Jump to content
FORUM

Recommended Posts

1 hour ago, Grunf said:

@toby ovaj lik ne konta neke stvari.Kaže kako mogu biti pripadnici isila ako ih većina dolazi iz afganistana i pakistana a ne iz sirije i iraka. Pa u Isilu je najmanje bilo Sirijaca i Iračana a najvise Pakistanaca Afganistnaca pa bilo ih je i iz BiH. Kaze dalje, kako niti jedan nije nesto napravio u BiH pa niko nije rekao niti da ce napraviti ni u BiH a niti igdje drugdje...sami čin nasilnog prelaska granice jedne suverene države je teroristički čin on misli da je to ono standardno prsluk sa explozivom i to je to.A ono sto mi najvise zasmetalo je da je rekao da nisu napravili niti jedno krivicno djelo...sad kontam ovako nesto moze izvaliti samo ili glupa ili bezobrazna osoba...pored toliko zlodjela samo u Bihacu on dođe iz cazinske pripizdine i tako nesto piše...momak je teško radikaliziran. Dalje veli siguran si u Bihaću u bilo koje doba dana...pa jbte cita li on policijska izvjesca.Neki dan u centru ukradu u pola bijela dana ženi telefon iz ruke dok je tipkala na nj.E takve osobe poput njega kazu slijedece stvari: sto ce joj telefon ,zasto drzi telefon u ruci,ooo telefon od 500 kermi od kud to njoj e neka su bas ili aaa jebo je telefon to nije nista a zena radi za 400 kermi mjesecno. Takva osoba je veci zlocinac od ovih terorista sto se krecu po gradu jer pokusava nametnuti povjerenje građana naspram nepoznatih ljudi koji skrivaju svoj identitet. Za njega su svi koji rade svoj posao svjesno i savjesno fasiste ksenofobi....ta dva epiteta fasita i ksenofob su rijeci koje upotrebljavaju radikalni islamisti i po meni sluzbe bezbjednosti bi ga trebale dobro protresti

Zašto je ova vandredna tematska sjednica gradskog vijeća tek u 15:00? Spavaju do podne i paze na svoje nove stanare? Probudite se, ovi građani su vas birali i ovi građani vas plaćaju

Zato što svi rade do 15 00 pa da ne gube dnevnicu.

• Haha 2
  • Replies 18,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3498

• rucica1

1395

• Barba

1224

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Naleti na ovaj komentar na FB:

ŠTA???DOKTORI I INŽINJERI DA KRADU VOZILA,MA DAJTE MOLIM VAS.......A ĐE ONO ŠTO SE NE ZNA?,ŠTO POLICIJA KRIJE.JEL NJEKI DAN 3 MIGRANTA U ŠTURLIĆU NAPALI GLUHONJEMOG DJEĆAKA...I NIKOM NIŠTA,POLICIJA DOŠLA...I KAO PITAJU ĐE SU OTIŠLI I JURNUŠE ZA NJIMA(KAO)...AL SE POLICIJA NE VRATI DA POPIŠE SVJEDOKE I ŠTA JE BILO I U ČIJU SU KUĆU PROVAALILI!!!!!! znači nije se ni desilo,jeel?????O AMERIKANCI....SVE SU VAM KUĆE ISPROVALJIVANE PO ŠTURLIĆU i okolo....VIŠE PUTA ZAREDOM,SAMO DA ZNATE.

Zna li neko vise o stanju u Sturlicu? Da li je stvarno tako strasna situacija?

• Dislike 1
14 hours ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Pa moće korporacije naravno

Njemačkoj treba 2 miliona radnika koje nema.... 

Žene ne žele djecu, djeca im skupa i ne rađaju se

NEKO RADITI MORA.

Pa su pokrenuli ovaj užas koji duramo. 

Ono kad se bosanac sikira za prosperitet i natalitet u njemackoj.

Ovo sto pises nema veze sa istinom ljudi lupaju izmisljaju stvari da bi pronasli neki razlog.

Pa ne zavisi Njemacka ekonomija od kozojeba koji nemaju pojma o zivotu a o radu da i ne pricam. Upravo ovi migranti unistavaju ekonomije zemalja Europske unije poput Njemacke Holandije Belgije i slicno jer se za njihove socijale moraju izdvajati ogromne kolicine novca jer 99% njih ne radi zive samo od socijale . 

Ovo za natalitet nebi ni komentarisao jer je preglupo .

Ti da vidis poreze koje placamo ja i moja zena mjesecno pao bi na guzicu a zasto samo da bi se nadoknadilo za neradnike i propalice.

