brzo stati a mi smo, da izvinete, najebali.

• Like 3

Uzrok danasnjeg rugla je jedino nemar drzave, od pocetka svega su nas ignorisali. Posao ministarstava je samo da daju analize, misljenja, saopstenja itd... Od ove katastrofe od tzv. drzave idu svi, pa tako sam i ja otisao. Zbogom moj rodni grade... 😥

• Sad 1

6 hours ago, dobri duh said:

A tako lako ima rješenje, zovni šuki brata petera i kažeš mu, nama u Bihaću ništa ne treba, nikakve donacije, samo pokupi ove migrante i odvedi ih na Lipu ili Medeno polje, tamo im i grad napravi, tržne centre wifi, saune, bazene, JER MI IH NE ŽELIMO U GRADU I PRIGRADSKIM NASELJIMA.

Čuj on još i nove izbore spominje , kuka kako neće ponovo biti izabran, ne spominje svakodnevne provale u kuće i vikendice svojih građana, ne spominje uznemiravanje građana, posebno djevojaka i žena koje trpe razna dobacivanja, ne spominje njihove tuče u centru grada, stavlja migrante ispred građana ??? Je li to normalno ??

ROK IOM-u DVA MJESECA DA NAPRAVI KAMP VAN GRADA I PRIGRADSKIH NASELJA, TE KONTEJNERE TAMO NEKA POSTAVE, NEKA IM OZIDAJU BARAKE, IMAJU PARE, e to je šuki ono što građani od tebe očekuju ili skloni se , daj ostavku i moli Boga da se ne desi ubistvo, silovanje  itd

Brigo moja predji na drugoga.... Sta mislis da bi se desilo sa Petrovcom da su ih tamo u ovolikom broju nadzidzali? Sve to treba spakovati i van kantona poslati!

• Like 1

Grad dalje "napreduje", MZ koje nisu imale rasvjetu dobile su mozete zamisliti LED rasvjetu koju financira IOM.

Na sto si spao, grade nas!

• Like 2

23 minutes ago, Kljukusa said:

Brigo moja predji na drugoga.... Sta mislis da bi se desilo sa Petrovcom da su ih tamo u ovolikom broju nadzidzali? Sve to treba spakovati i van kantona poslati!

Ne znam kako to misliš ? Znaš li kako izgleda kamp za migrante npr u Turskoj ili Njemačkoj, Austriji ??

Prvo su van naseljenih mjesta, ograđeni visokom žicom i sa obezbjeđenjem, mogu izlaziti uz dozvolu i to  vrlo mali broj, imaju kućni red i pravila ponašanja.

A šta mi imamo ? Imamo migrante u centru grada, u blizini škola, zgrada, naselja, ima ih više po privatnim smještajima nego u ovim nazovi prihvatnim centrima, uvodi im se wi-fi u centru grada, evo ja maloprije, prije kiše kroz centar prošao a oni na bini sjede kuckaju, je li to treba građanima, zamisli ljepši dani i svi sjede u svim kafićima u centru ?? Koliko njih je zaraženo sa nekakvim boleštinama, hoćeš li ti ući u taj neki kafić i piti iz šoljica ili čaša  iz kojih i takvi piju ?? Busamo se s potencijalnim turizmom, ko će doći u Bihać kad zna da su ga migranti okupirali i da se od njih ne može proći gradom ??

Nismo protiv migranata van grada, protiv smo da se šetaju kad i kako hoće, posebno u kasnim noćnim satima kada pijani ili napušeni provaljuju auta, kuće, stanove.

Neka im IOM sagradi kamp sa svim elementima i sadržajima i kućnim redom kao u Austriji i Njemačkoj, IOM ima pare, može to odraditi, a naša policija bi ih zaustavljala i vraćala u kamp ako pođu u grad, manje bi ih i dolazilo da znaju da je kamp van grada i da moraju biti u žici.

Umjesto da naši političari i odgovorni ljudi komanduju IOM-u kod nas obrnuto, neka nam je Bog na pomoći.

• Like 7

PROTESTI ŠTO PRIJE !!!

IZVRŠITI PRITISAK NA SVE STRUKTURE VLASTI ŠTO PRIJE!!!!!

DOK NIJE KASNO, A KASNO JE???? 

