Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Dobra je fora, ali malo boljim uvidom mogu se primijetiti neregularnosti pa mislim da je ovo montirano. 

A i cudan tekst, spominje se i komitet 300 - to je Novi svjetski poredak, to vuce za sobom mnogo sta drugo. 

Sve u svemu, Suhret Fazlic ovo nije odobrio niti je upoznat s ovim! 

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3248

• rucica1

1186

• Barba

1146

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

2 hours ago, paša said:

Ja sam protiv da se protesti usmjere protiv Šuhreta,to nema nikakvog smisla

Koji protesti ?? Kakvi protesti ?? Ko te slagao da imaju nekakvi protesti ?

Nego Paša moj jel se ispravno kaže Zirndorf  ili Sirndorf , baš me zanima ??

• Like 3
  • Aferim! 1
  • Haha 1
8 minutes ago, dobri duh said:

Ovo ako je istina onda stvarno nemam riječi !!  Šta li su mu ovi zauzvrat dali ili obećali ?? I ovo je nedjelo prema svojim građanima , kažem ako je ovo stvarno istina, ne mogu da vjerujem.

Ja sam ovo vidio danas na fb grupi ali sam zanemario jer mi se ucinilo kao da se neko zafrkava.Ali prije  20-tak minuta mi je proletilo na fb sa avaza i slika printanog izdanja e sad tacno o cemu je rijec neznam,danasnji ili sutrasnji??? Ne mogu pronaci sa telefona.Cim dodjem do tog linka podjelit cu ga sa vama jer cisto sumnjam i meni to tako nestvarno djeluje.A znas i sam da ja ne bih lupao gluposti.

Edited by Grunf
  • Thanks 1
1 hour ago, sk64 said:

Paša šta si ti: Šukijev lizač.Pa čovječe ovo nema nikakve političke pozadine,pokušavaš napraviti spin koji ne može kod normalnog naroda proći. Svima je jasno da je Šuki veleizdajnik ovoga grada, kojem je, gle čuda, još uvijek na čelu. U svakoj drugoj državi bi već bio u istražnom zatvoru. I ZATO SUTRA U 18 SVI NA TRG SA MOBITELIMA DA VIDIMO JEL ADI WI-FI😂

Nije lizač , on je sokočanin !

2 hours ago, paša said:

Ja sam protiv da se protesti usmjere protiv Šuhreta,to nema nikakvog smisla

Od kada si ti protiv ? Da se neće Sololac pozlatiti i ti vratiti ?

1 minute ago, Fugaziii said:

Haha suki za sta ti sluze savjetnici?? Haha pa valjda istrazis prije nego na takvo nesto stavis pecat i potpis ili dajes podrsku, ili sta vec dajes.. aaaa znam ja sta je vas zbuniloooo!! 🤑🤑🤑

Još ga sad i ovaj pere

Capturex.PNG.a7664ed7ca0000d8c524f9233ec97946.PNG

Capturexx.PNG.2cc17975a125adf4edc385fa4766cf9c.PNG

• Haha 4
7 minutes ago, Grunf said:

Uporedite sve datume i preslozite ih u sjajnu pricu o pušioničaru.Ako je ovu priču popušio kako neće priču od IOM-a...poredajte datume...dakle dokument,članak i onda čupanje na fb profilu:

FB_IMG_1553121087363.jpg

E ovu njegovu objavu sam vidio i pročitao , zato mi je nevjerovatno da se pojavio ovaj papir tj odobrenje ??

Ima ona stara pjesma od Zabranjenog pušenja: Pare pare pokreću svijet, politiku i nogomet ....

• Like 2
9 minutes ago, Fugaziii said:

Haha, ali, citiram Š. F. “Dosli su s dobrom pricom”. Haha ko prica tako??? Kakav si ti to odgovoran i zreo gradonacelnik kad padas na price? Aha ovo je predobrooo l!!!!!

Ja sam prije jedno mjesec dana rekao da je nas grad zahvaljujuci migrantima direktno i indirektno poceo postajati Čikago iz 30-tih godina proslog vijeka.Sva mraka kriminalaca,trgovaca ljudima,krijumcara iz Evrope se pocela slijevati ovdje.Kad se pocnu udruzivati u kartele e tek ce biti problem

4 minutes ago, dobri duh said:

E ovu njegovu objavu sam vidio i pročitao , zato mi je nevjerovatno da se pojavio ovaj papir tj odobrenje ??

Ima ona stara pjesma od Zabranjenog pušenja: Pare pare pokreću svijet, politiku i nogomet ....

Pa i ja sam je vidio i "lajkao" čak prije 5 dana jer sam znao o cemu je rijec,ali nisam citao komentare i maloprije sam ih citao...odi pogledaj jos jednom

Kakva onda korist od gradonacelnika i kakve ovlasti onda on uopste ima???? Da potpisuje rjesenja o komunalnim taksama i naknadama? Da docekuje ambasadore i organizuje pravljenje torte za rodjendan grada? Zar on nije trebao traziti i zahtijevati ono sto je za nas najbolje? Pa ako bi naisao na otpor, zar nije trebao javno istupiti pred nas i reci TI I TI HOCE MIGRANTSKE CENTRE USRED GRADA I MORAMO ZAJEDNO USTATI PROTIV TOGA? Zar nije trebao biti s nama na prethodnim protestima? Podrzala bi ga cijela opcina da je bio iskren i za narod! Ja koliko vidim on samo iznosi opravdanja i cupke kako nista nije u njegovoj nadleznosti.. 