Edited by Barba
  • Like 1
1 hour ago, Barba said:

Ono kad se bosanac sikira za prosperitet i natalitet u njemackoj.

Ovo sto pises nema veze sa istinom ljudi lupaju izmisljaju stvari da bi pronasli neki razlog.

Pa ne zavisi Njemacka ekonomija od kozojeba koji nemaju pojma o zivotu a o radu da i ne pricam. Upravo ovi migranti unistavaju ekonomije zemalja Europske unije poput Njemacke Holandije Belgije i slicno jer se za njihove socijale moraju izdvajati ogromne kolicine novca jer 99% njih ne radi zive samo od socijale . 

Ovo za natalitet nebi ni komentarisao jer je preglupo .

Ti da vidis poreze koje placamo ja i moja zena mjesecno pao bi na guzicu a zasto samo da bi se nadoknadilo za neradnike i propalice.

Samo da dodam da je politika EU i puno kriva za ovu migracionu krizu. Poticaje koje EU izdvaja iz budzeta za svoje firme i agrar industriju unistavaju agrarnu industriju u ostalom dijelu svijeta i time tjeraju ljude da napustaju svoje zemlje.

Tako dobijamo da italijanski Ferrero moze jeftinije proizvoditi Nutellu nego Bosanski Agrokomerc, iako znamo da je proizvodnja u Bosni vjerovatno duplo jeftinija nego u Italiji.

neki dan sam gledo reportazu dje su rekli da Holandska mesna industrija jeftinije moze izvoziti pilece proizvode u Ganu nego sto lokalno stanovnistvo bi moglo proizvoditi.

Sve zbog ogromnih poticaja EU.

• Like 1
  • Dislike 1

Evropska Unija ne prima migrante poradi sedake. Na Zapadu dolazi do velike smjene generacije, ljudi duze zive i ogroman broj ljudi odlazi u zasluzene penzije. Mladi imaju malo djece i ne srazmjer je ogroman. Takav kapitalizam ide u propast. Njemci dovode mladu radnu snagu, iz Istocne Evrope a i ovih jadnih migranata. Oni imaju fiksnu brojku koliko ljudi ce pustiti u zemlju i ukljuciti u sistem. Ameri su imali slican problem, mada i oni imaju problem ogromnog broja penzionera. Mada, Ameri i Kanadjani, u prosjeku, imaju puno vise djece od Evropljana.

Migranti donose dobre stvari mladost, jeftinu radnu snagu koja se ne buni, nove potrosace, ali i kultorolske probleme.

Mi nemamo nikakve strategije, i samo se mozemo nadati da ce migranti prestati dolaziti i/ili sto brze otici. Migranti su i tiho oruzije u dezintegraciji ove zemlje koja je cini se neminovna.

• Like 1

Tony, postoji suštinska razlika između migranata koji su dosli raditi i stvoriti zivot sebi i obitelji i to su oni koji su dosli legalno, a ovo su migranti koji skrivaju identitet i ulaze ilegalno i ne pada im na pamet raditi, samo zderanje socijale i kriminal. Povraca mi se gledati kako im mediji povladuju pa dozvoljaju da im u kameru kazu ' mi samo zelimo sigurnost' a prosli su ilegalno 10 sigurnih zemalja u kojima su mogli ostati i raditi, znaci ovo je talog pakistanskog i afganistanskog društva koji gdje god je dosao unistio je zivot domicilnom stanovnistvu. Ovaj plan totalnog rasturanja Europe mi je nejasan, u njemu aktivno sudjeluju europske zemlje, tako da im uopce nije jasno kome je ovo u interesu.

Jucer Sorosevi mediji u Hrvatskoj naslov 'stravican napad na migranta' onda ipak nekako dođe istina pa saznas da su covjeku u 1 i 30 ponoci njih 30-ak upalo u dvoriste, on im rekao da odu, jedan ga napao, on mu letvom slomio nogu, u kuci mu bila zena i 6mjesecna beba, policija covjeka privela i prenocio u policiji i dobio kaznenu prijavu, ja bi na njegovom mjestu bio pucao, to kazem jer stvarno tako mislim i boli me k sto ce mi napisati. Zena iz  istog sela kaze da vec godinu dana ne ide u polje jer se boji olosa koji tuda baulja, policija ne reagira a Pljenkovic suti kao prava briselska podguzna muha, tako da nisu samo vasi politicari  g.ovna, nasi su vjerovatno jos gori.