• Like 4

3 hours ago, dobri duh said:

Da ne kopiram tvoj tekst u cijelokupnosti nego samo kratko da dodam...

U cijelosti se slazem sa tobom, migrantima narocito ovog tipa nije mijesto u centru grada jednostavno radi milion neki razloga ukljucujuci sve one sto si ti nabrojao.  Zamisli samo u svemu tome da su ih nastanili u nekom manjem gradu kantona po istim principima kao ove sto vidimo?  Ulaze, izlaze, rade sta hoce i kada hoce?  Zamisli da je ukupan broj migranata dvostruko veci od domicilnog stanovnistva?

Kamo srece da je ovdje rijec o normalnim izbjeglicama kojima je potrebno privremeno skloniste dok se situacija u njihovim zemljama ne popravi... Bojim se da zohari koje svakodnevno vidimo nisu dosli da borave po kojekakvim kampovima okruzeni zicom. 

Neki nase izjave mogu prokomentarisati kao da dolaze od strane osoba koji nemaju sazaljenja prema napacenim sto je krajnje neispravno.  Ne mrzimo mi nikoga samo sto volimo svoje i dusa boli kada vidis kako sve polako tone...

• Like 2

Da se moje tvrdnje polako pokazuju istinitim u vezi svega ovoga pokazuju i ove vijesti:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/hrvatski-obavjestajci-vrbovali-selefije-da-prenose-oruzje-u-mesdzide-u-bih/190314011?utm_medium=Status&utm_source=Facebook&utm_content=190314011&utm_campaign=Klix.ba+Facebook+status&fbclid=IwAR1HeStTco1BX7hi4upaWDaEGvI-GWVUdp7FIgaFXCC6rj_cMIO7z5v36aQ

Migranti su reala ali i puka slučajnost koja će se iskoristiti za rušenje naše države BiH od strane Hrvatske i Srbije. Sutra će tvrditi obje zemlje da mi dovlačimo među migrantima teroriste isila i da ih naoružavamo. Vidjet ćete još a ja sam ovo tvrdio od samog početka. Klupko se polako odmotava

• Like 1

42 minutes ago, Grunf said:

Da se moje tvrdnje polako pokazuju istinitim u vezi svega ovoga pokazuju i ove vijesti:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/hrvatski-obavjestajci-vrbovali-selefije-da-prenose-oruzje-u-mesdzide-u-bih/190314011?utm_medium=Status&utm_source=Facebook&utm_content=190314011&utm_campaign=Klix.ba+Facebook+status&fbclid=IwAR1HeStTco1BX7hi4upaWDaEGvI-GWVUdp7FIgaFXCC6rj_cMIO7z5v36aQ

Migranti su reala ali i puka slučajnost koja će se iskoristiti za rušenje naše države BiH od strane Hrvatske i Srbije. Sutra će tvrditi obje zemlje da mi dovlačimo među migrantima teroriste isila i da ih naoružavamo. Vidjet ćete još a ja sam ovo tvrdio od samog početka. Klupko se polako odmotava

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/466095/sipa-otkrila-vecu-kolicinu-minskoeksplozivnih-sredstava-u-modrici

• Like 1

48 minutes ago, Grunf said:

U ratnom peridu kad je slobodna teritorija RBiH bila u totalnoj blokadi u okruzenju i kad doslovno nije mogla muha da prodje ,u srednju Bosnu su obaceni islamski teroristi muhadzedini od strane Hrvatske . Nakon sto se politicka i vojna delegacija RBiH u Zagrebu sastala sa Tudjmanom i gdje je ARBiH bila multietnicka u svakom smislu od oficirskog kadra pa do obicnog vojnika ,medjutim Tudjmanu nakon sto se u to uvjerio u multieticnost ARBiH sa tim se nije htio pomiriti jer mu to nije odgovaralo u buducim planovima podjele BiH ,jer on istu nebi mogao djeliti i ispravljati podebljavati Hrvatsku kiflu ako se u armiji drzave nalaze Bosanski Hrvati. Tudjman je bio sposoban politicar koji je u Mati Granicu imao iskusnog savjetnika i oni su uvijek povlacili poteze za buducnost .A trojanski konj kojeg su ubacili u vidu muhadzedina se poslije ispostavio jako korisnim za interese Hrvatske politike u BiH i dan danas je isto. Vrh u Zagrebu je vrlo dobro znao za sve zlocine koji su pocinjeni u ime i za racun Hrvatske nad Bosnjacima u srednjoj Bosni i znalo se da ce se kad tad za to morati odgovarati. Na zalost nesposobnost Alije Izetbegovica je isla na ruku Hrvatskog vrha Alija je prihvatio islamske teroriste te ih redovno posjecivao i logisticki snabdjevao a isti su u nekoliko navrata izvrsili nevidjene zlocine nad bosanskim Hrvatima jer se tas na vagi trebao ujednaciti sto je odgovaralo Tudjmanu u svakom pogledu. Prije potpisivanja Wasingtonskog ugovora te nakon njega su nastavljene izakulisne igre Hrvatske gdje se nastoji Bosnjake prikazati kao teroriste ekstremiste te elemente koji ne pripadaju Europi ,Hrvatska sebe nastoji predstaviti kao bedem koji stiti Europu od muslimana i njihovog terorizma ekstremizma sto je daleko od istine i zdrave pameti. Nakon potvrdjivanja presude za UZP zlocinacke Herceg Bosne te ociglednih dokazivanja krivnje Zagreba posljednje dvije godine te nakon sto su izgubili Covica kao clana predsjednistva Hrvatska se vraca starom dobrom obicaju sto je Kolinda Grabar Kitarevic jasno potvrdila i optuzila BiH i Bosnjake koje je dovela te omalovazila u medjunarodnoj politici. Na zalost Bosnjacki politicari jos jednom dokazuju svoju nesposobnost i nemaju ili ne zele adekvatno reagovati na iste navode iz Zagreba. Ovo su ozbiljne optuzbe na dostojanstvo najbrojnijeg naroda u BiH. Hrvatska politika posebno politika HDZ je lukava i antibosanska  i njima nikad nije niti ce biti u interesu da BiH bude stabilna drzava . Nasi politicari samo govore o Peljeskom mostu a za ovakve stvari koje su mnogo ozbiljnije stavljaju u drugi plan.

Pa ljudi moji Tudjman je svoju sposobnost dokazao Olujom koju je uspio legalizirati na medjunarodnom planu etnicko ciscenje Srba iz Hrvatske ,a svako od vas zna da su  prije rata u Hrvatskoj od Karlovca pa do Dalmacije zivjeli iskljucivo Srbi, ali Tudjman je lukavstvom iskoristio mirovni sporazum Z4 koji je predvidjao drzavu u drzavi a kojeg su nesposobni SAO Srbi odbili  odmah te samim tim stvorili Tudjmanu na medjunarodnom planu legalan razlog za Oluju.

Danas sutra ce migranti biti iskoristeni za izbijanje sukoba u Bosni i Hercegovini a isti taj sukob ce iskoristiti i Srbija i Hrvatska da podjele BiH ono sto nisu uspjeli od 1992-1995 . Pa ce onda reci mi smo duzni zastiti Hrvate u Bosni a ovi ce reci mi smo duzni zastiti Srbe u Bosni i svaka od ove dvije drzave ce imati legalan nacin da posalje vojsku u BiH.  Od kud dolaze migranti u BiH pa naravno iskljucivo iz Srbije i Hrvatske ,zasto recimo ne dolaze iz pravca Crne Gore da li se iko to pita ? Ja jos nisam cuo da postoje rute na toj strani ,Cudno zar ne ?

• Like 4

Jos bi dodao da je od prilike prije 2 mjeseca u Sarajevu namjerno izazvat incident u tranvaju sa onom djevojkom bez roditelja koja kao radi za Hrvatski skijaski savez i koja je napadnuta zbog bunde sa kockicama, istog dana je vijest zavrsila na svim naslovnicama te se cak doticna javila u Dnevnik NOVE HR putem skypa . Reporterka dnevnika hr vanjska politika  Ivana Petrovic vec duze vrijeme radi na laznom izvjestavanju o svim stvarima koje se ticu nase zemlje doticna je extremno radikalna i koristi se laznim informacijama i medijskim manipulacijama pos svim pitanjima vezanim za Bosnjake.Ni jedan bosnjacki politicar istoj nije nikad uputio protestnu notu bas sto to nije uradio ni konzulat BiH u Hrvatskoj sto je jos veci skandal.