• Like 2
  • Thanks 1

7 minutes ago, Fugaziii said:

Kakva onda korist od gradonacelnika i kakve ovlasti onda on uopste ima???? Da potpisuje rjesenja o komunalnim taksama i naknadama? Da docekuje ambasadore i organizuje pravljenje torte za rodjendan grada? Zar on nije trebao traziti i zahtijevati ono sto je za nas najbolje? Pa ako bi naisao na otpor, zar nije trebao javno istupiti pred nas i reci TI I TI HOCE MIGRANTSKE CENTRE USRED GRADA I MORAMO ZAJEDNO USTATI PROTIV TOGA? Zar nije trebao biti s nama na prethodnim protestima? Podrzala bi ga cijela opcina da je bio iskren i za narod! Ja koliko vidim on samo iznosi opravdanja i cupke kako nista nije u njegovoj nadleznosti.. 

Tačno,da je prvi dan javno rekao ja to ne mogu ili ja ne znam kako ili... narod bi stao iza njegovih leđa.Ovako ispada da nas prodao jeftinu IOM-u ili je popushio Peterovu priču kad je mogao i od ovog kralja svih kraljeva

• Like 4
  • Thanks 1

Covjek je prije svega alkoholicar i mo koji zivimo u smjeru privilice svi to znamo jako dobro,alkosi imaju problem sa rasudjivanjem i realnim vidjenjem stanja.Suhreta smijeniti i poslati na lijecenje,pa tek onda na sud i u zatvor a dovesti nekoga koji obeca da ce zatvoriti ove centre i koji nece davati pismenu podrsku kradljivcima identiteta pa onda javno govoriti kako nema nista s tim :)

• Haha 1
1 hour ago, Grunf said:

Svi portali su jučer požurili prenijeti vijest o današnjim protestima (naravno kojih nema) ali niti jedan nije prenio:

image.png.4cbad4089bd083528c087a727ac04614.png

Pa čekaj, prvi je Sej na grupi objavio članak za proteste i opoziv gradonačelnika, tj prenio je link sa portala uskinfo, da bi navečer iste informacije demantovao. HAHA, pa ko koga jaše? 

3 minutes ago, stacemi said:

Pa čekaj, prvi je Sej na grupi objavio članak za proteste i opoziv gradonačelnika, tj prenio je link sa portala uskinfo, da bi navečer iste informacije demantovao. HAHA, pa ko koga jaše? 

Najbolje bi bilo da dovedete koga iz SDA :D migranti će sami otići. :D:D 

Pa i sam sam djelio taj link i ovdje...ali sam ga podjelio da se vidi o čemu se piše...pregledaj zadnjih par stranica niti ja nisam spomenuo protest danas...samo sam rekao da cu izići veceras u setnju trgom i testirati internet

Edited by Grunf

Ma kakvi protesti, ovdje se cijeli grad sad igra gluhih telefona, a to je sve zbog medijskog spinovanja. Ja koliko znam biscani, i svi ostali ljudi na planeti Zemlji, su dobrodosli da danas poslije rucka prosetaju kroz grad, potrose kalorije, na prvi dan proljeca, u ovom prelijepom ekoloskom gradu Bihacu, kojeg volimo i zelimo zadrzati takvog. Sve ostalo su medijske lazi i izjave ljudi koji nisu dobro shvatili svu pricu. Prelijep je dan danas, klupe i plocice i dalje na mjestu na korzu, zar moze neko da odoli? 😈

• Like 3
  • Aferim! 1
13 hours ago, paša said:

Da dodje 1000 to nacelnik  ne može spriječiti ko bio da bio.

Načelnik nema mogućnost da upotrebi silu,

Može ih tjerati motkom

To su opšte poznate stvari i zato mislim da usmjeravanje protesta protiv načelnika ima političku pozadinu.

Samo cu ti reci, da bi neko usao u tvoje dvoriste i zivio u tvojoj kuci , ti si taj koji daje dozvolu. A kad si dao dozvolu, pa ta nepoznata lica, ugroze tvoju porodicu, ko je kriv ?  Tvoja porodica  ili ti ? 

• Like 4
17 minutes ago, Sadik said:

Samo cu ti reci, da bi neko usao u tvoje dvoriste i zivio u tvojoj kuci , ti si taj koji daje dozvolu. A kad si dao dozvolu, pa ta nepoznata lica, ugroze tvoju porodicu, ko je kriv ?  Tvoja porodica  ili ti ? 

Sad po slici vidim da je paša naš stari forumaš ali mislim da on ne živi više u Bihaću pa nas ne može niti razumjeti

• Like 1
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...