• Like 2
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

Mi trebamo poci od sebe i zauzeti stav. Nepodnosljivo glupo je da u Bosni i Hercegovini nije sazvan sveopsti sastanak i napravljen krizni stab za pracenje migrantske krize.

Sarajevo, politicko, je u potpunosti predano krpljenju vlasti. Njihov odnos prema migrantskoj krizi se svodi na slanje u Bihac prvim autobusom.
U ovoj drzavi da bi dobio bilo kakvu paznju moras napraviti buku. Pitanje jeste imali USK volje i snage da se zastiti.

Cestitam evo jos 130 migranata iz Sarajeva.

• Like 4
10 minutes ago, Tony Balkano said:

Mi trebamo poci od sebe i zauzeti stav. Nepodnosljivo glupo je da u Bosni i Hercegovini nije sazvan sveopsti sastanak i napravljen krizni stab za pracenje migrantske krize.

Sarajevo, politicko, je u potpunosti predano krpljenju vlasti. Njihov odnos prema migrantskoj krizi se svodi na slanje u Bihac prvim autobusom.
U ovoj drzavi da bi dobio bilo kakvu paznju moras napraviti buku. Pitanje jeste imali USK volje i snage da se zastiti.

Cestitam evo jos 130 migranata iz Sarajeva.

Hvala Bogu da je neko i ovo spomenuo, pa svaku noc ih dolazi oko stotke talgo vozom. Taj voz je najveci problem trenutno, samo što to niko ne želi ili ne smije reći.

• Like 1

Znaci ova sjednica GV konkretno nista.Okupili se,prebacivali odgovornost jedni na druge maznuli dnevnice i to je to. Niko nikakvo riješenje nije ponudio pa evo ni profesor. Sve je ovo trebalo govnjavom motkom rastjerati

5 minutes ago, Grunf said:

Znaci ova sjednica GV konkretno nista.Okupili se,prebacivali odgovornost jedni na druge maznuli dnevnice i to je to. Niko nikakvo riješenje nije ponudio pa evo ni profesor. Sve je ovo trebalo govnjavom motkom rastjerati

I znaš šta još. Sad će imati još jednu sjednicu sedmično ili mjesečno na temu migrantske krize na kojoj će isto ići uredno dnevnice da oni "dumaju" o tome kao i mi na Forumu i pozivaju Vlasti sa viših nivoa kao i mi preko društvenih mreža. I to nije sve, formira se i Ured pri Gradu Bihaću za pitanja migrantske krize. Da li to slijede nova zapošljavanja ili će biti "komisijski", na dnevnice? Jaoo, jaoo... pa vi nama samo troškove pravite na budžetu. Bolje da ste danas janje okrenuli ko Bire i protabirili cijeli dan uz priču.

Po meni isto smiješna sjednica.

• Like 1

Rjesenja su odavno na stolu, samo sto gradsko vijece kao i kompletan gradski aparat na iste moze minimalno ili nikako utjecati. Znam da je ljudima dosadila prica o nadleznosti ali to je doista tako. Ne vidim kakvu su odluku  mogli donijeti a koje ce ici u pravcu rjesavanja krize. Jebiga.

• Like 1
2 minutes ago, Pavarotti said:

Rjesenja su odavno na stolu, samo sto gradsko vijece kao i kompletan gradski aparat na iste moze minimalno ili nikako utjecati. Znam da je ljudima dosadila prica o nadleznosti ali to je doista tako. Ne vidim kakvu su odluku  mogli donijeti a koje ce ici u pravcu rjesavanja krize. Jebiga.

I to je to ?

Pa kako je na vrijeme ODLUKU vijeće donijelo u Bos. Petrovcu i V. Kladuši... nećeš gospodine praviti ovdje migracione centre. Pitajte načelnika Petrovca, istog onoga koji je sada u Skupštini USK-a iz Pomaka kako su vijećnici tamo digli glas i vratili delegaciju Rošića i ostalih kada su "tragali" za praznim halama i mjestima u Bos. Petrovcu... 

Pa da, ovi naši su fini i bez nadležnosti i bez izlaza. Najbolje da ne zasjedaju i da ovdje piskaraju s nama i onako ne služe ničemu. Pa oni treba da kopaju i grebu po vratima gdje trebaju da nađu rješenje. Birani su da predstavljaju vlast, ako to ne znaju ili ne žele neka podnesu ostavke, ima onih potencijalnih vijećnika koji po sistemu ulaze kao "sljedeći na listi" po broju glasova. Možda su oni pametniji, hrabriji i sposobniji. Nikako ne mogu prihvatiti kao "rješenje" - "NIJE NAŠA NADLEŽNOST", a sve nam se odvija pred nosom. 