petrovic.jpg

• Like 2
  • Dislike 1

Moje misljenje po pitanju trenutnog  odnosa Hrvatske prema jugoistocnom susjedstvu (BiH, Crna Gora i Srbija) je da je on dio historijskog obrasca ponasanja te zemlje kroz stoljeca. Polazeci od zapazanja da se nalaze se na raskrscu/raskrizju puteva koji vode iz centralne Evrope u Aziju, i pouceni iskustvom da velike sile s jedne i druge strane zele da kontrolisu taj pravac shvatili su da imaju nezavidan 'izbor' ili da budu most ili stit prema jugoistoku. Oscilirajuci izmedju ove dvije krajnosti, simbolicki identificirane vezanjem hrvatskih i muslimanskih zastava 1990 i rusenjem starog mosta u Mostaru 1993, malo su se pogubili, sto i nije cudno jer imaju nemogucu misiju- pridobiti EU za svoje ciljeve a pritom ne postati sredstvo u rukama EU. Migrantska situacija je samo pojacala ovu dilemu- na koju stranu se opredijeliti i kako sacuvati vlastiti narod. Meni se cini da je Hrvatska izabrala put sluzenja EU, nadajuci se, po meni pogresno, da ce tako bolje zastititi sebe, ne samo od migranata, koji joj i nisu velika prijetnja jer ne zele stalno ostati u Hrvatskoj, nego i od jugoistocnih susjeda. Insistirajuci na zastiti vlastitih vanjskih granica od migracija i time dajuci Hrvatskoj ulogu defakto 'predzidja krscanstva', EU 'gura' Hrvatsku u konfrontaciju s jugoistocnim susjedima. Ja se nadam da ce u Hrvatskoj prevladati razum i vlastiti interes ali poucen iskustvom ne ocekujem da ce biti tako.

Ukratko, teski oblaci nad Balkanom koje jedimo razum i medjusobno povjerenje mogu razbiti.

• Like 3

Optuzbe su vise nego ozbiljne iako meni osobno to djeluje nadrealano amaterski. Ukoliko je to tocno onda su ovi koje navodi Mektic vec trebali biti u prdekani, ukoliko ovo nije tocno i ne postoje dokazi onda Mektica treba u prdekanu, nemozes iznijeti tako teske optuzbe i ne uciniti nista nego trkeljati po medijima i paliti raju.

• Like 2

12 minutes ago, Rijecanin said:

Optuzbe su vise nego ozbiljne iako meni osobno to djeluje nadrealano amaterski. Ukoliko je to tocno onda su ovi koje navodi Mektic vec trebali biti u prdekani, ukoliko ovo nije tocno i ne postoje dokazi onda Mektica treba u prdekanu, nemozes iznijeti tako teske optuzbe i ne uciniti nista nego trkeljati po medijima i paliti raju.

U pravu si ! Baš nešto kontam o tom. Nije valjda da lupa gluposti i ako to tvrdi onda treba da iznese konkretne dokaze, naravno prvi korak treba da napravi tužiteljstvo. No pitanje je, ako je sve to istina hoće li se i zataškati jer ovo nisu male optužbe

13 minutes ago, Grunf said:

U pravu si ! Baš nešto kontam o tom. Nije valjda da lupa gluposti i ako to tvrdi onda treba da iznese konkretne dokaze, naravno prvi korak treba da napravi tužiteljstvo. No pitanje je, ako je sve to istina hoće li se i zataškati jer ovo nisu male optužbe

Nazalost kao i uvijek do sada, jedni ce vjerovati da je istina i nista ih nece uvjeriti u suprotno, drugi ce vjerovati da nije istina i nista ih nece uvjeriti u suprotno a za takvu situaciju su krivi neodgovorni politicari i jos neodogovorniji mediji koji toliko manipuliraju da vise do istine ne moze doci osim ako nisi osobno bio prisutan.

22 minutes ago, Grunf said:

Jeli stvarno mislis da ce, po ovom pitanju nase korumpirano drzavno pravosudje, nesto poduzeti.Pa pogledaj ko ti tamo sve sjedi, ista bagra kao i dosad.Narodi cijele BiH trebaju se masovno podici i u svim gradovima na ulice, SA ZAHTJEVOM KOMPLEDTNE IZMJENE LICA KOJA SU NA TAMO VODECIM MJESTIMA, izaci.Dok god narodi budu samo kukali i iscekivali da im neko drugi, ovaj najveci problem jedne drzave rijesi,nista se posebno promjeniti nece.  Samo masovni protesti ovu bagru sa njihovih masno placenih polozaja otjerati mogu.Oni su najveci rusitelji jedne pravne drzave ( a mi ih za to jos i debelo placamo).

