Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3248

• rucica1

1186

• Barba

1146

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

22 minutes ago, Sadik said:

Sačekaj Paša, dok dodje novih 150 kontejnera u sred grada ... tad nam kaži svoje mišljenje ... 

Da dodje 1000 to nacelnik  ne može spriječiti ko bio da bio.

Načelnik nema mogućnost da upotrebi silu,

Može ih tjerati motkom

To su opšte poznate stvari i zato mislim da usmjeravanje protesta protiv načelnika ima političku pozadinu.

• Like 1
  • Dislike 8

Suki je iskljucivo i samo trebao da od pocetka stiti nas, gradjane Opcine Bihac, da ucini sve potrebno da nas zastiti, osigura i u konacnici uradi sve sto je u nasem interesu i sto mi zelimo. Da je rekao ja ne znam, ja ne mogu sam, mi bi svi stali iza njega, i svi bi se ukljucili. Ovako je on izdogovarao centre, internete, i sve to mimo nas, pod isprikom kako je to u nadleznosti drzave. Ide mi na zivce da se od pocetka svi pozivaju na to da je to nadleznost drzave, i dok to govori da opravda sto ih je pustio, istovremeno potpisuje i borice i biru i sve ostalo, a drzava i dalje chucha, sto znaci da je htio mogao je zajedno uz nas sve da odbije. Svi bi ga podrzali. A ne, klasicne politicke retorike i igrokazi i predstave, pricas jedno radis drugo. U startu ste odmah mogli svi skuziti da drzava, iako je u njenoj nadleznosti (da i ja to kazem cetristo puta), ne bi i nije nista uradila osim sto ih je sve napucala na krajinu, to je indirektno nama i sukiju dalo ovlasti da to rijesimo lokalno i na svoj nacin. A sta je gradska uprava uradila, dala im sami centr grada i sve ostalo. Jos fali da nas pocnu istjerivat ih nasih kuca da smjeste njih. Malo sutra, ali puno sutra u 18 na trgu!

• Like 2

Paša šta si ti: Šukijev lizač.Pa čovječe ovo nema nikakve političke pozadine,pokušavaš napraviti spin koji ne može kod normalnog naroda proći. Svima je jasno da je Šuki veleizdajnik ovoga grada, kojem je, gle čuda, još uvijek na čelu. U svakoj drugoj državi bi već bio u istražnom zatvoru. I ZATO SUTRA U 18 SVI NA TRG SA MOBITELIMA DA VIDIMO JEL ADI WI-FI😂

2 minutes ago, sk64 said:

Paša šta si ti: Šukijev lizač.Pa čovječe ovo nema nikakve političke pozadine,pokušavaš napraviti spin koji ne može kod normalnog naroda proći. Svima je jasno da je Šuki veleizdajnik ovoga grada, kojem je, gle čuda, još uvijek na čelu. U svakoj drugoj državi bi već bio u istražnom zatvoru. I ZATO SUTRA U 18 SVI NA TRG SA MOBITELIMA DA VIDIMO JEL ADI WI-FI😂

Ne radi ni noćas. Provjereno

29 minutes ago, paša said:

Može ih tjerati motkom

To su opšte poznate stvari i zato mislim da usmjeravanje protesta protiv načelnika ima političku pozadinu.

Na tu priču koju prosipaju pojedinci a evo i ti...ja se uopce ne obazirem.Jednima sam ksenofob,drugima fašista, trećima nacista eto nekima i stranački protivnik Šuhreta Fazlića ali znaš šta uopšte me nije briga. Onaj ko mene ugrozi je moj "neprijatelj" a i ja njegov to je normalno

• Like 3
prije 30 minuta, paša said:

Može ih tjerati motkom

Mislis da je netko sutrasnje okupljanje vec rezervisao sebi za politicki potez,otud je i ovo da se iskljuci WIFI da se izbaci kao razlog izlaska gradjana,btw. ja sam protiv bilo kakvih protesta jer mislim da su se oni davno trebali desiti,imali smo situacije i prije migranata,nezaposlenost,korupciju,dilera droge u mupu,profesore s laznim diplomama koji su trazili da spavaju s ucenicama za ocjenu,unistenu privredu,poljoprivredu,prekoracavanje policijskih ovlasti,politicka ubojstva,rupe po cestama,lazna obecanja,nacelnika koji uzima 10000 maraka i izade iz zatvora prije isteka mjesecnog pritvora za bajram,itd...itd...