Kanton je po Ustavu kao takav da može djelovati kao zasebna država i jednostavno može postupiti sugladno sa Ustavom. Izglasati sve Zakone u jednoj sedmici koje su u interesu Unsko - sanskog kantona i njegovih gradova i općina a pri tome ne ugrožavati Bosnu i Hercegovinu i odmah djelovati naredne sjednice po Zakonu nakon što isti izglasani Zakoni iziđu u Službenom glasniku. 

Podržavajte priču "Nismo nadležni", eto večeras nam dolazi 130 novih migranata kojima policija ne može ništa. Jednostavno štite ih više sile, a i naša policija nema kapacitet da se nosi sa ovim problemom. Vićemo svi skupa šta će se desiti za 60 dana, a računajte da je veći priliv migranata u državu, odnosno u Bihać nego što migranti prelaze preko granice u Hrvatsku. 

Čujem da ih se 100injak dok je sjednica trajala vraćalo iz pravca Vedrog Polja/Žegara uz pratnju naše policije. Pratit ćemo biltene MUP-a i vidjeti da li će biti riječi o ovome.

Neka nam je Bog u pomoći.

• Like 3
  • Thanks 1
prije 7 minuta, Kula said:

I to je to ?

Pa kako je na vrijeme ODLUKU vijeće donijelo u Bos. Petrovcu i V. Kladuši... nećeš gospodine praviti ovdje migracione centre. Pitajte načelnika Petrovca, istog onoga koji je sada u Skupštini USK-a iz Pomaka kako su vijećnici tamo digli glas i vratili delegaciju Rošića i ostalih kada su "tragali" za praznim halama i mjestima u Bos. Petrovcu... 

Pa da, ovi naši su fini i bez nadležnosti i bez izlaza. Najbolje da ne zasjedaju i da ovdje piskaraju s nama i onako ne služe ničemu. Pa oni treba da kopaju i grebu po vratima gdje trebaju da nađu rješenje. Birani su da predstavljaju vlast, ako to ne znaju ili ne žele neka podnesu ostavke, ima onih potencijalnih vijećnika koji po sistemu ulaze kao "sljedeći na listi" po broju glasova. Možda su oni pametniji, hrabriji i sposobniji. Nikako ne mogu prihvatiti kao "rješenje" - "NIJE NAŠA NADLEŽNOST", a sve nam se odvija pred nosom. 

Kanton je po Ustavu kao takav da može djelovati kao zasebna država i jednostavno može postupiti sugladno sa Ustavom. Izglasati sve Zakone u jednoj sedmici koje su u interesu Unsko - sanskog kantona i njegovih gradova i općina a pri tome ne ugrožavati Bosnu i Hercegovinu i odmah djelovati naredne sjednice po Zakonu nakon što isti izglasani Zakoni iziđu u Službenom glasniku. 

Podržavajte priču "Nismo nadležni", eto večeras nam dolazi 130 novih migranata kojima policija ne može ništa. Jednostavno štite ih više sile, a i naša policija nema kapacitet da se nosi sa ovim problemom. Vićemo svi skupa šta će se desiti za 60 dana, a računajte da je veći priliv migranata u državu, odnosno u Bihać nego što migranti prelaze preko granice u Hrvatsku. 

Čujem da ih se 100injak dok je sjednica trajala vraćalo iz pravca Vedrog Polja/Žegara uz pratnju naše policije. Pratit ćemo biltene MUP-a i vidjeti da li će biti riječi o ovome.

Neka nam je Bog u pomoći.

Daj da vec jednom prestanu bezvezna i besmislena poredjenja sa Petrovcem. Tamo nikad nije bilo migranata. Kao kad bi se sad trebao praviti centar kod Varesa i njihovo vijeće to odbije pa mi kazemo "e vidi, i mi smo trebali tako". Eto vijece Petrovca rijesilo nesto, de molim te.

Kladusa je odbila pa ima i centar i grad pun migranata. Da stvari funkcionisu tako plitko kako pricas, po principu "necu migrante i necu centar" i kriza se rijesi, krize uopste ne bi bilo na kontinentu citavom. 

A pazi, mozemo mi do sutra pricati "ne zanima me sto nisu nadlezni ali neka rijese" ali daleko od toga da stvari tako funkcionisu. Sta to kanton moze izglasati, koji zakon? Sta vijece moze donijeti? De da cujem. 