• Like 2
  • Dislike 1

Ljudi moji pa tom Mektiću tko uopće može vjerovati. Do sad je bilo da dok je zinuo,  slagao je tako da mu ja ništa ne vjerujem, jer oduvjek je bilo da je bitno tko šta govori, a ne šta govori. Posebno u svjetlu njegovog odnosa sa Dodikom i njegovom pričom povezanosti Dodika i HR konzuulata (svašta!!!!) novinara RTRS (opet nepodnošenje RTRS i Mektića) tako da ja ovoj priči koja služi kao dimna bomba za migrante ne bih davao puno pažnje, al na kraju živi bili pa vidjeli. Vrjeme će pokazati jesam li u pravu a Mektiću ni rođena mater više ne vjeruje.

Njemu je jedino bitno da zadrži fotelju a da ništa ne radi i ne poduzima, pa u tom svjetlu treba i gledati ovu aferu.Kako to nije pokrenuto zimus kad nije bilo toliko problema sa migrantima već sada kad kreće masovna okupacija USK-a. Opet kažem DIMNA BOMBA.

• Like 5

Aman, jeste se uhvatili Mektica. :facepalm:   Prvi su to objavili momci iz Zurnala, portal koji slovi za najbolji u drzavi a i sire kad je u pitanju istrazivacko novinarstvo. Kasnije Mektic samo potvrdio. 

Uostalom, zar bi nekog na Balkanu, koji btw vrvi od prljavih politickih igrica, ovo uopste iznenadilo? 

Offtopic je svakako. 

I ovo je Bosna;

Gradski vijećnik Ramić Sej: “Gradonačelnik je bez saglasnosti Gradskog vijeća donio Odluku da privremeni prihvatni centar bude Đački dom” (VIDEO)

IZD
migranti.jpg?fit=753%2C424&ssl=1

Podjeli

Godinu dana Unsko-sanski kanton, a najviše Bihać i Velika Kladuša, muku muče sa nepogodom koja je slučajno ili ne zadesila Krajinu.

U samom početku krize, građani nisu pretpostavljali do kojih razmjera će ista ići, pa su pomagali izbjeglicama, koje su tada tako nazivali. Nakon godinu dana, veći dio građana Bihaća, Velike Kladuše, ali i drugih dijelova Unsko-sanskog kantona, više izbjeglice ne naziva izbjeglicama. Odgovore na pitanje zašto izbjeglice nisu više izbjeglice i zašto im obični građani više ne pomažu, zasigurno znaju građani.

Da li je kriza nadležnost Grada Bihaća i Općine Velika Kladuša, Skupštine i Vlade USK, Vlade FBiH, Vijeća ministara BiH ili Predsjedništva BiH, one obične građane koji su na početku priče tadašnjim izbjeglicama pomagali više ne zanima, nadležnosti bi trebali poznavati gradski vijećnici, gradonačelnik, premijeri svih nivoa, kao i ministri. U zbrci nivoa, imali smo inicijativu na posljednjoj sjednici, u kojoj su pozvani novi članovi Predsjedništva BiH, da planiraju sjednicu u Bihaću na kojoj bi razmatrali problematiku migrantske krize u Krajini.

Istovremeno, na društvenim mrežama, vijećnik Ramić Sej otvoreno govori kako je migrantski prihvatni centar u Đačkom domu u Bihaću, “otvorio” gradonačelnik Fazlić bez saglasnosti vijeća, a koja mu je trebala prema tvrdnjama vijećnika Ramić Seja.

Također, optužio je i inspkcijsku službu koja je pod ingerencijom gradonačelnika i lokalnih vlasti a koja nije izvršila pregled Bire i prenamjenu upotrebe objekta.