51 minutes ago, paša said:

Može ih tjerati motkom

Kakva je pozadina odobravanja smještaja  ilegalnih migranta u centru grada , u BIRI ? To ti misliš da se ne može spriječiti , ali upitaj načelnike Bosanske  Krupe, Cazina, Bosanskog Petrovca, Sanskog Mosta , može li se spriječiti , jer su oni odbili bilo kakvu pomoć IOM-a i bilo kakav migracioni centar. Pitanje je samo odlučnosti u  cilju zaštite svoga grada i gradjana  i ništa više od toga. 

• Like 1

Ljudi, je li to do mene, ili i vi vidite i cujete ove nove sto se javljaju dan prije protesta da nam objasne zasto ne treba protestvovati?? Ucestilo, a na online listi cijeli dan neregistrovani Guestovi chekiraju temu, ajmeeee kako smo popularni. Da im se bar svima hoce u glavu primiti koja pametna, naravno nasa 😁😁😁

• Like 3
13 minutes ago, Fugaziii said:

Ljudi, je li to do mene, ili i vi vidite i cujete ove nove sto se javljaju dan prije protesta da nam objasne zasto ne treba protestvovati?? Ucestilo, a na online listi cijeli dan neregistrovani Guestovi chekiraju temu, ajmeeee kako smo popularni. Da im se bar svima hoce u glavu primiti koja pametna, naravno nasa 😁😁😁

Može biti a i ne mora. Danas je na fb stranici bišćani.net bio link na temu i poziv na učešće u diskusiji

• Like 2

Danas pred kortom gledam neku naši slovenske i austrijske tablice na autima.migranti im priđu i isprose lovu od njh ovi im daju pare i sjedu u auto i fino u inostranstvo odoše.a mi ćemo se sa tim istim pjanim teroristima noćas bočiti po mahalama.još malo pa će ih i naoružavati protiv Bosanaca.

• Like 2
  • Sad 1

Ovaj što brani Šukija, evo jedan primjer o onoj organizaciji što vara građane i uzima im otiske prstiju u zamjenu za vaučer od 1200$ čini mi se.Postoji tekst o ovom na avaz.ba. Oni varaju građane a Šuki im je dao svoj blagoslov u ime Grada Bihaća. WTF? Koje igre on igra i čiji je on igrač?

FB_IMG_1553117134362.jpg

12 minutes ago, Fugaziii said:

Misliš, dan prije šetnje i provjere kvaliteta besplatnog gradskog interneta ?  Trolerima treba reći , da nema načina da nas ubjede, da  mi znamo gdje živimo, da znamo šta znači okretati se oko sebe kad hodaš ulicom, kad stojiš ispred bankomata, kad ulaziš u ulaz , auto i čekaš kad će te neko N.N. lice zaskočiti, da trebaju znati , da grad ne damo  i da nećemo odustati, a da nas neinteresuje ko je koja stranka, koje je boje članska što je u džepu nosa. 

• Like 3
  • Thanks 1
9 minutes ago, Grunf said:

Ovaj što brani Šukija, evo jedan primjer o onoj organizaciji što vara građane i uzima im otiske prstiju u zamjenu za vaučer od 1200$ čini mi se.Postoji tekst o ovom na avaz.ba. Oni varaju građane a Šuki im je dao svoj blagoslov u ime Grada Bihaća. WTF? Koje igre on igra i čiji je on igrač?

FB_IMG_1553117134362.jpg

Daj nam link 

10 minutes ago, 1260 said:

Može biti a i ne mora. Danas je na fb stranici bišćani.net bio link na temu i poziv na učešće u diskusiji

Moguceee ali mi toliko direktno i transparentno i otvoreno govorimo o svemu da cisto sumnjam da se nije ranije znalo za temu. Pa ima preko 200.000 pregleda. I nisu se ranije javljali, samo su smekali. Ali su eto sigurno vidjevsi kako nas racionalan i patriotski pristup svemu ovome mnoge prevede na nase, pa su se mozda odlucili i oni okusati o tome, kontaju aj zamajavamo ih godinama svojom retorikom, mozda opet upali :) haha meni je sve ovo tek postalo interesantno, najvishe iz razloga sto su se uzbudili i potvrda je ukidanje interneta haha :) trebate pozvati i te ljude s tim fejzbuk grupa neka dodju ovdje, da je sarenije i brojnije :) 

14 minutes ago, Grunf said:

FB_IMG_1553117134362.jpg

Ovo ako je istina onda stvarno nemam riječi !!  Šta li su mu ovi zauzvrat dali ili obećali ?? I ovo je nedjelo prema svojim građanima , kažem ako je ovo stvarno istina, ne mogu da vjerujem.

• saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...