• Like 1
  • Dislike 1
3 minutes ago, Pavarotti said:

Daj da vec jednom prestanu bezvezna i besmislena poredjenja sa Petrovcem. Tamo nikad nije bilo migranata. Kao kad bi se sad trebao praviti centar kod Varesa i njihovo vijeće to odbije pa mi kazemo "e vidi, i mi smo trebali tako". Eto vijece Petrovca rijesilo nesto, de molim te.

Kladusa je odbila pa ima i centar i grad pun migranata. Da stvari funkcionisu tako plitko kako pricas, po principu "necu migrante i necu centar" i kriza se rijesi, krize uopste ne bi bilo na kontinentu citavom. 

A pazi, mozemo mi do sutra pricati "ne zanima me sto nisu nadlezni ali neka rijese" ali daleko od toga da stvari tako funkcionisu. Sta to kanton moze izglasati, koji zakon? Sta vijece moze donijeti? De da cujem. 

Kako policija u RS-u smije "zabraniti" izlazak migranata iz voza i stanice? Sve ti je rečeno. Još su nam iz RS-a dodali 10 novih migranata. Znači sada ih ima 140 u vozu. Koliko je onih "bez karte" ? 

Voz s migrantima se zaustavio u Banjoj Luci pa nastavio put ka Bihaću

Grupa od blizu 130 migranata koja je u poslijepodnevnim satima krenula iz Sarajeva prema Bihaću nakratko se zaustavila u Banjoj Luci, a zatim nastavila put ka Unsko-sanskom kantonu.

Talgo voz se oko 21 sat zaustavio na željezničkoj stanici u Banjoj Luci, a migrantima nije bilo dozvoljeno da napuštaju stanicu. 

Prostor su osiguravali pripadnici MUP-a Republike Srpske. Grupi migranata se u Banjoj Luci priključilo još njih deset.

Screenshot-2019-04-04-at-22.09.28.png

Voz se oko ponoći očekuje u Bihaću, a prema saznanjima Klix.ba njih pri samom ulasku u Unsko-sanski kanton očekuju jake policijske snage koje će prema uputama nadležnim odlučiti da li će migranti vratiti nazad za Sarajevo ili će se u međuvremenu za njih pronaći adekvatan smještaj u prihvatnim centrima.

Screenshot-2019-04-04-at-22.10.14.png

Cilj migranata je i dalje samo jedan – preći na područje Hrvatske odnosno Evropske unije.

Kako je Klix.ba već izvjestio načelnik Policijske uprave BIhać Samir Alić je saopćio da će policajci iz Bihaća otići u Bosansku Krupu kako bi pomogli kolegama.

Pa ovi ih proslijede za Bihac gdje svakako idu. Da ih bogdo mi imamo kome proslijediti. I mi smo im jedno vrijeme zabranjivali izlazak u Bihacu. Onda plati prijevoz autobusom nazad za Sarajevo. Isti dan krece nova tura. Znaci vrtimo se u krug. 

Veceras ce ih izbaciti iz voza kod ulaza u kanton, reci da ne mogu uci ali haj ti nakon toga zastiti sumu i livadu. 

12 minutes ago, Pavarotti said:

Pa ovi ih proslijede za Bihac gdje svakako idu. Da ih bogdo mi imamo kome proslijediti. I mi smo im jedno vrijeme zabranjivali izlazak u Bihacu. Onda plati prijevoz autobusom nazad za Sarajevo. Isti dan krece nova tura. Znaci vrtimo se u krug. 

Veceras ce ih izbaciti iz voza kod ulaza u kanton, reci da ne mogu uci ali haj ti nakon toga zastiti sumu i livadu. 

Navodno ih ceka policija u krupi i nece im dati da udju u kanton. Valjda im ceku prave.  To je tamo sigurno u Otoci kod onog mosta sto iz novog dolazi jelde? Ilii?

ja se nadam da ce ih vratiti pa barem danas da ih sutra ako nista bude isti broj a ne vise

http://normala.ba/2019/04/04/voz-s-migrantima-se-zaustavio-u-banjoj-luci-pa-nastavio-put-ka-bihacu/

http://normala.ba/2019/04/04/ceka-ih-policija-prema-bihacu-se-krece-voz-iz-sarajeva-sa-blizu-130-migranata/

prije 9 minuta, Fugaziii said:

Navodno ih ceka policija u krupi i nece im dati da udju u kanton. Valjda im ceku prave.  To je tamo sigurno u Otoci kod onog mosta sto iz novog dolazi jelde? Ilii?

ja se nadam da ce ih vratiti pa barem danas da ih sutra ako nista bude isti broj a ne vise

Cekaju ih svaku noc. Samo eto ovi iz klixa tek danas poceli o tome pisati kao da se nesto novo desava, pa svi kupe vijesti o migrantima u vozu, o jakim policijskim snagama u Krupi itd. Ne desava se nista novo, samo su najcitaniji portali u drzavi strasno neupuceni. 