Na pitanje građanina, “Da li je Gradsko vijeće krovna institucija Grada?“, vijećnik Ramić Sej je nedvosmisleno odgovorio: “Naravno, ali za Đački dom je Šuhret sam donio odluku bez mišljenja krovne institucije. Isto za Biru, inspekcija je trebala provjeriti da li je izvršena prenamjena objekta. Više puta sam tražio pismene odgovore, a Šuhret rekao usmeno da odgovara i krivinčno i politički. Usput, Đački dom nema nikakvih dozvola.“.

Da li Gradsko vijeće u Bihaću problem migrantske krize treba krenuti rješavati od svojih nadležnosti, ili je nadležnosti vijeća da traži sjednicu Predsjedništva BiH u Bihaću kako bi se eventualno izvršila prenamjena objekta Bire, Đački dom dobio dozvole ili neke druge odluke, ostaje otvoreno pitanje, a veže se za iskrenu spremnost da se uhvati u koštac sa svojim nadležnostima.

usn.ba

• Like 1

1 hour ago, Lidjo said:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10218654314494288&id=1390767092

Ovako doslovno uzi dio grada Kladuse cijelokupan izgleda. Ne mozes ni u trgivinu ni u kafic neki mirno otici da ne prose i da nisu bahati!

Pa nisu oni budale,cist zrak,priroda malo sunca...da se maknu od gradske vreve i guzve. Da, u Bihacu je isto,ne mozes prici ulazu u prodavnicu a da te neki ne zaskoci. Jos narocito kod Cavkana

3 hours ago, Pavarotti said:

Aman, jeste se uhvatili Mektica. :facepalm:   Prvi su to objavili momci iz Zurnala, portal koji slovi za najbolji u drzavi a i sire kad je u pitanju istrazivacko novinarstvo. Kasnije Mektic samo potvrdio. 

Uostalom, zar bi nekog na Balkanu, koji btw vrvi od prljavih politickih igrica, ovo uopste iznenadilo? 

Offtopic je svakako. 

Tako je, vjerujem Avdi Avdiću, garantujem da ima i snimke, video zapise, jer ne može se ovo tek tako izmisliti. Onaj Mato Đaković tek danas podnio zahtjev za registraciju auta kojeg je dobio od konzula, uslikan nekoliko puta kako ga vozi unazad nekoliko mjeseci, pa je rođak ove tužiteljice koju su na silu Hrvati ugurali na poziciju.

Jegi ba, trebalo je "opravdati" izjave Kolinde da je BiH leglo terorizma, da imamo na desetine kampova za obuku terorista, a ta priča popišana kad su ovi iz RS ove momke što imaju Paintball klubove pokušali prikazati kao teroriste na obuci, samo ih jebe to što su često u tim njihovim treninzima i klubovi iz Hrvatske, Slovenije i iz RS-a.

Sprega neprijatelja BiH, Dodik-Čović, preuzela sudstvo, tužiteljstvo i ministarstvo pravde pa sad rade šta hoće, vidi se i po ovim silnim nebuloznim optužnicama protiv boraca i starješina 5.Korpusa i drugih iz A R BiH, sve je to specijalni rat, pokušaji izjednačavanja zločina, pokušaji prikazivanja Bošnjaka kao terorističkog naroda.

Ova migrantska kriza je također njihovo (ne)djelo, smišljeno u centrima koji rade protiv BiH, a naši političari se dijele u nekakve blokove, pomake, pravde, ponašaju se kao francuske sobarice, neće u vlast, neće da se udruže u borbi protiv dokazanih i demaskiranih neprijatelja države, neki se samo čude i osuđuju ove druge a dušmani rovare, destabilizuju i ruše državu.

• Like 2
  • Thanks 2

55 minutes ago, dobri duh said:

Ova migrantska kriza je također njihovo (ne)djelo, smišljeno u centrima koji rade protiv BiH, a naši političari se dijele u nekakve blokove, pomake, pravde, ponašaju se kao francuske sobarice, neće u vlast, neće da se udruže u borbi protiv dokazanih i demaskiranih neprijatelja države, neki se samo čude i osuđuju ove druge a dušmani rovare, destabilizuju i ruše državu.

Pozdrav svima.

Uopće nemam namjeru ulaziti u recentnu "špijunsku" aferu, ali zar su Hrvatska i Srbija pokrenule migrantsku krizu? Onda njima treba pridodati i Sarajevo, koje nije ništa manje aktivno u usmjeravanju migranata u Bihać. Dajte, ne brkajte globalnu igru s balkanskim igricama.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...