Edited by Pavarotti
1 minute ago, Pavarotti said:

Cekaju ih svaku noc. Samo eto ovi iz klixa tek danas poceli o tome pisati kao da se nesto novo desava, pa svi kupe vijesti o migrantima u vozu, o jakim policijskim snagama u Krupi itd. Ne desava se nista novo, samo su najcitaniji portali u drzavi strasno neupuceni. 

Ili ne smiju biti upucenii???? 🤔

• Like 1
Just now, Pavarotti said:

Cekaju ih svaku noc. Samo eto ovi iz klixa tek danas poceli o tome pisati kao da se nesto novo desava, pa svi kupe vijesti o migrantima u vozu, o jakim policijskim snagama u Krupi. Ne desava se nista novo, samo su najcitaniji portali u drzavi strasno neupuceni. 

Migranti na ovaj nacin svakodnevno dolaze u Bihać. Između 50-150 svaki dan.Iskrcaju ih na granici entiteta a ovi polako pješice do grada.U to sam se i lično uvjerio danas prolazeći kroz kanjon Une prema B.Krupi i nazad.Vecerasnje pisanje portala o ovom je poteklo sa sjednice gradskog vijeca na kojem je izneseno eto slucajno bas veceras i samo veceras dolaze migranti talgo vozom pa su se svi slozili da se mora reagirati i nesto učiniti.Mazanje očiju narodu i tu priču i vijećnici svi odreda i policija sto se mene tice mogu objesiti macku o rep

• Like 2
On ‎2‎.‎4‎.‎2019‎. at 21:37, Tony Balkano said:

100% se slazem.  Posto nemamo ozbiljnog politicara, narod ce se morati nekako organizovati i zastititi ono sto je nase. Kod nas su dva prethodna nacelnika opljackala sve sto se moglo opljackati. Obojicu je trebalo streljati. Ovog sad gradonacelnika kad vidim izgleda jadniji od ovih migranata. 

Jedno je sigurno kako vrijeme ide sve je gore. Svi salju migrante/probleme tamo gdje ima najmanje otpora. Bihace je postao potpuno ne-potentan, utucen i zaboravljen. 

Ako se ide na kakve proteste onda se tu mora biti kristalno jasan. Hocemo narouzanu policiju, sa rezervnim sastavom. Ni jedan migrant vise nije dobro dosao u USK. BiH ima poprilicnu granicu sa Hrvatskom, mogu slobodno tamo.

Ma nama treba onaj sa haubicom da samo malo rascisti prugu….i eto nema voza iz Sarajeva vise...

On ‎3‎.‎4‎.‎2019‎. at 18:25, SAMO_REALNOST said:

Tommy Robinson. Covjek, novinar..., kojeg su strpali u zatvor, mediji preko vlasti. Razotkrio BBC, PANORAMU, HOPE NOT HATE i jos njih xxx, posebno interesantan medij je HOPE NOT HATE, koji se zalaze za otvorene granice i sl., pa me ne bi cudilo da se nekad i kod nas pojavi. U sustini covjek razotkrio ko upravlja ljudima i svijetom, na koji nacin, pod koju cijenu. Banovan na You tube, ma na svim mogucim mrezama i sl. Nacin kako se ljudi usutkavaju, ucjenjuju, gube poslove, porodice, zivote, kako se kreiraju lazne vijesti 90 % vijesti su laz. Za one sa pravim pogledom, a ima ih ovdje, obavezno pogledati.

Ok....onda imam jednu preporuku za tebe. BREXIT film. Covijek koji je financirao grupu (pise na kraju filma) koja je vodila kampanju za izlaz is EU je takodjer financirao grupu koja je vodila kampanju da ostanu u EU. A taj isti covjek je najveci sponzor bio Trumpu kad se je prijavio da ide za predsednika.

Nemamo mi pojma ko upravlja sa nama, i zasto...mi smo mala riba. Al eto mozda saznamo za 5-10 godina.

• Like 2
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...